Právě je 25 zář 2018, 23:17

Into the Blue 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Into the Blue
Kdo mate HBO, tak dnes vecer (13.4.) ve 20:00
odkaz na program

13 dub 2007, 01:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Co je zase tohle za podivny clanek. :roll: Ja nekdy to co se docitam fakt uz nejak nechapu. Rika to vubec Jessica nebo je to smyslene :?:

ALBA REGRETS INTO THE BLUE

Movie star JESSICA ALBA regrets starring in 2005 diving thriller INTO THE BLUE, insisting it "wasn't the greatest experience in the world". The Sin City beauty spent most of the movie in a bikini playing Sam, the girlfriend of Paul Walker's scuba-diver character Jared. The movie grossed just $18.5 million (GBP9.25 million) at the U.S. box office and was panned by critics. However, Alba refuses to take responsibility to the film's reception, insisting it "wasn't my movie". She tells British magazine Empire, "At the end of the day, I was in, what, three or four scenes. I wasn't starring in that movie. It wasn't my movie; it was Paul's. "But somehow it fell on my shoulders, and I was kinda responsible for it being what it was at the box office. But I in no way, shape or form dictated that."

(contactmusic.com)

27 kvě 2007, 13:50
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
No, po pravdě, ani se nedivím je Jess nebyla s filmem spokojená. Představuje všechno, co jako herečka odmítá. Jediné upoutávky, které na film kdy byly, ji ukazovaly v plavkách a nic jiného. A v samotném filmu pak hrálo hlavní roli její tělo a ne ona. Nicméně, navzdory tomu a špatným recenzím, mě se film líbil a to nejen kvůli Jessice. Mám rád filmy s mořem a už několik let se pasivně zajímám o žraloky. Asi je to film pro určitou skupinu lidí, což mám pocit také zmiňovali v bonusech. Ve filmovém průmyslu hold platí, asi víc než kde jinde, že všem se nikdy nezavděčíš.
Celkově vzato, i když to asi nebude její největší životní úspěch, jako špatný bych ten film neviděl.

P.S.- A to, že mnozí film považují za špatný jen kvůli "jejímu špatnému talentu" se mi zhluboka příčí. Její výkon nebyl o nic slabší než kohokoliv jiného. Navíc souhlásím s tím, že za scénář a film jako takový Jess zodpovědná nebyla a tudíž ji nemá kdo co vyčítat!

27 kvě 2007, 15:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Nedavno jsem se zrovna o tech odmitavych postojich Jessicy k tem vecem co zminujes, a ktere predstavoval vlastne i Into the Blue, bavil s Mickem v mailu. Trochu jsme v souvislosti s tim prezentovanym Jessicinym postojem rozebirali ty fotky pro GQ a podobne. Pozastavoval jsem se prave nad tim, proc se Jessica vubec do neceho takoveho pousti, kdyz ji to teda vadi. Mi to proste nejde dohromady. Na jedne strane se doctes tohle a na strane druhe se nekde objevi na vyzyvavych fotkach v casopise. Vzhledem k tomu vsemu mi prijde jako nejvystiznejsi, ten predpoklad co mi napsal Mick, a sice neco ve smyslu, ze vsechny zenske davaji najevo jak se nerady ukazuji a pritom to neni tak docela pravda, zvlast kdyz maji co.

Ja z filmu jako takoveho zas nadsenej sice nebyl, i kdyz se sam potapim (nebo prave proto), jelikoz k videni tam toho zas tolik podle mne nebylo. Ustredni byl takovy ten "pohadkovy" dej, proste letni oddychovka. Jessicin vykon tam ale vubec nebyl o nic horsi nez vykon ostatnich.

S tim odsuzovanim podle Jessicinych vykonu take nesouhlasim, to urcite. Vsak se jen podivej treba na popis toho traileru k FF2 na moviezone.cz, na ktery jsi tady nedavno odkazoval a tam je napsano "Když si Jessica Alba alias Invisible Woman podává na své vlastní svatbě vrtulník a tváří se u toho, jak u snášení vajec, člověk by jí snad i dal korunu (a tunu charismatu k tomu). Ioan Gruffud do pozice superhrdinského šéfa pořád nedorostl (nemá nárok)..." ...nad tim clovek uz i mavne rukou, protoze kdyz nekdo zase odsoudi nekoho jen podle dvou zaberu z traileru, tak je to urcite odbornik na slovo vzaty.

Jen me v tom clanku zarazily ty udajne slova Jessicy "At the end of the day, I was in, what, three or four scenes. I wasn't starring in that movie. It wasn't my movie; it was Paul's.", jelikoz mi to pripada jako az prilisne distancovani. Proto jsem napsal, zda to vubec pochazi od ni nebo ji jen zase nekdo interpretoval po svem.

27 kvě 2007, 16:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Hmmm, co se recenzí na moviezone týče, drtivá většina z nich je nadmíru kritická. Jediné, co tam vychvalují, jsou filmy, které se líbili majitelům webu. Příjde mi to značně předpojaté a neobjektivní, takže je už ani nečtu. Navíc se autoři recenzí předhánějí v možných urážkách na účet herců, štábu, kvality a vůbec všeho, co zkritizovat jde. Radši vždy spoléhám jen na svůj názor.
I když mi vadí, že pomlouvají věci, které si to nezaslouží.

Co se Jessicy týče, ani já tomu úplně nerozumím. Ve většině případů se vyhýbá všemu, kdy by byla vidět byť jen desetina těla a pak nafotí takové fotky.

I když na druhou stranu to tak trochu smysl dává. Pochybuji, že by jí vadilo, že je krásná. Ani si nemyslím, že by se chtěla nějak schovávat. Ale ve filmu prostě chce, aby lidé ocenili její jiné kvality. Jakmile ji lidé vidí takto vyzývavě oblečenou (neoblečenou) ve filmu, tak se už na nic jiného nedívají. Takže pokud nafotí sexy obrázky, jejichž učel je přesně ten, který plní, je to pro ní něco jiného než to samé ve filmu. Navíc, v Into the Blue měla Jessica hrát nějakou studentku nebo laborantku či co, která při potápění nosí potapěčskou kombinézu a ne plavky. Tyhle změny proběhly až po tom, co Jess získala roli, takže se není čemu divit, že je nespokojená.

27 kvě 2007, 17:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ještě když jsme u toho filmu, tak jí digitálně upravili zadek (konkrétně kus plavek zmizel) a teď nevím, ve které verzi to bylo, jestli pro USA nebo pro Němce, ale co si pamatuju, tak se jim to moc nelíbilo.
A pak ještě pro plakáty jí trošku zvětšili prsa. No nevím, být Jessicou, tak se od toho asi taky distancuju, když na ní nenechali ani kousek z jejího těla v původním stavu.

Ale rozhodně to nějak špatný film nebyl. Jen je škoda, že to trošku bylo takový o ničem. Původně z toho chtěli udělat trhák roku a schovávali to přes rok a pak když s tím vyšli ven, tak ten film všichni odsoudili.

27 kvě 2007, 18:10
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Lukáš: Tak ja Moviezone nectu vlastne vubec, takze nevim, ale jestli je to tam s autory tak jak rikas, tak se asi neni cemu divit. Jen je skoda, ze absence nezaujateho pohledu je problem drtive vetsiny webu, ktere by se prave mely soustredit na fakta a ne hlavne na osobni pocity. Urcite je nejlepsi si film ohodnotit sam, ale mam za to, ze tyhle weby by mely prave prinest pripadnemu divakovi nejaky vicemene objektivni nahled, ale misto toho jich vetsina zavani amaterismem. Bavit se o tomhle je ale asi jen mlaceni prazdne slamy. Alespon je sranda, kdyz si potom clovek porovna to co videl s nejakou radobyrecenzi.

Tak Jessice urcite nevadi, ze je krasna, to je vlastnost (dar), ktery snad nevadi nikomu kdo jej dostal k lepsimu a kdo rika, ze jo, tak keca :) Mozna mas pravdu, ze fotky do casopisu chce Jessica oddelit od vystoupeni na scene, ale nejsem si jisty, ze tohle jde. A jestli se ji nelibilo, ze se prezentovala v Do hlubiny v podstate svym telem, tak se musim sam sebe ptat proc potom v interview vedle fotek z GQ venuje tolik prostoru kariere a svym nadchazejicim filmum? Nebylo by potom lepsi to s timto nespojovat a venovat se treba tomu, jestli ma rada vysivani nebo jizdu na bruslich? (to jsem vybral nahodne :wink: ).

Nejsem si jisty, ale veci jako zmena scenare by snad mela mit osetrene v ramci smlouvy ne? Prave v Do hlubiny toho potapeni v pravem slova smyslu kde by se uplatnil neopren, zaket a dalsi serepeticky pod kterymi neni cloveka pak ani videt, fakt moc nebylo (pokud si to teda jeste dobre pamatuju) a tak to bylo holt o plavkach. Drtiva vetsina zaberu byla o zadrzovani dechu a neznam teda nikoho, kdo by tohle bezne zrovna provozoval v neoprenu :lol:

Mick: Jo, na tech plakatech to vim, Jessica se o tom vyjadrila tusim ve smyslu, ze jde jen o plakat, a ze nejake upravy delaji casto, tak o co jde... O zadku jsem nevedel, vzpomenes si odkud mas to info? Kazdopadne to by pak mohlo byt zajimave porovnat si US a GER verzi.

Jinak, taktez nemuzu rict, ze ten film byl nejaky spatny, splnil proste svuj ucel - oddychovka. Takovy film, nad kterym se nepremysli a ani si nemyslim, ze by si na neco jineho hral, coz mu jedine prospelo, takze ve vysledku to pro svuj ucel nebylo zle. Az na nektere ty absurdity, co se tykaly prave potapeni, ale ktery film (zvlast takovy od ktereho se to ani neocekava) je dneska technicky a fakticky spravny? Asi bychom dlouho hledali. Jinak ten film mel byt nejaky "trhak"? To teda nevim cim by 'trhal', s tim pribehem pres kopirak.

27 kvě 2007, 19:36
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Nejdříve k tomu tzv. trháku. Ještě když jsem sledoval ty novinky ohledně ITB, tak v roce 2003 (rok založení webu), když vyšlo najevo kdo v tom hraje atd, tak to měl být trhák. Pak to natočili, zavřeli to do trezoru snad na 15 měsíců a stále trvali na trháku. A zbytek pohádky už všichni známe.

Jinak myslím, že to video s tím jejím zadkem jsi viděl. Dávali to na Nově asi tak před rokem. Myslím, že to bylo v Koření. A taky existuje video, který bylo myslím na jmazone.de, v němčině - ale tím si úplně jistý nejsem. Ale vím, že existují dvě verze. V jedný má normální plavky a ve druhý má plavky typu skoro tanga. Možná, že na tomhle asi pracovali ten rok, co ten film byl tak moc střežen, že ani nevypustili jediný trailer.

27 kvě 2007, 20:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Jo, vysledek zname, bohuzel, teda ja nevim. Ale jestli z toho teda nekdo udelal predem trhak jen podle obsazeni, tak to ten nekdo asi vymnoukl. Sebelepsi obsazeni asi nezachrani film. I kdyz v ramci podobnych filmu to bylo jak jsem rikal celkem v pohode, ale trhak by z toho pri tomhle scenari nebyl. Ja to zas takhle nesledoval, dik za info.

Tak jestli to bylo v Koreni, tak jsem to urcite nevidel. Z toho poradu jsem videl s bidou tak dva dily, ono je to totiz myslim rano a to ja obycejne spim. Az se vymanim z casove tisne, tak si to nekde dohledam. Ale jestli to bylo do Koreni, tak co to bylo za reportaz? Zrovna do tohohle poradu... To tam ukazovali digitalne upraveny zadek nebo co? A ta "upravena" verze sla teda vubec do prodeje nebo ne? Trochu jsem si proletel tu verzi co tady mam, je to v DVD kvalite stazene z netu a je to NTSC a titulky jsou anglicke pro USA a francouzske. Ty plavky nejsou zadne bombardaky ale taky nic extra tenkeho, nevim.

28 kvě 2007, 12:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Koření dávají v sobotu večer, jestli se nepletu. Já se na to taky moc nekoukám (stále na to zapomínám, že to vůbec je, i když to je dost zajímavý pořad), ale v té době jsem se díval a dávají tam vždy, i teď sestřihy z různých filmů a slavností atd.
A jestli to šlo do prodeje to nevím, ale bylo to asi v kinech a ještě navíc to bylo i v TV, takže na DVD by to asi bylo. Ale to je jedno, já ani netuším, jakou verzi mám. Nemůžu to totiž s ničím porovnat a netuším, jak moc byly ty její plavky "velký". Navíc stále čekám až to zlevní, abych si koupil DVD. Ale oni pořád ne a drží to na maximální ceně.

28 kvě 2007, 12:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Into the Blue - Blu-Ray
Nevím, jestli to někoho zajímá, ale vydali tento film v Blu-Rayové verzi. 1080p, což je nejvyšší kvalita. Cena taky není nějak přemrštěná cca 900. Sice to zatím nemám kde přehrát, ale nečekám, že to tak bude pořád, takže počkám, jestli v Blu-ray vydají FF 1 nebo 2 a když to v nejbližší době neudělají, asi si to objednám, cena jen dvojnásobně převyšuje cenu DVD.

http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/d ... tesDir=DVD

15 črc 2007, 20:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Podle mě vydají určitě všechny filmy ve verzi pro Blu-Ray, vůbec bych se nedivil, kdyby je vydali i na HD DVD. Ale zatím ty ceny za přehrávače jsou extrémní. Ale tak za rok už to pomalu asi bude záležitost i obyčejných smrtelníků a ne jen pár vyvyolených, co dají desítky tisíc za přehrávač nebo rovnou za PS3.

15 črc 2007, 23:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Into the Blue
Tak už před rokem jsme tu nakousli tu situaci kolem Blu-ray verze Into the Blue. V té době bylo vše předražené, ale dnes už to je docela levné.

Dnes mi konečně přišel tento film na BD a cena i s dopravou je jen 350 Kč (úplně nové, zabalené, aby si někdo nemyslel, že to je zdruhé ruky nebo tak). Jsou na něm i české titulky.
Cena je asi 3x nižší než v Česku. Dokonce je levnější než i DVD, které se tu dá ještě koupit.
Takže pokud chcete ušetřit, tak doporučuju buď nakoupit v USA americkou verzi nebo britskou. Obě se dají přehrát ve všech přehrávačích, jsou Region Free (teda aspoň ta americká, ale pravděpodobně i ta britská).

Už se těším až si to přehraju. Jen ještě musím počkat na BD přehrávač. Nové verze se ještě bohužel neprodávají a staré jsou k ničemu.

16 zář 2008, 17:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jen mě překvapuje, že na BD pro US trh jsou české titulky... nějaké divné ne?
(aspoň pokud jsem dobře pochopil, že máš US verzi, protože píšeš že je určitě region free, kdežto u UK si nejsi jistý)

16 zář 2008, 20:34
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mám britskou, ale není u ní uveden žádný region, takže předpokládám, že je Region Free. A americká je Region Free, i když někde píšou, že není (ale je, je to otestované - viz. ten odkaz v jiném vlákně na seznam BD, které jdou všude přehrát).
V té americké české titulky nejsou. Zato by tam ale měli být bonusy. Na evropských verzích prý žádné bonusy nejsou. Co se také dá čekat od Sony, že jo?

16 zář 2008, 20:49
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jo takhle... No a s těmi bonusy, popravdě nevím, dodnes sem to nepochopil, co se sleduje tím rozdílným přístupem k "obsahu balení" v různých státech (a to není jen o discích). Možná je to proto, že když chceš všechen obsah, musíš poskupovat jednu věc od všech X vydavetelů ... dneska bych se už ničemu nedivil :)

16 zář 2008, 21:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak jsem se ještě jednou podíval na ten obal a našel konečně jsem tam našel tu informaci, že je to pro Region B. Ale kdo ví, třeba bude fungovat i na amerických přehrávačích stejně jako americká verze funguje na evropských (také tam mají uvedeno Region A).
Ale to "Béčko" na tom obalu vypadá fakt divně.

20 zář 2008, 13:11