Právě je 22 říj 2018, 00:03

Už mě to fakt nebaví 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Už mě to fakt nebaví
Tak nevím, jestli žijeme v zemi zlodějů nebo nenormálních lidí. Koukám po netu, jestli náhodou někde není něco nového o Jessice a co nevidím. Další blog, kde nacházím další zkopírovaný věci z mého webu. Překládám se s tím, abych mohl nabídnou něco nového pro návštěvníky a pak zase přijde nějaký blog, kde se to "zkopne" i se zdrojákem. Odkaz na zdroj je úplně zbytečné hledat. A jako třešnička na dortu k tomu napíše zákaz kopírování. Takže oni něco ukradnou a ještě budou psát tyhle nesmysly? Tihle zloději, co si neumí vážit práce ostatních mě už opravdu lezou na nervy. Tady je vidět výchova a nebo to je jen česká tradice všechno ukrást a přivlastnit si to?

24 črc 2006, 20:27
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
On porušují autorský zákon :) Stačí když napíšeš na blog.cz ať to dají dopořádku 8)

Ale ještě dřív napiš tomu co ten blog "dělá" a napiš mu že jestli ten článek nesmaže nebo tam nedá adresu kde ho vzal tak se mu postaráš o smazaní jeho blogu 8)

27 črc 2006, 12:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak tohle jsem už zkoušel u jiného blogu a jak se ukázalo, tak adminům je to jedno. Dokonce jsem poukazoval na warez (stovky filmů, her a mp3), který je nezákonný pokud už ten zákon je v platnosti a jim to je stejně jedno.

Neřeknu, kdyby to bylo na jednom, dvou blozích, tak by mi to bylo jedno. Ale když to má několik desítek (spíše jich jsou stovky, některý jsou moc malý, aby se prosadili), a neudají ani odkaz, tak to není žádná sranda. Když tam jsou uvedený zpětný odkazy, tak to pomáhá celýmu webu, protože se pak lépe prosazuje ve vyhledávačích.

Navíc to není žádná sranda něco překládat. Toho času, co se u toho musí strávit. Pokusil jsem se aspoň nějak to řešit, ale neumíš si představit, jak jsou sprostý. Mám takový pocit, že jim jaksi chybí výchova.

27 črc 2006, 13:10
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Jestli ještě máš URL těch blogů tak je sem napiš a já s tim něco zkusim udělat :wink:

Jo, a na obrázky si dávej adresu svejch stránek.
Někam doprostřed, ať to nejde "uříznout"

Tady je na to program.
Kód:
http://www.stahuj.cz/grafika_a_design/prevody_a_optimalizace/pictureshark/

27 črc 2006, 17:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Fotky mi nevadí, ty jsou v pohodě. Stejně je nikdo nemůže linknout, protože se jim zobrazí, akorát hláška, že to je zakázaný. Ochrana přes referaly. A když chtějí, tak ať si je kopírují. Vzhledem k velikosti si je stejně nikdo na web nedá, protože jenom tady zabírají už přes 1GB a už mám připravených dalších 30 galerií nových fotek, který budu postupně přidávat.

Po těch webech jsem už rozeslal hlášky, že to je zkopírovaný odsud. U jednoho jsem zjistil, že dal odkaz. Jeden to raději smazal a začal tahat od jinud. A zbylé desítky si toho ani nevšimli a nebo si neodpustili nějaký sprosťárny.

Škoda, že nejde zašifrovat zdroják. To mě štve snad nejvíc. Oni ne že by to jenom zkopírovali, oni to rovnou vezmou i s celým zdrojákem.

Pokusím se nějak sestavit celý seznam těch webů. Teď zrovna pracuju na blogu pro web, tak snad se mi to podaří.

27 črc 2006, 17:37
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Zdroják jde zašifrovat :)

Teď sem to schválně zkoušel :lol:

http://czjack.ic.cz/protected_g-book.php <<zašifrovaný

http://czjack.ic.cz/g-book.php << nezašifrovaný

Jak se zobrazuje zdroják ti určo vysvětlovat nemusím :lol: :lol:

27 črc 2006, 17:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
hups, zapomněl sem ti dát odkaz na stáhnutí :oops:

Je to trial verze, zkusim do ní sehnat seriový číslo.

Nejdřív si to odzkoušej, ať si ty stránky nějak nepokazíš :?

http://www.stahuj.cz/vyvojove_nastroje/ ... d-protect/

27 črc 2006, 20:08
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Před chvílí jsem si procházel některý blogy a stále se divím, že se spousta z nich nestydí za to, co se jim tam zobrazuje za hlášky. Někteří to raději smazali a někteří už ani nevědí, že nějaký blog mají. Pro všechny, co netuší, co se zobrazí, když někdo likne na fotky, tak tam je tohle.

Myslím, že se vykašlu na ty ubožáky, co musí krást cizí obsah aniž by udali odkaz na toho, kdo se s tím textem musel pracně poprat.

27 črc 2006, 20:10
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
A je to tu zase. Ani ne den a další blog, co začal kopírovat překlady.
http://mujnejjjsvet.blog.cz/rubriky/jessica-alba
Je prostě nenapadne, že se s tím někdo musel dřít a složitě překládat některý krkolomný výrazy.

Pokud by ses o to dokázal postarat, jak jsi včera nabízel, tak bych ti byl opravdu moc vděčný.

28 črc 2006, 11:24
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Email sem odeslal v 16:58 a odpověď přišla v 17:09.

Jestli můžeš dát dohromady ten seznam těch blogů který kopírují web tak ho sem napiš a já je tomu adminovy přepošlu :)

Snad už bude po problémech :D

28 črc 2006, 17:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak tady je seznam webů, co jsem zrovna našel. Celý seznam se už asi nepodaří dát dohromady.

http://duff-hilary.blog.cz/rubriky/jessica-alba
http://zdenu.blog.cz/rubriky/jessica-alba
http://nickolka.blog.cz/0605/honey-aneb-jessica-alba
http://crazycool.blog.cz/rubriky/jessica-alba

Tady tenhle dokonce má ještě původní verzi fakt + fotky, co zbytečně obtěžují.
http://mixiik.blog.cz/0607/jessica-alba

Když jsem na ně posílal upozornění, že to je zkopírovaný odsud, tak jich bylo přes dvě desítky, ale zpětně je dohledat, to by bylo pěkně těžký.

28 črc 2006, 18:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak sem to přeposlal, ještě sem je zeptal jak bude s těma "blogama" naloženo.
Jestli budou smazány jenom články nebo kompletní blog.

28 črc 2006, 21:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Moc děkuju. Snad se to zlepší, když dám na net jak dopadli ty blogy až to s nimi začne.

Mě se zatím podařilo vyřídit jeden z lide.cz a jeden díky těm referalům a hlášek, že to je kradený. Ale opravdu se to stává už samozřejmostí, že každý den někdo něco zkopíruje. Nejvíc mě štvalo, že na jednom jsem dokonce našel texty z Dark Angel, který jsou exkluzivně jen pro tento web. Ale najít je v té spoustě kradených materiálů je jako hledat jehlu v kupce sena.

28 črc 2006, 22:36
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Neni zač :wink:

Portál lide.cz je ještě horší než blog.cz. Tam maj ty lidi třeba 10 blogů najednou.

Stačí se kouknout sem a hledat...
http://www.google.com/search?hl=cs&q=je ... ooglem&lr=

28 črc 2006, 23:49
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tam je lepší snad ani nevědět, co tam je. Ten počet všeho je neuvěřitelný. Ale co se dá dělat. Narazil jsem tam i na jeden web, co udal zdroj, což je naprosto neuvěřitelný.
O tom blog.cz se vždy dovídám, když se jdu kouknout, jestli není něco novýho o Jess a při tom mi hned naskočí ty nový krádeže. Rabování, to je asi česká tradice. A s uvedením filmu Awake v listopadu to bude zase o něco horší. Stačí dát jenom odkaz na zdroj a nikdo jim hlavu neutrhne.
Na to já už ale (asi naštěstí) nebudu mít čas, protože se budu muset pěkně učit. Už jenom ta představa statistiky a mikroekonomie. Aspoň se nebudu muset soustředit na to, co kdo zase krade.

29 črc 2006, 00:02
Nováček
Nováček

Příspěvek Je mi to líto....
Ahojky všichni..... já jsem majitelka blogu crazycool.blog.cz... je mi moc líto,že sem to zkopírovala, připadám si teď jako naprostej idiot.... na mym blogu sem zkusila vymazat všechno, co jsem zkopírovala bez dovolení, a ještě se o to pokusim.... fakt mě to mrzí...omlouvám se.... už to takhle kopírovat nebudu...!!! :cry:

Ty jo , aspon jedna svetla duse...to se tak casto nevidi : ) Z.

16 zář 2006, 14:07
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Blogy blogy blogy...blogy delaj deti tak co by jsi chtel..blog to je synonymum kopirovani..proste mirror mirroru :D oni to nekopci jen od tud ale jeden "sikovnej" to ukradne a paxi to kradou mezi sebou :D mil. blogu o jednom a tom samem...nikdo neda nic ze sebe, vzdyt tihle lidi neumi ani udelat si web, ani svuj obrazek - tak co by jste od nich chteli a navic ani vetsina nevi, ze neco porusuji a delaj spatne ;)

Jessica-alba.name rulez..ostatni sra*ky vymazat z netu :twisted:

Jak by to vypadalo kdyby se tu regli a psali do fora, shaneli novinky a obrazky a pomohli tak tady aspon? :) njn ale to je pohadka :D:D

17 zář 2006, 11:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
No, lépe se to už ani říct nedá. Mě občas napadalo, kde se to bere, když jsem viděl 5x ten samý obsah jenom s různými adresami. A ještě navíc se stejnými daty zveřejnění.

Stejně ale musím uznat, že tohle bych nikdy nečekal, že se někdo z nich omluví. To musím pochválit a jsem rád, že aspoň někdo je slušnej. Většina z ostatních akorát reaguje nadávkama a... Ale teď mě to moc nezajímá. Jsme v ČR což mluví za vše.

Teď mě spíš zajímá zítřek, protože jedu do Prahy na zápis do druháku, tak se docela těším až zase uvidím lidi, co jsem dlouho neviděl (a docela mě zajímá kolik nás vůbec ještě zbylo). Navíc řeším problém s debilním rozvrhem. To by mě zajímalo, jak mohli dát povinný přednášky, když do posluchárny pro 140 lidí chtějí narvat celý obor, 350 lidí. Nikdo tam sice chodit nebude, což je chytrý krok, ale první týden v říjnu to bude zase narvaný.

17 zář 2006, 11:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
haha to je vsude stejny, ale tak neni se co divit..v rijnu plny auly az k prasknuti, sedicici i na schodech a ve dverich, vzduch vydychany ze by clovek i po poziti litru kavy usnul...a v prosinci tak 30 zapalenych s bidou :D
Jj rozvrh to je nekdy na ..., daj ti na 7:00 pak spoustu hodin volno a pak jeste neco na 4tou odpoledni...Jak jsi na kolejich tak se to da...jak ja to nenavidel :D

No takze good luck :) ..a at se Ti dari

18 zář 2006, 11:10