Právě je 21 říj 2018, 23:26

Blogy 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Blogy
Není den, kdy bych nenarazil na nějaký nový blog, který má něco o Jessice. Ale jak se přesvědčuju, tak to je stále jedno a to samý - obsah z tohoto webu. Většinou zkopírovaný text i se zdrojovým kódem a nebo hotlinky na fotky, který jsou tak velký, že zaberou několikaminutové stažení. Naštěstí o tu druhou možnost jsem se už postaral, ale ti blogeři jsou stále tak hloupí, že i když se jim zobrazuje hláška, že to je zakázaný a žádná fotka se jim nezobrazí, tak to stále dělají. Opravdu pochybuju o inteligenci některých těch blogerů. Asi ani nikoho nepřekvapím, že 99% jich je z blog.cz.
A ještě zajímavější je, že si navzájem kradou ty kradený věci. To je pro ně tak složité uvést jako zdroj web, ze kterého to zkopírovali?

Co si myslíte? Je normální, že někdo zkopíruje někomu půlku webu a ani neuvede zdroj? Já už některé takové lidi jenom lituju, že jsou tak ubozí, že se ani nedokáží podívat na to, co ukradli. Vsadím se, že kdybych vypustil nějakou "kachnu", tak za týden jí bude mít stovka blogů jako horkou novinku.

Rád bych slyšel vaše názory na toto téma. Tedy pokud si najdete čas, abyste to dočetli až sem a pak ještě něco napsali :)

Naposledy upravil Mick dne 20 črc 2006, 11:40, celkově upraveno 1

19 črc 2006, 20:54
Nováček
Nováček

Příspěvek 
No tak jsou to ubožáci, to je jasné.
Ne, nomrální to samozřejmě není, ale vzhledem k tomu, že to dělá takový počet lidí, tak se to už začíná stávat normalním :( ... Bohužel...

20 črc 2006, 11:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
A jako takový malý důkaz hlouposti uvede tento blog http://mixiik.blog.cz/0607/jessica-alba
To je ten bloger takový hlupák, že si nevšiml, že se mu tam objevuje stále stejný obrázek, který říká, že je zakázáno stahovat fotky?
Nejde o to, že bych si na ně činil nějaký nárok, ale jde o traffic. Sice na mém hostingu je neomezený, ale slovo neomezený je "jištěno" slovem "rozumný", takže kdyby se překročil přes rozumnou mez, tak se může stát, že celý web bude odříznutý, jako se to už několikrát stalo (z jiných příčin) a nikdo by se tam nedostal několik dní.
Ani si nechci představit, co bych dělal, kdybych měl hosting někde, kde je omezený třeba na 30GB měsíčně. Dřívejší traffic to několikanásobně překračoval a právě takovéto věci jako hotlinky to hrozně moc způsobovali. Ti lidé dají na ten blog fotky, které při 100 návštěvách vyprodukují GB trafficu. Co jsem zavedl opatření, tak několikanásobně všechno kleslo.

Clem >> Jsem moc rád, že jsi poslal příspěvek.

Tím tématem chci totiž provést i takovou malou osvětu, aby si každý, kdo to bude číst uvědomil, co ti blogeři dělají a proč píšu u fóra fotky, aby se neposílali hotlinky. Je neuvěřitelný, jak je ta spousta lidí hloupých a neuvědomují si, jaké problémy způsobují. Někde se totiž musí za každý další GB platit třeba i 30 Kč a pak to může vylézt na několik tisíc měsíčně a to je pořádná škoda. A kromě toho, těmi hotlinky zpomalují server a tím i znemožňují některým lidem, aby web využívali, jak by mohli. Blogeři jsou prostě nebezpeční sobě i ostatním.

20 črc 2006, 11:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
blogy smazat a to je bodka .

Ne vsechny ne, nektere jsou osobnim webem, ale jiny jsou pouze mirrory.
Ale kdo se bude o to starat a cistit je a rozeznavat..bohuzel nikdo.

Jen mne mrzi, ze tu neni na tomhle super webu o JA vice lidi..jako vetsi komunita..mohl by z toho byt best CZ JA web, ale tak kazdy jen prijde zkopci co muze a da to do blogu :(

18 zář 2006, 14:57
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Blogy jsou takova soucasna pohroma. Par let nazpet se mohly podobne existence realizovat jen na vsemoznych chatech, seznamkach a podobnych skladistich. Dneska jim dali do ruky neco, cim si muze i ten nejvetsi blbec vytvorit "web" bez znalosti cehokoliv. Skutecne mne dojima, kdyz hledam nejakou relevantni informaci a vyhledavac mi vyplajzne tuny blabolu v podobe blogu jen diky tomu, ze se tam vyskytuje nejaky zprzneny "mirror" vyhledavanych dat, ktere navic patri nekomu jinemu. Casto ani neni sance se dostat k puvodnimu kvalitnimu zdroji, protoze odkaz na zdroj by clovek prece nemohl cekat. Prijde mi to jako legalizovana forma spamu. Tech par cestnych vyjimek bohuzel nevyvazi to obrovske mnozstvi nepouzitelneho odpadu.

10 led 2007, 22:34
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek SOUHLAS
jj já souhlasím se vším.jako neřeknu at si to zkopírují ale at napíšou ten zdroj!!!!jako kdyby to bylo moooc složité :evil:

31 kvě 2007, 19:55