Právě je 19 pro 2018, 01:49

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Statistiky webu 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
No já jsem rád, že už mám všechny zápočty. Chudáci lidi, co nemají třeba statistiku. Dneska mě dost zarazilo, že zápočet jsme v kruhu dostli jen 4 lidi ze 24. To je hrůza.
Já už se taky musím začít učit. Změnil jsem si zkoušky, takže dost co dělat. Kybernetiku jsem nechápal dříve ani teď ale nějak se to musí udělat. Nebýt týhle blbosti, tak je všechno pohoda.

Tak hodně štěstí a dej je všechny na první pokus.

12 led 2007, 14:50
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
co se tyce uspesnosti v jednotlivych predmetech, tak u nas lita kazdy v necem jinem :lol: ...jsem rad ze ti to vyslo a diky za prani uspechu
...radsi kdyztak koncime, tady jsme uplne mimo tema a ne kazdy je zvedavy na nase problemy se skolou :wink:

12 led 2007, 23:10
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Zdarec - ze se tak mozna blbe ptam ale zajimalo by mne kolik tu ma vlastne lidi denne ? Jako na webu ?

19 dub 2007, 23:37
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
V průměru by to mělo být 1100 lidí denně (statistiky přímo na webu přes AWStats, Toplist je nespolehlivý a dost často nefunguje). Od léta to zase začíná klesat. Každý rok to samé. Ale až se objeví nové filmy, tak to snad zase poroste. I když kdo ví. Ale zase je pravda, že to jsou hlavně Češi, takže to je docela dobrý, dříve bylo českých návštěvníků jen pár a byli to jen samý zahraniční.

Mimochodem, nemohl bys mi prosím tě s něčím pomoct? Jde o logo k tomu webu s Dark Angel. Nemohl bys něco navrhnout? Mělo by to být v černý barvě, celý web bude černý. Prostě takový Dark. Já na grafiku moc nejsem, však víš.

20 dub 2007, 11:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak to je hodne slusna navstevnost :) JJ toplist casto vyapdava a neni zas tak presny jak statistiky primo od poskytovatele webhostingu, ale slouzi alespon orientacne pro lidi at vidi ze web je navstevovany a jak (si myslim ja proto ho na svych strankach vsude mam :D)

btw: uz jsem ti poslal PM :wink:

Naposledy upravil Z.U.P.A.™ dne 27 dub 2007, 21:38, celkově upraveno 1

21 dub 2007, 11:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Whill píše:
co se tyce uspesnosti v jednotlivych predmetech, tak u nas lita kazdy v necem jinem :lol: ...jsem rad ze ti to vyslo a diky za prani uspechu
...radsi kdyztak koncime, tady jsme uplne mimo tema a ne kazdy je zvedavy na nase problemy se skolou :wink:

jj offtopici :D:D ale ne vsak srandu delam :) mas jedno ne - tady si myslim zas tak lidi nechodi (jako do tohohle tematu :wink: ) a taky preju i kdyz asi pozde ale tak to je jedno - GUDLAK

21 dub 2007, 11:24
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Díky.
Kdybys viděl kolik se toho teď v tý škole navalilo. Kdo by to řekl, že těch předmětů je najednou tolik. Jsem žil v takový sladký blaženosti, že jsou pouze 3 předměty a zbytek neexistuje a najednou toho je 6 věcí, co musím za pár dní zvládnout.

21 dub 2007, 12:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Z.U.P.A.™ píše:
Whill píše:

jj offtopici :D:D ale ne vsak srandu delam :) mas jedno ne - tady si myslim zas tak lidi nechodi (jako do tohohle tematu :wink: ) a taky preju i kdyz asi pozde ale tak to je jedno - GUDLAK

Jo, diky, stesti se vzdycky hodi a nikdy na nej neni pozde ...a muze mi byt utechou ze obcas sedne i na vola (to jako na mne) :lol:
...v tomhle threadu je to asi jedno, ale je to z doby kdy jsem se tady jakoze rozkoukaval (pisu to jakoby to bylo pred 100 lety :lol: )

Jinak verim, ze logo bude stat za to ... kdyz jsem videl tvoje prace co mas na webu :wink:

21 dub 2007, 23:59
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Dekuju .. no snad se mi neco peknyho povede :)) ale vzdy jak mm naky vztah k tomu tak to jde o neco lepe :))

27 dub 2007, 21:38
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek nová:-)))
no myslím že tento web je fakt dobrý....jako hledala sem dlouho než jsem našla něco o jessice jako myslím fanclub a sem moc ráda že sem to tu našla...

24 kvě 2007, 19:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: nová:-)))
Adeka píše:
no myslím že tento web je fakt dobrý....jako hledala sem dlouho než jsem našla něco o jessice jako myslím fanclub a sem moc ráda že sem to tu našla...

my jsme radi ze jsi rada :))

02 čer 2007, 19:34
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2