Právě je 22 říj 2018, 21:25

Otravní paparazzi 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Otravní paparazzi
Docela zajímavé video, kde Jessica nakupuje nějaké to kafe a kolem je tuna fotografů. Chudák. Stejně nechápu, co z toho mají. Tak slavná zase není. Je to jen obyčejný člověk trošku známější než jiní, ale nic víc (taky mě ale nenapadá, kdo by vůbec stál za tuhle práci pořád otravovat - snad kdyby tam nakupoval bůh, tak aby udělali nějaké skutečné fotky, jinak nevím).

http://x17online.com/celebrities/jessic ... 092008.php

14 zář 2008, 16:17
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Otravní paparazzi
Řekl bych to asi takhle... Dokud budou Blesk nejčtenější noviny, tak asi nemá smysl nad tím přemýšlet :)

Už to, že ty a teď já jsme na to video klikli, je pro ně další důvod k téhle činnosti. A kdybychom to měli brát do důsledků, bez nich by nebyly třeba ty fotky co jsou třeba tady na webu a zájmem o ně a dalším jejich šířením taky zrovna ničemu nepřispíváme...

14 zář 2008, 21:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tohle sice vím, ale stejně to je trošku divný tam posílat snad 10 lidí, aby jí pořádně zachytili.

Mimochodem, tenhle web se nějak rozjíždí a Jessicu sledují na každém kroku. Chudák, už jí to asi leze krkem. Ale docela mě dostalo, co tam napsali (v jiném jejich článku). Sice nepatří k nejpřátelštějším, ale usměv by jí nezabil.

Ale stejně, každá "celebrita" touží po tom, aby jí někdo obdivoval. Škoda jen, že to jsou ti fotografové. Kdyby po tom netoužiil, tak by už po prvních pár vydělaných milionech šli do "důchodu" a užívali si.

15 zář 2008, 10:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To, že jich tam je 10 je prostě o tom, že každý dělá pro nějaký ten jiný plátek, podle mě. Jinak jo, každé povolání má něco, Jessica určitě musela vědět o čem to bude. Žádná práce nemá jen pozitiva. Jinak někdo tam v komentářích pod tím videem napsal "jsem si jistý, že je radši, když je slavná" a pravdy na tom něco bude, jak říkáš.

Jen se pozastavuju nad jednou věcí - divím se, že tohle "obkličování fotografy" se nedá nějak napasovat pod omezování osobní svobody nebo něco podobného. Následně by se to mohlo řešit u soudu a po několika soudních sporech by je to třeba přešlo.

15 zář 2008, 14:42
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mě právě přišlo, že to jsou všechno od jednoho plátku. Tedy spíše od toho nějakého internetového.

Ale docela je chápu. Za fotky sice žádný prachy nejsou, ale zase na reklamě na webu vydělají dost, takže to je výnosné. Ale i tak to je dost otravné.
Nejblbější ne tom je, že nejspíš čekají přímo před jejím domem až se někam hne, což je ale zase výhoda. Může si být jistá, že ji třeba nikdo nikde nepřepadne, takže to má i svá pozitiva.

15 zář 2008, 21:27
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak jsem narazil na hromadu dalších fotek od X17 a mám takový pocit, že to možná nebude trvat dlouho a někdo jim konečně rozbije hubu (aspoň já bych to být Cashem už udělal).

Tady už to vypadá jako by si už Cash představoval, že někomu něco udělá. (Ale že jsou vytrvalý. A stále žádný úsměv. Tak doufám, že to Jessice vydrží.)
http://x17online.com/celebrities/jessic ... 202008.php

A tady je něco nového s Honor. Ona má i vlastní bryndáček se svým jménem. Ale podobá se Cashovi.

21 zář 2008, 17:37