Právě je 19 pro 2018, 01:43

Nejlepší filmy s Jessicou 

Co se vám s Jessicou nejvíc líbilo? (vyberte 3 filmy)
Do hlubiny 0%  0%  [ 0 ]
Sin City - Město hříchu 0%  0%  [ 0 ]
Se Slovníkem v Posteli 33%  33%  [ 4 ]
Nepolíbená 0%  0%  [ 0 ]
Ruka Zabiják 8%  8%  [ 1 ]
Fantastická čtyřka 17%  17%  [ 2 ]
Honey 17%  17%  [ 2 ]
Awake 17%  17%  [ 2 ]
Klikař Charlie 8%  8%  [ 1 ]
Oko 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12

Nejlepší filmy s Jessicou 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Nejlepší filmy s Jessicou
Tak jsem si řekl, že by nebylo od věci si odhlasovat, které filmy od Jessicy jsou podle vás nejlepší. Sice už tuším jak to dopadne, ale jestli se přidá víc lidí než nás 5 či 6 co hlasují, tak to snad vyjde.
Je tam většina toho kvalitního, kde hrála (bohužel jde dát jen 10 věcí, víc tohlo fórum neumožňuje). Tak hlasujte.

A nezapomeňtě, každý může hlasovat pro 3 věci.

PS: Dark Angel jsem nepřidal, protože to je absolutně to nejlepší v čem hrála.

PS2: Mimochodem, bylo to dilema si zvolit mezi GLC a FF. Oboje se mi moc líbí.

29 zář 2008, 12:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Nejlepší filmy s Jessicou
U mně je to bez dilema. Dal jsem Sleeping Dictionary, Fantastic Four a Idle Hands (V tomto pořadí). Celkově vzato jsou to mé nejoblíbenější filmy s ní. Ještě Into the Blue, ale na to mi už nestačilo pořadí. :)

edit: Jinak, i když tady taková anketa už byla, oceňuji, že je možné tentokrát vybrat více filmů. Aspoň o tom nemusím tolik přemýšlet.

29 zář 2008, 13:12
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No právě. Když tu byla naposledy, tak šlo dát jen jedno. Teď ale aspoň můžu otestovat, co všechno tohle forum zvládá. A ten The Sleeping Dictionary je u mě jednoznačně taky na prvním místě. Škoda, že dříve, když nebyla taková hvězda, tak dostávala role doslova šité na míru. Dnes tomu tak bohužel už není. A nebo si je musela získat přes casting. Dnes už jí ale asi ty role rovnou nabízejí a tak to skutečně nejlepší už asi jen tak nedostává.

29 zář 2008, 15:42
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Zajímavá hypotéza. Myslím rozdíl castingů oproti nabízeným rolím. Když nad tím teď tak přemýšlím, mohla by mít i něco do sebe. Bohužel s tím nic nenaděláme.

29 zář 2008, 16:05
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Dnes když je známá, dalo by se předpokládat, že když už jsou jí ty role nabízeny, tak budou aspoň stát za to, že? ... ale očividně to tak vždy není.

U mne je volba v tomto pořadí: 1) jasný Slovník 2) Awake (hlavně protože po dlouhé době něco "jiného") 3) Honey (protože jí ta role herecky sedla ... i když jsem zvažoval Oko, ale k tomu filmu mám dost výhrad)

//EDIT: Jinak je blbé hlasovat pokud někdo něco z toho neviděl, což platí i o mně, protože mě nějak minula Idle Hands. Jinak mi tam chybí třeba Love Guru (i kdy jsem to ještě neviděl, myslím že tam hrála jednu z hlavních rolí ne?). FF předpokládám je myšlena za obě série...

29 zář 2008, 17:50
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Také jsem Love Guru ještě neviděl, stejně jako Bill a The Ten. Ale tak nějak nepředpokládám, že by se mi ty filmy líbily více, než ty, které jsem uvedl.
Idle Hands: Jessica možná nehraje nejhlavnější roli, ale film za to rozhodně stojí. :D Je to taková hororová komedie, ale o čem to je sis asi zjistil. Asi se nebude jednat o film, který by sedl každému, ale u mně narazil na správnou strunu. 8)

edit: Docela se divím, že ani jeden z vás neuvedl Sin City. U mně je to jasné, já jsem prezentoval svůj názor na tento film už dávno, ale měl jsem za to, že je tu obecně nejpopulárnější. :shock:

29 zář 2008, 18:20
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick mi aky psal, že je to hororová komedie a já myslel, že je to čistej horor. No jak vidíš, moc jsem si toho o tom filmu nezjistil :)

Tvůj názor na Sin City jsem četl - tuším v diskusi k Meet Bill a souhlasím s ním. Jessica tam stejně hrála jen takovou "ozdobu na stromku" a to všehovšudy snad 10 minut, takže nemám důvod to dávat mezi nejlepší. Navíc už jsem psal jak moc mě "berou" komixové filmy ;)

29 zář 2008, 18:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Vo filme Love Guru,bol naklepsi asi ten koniec...a vo filme The Ten tam skoro vobec neucinkovala,len raz alebo dvakrat vybehla z tmy a koniec....Meet Bill by som z tych troch dal na prve miesto.inak hlasoval som za Sleeping dictionary, a chcem zahlasovat aj za Klikar Charlie aj ked druhykrat mi to uz nejak neide.

29 zář 2008, 20:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Měl si to zaklikat všechno najdnou, jak se tak koukám ty si zatrhnul jedno a dal odeslat a pak si chtěl zatrhnout další... takto to nefunguje ;)

PS: v Meet Bill to taky nebyla zrovna hlavní role ... Mick tady dal asi jen ty významější počiny...

29 zář 2008, 21:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Přesně tak, dal jsem jen to, co známe a navíc seznam je omezen jen na 10 filmů. Víc bohužel nejde dát. Původní seznam byl úplný, ale musel jsem redukovat, aby to šlo vůbec zobrazit.

Co se Sin City týká, tak to je takový střed. Ani dobrý, ani špatný. Ale na Se slovníkem v posteli, Honey a FF (opravdu myšleno oba nebo ten, který se líbil víc) to nemá. I GLC je lepší, víc zábavy. Ale možná bych to dal na 5. či 6. místo v její kariéře. Ale je to jen takový okrajový film. Malá role.

Ještě dokončím svůj včerejší názor na casting a dávání rolí. Když se nad tím zamyslíte, tak v té době musela na casting, být připravená a doufat, že dostane roli, za kterou pak získá max. pár set tisíc dolarů. A proto si vybírala co se jí líbilo a kde měla šanci.
Dnes už ale nevybírá ona, ale ti, co dělají ten film a chtějí jí tam. Dají jí nabídku pár milionů (určitě chce min. 3 a více) a pak čekají co ona na to. Žádný casting, žádné snažení, žádné vybírání. A protože pár milionů za nic je dobrých, tak do toho jde. Co na tom, že se jedná o film, kde by to vzládla i obyčejná ženská z ulice.
Jde totiž o to, že ti, co dělají dobré filmy, tak jí můžou dát max. těch pár set tisíc. A tak nemá ani cenu jí chodit s tak ubohou nabídkou otravovat. A ti co můžou dát miliony, tak těm je jedno, jestli to je dobré nebo ne. Oni jsou přesvědčeni o tom, že když to je drahé, tak to je také dobré. Chyba. Viz. Love Gugu. Lidé rovnou říkají, že to je nejhorší film, co kdy viděli. To je jasný důkaz. Navíc ten film byl na DVD a BD tak rychle jako snad žádný jiný, co byl v kinech. Prostě propadák.
Kdyby se Jessica snažila a chodila na casting na levné ale kvalitní filmy, tak určitě získala roli, která by jí seděla. Ale proč se dřít za pár šupů, když může vydělat miliony na propadáku.

Navíc všechno je hlavně o hercích. Můj názor na třeba Oscary je takový. Když dáte do libovolného filmu několik opravdu hodně známých (nejslavnějších) herců, tak na 100% bude nominován na Oscara. Je jedno, jestli to je podřadné nebo ne. Ale když se do stejného filmu dostanou obyčejní neznámí herci, tak nemají sebemenší šanci.

slavoK17: Dočasně jsem změnil nastavení u ankety, takže si můžeš dohlasovat. Až to uděláš, tak napiš a pak to zase vrátím do původního nastavení.

30 zář 2008, 10:08
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick píše:
slavoK17: Dočasně jsem změnil nastavení u ankety, takže si můžeš dohlasovat. Až to uděláš, tak napiš a pak to zase vrátím do původního nastavení.

dohlasoval som..diik ;)

01 říj 2008, 14:03