Právě je 19 pro 2018, 01:40

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Statistiky webu 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Statistiky webu
Tak mě napadlo porovnat statistiky s minulým rokem, konkrétně srpnem a vyšla mi dost zajímavá čísla.
Minulý rok v srpnu byla návštěvnost 3x vyšší a bylo zobrazeno přes 13 milionů různých obrázků a fotek. Tento srpen to jsou sotva 2 miliony. Docela by mě zajímalo, jestli se to zase vrátí do starých kolejí nebo ne.

21 srp 2006, 12:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
tak to ti neodpovim, ale preju ti to..za tu snahu a tu praci co s tim mas !

22 srp 2006, 10:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
No, o návštěvnost jsem se díky malýmu vylepšení postaral, škoda, že se to projeví ale až za pár měsíců. Teď mají co dělat, aby zaindexovali stovky stránek s fotkama, který budou mít výhodu oproti ostatním - český název v adrese a tím vyšší místa ve vyhledávačích.

22 srp 2006, 10:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ahoj, zrovna jsem se registroval, tak vás všechny musím pozdravit, o tomto webu už chvíli vím, ale do fóra jsem se dostal až teď. Chci jen říct, že tenhle web je opravdu jeden z nejlepších, co tady v Česku máme a tak se vám budu snažit různě přispět a pomoct. :wink:

31 srp 2006, 23:09
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ahoj, vítej a díky za pochvalu.
Jak se zdá, tak to asi bude poslední velký web v Česku, protože známí z http://www.jessica-alba.cz/ končí, což je celkem škoda.

01 zář 2006, 13:07
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
no ne ze bych byl hajzl :twisted: ale podle mne je to pro tento web prinos :)

01 zář 2006, 19:51
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
no ale chtěly by to pár lidí navíc - 48 registrovaných není zrovna moc - nemám tu pak s kým kecat :(

06 led 2007, 18:19
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Lidi nejde jen tak přinutit, aby se připojili. Třeba to fórum bez přestávky pár měsíců tu už je přes rok. A i ty ses připojil nedávno. Chce to počkat a doufat, že lidi budou mít zájem se zaregistrovat.
Češi na tohle prostě nejsou.

06 led 2007, 19:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Mick píše:
Češi na tohle prostě nejsou.

Naprosto souhlasim. Jak kolikkrat sleduju ruzna zahranicni (resp. americka) silenstvi po nejake zname osobnosti, sam si rikam, ze to snad neni mozne. Toto by se u nas stat nemohlo. Ovsem neprijde mi, ze je to jen zalezitost Cechu. Obecne, evropske narody k podobnym projevum maji daleko. Je to hodne o mentalite, o takove te evropske "usedlosti". Navic kdyz k tomu pridas, ze Jessica tady opravdu neni zrovna z nejznamejsich... Nejcastejsi reakce, kdyz se nekde v ruznych souvislostech zminim, je typu "kdo to je?". Uz tak se spatne hleda vetsi mnozstvi aktivnejsich diskuteru, nedejboze tech, co by eventuelne pomohli s tvorbou webu. A kdyz neni navic skoro z ceho vybirat, tak to je pak tezko...

Tak mne napadlo, nechci kvuli tomu zakladat novy thread, ale kdyz nad tim tak premyslim, hodi se to i sem. Slo by nejakym zpusobem pridat moznost diskuse pod fotky? Proste kdyz kliknu na galerii, abych mel moznost k tomu neco napsat. Stacil by treba i obycejny odkaz na prislusny thread tady ve foru, jak je to naprilad zde: sga-project.com ...kdyz tam kliknes na "precist komentare" u jakekoliv novinky, hodi te to na thread do fora, kde je k dane novince (v nasem pripade treba prave k fotkam) diskuse. Mohlo by to prinest nove "stale" tema k diskuzim. Hlavni problem pasivity vetsiny zde prihlasenych je mozna prave zadny napad o cem vlastne tak psat. Myslim, ze prave moznost komentovani fotek tady dost chybi.

09 led 2007, 01:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Zajímavý nápad. Už jsem o tom kdysy uvažoval, ale zavrhnul jsem to, protože kdyby je to zavedlo sem na fórum, tak by se stejně museli zaregistrovat, aby mohli něco odeslat. Problém je v tom, že kdyby to bylo volně dostupný, tak tady je tolik pokusů poslat spam, že by tu za pár dní byly tisíce spamů. Už teď vím, že se tu každou minutu někdo něco snaží odesílat. A kdybych dal něco jako komentář pod fotky, tak tam bude zase dalších tisíce spamů přímo pod tou stránkou s fotkama. Můžu to zkusit dát ten odkaz na fórum pod ty nový fotky (pod starý ne, protože těch galerií je několik stovek a na to opravdu nemám čas). Ale nic od toho nečekám.

09 led 2007, 10:47
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Nemas cas... to je to tak kruty? 8) Snad jen jestli te to potesi, nejsi sam kdo ma zkouskove, pokud myslis tohle. :lol: Kazdopadne alespon pod ty novejsi galerie by to dat slo ne? ...alespon par pozpatku. Takze pokud to zrealizujes mas me diky. Taky nerikam, ze od toho neco cekam, ale hlavni problem je podle mne fakt ten, ze lidi nevi o cem psat. Sam mi rekni, o cem bys tak psal ty? Mne totiz take nic normalniho prilis nenapada a prave "podsunuti" nejakeho staleho tematu urcite aspon stoji za pokus. Tohle neni forum, ja nevim, o pocitacich nebo o nejakem uspesnem serialu. Neni to forum kde by bylo nespocet nabizejicich se nametu k diskusi. Taky asi nejde cekat nejakou "vysokou ucast", navic pri tom, jak je Jessica u nas "znama". Ono ani o Dark Angelu nevznikl zadny "lepsi" cesky fanweb, jak to tak u mnohych serialu byva. Mozna za to mohla jeho delka (2 sezony fakt moc neni), ale u nas spise to, ze v dobe kdy se to tocilo, tady byly internetove druhohory. :? (ne ze by ted slo jasat, ale porad lepsi nez 5 let nazpet) ...je to skoda, protoze prave kolem takovych serialu se casto motaji skupiny fanousku te ci one postavy, vznikaji dalsi fanweby atd...

09 led 2007, 15:15
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Pod těma novýma to bude. Ještě nevím, kdy to tam dám. Možná zítra až se vrátím ze školy. Problém bude co vůbec napsat k těm tématům do toho podtématu. Nejhorší je ten spam. Kdyby nebyl, tak by to všechno bylo v pořádku.
Jinak mě už zbývají jen 3 zkoušky. Ale trošku složitý. A já jsem línej se učit. Ale taky jsem línej dělat cokoli jinýho.
Tenhle týden si jedu jen pro zápočty a příští týden už bude snad ta údajně "nejtěžší" zkouška za mnou.

09 led 2007, 15:49
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Mick píše:
Problém bude co vůbec napsat k těm tématům do toho podtématu.

Pokud te dobre chapu, tak kdyz se podivas na ten sga-project.com maji na foru zalozeny primo "oddil" pro komentare k novinkam na webu http://www.sga-project.com/forum/viewforum.php?f=9 (nazvany "News comments"). Tam v kazdem tom podtematu je vzdy jen odkaz "viz. stargate news", ktery te hodi zpet na tu novinku na webu, ke ktere je ta prislusna diskuse (vlakno). Tam se podle mne nepredpoklada, ze v News comments se bude nekdo "prohrabovat" pres forum, slouzi to ciste jen jako skladiste diskusi k novinkam umistenym na webu. Pokud to chces nejak probrat (at uz to nebo cokoli jineho) klidne pis na ICQ nebo lepe, pokud pouzivas Jabber, tak JID je Whill@njs.netlab.cz

Spam bych neresil, pokud ho resi registrace. Kdo bude chtit napsat, proste se zaregistruje. Dneska je toho bordelu vsude plno, tak co se da delat. Pokud ale vim, tak roboti jsou schopni dokonce vytvaret ucty a zrovna tohle: http://forum.jessica-alba.name/viewtopic.php?t=120 je podle mne spam jak vysity.

"A já jsem línej se učit. Ale taky jsem línej dělat cokoli jinýho." ...tohle mi ani nemusis psat. :lol: ...dej si radeji taky predsevzeti, ze letos vyhrajes ve Sportce, mozna ti odpadne aspon to prvni :lol:

09 led 2007, 16:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Vypadá to dost zajímavě. Je tam jen takový malý problém, který se asi dá ošetřit přes nějakou funkci, co já vím. Ten počet komentářů. Moc netuším, jak to udělat.
Další problém je, že když se to dělá zpětně, tak to trvá extrémně dlouho, protože se ke každý stránce musí přidat ten odkaz atd. Ale až budu mít čas, tak to přidám i k jiným věcem. Za zkoušku člověk nic nedá. Jen to bude chtít víc lidí, co budou chodit na web. Zatím to je spíš o věcech na mobil. O Vánocích bych podle statistik řekl, že nejčastějším dárkem byl mobil. Konkrétně Sony-Ericsson K750i.
Ale snad se to příští týden změní až budou dávat Paranoid. Takže to zkusím přidat k tomuhle filmu a uvidíme, jestli někdo napíše nebo ne.

09 led 2007, 16:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak jsem to zkusil na týhle stránce kvůli tomu, že to bude za pár dnů na Nově. http://www.jessica-alba.name/film/paranoid.php
Nevím, vypadá to dobře? Mě to přijde takový divný, když tam je jen to Přidat komentář. Chtělo by to ty počty příspěvků, ale to asi nepůjde, protože tenhle web není žádný už hotový systém, ale je to ručně psaný.

EDIT:// Tak jsem to přidal i k těm fotkám z pláže. Fakt to není sranda to v tý spoustě souborů najít a pak dát správný odkaz ke správný stránce.

09 led 2007, 20:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Mick píše:
Tak jsem to zkusil na týhle stránce kvůli tomu, že to bude za pár dnů na Nově. http://www.jessica-alba.name/film/paranoid.php
Nevím, vypadá to dobře? Mě to přijde takový divný, ...

No je to divny, uz proto, ze ten odkaz na komentare je na nejake uz existujici tema. Mel jsem namysli skutecne neco tou formou jako je na sga-project.com, resp. ze udelas na foru vlastni oddil pro tento druh komentaru. Tohle je podle mne dulezite dodrzet aby to vypadalo normalne a prehledne.

Vim, ze to neni zadny komplexni system (hadam ze web je normalne v obyc html?, pokud jsem neco neprehlid). Na sga-project.com je v PHP i web, cili je tam vice prostoru pro nejake propojeni s forem, nejake osetreni fci, jak jsi psal vyse (abys nemusel vse delat rucne), pripadne nejake pocitadlo komentaru atd... Vim, ze to neni zadna sranda, cas ted na takove vylomeniny urcite nemas, ja na tom ted taky nejsem s casem nejlip, takze o nejake vetsi rekonstrukci ted tezko mluvit (vubec navic nevim jake s tim tady mas plany, pokud nejake mas). Akorat jsem trochu nepochopil v jake hromade souboru co musis hledat, kdyztak napis jak to myslis. Kazdopadne zatim, aby to nepusobilo "rozhazene" by mohlo stacit, jak jsem napsal vyse, udelat ve foru jeden samostatny oddil pro tyto komentare. Co se tyce odkazu "Pridat komentar" tak kdo vi, jestli to mezi tema fotkama vubec nekdo najde, takze by mohl byt i nahore nad fotkami (ne jen na konci stranky), mohl by mit vyraznejsi barvu nebo provedeni. Taky pokud bys treba konkretne primo ty fotky (nebo cokoliv jineho k cemu by slo zavest nejakou diskusi) uvadel na hlavni strance pri aktualizaci jako samostatnou novinku, pridalo by to na prehlednosti a primo by se k tomu nabizel odkaz, typu "Diskutujte zde", zase nejak barevne odliseny aby to kazdeho prastilo mezi oci, navic by tak odkaz byl i na uvodni strance. Vim ze se to vsechno hezky mluvi a spatne dela, ale zkus upravit jeste tohle co jsem napsal (kdyz uz jsi ten odkaz pridal, tak tohle jsou uz jen "kosmeticke" detaily). Jinak klidne popis kde je konkretne nejvetsi problem at mam predstavu.

Ohledne provedeni v PHP jsem se bavil s jednim, co se v tom tak nejak vice vyzna... ale vis jak to je, nikomu se nic nechce, takze z toho tezko neco bude.

Jeste jsem ti chtel ukazat tohle: http://www.renault-megane.cz/viewtopic.php?p=20969&sid=bb7bba5378a05656784d188d1b27ba70. Je to postup jak se branit proti neustalym registracim robotu v phpbb foru. Mohlo by ti to pomoct, nevim, protoze jsi k tomu nic nerekl. Jinak jak uz jsem psal, toto: http://forum.jessica-alba.name/viewtopic.php?t=120 je na 99% tento pripad. Nekde jsem uz videl neco obdobneho v bledemodrem.

09 led 2007, 23:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Pokud se nepletu, tak ten web používá phpRS a je propojený s phpBB, takže tam vlastně nic nedělají jenom něco hodí do databáze přes ten systém.
Ale tohle je ručně psaný a ty soubory, co jsem měl na mysli, tak to jsou jednotlivý stránky. Desítky stránek ve složce, který se ti zobrazí. Každá má svoje jméno atd. A spousta z nich má podobný jména, takže se v tom vyznat není žádná sranda.

Moc se mi nic předělávat nechce. A ani nic předělávat nebudu. Nechci žádný už hotový CMS systém nebo něco takovýho. Mě stačí ručně psaný web, kde vím přesně kde co je a která část kódu co může nebo nemusí "poškodit" - tím myslím, že můžeš na všech stránkách zobrazit určitý věci, nechat je zmizet etc.

Teď jsem trošku hodně unavenej. Nesnáším zápočtový týden. Proč ten semestr nemůže mít jenom 13 týdnů a zápočtovej by se mohl vynechat.

10 led 2007, 16:10
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak kdyz ti to sedi tak jak to je a na druhou stranu se v tom zrovna nejlip neorientujes (vzhledem k rozsahu) tak pak nevim :lol: ..v tom pripade mam pocit, ze jakakoliv implementace cehokoliv dalsiho nebude nejjednodussi. Ale delej jak myslis, sam asi vis nejlip co ti vyhovuje, kdyz na tom webu pracujes.

Tak az budes mit cas, zkus to co jsem nasal v predchozim prispevku vc. toho osetreni proti spamu (pokud to pomuze). Pak kdyztak napis jak se ti to jevi nebo co bys udelal jinak. Moje zkouskove je trochu roztahane i znacne do druheho semestru, skolu delam totiz castecne pres net, takze jsem rad aspon za to, ze to nemam nahusteny do jednoho tydne. Ale co, nikdo nas nenutil jit na vysku, takze si nemame na co stezovat 8)

10 led 2007, 19:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Já je mám taky roztahaný až do února. Ale štve mě, když jednou nejdu na jednu hodinu kvůli tomu, abych se vypsal na zkoušku a pak najednou druhý týden musím vstávat ve 2.50, abych se dostal do Prahy kvůli tý blbý změně vlaků před sedmou na hodinu, která ale není a tak jsem neměl zapsanej zápočet. Naštěstí je ten člověk pohodář a taky student, takže se vyskytuje po kolejích, takže ho mám zapsanej. Ale zbytečně ztrávených 6 hodin namísto abych se hezky vyspal. Zápočtový týdny jsou opravdu na nic. Zítra zase a v pátek zase do tý blbý Prahy. A dost zbytečně. Proč to nemůžou zapisovat normálně ve 13. týdnu a poslední zrušit.

10 led 2007, 22:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ten tvuj rezim bych teda nerozchodil :lol: ...a spolehat se na drahy to uz vubec ne. Vlakem jsem u nas jel mozna 3x za zivot (co si ted pamatuju) a to mel 2x z toho solidni zpozdeni. Tak se setri a hlavne at ti vse vyjde :wink: ...pred chvili jsem se na netu zapisoval na nejake zkousky a objevil jsem jednu 29.1. o ktere ani nevim :lol: ...budu muset radikalne prehodnotit volny cas, o kterem si stale namlouvam ze jej jeste mam.

12 led 2007, 01:15
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další