Právě je 21 zář 2019, 17:54

05.06.2006 - The Tonight Show s Jess v !! HD 1920x1080 !! 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 05.06.2006 - The Tonight Show s Jess v !! HD 1920x1080 !!
Mam tady linky na stazeni "The Tonight Show with Jay Leno" v HD rozliseni, dil z 5. cervna 2006 ve kterem byla Jessica.
Tady se muzete pred stahovanim HD verze kouknout co je obsahem: http://www.jessica-alba.com/download.php?view.265 (bud stream nebo po registraci ke stazeni)

A ted odkazy na HD verzi:
cast 1/5
cast 2/5
cast 3/5
cast 4/5
cast 5/5

Velikost vsech archivu dohromady je kolem 1.13 GB a jsou rozdeleny zhruba po 240 MB.
Video ma HD rozliseni 1920x1080, delku 10:23 min a vypada uzasne.. ostatne jako kazde HD video 8)

//EDIT: ukazky v prispevku nize

jedna technicka...
Od Megaupload.com se nejspise dockate tehle hlasky:

"All download slots assigned to your country (Czech Republic) are currently in use. Please try again in a few hours or install the Megaupload Toolbar for immediate access - with the toolbar installed, there are no more slot limitations for you!"

Takze pokud se nemuzete pripojit pres proxy z nejakeho zapadakova, nejmene bezbolestna je asi instalace Megaupload Toolbaru do IE: http://www.megaupload.com/toolbar/ ...toto vas zbavi zminene hlasky nacez to pres IE stahnete.
BTW: mezi stahovanim jednotlivych casti je treba par hodin pockat (bezna praxe na podobnych serverech pokud nemate ucet za dolarky)

Naposledy upravil Whill dne 16 čer 2007, 22:23, celkově upraveno 3

05 úno 2007, 01:20
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
A nebo se to dá obejít programem GetLink 5 kam stačí zadat ten odkaz a počkat až se vám vygeneruje přímý odkaz pro stažení (trvá to jen pár sekund). Mělo by se to dát stáhnout odtud: http://fana-zabava.webgarden.cz/file/468343

Ale nemyslím si, že by moc lidí bylo schopno stáhnout tak velký video. Je to sice HD, ale současný internet v Česku to docela nedovoluje (např. u mě to je polovina mého měsíčního limitu). Škoda, že to není jako u Japonců, kde jim běží net hezky v desítkách až stovkách Mb.

05 úno 2007, 01:54
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
..je to fakt .. ze se to ani nestydi inzerovat "zazijte strhujici rychlost internetu, stahujte hudbu video..." (btw za 399 bez DPH + pevna linka, 2Mbit se smesnym limitem) .. nebo co to ted posledni dny slysim v reklamach...

tady jsem jeste udelal pro predstavu par ukazek (v realu je to lepsi, na tech screenech leccos vynikne), kliknete na nahled, nacte se vam celkem tak necelych 4.9 MB (10 screenu):

Obrázek

10 úno 2007, 04:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Víš co je zvláštní? Já jen, že mám několik starších interview s Jess a Lenem (ještě z roku 2005, kdy jsem měl CDMA, který bylo aspoň neomezený stahovanými daty) a tam Jessica vypadá pořád stejně. Mě to připadá, jako kdyby tam Jess chodila pořád v jednom a tom samým oblečení. Asi to bude tím prostředím, protože J Leno vypadá pořád stejně a tak to přenáší i na Jess.
Ale mě se nejvíc líbilo, jak tam jednou Jessica vyprávěla o své rodině. Jak jsi se ptal, co se myslí tím jejím původem. Ten díl byl fakt vtipnej, jak to tam Jess všechno popisovala a předváděla co např. dělá když se sejde rodina a někteří příslušníci mluví španělsky (ona jen rozumí, ale neumí mluvit).

10 úno 2007, 12:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Nevim jak stare dily myslis (2005?). Pokud jo, tak za rok se snad clovek moc nemeni ..navic na tech 20 MB mazancich jde kulovy poznat. Nevis jestli ty ripy z ruznych TV show a tak jde nekde sehnat v lepsi kvalite? Nemusi to byt nutne HDTV .. proste jen neco koukatelnejsiho a s normalnim zvukem. Tady ten HDTV je snad nejaka vyjimka. S tim oblecenim mas pravdu a celkem mne prekvapilo, ze si do stejneho poradu vzala to co uz tam mela - v dile z 26. zari 05 ma na sobe stejny svrsek ..sukni ma jinou, ale podobnou.. jako tady v tom lonskem. Jinak Leno vypada porad stejne, to je fakt (i kdyz mne na nem nejvic zaujalo jak stale mlati do stolu :lol: ..jen aby mu tam nedali sklenenej, to by byla spotreba :lol: )..a ani by nevypadal na svuj vek.. kdyby nemel sedive vlasy - vsak Jessica mu rekla, ze vypada mlade :wink: .. jo a v tomhle dile se zminil ze s ni ma ve stejneny den narozeniny .. no kouknul jsem se a fakt - taky 28. dubna.

btw vis ze ktereho data byl ten dil, jak mluvila o te sve rodine? Nevim jestli jsem to videl, protoze se mi to o te spanelstine nejak nevybavuje ..no ale je uz to dlouho co jsem videl ty starsi dily.

Naposledy upravil Whill dne 11 úno 2007, 15:40, celkově upraveno 1

10 úno 2007, 23:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
A sakra. Tak jsem zjistil, že když jsem se chtěl podívat, jestli bych ho náhodou v tom bordelu nenašel, tak jsem zjistil, že mi ty videa jaksi na disku chybí. V září jsem si pořídil větší disk, jenže jsem na něj asi zapomněl dát ty videa. A mám takovej blbej pocit, že ty dvd, na který jsem to dával (dvd-ram), jsem už asi vymazal. Zdá se, že poslední dobou jsem asi fakt dost mimo. To bude tím nevyspáním a vyčerpaností.

Jinak to video by mohlo být z roku 200?-polovina 2005. Já měl CDMA jen do září 2005, takže to muselo být někdy dříve a vzhledem k tomu, že jsem se na ty videa díval někdy v létě, když jsem to všechno postahoval z bývalého jmazone.de, tak by to mohlo být z 2004-2005. Ale zase je možný, že to mohlo být nový - pro mě to je už extrémně dávno, já si nepamatuju ani co jsem měl k obědu natož, co bylo před dvěma lety.

A ty díly ve vyšší kvalitě určitě nebudou. Většina videí je do roku 2005. Budou max v DVD kvalitě, ale ani na to bych nespoléhal. Já mám, teda možná mám, ještě si nejsem jistej, jestli existují nebo už ne, jen ty v tý takový hodně nízký kvalitě. Ale mě se to tak docela i líbí. Ono to je takový, taková jakoby klasika.

10 úno 2007, 23:43
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak pokud mas bordel jenom ve vecech s Jessicou, tak bud rad :wink: ..ja kupuju vetsi HDD tim stylem, ze projdu zapadle slozky .. a hned je par giga na svete :lol:

...jinak z 2005 tady mam s Lenem dvoje videa .. neco tam Jess o rodine rika, ale ted to nezjistim .. vubec nestiham, takze jindy .. diky za info.

K te kvalite.. kdyby to melo alespon normalni zvuk a ne mnohdy zpozdeny nebo extra osizeny. Jestli to je pro tebe klasika, tak ja se teda od ni rad oprostim. Bohuzel jsem vzdy nasel jen ty minimalisticky verze.

11 úno 2007, 00:28