Právě je 19 pro 2018, 01:41

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Když není o čem psát..... 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Když není o čem psát.....
Ahoj přátelé....
tak předně, co je TOHLE vlastně za topic ?!?
Toto je jediné fórum, ke kterému mám nějaký vztah a proto po napsání příspěvků na několik jiných fór, mám tak trochu výčitky, že jsem za celý víkend nic nepostnul semhle. Blbý, co ? Neříkám, že sem pořád něco píši, ale když jsem neaktivní zde, týká se to obvykle i jiných fór.
Jenže o čem psát. K většině témat, co se tu v poslední době objevilo toho nemám moc co říct. A psat naprosto irelavantí spamy, to není můj styl. Novinkami o Jess teď internet moc nezáří. O čem taky psát, že? Jess se z větší části stáhla do ústraní. Není se čemu divit. Ale jelikož zde máme takovou milou komunitu jejich obdivovatelů, je pro mně nepřijatelné to trhat nějakým delším neaktivem. Takže pokud by někdo chtěl něco napsat a nevyhovovali mu aktuální, probíraná témata může sem něco přihodit. Konec konců je to tady pokec o čemkoliv, že? Takže když se komukoliv bude cokoliv honit hlavou a chtělo by se mu přispět, má kam.
(pro méně chápavé = sem! :laugh: )

A mně se právě honí hlavou....večeře, takže zatím ahoj.

28 zář 2008, 20:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Když není o čem psát.....
Dobrý pokus :) ... tak předně se mi honí hlavou, že ve slově "nevyhovovali" se v tvém kontextu píše tvrdé Y, případně A. :-D ;)

Pokud jde o tu večeři, nevím jak jiní ale já momentálně obědvám :shock: ...mému dennímu režimu ale málokdo rozumí. Jinak osobně bych tady i měl někde co napsat, ale když ono se mi poslední dobou buď nějak nechce, nebo mám něco na práci a nebo jsem na Stodolní :laugh: ... s tím posledním jmenovaným ale musím přestat, protože mi v noci domů nic nejezdí a taxík si účtuje za těch ani ne 5km dvě kila :thumbdown:

28 zář 2008, 22:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

:cursing:
Co jsem komu udělal, nejdřív Mick a teď i ty. Zatrackaný hrubky. Často to ale u mně bývá tím, že začnu psát něco a skončím s něčím jiným. Chabá obhajoba, vím, taky můžu napsat, že jsem pako :) jestli chceš.

28 zář 2008, 22:38
Člen fanclubu
Člen fanclubu

:laugh: ... mi blbě napsané I/Y rve uši, se mnou nic nenaděláš ;) .. někde jsem slyšel, že prý navrhovali, že by se Y vypustilo a psalo se všude I ... no to bych asi musel emigrovat :D

28 zář 2008, 22:42
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Ale já si toho "vydět" všimnul jenom náhodou, protože si pamatuju, že mi každý říkal, že to je blbě. To je zvyk. Ale rozdíl mezi i/y mi fakt hlavu nedělá. Stejně jen matně tuším kam se to zhruba dává. Osobně to dávám podle citu, takže mám tak 50% úspěšnost. Ale většinou se vždycky trefím do té špatné možnosti.
To samé jako při zkoušce z makra před rokem a čtvrt. 3x jsem udal špatný směr nějaký čáry v grafu ze 4 možností. Prostě když se má něco špatně zvolit, tak jen u mě je to na 100% proveditelné.

Jinak mám pocit, že Whill asi žije někde v Singapuru. Tam jezdci F1 taky objedvají v té době.

Jinak mě se už čtvrt (špíše půl) roku hlavou honí, že konečně začnu "pracovat". No, za tu dobu jsem odpracoval tak 20 hodin. Ale už musím dneska začít. Potřebuju zvýšit zisky na normální civilizovanou úroveň. Třeba průměrný plat v Nizozemsku je 5x takový než v Česku. Za hodinu mají přes 500 Kč.

29 zář 2008, 10:35
Člen fanclubu
Člen fanclubu

:) jen vám chci popřát dobré ráno, před hodinou jsem se vzbudil

... a v tom Singapuru nám to zase dopadlo... je to už potřetí v řadě co se koukám na "okružní závody" F1, kde dokud někdo neudělá nějakou botu (nebo jej k tomu nedonutí hloupá pravidla), tak se jede v tom pořadí v jakém to stálo na startu (nebo do jakého se to uskupí za první zatáčkou)

BTW: Mám důvodné podezření, že ten asfalt v Singapuru dělali čeští silničáři - tady u nás máme taky na cestách roletu už na novém asfaltu :roll: ...zvlášť ten jeden záběr z mostu tam byl dost výmluvný, kde bylo doslova vidět jak ty auta po tom skáčou.

29 zář 2008, 17:11
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Dobré dobré...
To já se akorát vrátil z práce. Uf, začínám toho mít tak akorát plný zuby. Se šéfem jsem se minulý týden rafnul a od té doby to stojí za pendrek. Kdo ví jak dlouho to v mé současné práci vydržím.
Na závody se nekoukám. Já se vlastně v poslední době nekoukám skoro na nic. Jednou za týden se kouknu na Dr. House a Supernatural a semtam to prokládám DA a konec. Buď není čas, ale ve většině případů není nálada.

29 zář 2008, 17:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak každý 'pracuje' jindy :D ... a taky toho poslední dobou moc nezkouknu, jak jsi říkal, buď není čas nebo nálada ...ale ještě ta hospoda ti tam chybí ;)

To mi připomíná, že bych s váma (jak se tady my tři jako obvykle bavíme) i někde někdy osobně zašel sednout, jenže my jsme pro jistotu každý v jiném rohu republiky :)

29 zář 2008, 17:38
Člen fanclubu
Člen fanclubu

:laugh: Dobře řečeno. Také bych se rád sešel osobně, ale víc nešikovnějí rozhození po republice už asi ani být nemůžeme.

29 zář 2008, 18:12
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Možná někdy v budoucnu. Možná někdy bude i tady v ČR postavená železnice, kde vlaky jezdí normální 300km rychlostí. Ale to se asi nikdy nestane. I kdyby jezdili, tak stejně budou mít zpoždění 10 hodin.

Lukáši, pracovat pro někoho, to je moje noční můra. Docela výstižná byla jedna scéna v sitcomu s Charlie Sheenem v Dva a půl chlapa. Allan se tam Charlieho ptal jaká je jeho noční můra. A rovnou si sám odpověděl. Muset pracovat. A já s tím souhlasím. Poslouchat něčí příkazy a mít danou pracovní dobu a muset skákat jak někdo píská, nikdy. Ale každému vyhovuje něco jiného. Spousta lidí, se kterými jsem studoval (spíše 100%) touží být zaměstaní a být úspěšní. Brrr. Ještě tak být slavný, to by mi tak scházelo.

Nejlepší práce je podnikání (člověk celkově zaplatí jen asi 18% zlodějskému státu a zbytek je čistý zisk). Internetová reklama od Google Adsense dokáže divi a jsou tam nulové náklady. A je to bez práce (kromě pár počátečních hodin budování nějakého navštěvovaného webu). Doporučuju, klidně i jako přivýdělek. Přeci jen české platy se nemůžou srovnávat s dolarovými zisky (spíše s platy těch Nizozemců).

30 zář 2008, 10:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Není vždy noční můrou pro někoho pracovat.
Jen někdy, třeba, když má váš šéf názor na vaší práci, který se ne zcela shoduje s vaším. A když to navíc podloží logickými argumenty typu, že on je šéf a tudíž je to pravda pravdoucí a vy se můžete jít zahrabat.

Ale z toho bych měl jen bolehlav. Někdy to ale stojí zato. Děláte si svoje, žádné zbytečné starosti, menší díl odpovědnosti....
třeba dnes. Dneska je fajn na světě :)

02 říj 2008, 15:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Zase nám to tu nějak umřelo. Tak jen abyste věděli, že ještě žiju. :)

22 říj 2008, 13:43
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nikdo nemá co by asi napsal. No, vůbec se nedivím.
Ale zase musím říct, že za posledních pár týdnů jsem konečně vyřešil pár zásadních otázek. Sice to trvalo rok než se řešení našlo a z podvědomí vyplulo ven, ale konečně už mám svůj plán na další dva roky a konečně mám konkrétní cíle, které mi tolik chyběli. To se hned pracuje a přemýšlí jinak. Když člověk neví co přesně chce, tak to hrůza.
A navíc ta dobrá finanční krize konečně dělá aspoň něco dobrého i pro mě.
Jinak když bych měl zrekapitulovat tento rok (sice ještě není konec, ale co), tak musím říct, že to je snad asi určitě nejlepší rok za posledních 15 let. Sice jsem téměř nic neudělal, ničeho zvláštního jsem nedosáhl, ale měl jsem se skvěle bez extrémního stresu. Tak doufám, že mě smůla konečně opustí a začne i něco lepšího.

23 říj 2008, 13:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Taky se hlásím, že žiju, sice nevím jak dlouho mi to vydrží, ale nějaký ten pátek snad ještě jo :) V úterý jsem měl kritický zápočťák, jehož výsledky nechci vidět. Včera jsem byl ve firmě kvůli bakalářky a už se těším jak mě zarazí vedoucí práce do země, když mu sdělím, že jsem změnil firmu a pomalu i téma. Zítra jdu odpoledne na zápočťák z teorie jakosti a v sobotu ráno na zápočťák z angliny (ani jedno jsem ještě neviděl). Z těchto a dalších událostí vyplývá, že v sobotu se musím jít jako každý správný abstinent ve stresu opít. V Ově nám otevřeli Kamikaze Club tak se jdu s bandou ještě potěšit před tím kamikaze co bude v listopadu ve škole. Státnice z ekonomie na krku už ani nepočítám, to je takový drobný detail.

Mick: Jsem naprosto neschopnej, ještě jsem ti nenapsal, ale já to nějak už snad brzo zvládnu. Ještěže fotek nic moc není, sice mi chybí nahodit pár galerií, ale není to tak hrozné. Jinak bys měl jít do parlamentu, protože si napsal několik řádků o "něčem" docela nekonkrétním :D ;) ...vytáhl jsem si z toho hlavně to, že díky tomu, žes letos nechodil do školy, máš narozdíl ode mně mozek a nervy vůbec a takové ty věci, ještě docela v pořádku ;)

23 říj 2008, 20:37
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nejen mozek a nervy. Prostě se mám skvěle. To se s dřívějškem nedá srovnávat. To je jako jezdit trabantem a Lexusem.
A trošku kokrétněji. Dříve jsem neměl žádný cíl, nevěděl jsem co od života a kdy chci. Prostě jsem ten roh hledal sebe sama a už se pomalu nacházím. Ale ještě spousta otázek se musí sama vyloupnout a nějak dostat do vědomí. Přemýšlet o něčem nemá cenu, už jsem se o tom mockrát přesvědčil. Člověk si tak položí nemožné cíle a pak je v .... protože nejdou splnit. Když ale víš co přesně chceš, tak o ně můžeš začít usilovat a začít na tom pracovat.
A s tím parlamentem máš pravdu. Už jsem nad tím uvažoval. Ale mě by vyrazilli za sprostotu. Tam se slušně mluvit nemůže.

A pospíchat s mailem nemusíš. Já už taky píšu jedné kamarádce od června, tak snad příští rok to i odešlu.

PS: Vůbec ti nezávidím. Taková hromada věcí do školy, z toho by mi asi hráblo. Škola je podle mě k ničemu a stále víc se o tom přesvědčuju, že to je pravda.

23 říj 2008, 21:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Zlí jazykové automobiloví by ti řekli, že jezdit trabantem a lexusem je to samý ;) A když už si teda přišel s takovou filozofickou otázkou, tak mám pocit, že já sebe sama nikdy nenajdu. Tím ani nemyslím, že by mi to vadilo, ale mám hodně proměnná období, která trvají vždy určitý počet měsíců a často si říkám, jestli jsem to vůbec ještě já. Tuším, že zrovna teď jedno takové mám, ale já bych na něj potřeboval volno, což mi teď nehraje moc do noty... V tom parlamentu by ses neztratil určitě, ty napíšeš "A trošku konkrétněji" a bylo to fakt jenom trošku :D A navíc, s tím parlamentem ale přece právě naopak... tam bys myslím zapadnul s řečí ostravského dlaždiče, jak se říká, dokonale. A jak někomu ukážeš, že je jednička už víš ne? ;) To stačí. Jo, jinak souhlasím, že přemýšlení je o ničem, protože nikam nevede, zdržuje a odvádí pozornost. Žel bohu já jsem člověk, který přemýšlí hodně často a to i nad naprostými nesmysly nebo věcmi, které se "vyřeší samy". To mi připomnělo, že jsem si to vlastně napsal mezi zápory do prezentace swot analýzy a osobního auditu, kterou jsem měl v pátek v rámci karierového poradenství.

Lukáš: Ten nápad s tímhle vláknem byl fakt dobrej, je to takový "udržovací faktor" :) ...myslím (už zas myslím :) ), že časem to bude nejdelší diskuse.

No a já jdu asi něco dělat, protože mi před chvílí volala kámoška a celých 10 minut mluvila ohledně zítřejšího testu. Ona se snad učí nebo co :) ...no ještě to zvážím, třeba na to taky kouknu a možná to nedopadne jak v úterý.

23 říj 2008, 22:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No, určitě má jednu nezanedbatelnou výhodu...nepotřebuje žádnou novinku nebo událost, aby se něco napsalo. Ale abych pravdu řekl, nečekal jsem, že se vůbec ujme.
Ale stejně, krom nás tří sem nikdo nechodí, aspoň ne pravidelně. Škoda.

24 říj 2008, 15:26
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Stejně je to zvláštní, nějaká ta návštěvnost na webu je a ať mi nikdo neříká, že jsou to všecno lidi co max. shlídnou fotky, počumí a jinak se nezajímaj ... nevím, zvláštní. Sice teď je to trochu slabší - za září třeba 11343 unikátních návštěv (začátkem roku to bylo ještě téměř 17000) ..ale i tak se tam musí přece najít docela dost lidí co mají zájem .. fakt nevím.

p.s. Z dnešní zkoušky mám docela dobrý pocit, sice jsem na ní jel průměrnou rychlostí tak 120 (a trhnul osobní rekord 23 minut), protože jsem se jako vždy motal tak dlouho, až sem nestíhal :D ale snad se to stihnout teda vyplatilo :)

24 říj 2008, 17:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jo, ujmulo se to. Ono fakt není většinou o čem psát. A ti lidi, co sem chodí, to je jen pár. Většina hledá stejně jiné věci než Jessicu a ti co jdou za ní, tak se mrknou akorát na fotky. Je to děs. V Česku je to pohasínající skoro neznámá hvězda.

25 říj 2008, 14:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Pohasínající hvězda. To by mohla být jen tehdy, kdyby tady byla někdy populární. Když si vzpomenu na ty vášnivé lidi z MZ, tak bych řekl, že ji zrovna neobdivovali :) . Navíc krom Sin City a trochu Fantastic Four se do paměti našich lidí moc nezapsala. Dark Angel, který ji získal popularitu v americe byl u nás vysílán v exkluzivním čase kolem půlnoci, ale vzhledem k tomu, že značná část čechů se na sci-fi obecně kouká skrz prsty, tak si myslím, že ani s DA by tu nijak moc na popularitě nezískala.
Škoda, já jí mám stále raději. :)

Jinak, co se návštěvnosti stránek týče, napadlo mně, že bychom mohli dát výzvu, aby každý, kdo sem chodí častěji než jednou (za život???) a nemá zájem sem psát nějaký příspěvek, mohl by aspoň hodit smileíka nebo tak něco. Co myslíte?

25 říj 2008, 19:49
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další