Právě je 19 pro 2018, 01:59

Levný nákup seriálů 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Levný nákup seriálů
Pro ty, kteří to ještě neví, tak na Amazon.co.uk je teď dost velká sleva u seriálů. Celé kolekce jsou zhruba za 25-50% původní ceny.
Třeba první tři řady Supernatural za 28 liber. (původní 70 liber)
7 řad Buffy za 50 liber (původně 180)
Kolekce X-Files za 68 liber (původně 200)
A spousty dalších seriálů, které jsou nyní extrémně levné.

25 lis 2008, 13:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Levný nákup seriálů
Hmmm. Nejvíc mně to mrzí s tím Supernatural. Asi přede dvěma měsíci jsem si koupil speciální balení prvních dvou řad. Kdybych jen tušil, že v tak krátké době vydají tři řady v jednom, asi bych počkal.
Stále čekám, že vydají DA v Blu-Ray.

26 lis 2008, 09:03
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Levný nákup seriálů
Ty ceny jsou nyní opravdu úžasné. Je to 12denní vánoční akce. Normálně bych si to neobjednával, ale když jsou ty ceny tak nízko (sleva 75% je pro Čechy téměř nemožná, v zahraničí asi vánoční normál), tak jsem si taky trochu nakoupil.
Konečně vyzkouším to Supernatural a zjistím o čem to je. Viděl jsem už nějaké ukázky a vypadalo to skvěle. Až teď mi došlo, že vlastně nejlepší seriály jsou právě na taková témata, kde se střetává sci-fi, trošku okultismus, tajemno a akce.
Taky jsem zjistil docela zajímavou věc. Třeba právě Buffy se asi nikdy nedostane na Blu-ray. Někdo se ptal přímo toho studia a je to více než vyloučené, že by se to mohlo stát. Tak doufám, že podobná odpověď nebude i u DA, ale ten je naštěstí snad natočen normálně. U Buffy je problém s prvními třemi řadami, které jsou natočené jen ve 4:3 ještě navíc na 16mm film. Prostě to podělali. Docela by mě zajímalo kolik seriálů ještě bylo natočeno takto chytře, že se nikdy nedostanou na nic lepšího než na DVD.

Bohužel ta finanční krize tomu taky moc nepomůže, takže BD se pořádně opozdí. Proč kupovat dražší formát a nové vybavení, když i to staré DVD zvládá to samé a navíc na BD toho moc nevychází, takže ani není co kupovat a není důvod na to přecházet. Je to fakt začarovaný kruh.
Teprve před asi měsícem vyšel 1000. titul na BD. To je fakt k smíchu.

EDIT: Tak se zdá, že některé staré seriály se už pomalu začínají připravovat na BD. Mezi prvními bude Highlander a Xena. Zatím půjde jen o první řady, ale jestli půjde prodej, tak se možná dočkáme i zbytku. Tak snad se rozhoupe i FOX a začne vydávat staré dobré seriály jako DA.

Pro Lukáše: Vypadá to, že na Amazonu slevnili i jednotlivé řady Supernatural. Třetí řada je i s dopravou za nějakých 20 liber, což je jen 600 Kč.

26 lis 2008, 12:08