Právě je 21 říj 2018, 23:25

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Když není o čem psát..... 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Když není o čem psát.....
Už i ten nový film by měl být jistý. A je taky podle knihy a snad už byl i kdysi dávno natočen. Teď nevím.

Mě filmy a seriály u kterých se musí přemýšlet taky nevadí. Třeba Columbo nebo různé kriminálky. Ale musí to být zajímavé. Ale většina thrillerů nemá ani tu myšlenku zajímavosti a jen se to táhne jako smrt. Pak někdo někoho někde nezabije a je konec. Prostě nuda.

Jinak ty polonahé holky jsem myslel v tom smyslu, že už ta role sama k tomu zamyšlení vyzívá. Asi tam polonahá nebude, ale prostě když se řekne prostitutka, tak to naskočí samo.

Ale polonahé holky k Jess rozhodně patří. Proč se snažit za každou cenu o něco jiného, kde jí to tolik nejde, když může využít i své krásy. Samozřejmě myslím v kvalitním filmu typu Slovník. Hlavní je ale scénář. Chtělo by to zajímavé téma, které tu ještě nebylo. Bohužel to všechno, co točí je už tak nějak obehrané. A nebo aspoň ty komiksy, ty jsou rozhodně tím lepším v její kariéře a jsou zajímavé.

Třeba když začínala, tak Flipper, tam byla taky prostě v plavkách. Pláž, zajímavé téma seriálu a pěkný děj. Něco takového typu by rozhodně nebylo naškodu.

EDIT: Tak už podle fotek z toho Invisible bych si tipnul, že ten film bude patřit k tomu lepšímu v čem Jessica hrála. Vypadá to velmi zajímavě a taky se mi líbí ten styl humoru, který v tom je. A tahle fotka je úžasná. Taky vám hrozně přimomíná Sandru Bullock?

09 lis 2008, 22:36
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak to potom jo, já už myslel, že zvládáš jen 'popcornovou zábavu' :) ... takhle souhlasím .. Spoustu filmů, které se snaží o nějakou šílenou zápletku často sklouzne k nudě - prostě blbý film. Když je blbá komedie, tak ta pak většinou není nudná ale trapná. Takže jasně, že to nejde říct tak, že komedie - bomba, myšlenkově náročnější film - nuda.

U toho nového filmu (jestli se teda fakt potvrdí) předpokládám, že si jej vybrala, stejně jako jakýkoliv jiný v dnešní době (myslím, že dnes už není v situaci, kdy si musí role hledat). Nabídky ji chodí určitě samy, teď je otázkou co v nich je, jestli je každá druhá nabídka na štětku, tak je to pak těžké, to je jasný. Jen mne to prostě trochu zaráží, protože jak se přišlo s tím, že vzala roli v An Invisible Sign of My Own jsem nabyl dojmu, že rádoby inteligentní rolí se snaží o to být brána ve světě filmu "vážně" a ne jen jako okrasa, která slouží k tomu, přilákat diváky svým tělem. .. a teď přijde role prostitutky, i když jak říkáš že to může být zajímavá role, tak tam prostě je ten "titul".

Nicméně co se týče využití krásy, taky si myslím, že už jsme o tom nedávno tady psali a jsem určitě pro. Proto jsem byl i skeptický k té roli v An Invisible Sign of My Own, ještě víc pak když jsem viděl ty první fotky z natáčení s brýlemi, berlemi a v kabátu po babičce, říkajíc si, o co se ta Jessica snaží. Takže pro takovou nucenou degradaci vzhledu určitě nejsem, není to dobrá cesta (i když kdoví a třeba ji ta role fakt prostě jen zaujala a moc se v tom patlám) a myslím, že herecké uznání si lze vybudovat i rolí, kde zároveň vynikne Jessičina krása - to přece nemůže být bráno jako handicap, který jí upírá nárok na herecky kvalitní roli. Právě i proto si myslím, že ukázat svou krásu ve filmu nemusí nutně proběhnout jen prostřednictvím nakrucování na ulici nebo bikin na pláži (i když ITB mi rozhodně nevadil :) ). Třeba v Dark Angelu určitě svou krásu nezakrývala a to je přesně druh filmu, kde si zároveň zahrála hodně kvalitní roli a kde bych ji v něčem podobném rád zase viděl... ale o tom v jakých filmech by měla hrát jsme už vlastně taky vedli řeč, že :)

Právě v té souvislosti mě napadl námět na anketu na web ... mohla by tam pobýt i trochu dýl, je taková nezávislá na čase ... takže něco typu "V jakém filmu chcete Jessicu vidět?" nebo "Pro jaké filmy se Jessica hodí?" .... a odpověď nějak ve stylu akční / sci-fi / romantický / komedie / horor ... atd ...co říkáte? ... jen jsem to teď tak vysypal, končím tadytu dlouhou nečitelnou esej a jdu se kouknout na něco do školy ať se zítra odpoledne na tom záp. testu jen nepodepíšu :)

...jo ještě k té Sandře, tak tu mi teda zrovna nepřipomíná ať čumím jak čumím :laugh:

11 lis 2008, 15:35
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Anketa by to byla dobrá. Aspoň zjistíme co lidi chtějí.

U toho Invisible bych si tipnul, že Jessica snad chce zkusit všechno. Ale jak jsem řekl, zatím to podle fotek vypadá na vtipnou komedii (zvláště ta fotka, jak si tužkou snaží vypíchnout oko).

A Sandra Bullock v ní je vidět. Ty vlasy a ofina. Trošku oči a takový protáhlý obličej. Podívej třeba na tuhle fotku a srovnej to s Jess. Pokud i potom řekneš, že ne, tak mám asi halucinace.

11 lis 2008, 16:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Ta podoba tam asi nějaká je, tak myslím, že jsi docela při vědomí :laugh: ..ono hodně záleží jaká fotka, to je fakt.

.. ty fotky s tou tužkou jsou dobré, to jo :)

.. jinak k anketě se dostanu nejdřív zítra večer, kdoví jestli ... pak se s tím ozvu ..

11 lis 2008, 19:50
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Zdarec lidi. Chtěl bych se vyjádřit k mé neaktivitě v poslední době. Předně chci říct, že nesouvisí s klesajícím zájmem, jak by se mohlo zdát, koneckonců, když jsem vydržel tolik let, není důvod přestat. Bohužel se ani nedá říct, že bych neměl tolik času, koneckonců pár minut na to, aby se sesmolilo pár řádků si může najít každý. Možná mám trochu problémy s inspirací. V posledních měsících upadla téměř veškerá má aktivita na všech fórech, kde participuji. Jelikož je mi toto fórum nejbližší a vlastně i první fórum, na které jsem se kdy zaregistroval, má vlastní pasivita mi vadí, ale když to nejde, tak to nejde.
Každopádně i když nepřispívám tak často, stále to tu hlídám, všechny nové příspěvky poctivě čtu a monitoruji situaci na netu.
Předpokládám, že takto na tom asi nejsem sám. To jen něco málo k současnému stavu věcí.

27 úno 2009, 16:42
Člen fanclubu
Člen fanclubu

K současnému stavu věcí můžu říct skoro to samé a do středy zas nic, protože zítra ráno jedu na hory ... pak bych už měl aspoň přidat nové fotky ...teda pokud se po delší době na lyžích nezabiju, prý se to nezapomíná stejně tak jako třeba jízda na kole, tak už zítra ověříme 8-)

28 úno 2009, 00:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak vám řeknu lidi, včera jsem byl na premíře nového Star Treku....ale ještě nevím, co si o tom myslet. Jako dlouholetý fanoušek této série jsem byl potěšen, ale mnohem víc zklamán zároveň. Film je špičkový, ale na místo, aby si Abrams pohrál s příběhy a jejich znázorněním, pohrál si s mytologií postav. To byla chyba.
Jestli je tu nějaký jiný sci-fi fanda, nebo dokonce Star Trek fanda, ocenil bych další názory.

08 kvě 2009, 13:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Zatím jsem viděl jenom trailer, ale už podle něj bych řekl, že to není úplně to pravý startrekovský. Ale hlavní je, že aspoň něco natočili, protože nevím, jestli se mi to nezdá, ale poslední dobou nějak ubývá filmů a hlavně seriálů na sci-fi téma.

Mimochodem, na britském Amazonu jsou teď docela velký slevy všeho možnýho. Přes seriály na DVD až po filmy na BD, kde koupíte tři a zaplatíte jen dva. U seriálů jsou zajímavé právě Star Treky, které se prodávají od 300 Kč za sérii (10 - 15 liber u DS9 a Voyager).

08 kvě 2009, 15:51
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3