Právě je 19 pro 2018, 02:07

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Když není o čem psát..... 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Když není o čem psát.....
Ten nápad je sice zajímavý, ale další vlastností Čechů je, že se neradi registrují a cokoli dělají. Nejvíce lidí se zaregistrovalo před lety, kdy jsem chtěl dávat nejnovější věci na fórum a až za několik dní na web. To všichni nadšeně utíkali sem a nikdy se nikdo z nich neozval (až asi na dvě výjimky).

Ale kdysi Jessica byla hodně oblíbená a známá. Tak kolem toho roku 2003. To dávali DA, Flipper, vyšlo Honey, které je stále velmi populární. V té době lidi měli zájem o Jess. Ale jak plyne čas, lidi zapomínají.

To mi připomíná, že lidi jsou už tak líný, že zvolí každého blbce, který je skorokomouš. Jestli ještě za dva roky dopadnou takhle volby a vyhraje ten debil a pedofil P., tak Česko už půjde úplně do prdele. Jak říkám, kdyby se volilo přes internet, tak by se mohlo zúčastnit mnohem více lidí.

Ještě k tomu fóru. Lidi by možná něco napsali, ale to by musela být odstraněna registrace. Jenže bez ní by tu bylo denně tisíc spamů a to rozhodně nikdo nechce.

To mi ještě připomíná, že lidi měli možnost poslat nějaký vzkaz i do vzkazníku, ale jeden vzkaz jednou za půl roku o něčem svědčí. Navíc se stačí podívat do statistik co lidi hledají a odkud přicházejí. Ono by ani nebylo těžké na stránky přilákat více lidí, ale ty lidi by nešli za Jess. To je právě důvod proč už skoro dva roky přemýšlím o zrušení webu a proč se mi na něm nechce už pracovat.
Osobně tipuju, že skutečná denní návštěvnost kvůli Jess je tak 100 lidí a méně.

26 říj 2008, 11:18
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No vida a jsme na druhé stránce :)

Asi je to fakt, zkouknou fotky (možná i proto to teď trochu klesá s návštěvností, když tady jsou poslední dobou velké prodlevy v aktualizacích), jiná skupina zas pokopíruje nějaké ty články na svoje "blogííííísky" :) ...ale o nějakou komunikaci má zájem asi málokdo a kdo by jí skutečně měl, tak myslím, že by zkousnul i tu registraci.

Nicméně, co se teda té registrace týče, tak nevím, ale je možné, že by tady spam nebyl, protože nezapomínejte, že je tady ta nová verze fóra - do té staré šel spam i při nutnosti registrace, tady zatím nechodí, tak třeba nebude ani když se nutnost registrace zruší.

K těm volbám... kdyby se volilo po netu, tak se sice možná zůčastní víc lidí, ale mám pocit, že na výsledek by to mělo pramalý vliv. Tady je to prostě sám ruďoch, tak co bys chtěl. Takže se můžem těšit na pastelkovný, štědré dávky pro cigány a jiné lemply a to vše na dluh, protože to je pro levicové voliče příslovečné - půjčka na mobil, půjčka na DVD, půjčka na půjčku... ještěže si lidi nepůjčujou třeba na mejdlo, i když socani ho možná ani nepoužívaj, vidno hlavně v MHD. ODSka ale taky není žádná výhra, tady je to jen otázka "menšího zla". Celkově si myslím, že by to chtělo především rázně vykopat všechny ty páprdy co se po revoluci převlékli (někteří méně, jiní více) a omladit celou politickou scénu lidmi, kteří nejsou zavlečení do všemožných sviňáren a nemají vazby na kdejakého vandráka s nakradenýma melounama, jinak to bude stále o tom samým (o hovně). Ale nevím, třeba jsem naivní.

p.s. můj sobotní test z angliny byl naprostý vrchol opisování :) . Dostali jsme dva papíry, kámoška psala jeden a já druhý a pak jsme si to čenžli. Přitom mojí část mi udělal mobil, protože sem tam vůbec neznal ty slovíčka, tak jsem je ládoval právě do slovníku a pak už to bylo v klidu. Jediné, co jsem tak splácal sám, bylo pár vět o prezentaci nějakého produktu nebo co to chtěli. To mi osobně nedělá problém, já nenávidím hlavně ty pitomý doplňovačky, kde kolikrát ani nevím co tam vlastně po mě chtěj napsat. Dneska jsem byl odpo. na další anglině, tentokrát ústní a mám za A i po té pařbě co jsem předtím avizoval :laugh: . Poprvé jsem realizoval své pokusy o tanec na hity 60 - 90 let, ale hráli dobře, takže se to dalo :) . Jen jsem si asi ráno při návratu v té zimě cosi uhnal, slušně mě bolí v krku :( . S kámošem jsme kvůli alkoholu a hlavně časového posunu :D nebyli schopni analyzovat tu šifru co bývá na zastávkách - jízdní řád ;) , tak jsem volal odvoz. Jelikož kámoš je z Nové Bělé, což je poněkud na druhou stranu než bydlím, tak jsme si ještě slušně pobloudili v dobré mlze někde po prdelákově, ale jsem tady a celej.

A jaké byly vaše poslední dny? Jak vidíte, u mě je to teď samá turbulence :) a tento týden budou ještě větší, ale to už bohužel čistě školní...

26 říj 2008, 23:03
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No, moje dny byly o nervy. V práci musím dodělat jeden projekt, který má termín uzávěrky na konci října a já nevím, jak s ním hnout. Asi to dopadne, že tam napíšu nějaké nesmysly a budu se modlit, aby to nějak vyšlo. Do toho všední starosti. Nový okna v bytě = spooooooousta úklidu. Už aby byl....hm...ani nevím, na který den bych se měl těšit.
Asi halloween. Zkusím si navodit atmosféru a skouknu nějaký horor. Po večerech jsem zvládnul celou sérii filmů Halloween(vlastně skoro celou, vlastně většinu, vlastně víc jak půlku), takže jsem docela naladěnej na horory :twisted: .
Taky mně jeden můj kamarád (vlastně víc kamarádů, ale nezávisle na sobě) nalákal, abych mu vypomáhal s Travianem, což je hra, které pokud jste dodnes nepropadli, držte se od ní co nejdál. Jejím jediným cílem je připravit vás o tolik času, kolik je jen možné. Naštěstí se držím dobře a až na pár kouknutí za den u toho nesedím pořád jako při minulém pokusu. Takže zábavy si taky užiju.
A takhle, či podobně, jdu z jednoho dne na druhý, třetí, čtvrtý...

26 říj 2008, 23:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No já bych zatím to fórum nezkoušel jen tak nechat bez registrace. Ale je to na tobě. Můžeš to zkusit, ale bude to chtít asi hodně uklizečů. Kdo se hlásí na případný úklid?

Jó, doplňovačky v anglině, to je moje. Jednou na gymplu jsme z toho měli test, aby se lidi rozřadili podle svých schopností. Podařilo se mi dosáhnout nejhoršího výsledků ze všech hlupáků, kteří nic neuměli jen proto, že ty cvičení nedávaly smysl. Za rok na pomaturitním studiu se mi zase podařilo získat téměř 100% bodů z testu, takže představu o těchto testech mám velkou. Záleží jen na logičnosti těch nesmyslů a na tom, kdo to jak myslel.

Jinak mé dny jsou vzásadě pořád stejné. A budou nejspíše až do února nebo března, kdy plánuju takový "kulový blesk". Zatím ale musím pilně pracovat na svých plánech, které už musím dodržet. Konečně po letech mají logickou strukturu a pomůžou mi se překlenout přes takovou tu nejistotu, která mě vždycky strašila. A pokud všechno vyjde jak má, tak si dám asi tak roční extra volno někde, kde je pořád teplo a krásně. Tady v Česku je akorát pořád hnusně a zima.

A závislost na internetových hrách znám. Taky jsem jednu měl. Hrál jsem asi tři měsíce než to bylo pořád to samé a dnes už mě to ani trošku neláká. Docela se divím, jak třeba někdo může být závislí na alkoholu nebo drogách. Vždyť když člověk chce, tak přestane, ale je to nad moje chápání. Někdo to asi potlačit nedokáže.

A v tomto týdnu by mi konečně měl přijít první díl DA. Konečně budu mít celou trilogii v originále bez špatného překladu. Už se těším až si to v prosinci přečtu. To je fakt nejlepší motivace a způsob jak se naučit anglicky.

27 říj 2008, 11:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No, ještěže je tady tohle fórum. Musím se trošku vypsat.
Nevím jak vy, ale pokaždé, když si přečtu něco z toho, co by ti kre*éni v tom blázinci zvaném sněmovna chtěli schválit, tak jsem tak nas*aný, že ani nemůžu pracovat (a to jsem se konečně přinutil). Oni už fakt netuší jak lidi okrást, tak zase chtějí zdaňovat další věci. Jak sakra někdo může zdanit výhry a loterie. To by byla evropská a asi i světová rarita. Přijde někomu normální, že když třeba vyhraje 10 milionů, tak dostane jen třeba 8 kvůli nějakému nesmyslu nějakého starého páprdy? Nebo když někdo vyhraje auto, tak dostane jen volat, 4 kola a kousek motoru a zbytek si nechá stát. To je na hlavu padlý. A jak sakra někdo může už zdanit i krev? Kde to sakra ti lidi žijou.
Co mě ale nejvíc dostává jsou ty hovadiny v podobě darovací nebo dědické daně. Co je ku*va do toho komu co a za kolik daruju? To je každého věc. Zlatá anarchie.
Ještě díky bohu, že tyhle hovadiny by možná mohly platit až někdy v roce 2010. Dost času se zdekovat z Česka a začít žít v normální zemi bez kre*énů.
Další hovadina, která mě už ráno dostala se týká té geniální myšlenky, která bohužel ožila v podobě zákona. Ta nová značka, světová rarita, že musíte v zimním období za jakýchkoli okolností jezdit jen s řetězi na letních gumách a nebo mít jen zimní gumy, i když už bude horko.

Proboha, ti Češi jsou čím dál tím blbější lidi. Opravdu se nechci dožít toho až budou vyhlášený za nejdebilnější národ světa. Z té lidské blbosti mi je už fakt blbě. To by ty lidi zabilo, když by aspoň minutu denně používali mozek? Nebo ještě lépe. Jak říkám už hodně dlouho. Proč sakra nikdy nikdo nenavrhne za poslance a senátory opice? Ty aspoň nic neposerou a svět bude šťastnější.

Jinak opravdu doufám, že Češi nedostanou to předsednictví v EU. Chudáci stovky milionů lidí. Být jima, tak se Česku vyhýbám obloukem. Už jenom to jak jim vyhrožují, že jim to pěkně osladí. No, už teď bych se bál být jima. Blbci se k moci prostě pouštět nemají. Ještě nakazí ten zbytek slušně zkorumpovaných.

No, aspoň jsem se vypsal. A hned je mi lépe.

Jo, a v tom poznávání seba sama jsem zjistil co nejvíc nesnáším. Česko. Je to tak. Když se řekne tenhle stát, tak mě nenapadne ani jedno slušné slovo, které by bylo v něčem dobrém. Asi jsem příliš zaujatý, ale zatím jsem si nevšiml, že by tento stát pro slušné lidi někdy něco udělal.

30 říj 2008, 17:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Dneska, vlastně už včera, jsem od páté odpoledne do osmi tvrdnul na konzultacích ke státnicím z eka, což mě zase přiklonilo o krůček k myšlénce, že si to tam o rok prodloužím, jako to celkem dost lidí dělá. Nemám na ten zápřah moc náladu, je toho jak nasráno a já rád lelkuju. Představa, že se v listopadu, krom dalších věcí, učím na státnice ve mě totiž vyvolává záchvaty smíchu. Asi i proto, že v současné době jsem rád, že jsem rád. Takže příští týden navštívím studijní a uvidím, co za rozumy se dovím.

K tvému příspěvku ti řeknu jediné, moc to žereš :) Nebo to běž vykecat s kámošema do hospody, ať to máš správně po česku ;) ... nebo se běž projít a neokupuj pořád ten zářič co máš na stole - to jsem sice fakt ten pravý co to říká, ale tak Osek je možná větší prdel než Ostrava (myšleno v kladném slova smyslu), takže máš i nějakou tu šanci, že máš za barákem les nebo něco takového normálního ne? Já když půjdu vlevo skončím v bývalý cementárně, vpravo dostanu do držky, rovno mě zajede auto a když se otočím čelem vzad skončím na haldě. No trochu jsem to přehnal, ale vyndat tady třeba kolo nebo tak mě ani neláká, na chatě si zajezdím rád.

Pokud jde o tu značku, nevím, nečetl jsem to, nemám na to náladu ale u nás doma se zimní gumy nevedou a já je určitě kupovat nehodlám. Stejně je to z velké části akorát psychologický efekt a v konečném důsledku negativní - české tupé hovado si totiž myslí (i díky obvyklé mediální masáži), že zimní gumy jsou něco jako brusle. "Takže když už mám ty zimáky Franto, tak to zas zítra na ledu vosolim ať každej vidí, že moje oktávka f tdíčku v metle a na hlínách je nejrychlejší auto na světě". Si musím ještě přisadit... "volat, 4 kola a kousek motoru" ... to popisuješ Fábii HTP v základu? :laugh: ...jinak dneska byly benga všude... jak jsem jel na Karvinou, bylo jich tam v protisměru na Ovu jak na mítingu. Ve středu o kousek dál řešili bouračku (nějaká dodávka a osobák, hasiči to tam zasypávali sorbentem), ale teď pěkně chytali klusi ušatí - že pod kopcem na přehledném úseku, to je snad jasný :laugh: Ještě jak jsem šel pak z parkoviště ke škole jsem potkal městský jak si schovávali nádobíčko - právě vyprostili nějakou slečnu ze zajetí botičky :laugh: ... a tak to tu chodí.

Lukáš: ani bych nepostřehnul, že je nějaký halloween, nebýt toho, že na Googlu si zase pohráli s logem :) ...vůbec, já ty svátky bez nakopnutí míjím, bohužel to platí i o narozeninách apod. což je občas na trapas :) ... Travian znám velice dobře (teda ten název a o co jde), protože to bylo svého času vděčné téma k tapetování na fórech, což mě přiznám se i odradilo tu hru vyzkoušet. Před lety jsem dokázal hodně prosedět u SimCity3000, kterou mám dokonce zakoupenou, leč ironií osudu je, že jsem stejně musel použít cracknutý exáč, jelikož originál nejel na XP. Dnes již veškerý SW, filmy a další věci kupuji zcela běžně díky autorským poplatkům na média všeho druhu pro společnost, která u nás ani právně neexistuje. Dále jsem rád hrával Stronghold (ty první verze, dvojku už zprasili jako každou novou hru), pak nějaké ty závody no a GTA - kvůli té volnosti (nerad lítám někde v koridoru po vyznačené trase jak myš v laborce). Jinak dá se říct, že já vlastně nic nehraju .. a teď už vůbec ne ... marně vzpomínám, kdy jsem naposledy pustil nějakou hru .... dva měsíce? .. nevím .. a to asi i tak na pár minut.

Tak zase to mám nějak přerostlý ... musím se ty eseje odnaučit :)

01 lis 2008, 03:49
Člen fanclubu
Člen fanclubu

:-D no, já taky u těch her nesedím v jednom kole. Občas si něco zahraju (možná měsíčně) a také jen na pár minut. Není čas a ani nálada. A kdyby nějaký čas byl mám lepší věci k dělání.
Co se halloweenu týče, pro mně byl patřičně děsivý. Ten projekt, jak jsem o něm nedávno psal, jsem musel včera odevzdat, takže jsem do osmi hodin lítal a sháněl a dodělával poslední věci, abych to mohl na hlavní brněnské poště poslat, než zavře. Výsledkem bylo, že jsem byl nervózní, měl jsem málo času a to, že je halloween (na který jsem se tak nevysvětlitelně těšil - teď zpětně přemýšlím proč???) jsem si uvědomil až večer doma. A to jsem byl tak strhanej, že jsem padl do postele a probudil se až dneska. Takže první rok, kdy jsem vzal nějaký pohanský keltský svátek vůbec v úvahu, jsem ho vlastně celý prošvihl. Ale jak jsem říkal, už jenom ten stres kolem práce mi dostatečně vynahradil jakýkoliv děs, co by mi mohl zprostředkovat lecjaký, sebelepší horor.
Takže teď hledám zase nějakou jinou událost na kterou bych se mohl těšit.
Vánoce...? Rozhodně, ne!
Nový rok...? Proč by?
..uvidí se

01 lis 2008, 11:37
Člen fanclubu
Člen fanclubu

S tím halloweenem jsme na tom stejně. Nebýt Google, tak o tom nevím. Svátky jsou pro mě taky zbytečnost, takže je mi celkem jedno co je za den nebo roční období.

Jinak už brzo si budu muset dát dovolenou. Na žádné jsem nebyl už aspoň 10 let (dříve mě nebavily), takže si to budu muset vynahradit. V přepočtu 2 týdny ročně to dělá tak skoro půl roku. Ale čas bude až příští rok.
Tenhle měsíc už opravdu musím jednou provždy začít makat a konečně dokončit svůj gigaplán, který jsem chtěl dotáhnout do konce května tohoto roku.
Už jsem z toho dost podrážděný a potřebuju pohodu a klid, které získám až bude všechno hotové (jen nebýt tolik líný, tak to mám za týden všechno, ale když mě se nechce a přinutit se nedokážu).

Taky uvažuju jestli si mám prodloužit o další rok tu školu nebo se na ní už definitivně vykašlat. Stejně mi bude k ničemu. Ale už mě doslova denně staší ve snech.

01 lis 2008, 11:57
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak konečně někde na světě zvítězil zdravý rozum nad blbostí (a rasovými předsudky). Ty volby Prezidenta USA byly fakt dost zajímavé. Strávil jsem u nich celou noc na CNN.
Američani mohou být hrdí na svého nového prezidenta Obamu. To Češi nebudou moci nikdy říct o někom z Česka, protože tady je jeden větší debil než druhý a zdravý rozum se odstěhoval do zahraničí a už se nikdy nevrátí.
Díky bohu za ekonomickou krizi, jinak by to asi nevyhrál.

Tak ještě budu doufat, že se v USA změní zákony a jednou se prezidentem stane i Arnold Schwarzenegger.

05 lis 2008, 12:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To já je nesledoval a můj zájem o volby je nanejvýš pasivní (přesto, že tyto americké volby byly zajímavější než naše české). Každopádně, jsem překvapen, že to opravdu vyhrál Obama. Vzhledem k povaze velké spousty američanů jsem nečekal, že si za prezidenta zvolí afroameričana. To se hned bude rasistům hůře dýchat :) .

05 lis 2008, 13:06
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Obama vyhrál opravdu drtivě. Získal dvojnásobek volitelů oproti McCainovi. A vůbec se tomu nedivím. Je to hrozně sympatický člověk a navíc relativně mladý. McCain sice není špatný, ale mě přijde moc "bílý" (a to doslova, ne v přeneseném rasistickém významu).
A nejlepší na tom je, že i ti rasisti volili Obamu (díky bohu, že aspoň někteří z nic dostali rozum. Podle mě si jsou všichni rovni a ti co si jsou rovnější, ti mi můžou ...)
I účast se povedla. Skoro 120 milionů voličů. Jessica asi zapůsobila v těch svých reklamách.

Jinak výsledky jsou i tady http://edition.cnn.com/ELECTION/2008/results/president/

05 lis 2008, 13:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak mi to nedá a musím znovu napsat něco krásného o české demenci, která nezná mezí. Kdyby se za ni platilo, tak jsou Češi jednoznačně nejbohatší národ na světě.

Ono už nestačí, že lidi musí platit koncesionářské poplatky za TV (což je blbost sama o sobě, ať si na sebe ČT vydělá sama. To dokáže každý debil brát prachy a vysílat na 4 kanálech jenom samé sračky). Ale oni už chtějí zavést i poplatky za počítač připojený na internet. Tady je krátká zpráva (včera jsem četl delší i s vyjádřeními posranců, ale nevím kde). Samozřejmě, že to asi neprojde, ale je jasné, že Češi jsou nejdebilnější národ na světě (tolik hovadin, co dokáží každý týden vyprodukovat, to je nepředstavitelné).

Jsem zvědav, kdy navrhnou platit poplatek za život, dýchání a poplatek za narozození se sankcemi, kdo nezaplatí, toho ihned popraví. Existuje vůbec blbější národ než jsou Češí? Mám pocit, že ne.

EDIT:// A ještě musím něco napsat. To snad není možné, že ČRa a ČT svalují vinu za nefunkčnost digitálního vysílání na diváky. Že prý mají špatné STB. No, to je už opravdu drzost. Všechno fungovalo až do osudného 31.10., kdy něco podělali a půlce lidí jde jen jeden ze dvou multiplexů (v lepším případě).
Proč Češi musí být kreténi, kteří nikdy nepřiznají vlastní chybu a budou ji vždycky házet na někoho jiného. Vše vždy všem šlo, což znamená, že jejich vylepšení dnes nikomu nejdou. Lidé platí za něco, co je nefunkční.

Navíc kdo si vůbec vymyslel ty nesmysly o tom, co je "komerční" a co ne. Když se to vezme z normálního úhlu pohledu, tak nejkomerčnější TV v Česku je ČT. Je to jediná TV, která je placená a to nuceně. Ostatní jsou zcela zdarma.

06 lis 2008, 12:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

K těm volbám jen tolik, že nemůžu posoudit koho bylo lepší zvolit, protože neznám ani v nejmenším jejich program, nezajímal jsem se o to. Lidsky však na mě působí lépe právě Obama, je to prostě takový sympaťák, je mladý a tak představuje pro každého samozřejmě zcela přirozeně symbol změny. McCain měl dle mého názoru hlavně tu nevýhodu, že lidi měli pocit, že vše by zůstalo při starém. Obama ale každopádně těžko bude mít lehkou úlohu, jelikož nasliboval údajně taky kde co a už teď je jasné, že to vše nedokáže realizovat. Každopádně nevím, zda to v letošních volbách hrálo vůbec nějakou úlohu protože si myslím, že byla rozhodující právě a jen potřeba "nějaké změny", kterou Obama ztělesňuje dokonale už při zběžném laickém pohledu. Já oceňuju hlavně to, že je mladý, u nás by už ta spousta převlečených komoušů nad hrobem co se stále úspěšně drží svých plných korýtek, mohla aplikovat alespoň špetku sebereflexe a odejít, ale kdo by to od nich mohl očekávat, že.

Mick: ten tvůj poslední post... nechceš někde nabrat pozitivní energii? :) ...já vím, že u nás je to dost často docela obtížné, ale pokusit by ses o to mohl. Ale zasmál jsem se dost, zvlášť u té popravy po narození :laugh: ... u toho článku na Živě jsem si přečetl první odstavec a začal se smát ještě více, takže k tomu jen tolik, že těch pár korun za měsíc je mi jedno, ale už z principu, ať si ČT strčí své poplatky do zadnice a klidně s tím ať zabalí s radiokomunikacema celé pseudodigitální vysílání a polámou stožáry i na to analogové. Z 90% pořadů české produkce co se vysílá na českých televizích a realizují se v nich zasloužilé české celebrity mi zvedá žaludek a těch pár smysluplných co přežilo situaci nezachrání. Takže mi osobně ani jeden český kanál chybět nebude. Jinak, když už ČT hovoří o tom online vysílání, ono ČT vysílá kanál ČT24 na internetu? Jo, oni asi myslí tu kostičkovou mazanici s tím bitrate 500 kb/s... Ale nejen u nás máme hovězí nápady. Třeba Francouzi v čele s tím pošukem Sarkozym nedávno chtěli nějakou tu cenzuru internetu nebo co to bylo. Ale pochopitelně je nesmysl omlouvat vlastní blbce a moneyhraby tím, že jinde se vyskytují také.

07 lis 2008, 02:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Pozitivní energii mám, ale na jiné věci. Když ale dojde na ty do nebe volající blbosti, které dokážou někteří lidé vyplodit jen proto, aby si mohli koupit novější auto nebo postavit dům za pár desítek milionů, tak mě to prostě nas..... Tady jde prostě o princip. I kdyby to byl jen jediný halíř, tak prostě se s nima budu hádat. Žádná skopová hlava přece nemůže vyplodit blbosti typu: jsme na internetu, zpoplatníme všech 10 milionů lidi. Máš TV, budeš platit. Co na tom, že to vůbec nechytáš. To už je opravdu šílené. A nejlepší na tom je, že ty blbce lidi ještě platí za to, aby jim znepříjemňovali život. To je paradox.

Zajímalo by mě, jestli vůbec někdo někdy přišel s nějakým normálním nápadem. A třeba u té ČT se dá všechno vyřešit úplně jednoduše. Základní princip fungování TV je ten, že vydělává na reklamě. Tak co uděláme, zakážeme jim reklamu a necháme lidi ať si za to platí. Co mě je po tom, že někdo nechce reklamu. Reklama je prospěšná věc. Lidi si můžou zajít na záchod, trochu se najíst a dál pokračovat ve sledování (a navíc se dozví co si můžou nového koupit). Ale takhle. Musíš dvě hodiny sedět a držet to a hladovět. Toho, kdo si vymyslel ty nesmysly bych nechal zavřít na doživotí. Akorát lidem znepříjemňují život a okrádají je.

Mimochodem, 4.11. měl údajně u O2TV proběhnou další upgrade, který by dal dopořádku zase to, co podělali začátkem října. A samozřejmě, že nic. Lidi si platí TV jen proto, aby se museli koukat na vyblitý sračky přes scart, protože HDMI se jim na všech TV od Panasonicu podařilo vyřadit. No, tahle republika se svou blbostí a neschopností dlouho nepřežije. Dokud budou vládnout jen blbci a neschopáci, kteří podělají cokoli co můžou, tak budu na Čechy jedině nadávat. Až tu bude zdravý rozum (asi nikdy), tak potom možná změním názor.

Nevím jestli to tak připadá jenom mě. Ale poslední dobou se ty české ginitální myšlenky začínají dostávat do médií čím dál častěji. Dříve to bylo občas, dnes to je obden. Ti lidi snad na myšlení používají jen tu zadní část těla odkud by měli spíš vycházet jen výkaly a ne ty jejich "spásonosné" myšlenky.

07 lis 2008, 02:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak mě napadlo, že když Jessica chce pořádnou kvalitní roli v dobrém filmu, tak by mohla trošku přitlačit na své managery a říct si o tým, který dělal britské filmy jako je Notting Hill, Láska nebeská nebo Wimbledon. Tím by získala roli v jistém trháku, který by ji katapultoval znovu nahoru ve všech recenzích. Britové jsou na tohle fakt dobří a zvláště tenhle tým, který dokázal z těch filmů udělat skutečný požitek a ne jen obyčejný film, který jednou vidíte a už vás nikdy neosloví. Klidně se vsadím, že by z toho dokázali udělat lepší film než Se slovníkem v posteli.

Ale to se asi bohužel nikdy nestane. Ale kdyby, tak úspěch takového filmu je zaručen.

07 lis 2008, 12:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Úspěch filmu by byl zaručen stejně jako kritika na adresu Jessicy, ta už ji má předplacenou do konce života ... mám ten pocit.
Jaké tehda byly ohlasy na její účinkování ve Slovníku popravdě ale nevím. Ví to tady někdo? A jaké byly ohlasy kritiky na Jess v Dark Angelu? Osobně o tom informace nemám, tak kdyby někdo věděl, rád si počtu.

08 lis 2008, 02:55
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Kritiky jsem nikdy nečetl, tak netuším. Ale mám pocit, že musely být hodně dobré. V článcích to bylo hodnoceno velmi dobře a mělo to všechno úspěch. To jen raristi byli vždy proti.

To chci vidět, co zase bude v nadpisech článků k novému filmu, kde by měla hrát. Vsadím se že něco tipu "Jessica Alba je prostitutka".

Tak jen jsem to dopsal. Podíval jsem se na IMDB, kde jsou už i články. A hádej co tu máme?
Jessica Alba To Play A Prostitute
Alba whores, Casey kills
Alba a prostitute

Že mě to ani nepřekvapuje. Ale ten druhý nadpis, ten se povedl. Myslím, že v Česku by se to na titulní stránce bulváru asi nikdy neobjevilo. Přeci jen je to až příliš sprosté.

08 lis 2008, 13:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Osobně mám ten pocit, že na titulní stránce bulváru by se to neobjevilo ani v Americe - a tam právě tím tuplem. Tohle je jen článek na webu a to je "normální". Není to tak dávno (rok, dva) co jsem na ČT2 náhodou viděl nějaký dokument s jedním američanem - moderátorem, který měl nějaký problém ohledně vyslovení jistého slova v rádiu a mimo jiné to tam komentoval slovy typu "Vítejte v Americe, můžu legálně nosit zbraň a kdykoliv vás odbouchnout, ale sprosté slovo do rádia říct nemůžu". Ten dokument se dotýkal také náboženství a toho jací se tam vyskytují puritáni, kteří mají silný vliv na veřejné mínění.

ad film .. no ale co zas tohleto bude za výplod :neutral: ... kolik % tomu dáváš šanci na kachnu?

08 lis 2008, 15:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Všichni víme, že Jessica chtěla hrát něco "jiného" než jenom polonahé holky. Ale jaksi to asi tak úplně nejde. Ale určitě tam půjde o něco víc, příběh bude mít nějakou tu hloubku. Ale jako film bych to raději nekomentoval. Určitě to bude zase bez vtipu něco typu thriller. Jen když to slovo vidím, tak mám chuť se na takové věci nedívat. Pokud v něčem chybí humur, tak to je nuda.

Ale řekl bych, že to nebude úplná kachna. Ale zase na to mají skoro dva roky, takže z toho může sejít. Vždyť už to jsou víc jak 3 roky co se Jessica tolik těšila na svou novou zkušenost jako producentka a nic. Film neexistuje. Uvidíme, jestli se to potvrdí, že v tom bude hrát. Určitě se to brzo objeví v nějakém tom deníku nebo filmovém serveru, kde jsou na 100% ověřené informace.

08 lis 2008, 16:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Citace:
Všichni víme, že Jessica chtěla hrát něco "jiného" než jenom polonahé holky. Ale jaksi to asi tak úplně nejde.

čím si vykládáš, že by to nemělo jít? To jsem nějak asi nepochopil .. jako že by ji někdo do něčeho jako nutil.. nebo já jinak nevím. ... Matematik jde, prostitutka taky, tak ještě by to chtělo z toho nějaký 'average' ať se můžeme konečně kouknout na film hodný srovnání s Dark Angelem ... (zas mi teď zákonitě vyvstal v hlavě ten možný závěrečný film, co tu nedávno proběhlo).

Jinak o tom humoru ve filmech jsme se už tady jednou bavili a na tom se s tebou asi neshodnu, já se u filmu tlemit za každou cenu nepotřebuju a vždy kouknu rád na to, na co mám náladu a nevadí mi, když u toho třeba i přemýšlím, ale to je jedno.

Jsem po dnešku ale trochu zvědavější, co se nám vyklube z toho An Invisible Sign Of My Own. Předtím jsem to nezkoumal. takže jsem si všiml až teď, jak jsem k tomu připsal na web krátký popis, že je to podle knihy. Autorku sice neznám, ale tak mám teď jistou naději, že to nebude děs nějakého momentálního pisálka scénářů, co přepracoval značně recyklované téma :)

09 lis 2008, 21:51
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další