Právě je 21 říj 2018, 23:26

Návštěvnost 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Návštěvnost
Moc lidí tady na fóru neni, což je velká škoda... :(

27 črc 2006, 09:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
tjn, ale snad to prijde :)

29 črc 2006, 15:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
mozno je problem v tom, ze jessicu obdivuje alebo "pozna" malo ludi :cry: ....co chodim na gymnazium je nas v triede 38 ludi a len 3 vedia kto to je :( ...vratane mna.

18 zář 2006, 22:43
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Co ze ? No jako urco neni znama treba jako Angelina Jolie, ale ze by az tak ? To se mi nezda. Lidi proste prijdou, zkopci text a obrazky a zase odejdou>blogersbanda a nebo jini jen prijdou prohlidnou web a odejdou - njn na forum nema kazdej cas a nekterym se ani nechce registrovat imho. Ted nevim, je tady vstup na forum jen pro registrovane a nebo muze zadavat prizpevky kdokoliv...i kdyz zase to je neco pro spam : (
ach jo to si nevyberes : /

Chtelo by to reklamu : )

19 zář 2006, 10:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Na Slovensku to je horší, tam není moc známá. Ale ani v Česku to není moc slavný. Češi nejsou moc komunikativní, když se jedná o hvězdu, co moc často nevidí. To by museli stále něco dávat v TV, pokud možno denně s Jessicou.

Příspěvky opravdu můžou posílat jen registrovaní. Když to nechám pro všechny, tak za den dva tu bude tolik spamu, že to nikdo z nás nestihne mazat. Kvůli tomu už tohle fórum bylo jednou zavřený. Kdyby nebyli spameři, tak by to bylo super. Bohužel ale jsou.

A reklama by taky nepomohla. Zkusil jsem to a nic. Jediný, co na lidi platilo, aby se zaregistrovali, tak to bylo to, když jsem řekl, že tady bude excluzivní obsah, který se na webu neobjeví, nebo objeví až za týden. Jenže to nemůžu zaručit, takže se nikdo nezaregistruje. Navíc když se zaregistrují, tak nic nebudou posílat, protože chtějí jen ten obsah, nikoli cokoli psát.
Chce to prostě počkat až do toho listopadu, kdy se objeví Awake, který ty lidi přinutí, aby diskutovali. A nebo Sin City a další filmy, ale to je až na příští rok.

Všechno možný pro zvýšení návštěvnosti jsem už udělal, takže teď už jen musím čekat až se všechno ve vyhledávačích projeví. Polovina webu je celá předělaná.

19 zář 2006, 10:59
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Sir Yes Sir

Kdyby jsi neco potreboval ozvi se ! Helpnu s cimkoliv

23 zář 2006, 11:35
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Caw...hele koukal jsem ze jsis vymenil link s polakama :) good job..maj taky hodne dobry stranky : ) Mne by jen zajimalo, jestli se ti oni ozvali a nebo ty jim : ) Pze ja tam byl jednou zaspamovat :oops: :lol:

Jo jinak kdybys neco napr potreboval prelozit z polstiny, tak se muzu pokusit :) np

GL a HF :)

20 říj 2006, 10:06
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ozvali se oni, už asi před měsícem, ani nevím.
díky za nabídku s tou polštinou. Jestli bys něco našel, tak to můžeš zkusit přeložit. Já tady už moc času ani nemám vůbec na nic. Škola a občas blbý vyučující. dneska mi jeden chtěl dělat problémy a nedat mi potvrzení, že jsem tam byl na dvou hodinách, kvůli tomu, že mu všichni zdrhly, protože neumí učit. Ze 17 lidí už jich je jenom 6 a stále se to snižuje.

Teď tu mám takový problém se školou. Dostali jsme takovou blbou semestrálku (stadia procesu řízení), o který nejsou nikde informace, takže to vypadá bledě. Dneska jsme 4 lidi nad tím strávili přes tři hodiny naprosto zbytečně a já jsem z toho už fakt unavenej jako prase. Až tohle bude za mnou, tak budu fakt happy a pak snad i něco hodím na net. Kdybych měl aspoň normální rychlost toho netu, tak bych sem dal nějaký fotky, ale tohle je jako čekat na smilování boží - tady by se hodil vzkaz pro O2 - O2, běžte do pr....!

20 říj 2006, 19:27