Právě je 19 pro 2018, 01:59

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Zlepseni designu 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tohle by nešlo už jenom pro to, že by to vyžadovalo přepsat přes 300 stran webu a pak by z toho byl gigantickej bordel.

Šlo by to udělat přes PHP, ale já v tom nejsem zrovna dvakrát zručnej a stejně teď na to nemám myšlenky. Ale vzhledem k tomu, že asi za dva týdny bude už třetí výročí webu (a pomalu pojedeme do čtvrtýho roku), tak to asi nějak splácám dohromady, aby to fungovalo.

Teď na to ale nemám čas, protože sháním testy kolem procesorů, protože mám velký nutkání si opravdu postavit nový počítač, ale vadí mi, že zatím ty sokety AM2 jsou starý jen pár týdnů a desek je málo a není to pořádně odzkoušený, paměti DDR2 jsou "pomalý" a drahý atd. Chtěl bych to, ale když za rok zase uvedou AM3 pro DDR3, tak by to byly zbytečně vyhozený peníze. Ach jo, ten konkurenční boj svádí nakoupit dokud to je levný.

03 srp 2006, 22:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
to mas jedno - koupis a uz je to stary :( za rok je to nedostacujici a radsi s tim pryc...proste PC koupis takovej jak si na tom s financema, muzes studovat a zjistovat co je nejlepsi, ale stejne si koupis to na co mas penize :(

04 srp 2006, 11:30
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Peníze v tomhle ani nejsou problém, já nějak extra výkon nepotřebuju, ale už mě nebaví čekat, když se objevili ty až 50% slevy procesorů. Ale zase to nevyužiju, protože k tomu po většinu roku sednu až někdy kolem devátý večer na hodinku nebo odpoledne, ale i tak unavenej z cesty ze školy (jo, 300 km není žádná sranda - do Prahy se mi moc nechce a rok to ještě takhle vydržím). Uvidím, možná si to pořídím a nebo počkám až jako to bude vypadat s novýma widlema, tam už výkon bude potřeba.

Ale teď ještě nějak přidělat to přepínátko stylů. Kdybych věděl jak to je dělaný třeba na pixylofonu (pixy to má takt vychytaný), tak by to bylo super. Takhle nějak by se mi to líbilo namísto přímo ve stránce. http://www.pixy.cz/pixylophone/styles/change.php
Ale já na to jednou přijdu, to je jistý.

04 srp 2006, 12:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
njn vim co to je cestovat do skoly..to je na ***** A jako ten pixy to ma hodne husty, teda az na to menitko(to ma takovy obycejny pismem jeste zbytecne velkym a roztahlym no) ale funguje, dost dobry no :) Treba to zkopirovat :D

04 srp 2006, 16:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Zkopírovat by to nešlo, škoda. PHP se nezobrazuje, jen výsledný kód. Mám několik návodů jak to zprovoznit, ale měnič je na každý stránce a prý s tím jsou nějaký malý problémy. No uvidíme. Až se mi do toho bude chtít, tak vezmu pár stránek jako vzorek a otestuju to. A jestli to bude fungovat, tak to zveřejním pro všechny. Možná by to chtělo ještě jeden design do třetice, ale nejdříve se musí tohle zprovoznit.

04 srp 2006, 17:09
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
do 3tice i klidne do 5tice - design no problemo :twisted: staci se ozvat 8) :lol:

jo vlastne bych tu mel jeden napad - nezkousels jiny theme nebo jaxe tomu nadava :) proste jakoby jiny skin do fora ?

05 srp 2006, 03:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tohle byl jediný co se mi líbil a navíc jeden z mála, co má dobrou a přehlednou navigaci. Ostatní mají ten problém, že nejsou v češtině, což by většině lidem vadilo. Dobrých témat pro fórum je opravdu málo. Můžu klidně nainstalovat nějaký jiný, ale defaultní zůstane tohle. Jestli máš nějaký, který bys chtěl, tak si řekni.

A k tomu designu. Napadlo mě, že bysme mohli udělat několik různě barevných stylů. Udělal bys takový lehce modrý, ne tmavý, ale takový světlejší. A červený - k tomu se hodí bílé písmo, to už mám odzkoušený a modrý pozadí - moc krásný, fakt.

05 srp 2006, 12:19
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
njn s tou cestinou no :( to mne nenapadlo..ja nevim..kouknu se nekam na styles phpBB

EDIT: ja se nemuzu kouknout jak co vypada, pze tam nevidim nikde nahledy :( tak nevim, ale zkus mrknout (jsou vsechny pocesteny - aspon to tam pisou :)) :

http://www.phpbb.cz/modules.php?name=Do ... oad&cid=59

takze jedno svetle modry a druhy cerveny :) Jen nevim jak to udelat - myslis uplne jiny header a nebo ten co je ted akurat jiny bar. nadech ? Jak chces ;-)

06 srp 2006, 13:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Třeba v tom samém stylu jako to je teď, ale když se ti povede i něco jinýho, tak proč ne. Když se mi povede to přepínátko, tak se to může bez problémů aplikovat všechno, jenom musím zjistit, jak to udělat. Zítra na tom začnu pracovat, tak snad se mi to podaří. Dneska ještě odpočívám, protože jsem dost unavenej.

06 srp 2006, 15:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak jak to jde ? :)

11 srp 2006, 12:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Špatně, zatím jsem si nenašel čas (spíše nevím, jak to předělat - php není moje silná stránka - používám jen pár funkcí).
A včera jsem málem přišel o celý HDD. Ti blbci vypli na tři minuty elektřinu a během té doby se mi poškodila část systému, ještě štěstí, že jsem začal "kouzlit" a nějak jsem ho dal dohromady, jinak by web asi na pěkných pár týdnů byl mimo.
A k tomu se Telefónice O2 (bývalý žlutý mor Telecom) podařilo zprovoznit zase ty statistiky, co měří přenesený data, takže mám net na rychlosti kolem dial-upu, takže všechno trvá neuvěřitelně dlouho i načtení tohohle fóra trvá asi minutu.

11 srp 2006, 13:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Hotovo, teď by měl ten měnič designu fungovat na všem. Podle těch českých návodů to nešlo, bylo to extrémně složitě napsaný, tak jsem využil zahraniční návod, kde to bylo napsáno hezky, jednoduše a logicky.

Bohužel mi moje připojení nedovoluje, abych otestoval jak to funguje v prohlížečích jako je Opera nebo MSIE. Můžete to lidi otestovat? Odkaz na měnič je dole v menu.

Zítra vytvořím další asi minimálně dva designy. Pošleš mi ty loga jestli je máš už hotový? A nebo to uděláš až potom, co ti ukážu ty nový layouty? Myslím, že ten modrý, co chci udělat bude hezký a ten červený bude asi můj další nový oblíbený. A můžem klidně udělat i černý a jakékoli barvy, teď už to nebude vůbec žádný problém.

11 srp 2006, 18:18
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
jj v IE mi to prepina libove a bez chyb, alespon sem si zadnych jako beznej user nevsiml :)

Ja ted nemel moc casu, ale nejpozdejc vecer zitra bych mel mit alespon jeden ten modrej :) Takze jdu na to

12 srp 2006, 15:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Taxem konecne nasel cas a udelal aspon neco : )

Obrázek

snad se bude libit : ) je to v tom stejnem stylu : )

A par textur k tomu

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A jedna z nich se mi libila (ta posledni a tak sem ji dal do B&W) a sla by mozna k ledovy kralovne - teda aspon zkusit by se to mohlo, nevim jak bude sedet : )

Obrázek

15 srp 2006, 23:09
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Díky, moc hezký logo, i textury. Tu B&W jsem zkusil, je pěkná, ale nesedí do toho webu, je hrozně rušivá, ta původní je pro tu bílou jako vyšitá.
Ten modrej ještě pozměním, nějak se mi nelíbí, ani nelíbil, něco mi tam chybí a něco zase překáží a je tam přebytečně. Přizpůsobím to těm barvám cos udělal, pak to snad bude lepší.

15 srp 2006, 23:26
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
jj ta cervena tam nepasuje k ty modry imho : ) a ta textura asi nepasuje k ty ledovy no(sem si to myslel, ale chtel sem to zkusit : ))
A dalsi ma bejt jakej teda ?

jeste sem na to koukal a co kdybych to jeste predelal to modry - jako jedna se mi o ten spodek aby to sedelo do webu a nebylo to - no nevypadalo to jako header ale primo slouceno do toho pozadi jak mas menu atp jako do ztracena...jej to se spatne vysvetluje..ja to udelam a uvidis sam :D

Obrázek

ta spodni strana vice do modra - uz sem to updatoval, tak to zkus zmenit : )

16 srp 2006, 13:15
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
To novější už sedí líp, ale stejně, ten design se mi nějak nelíbí. Ty červený pruhy dám pryč a pár dalších věcí, ale stále nevím, jak by to mělo vypadat. Chybí mi inspirace, ale až přijde, tak to bude vypadat mnohem líp.
Zatím to asi necháme na těch třech barvách. Červenou jsem zkoušel a byla z toho katastrofa. Je těžký napodobit něco, co tu bylo skoro před dvěma a čtvrt roky.

Ale 28.8. bude web už slavit 3. narozky a tak se to do tý doby nějak udělá. I když první spuštění webu bylo někdy v polovině srpna, asi kolem dneška, aspoň myslím.

16 srp 2006, 14:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
to nov y uz tam je jo ? omg sem nekde udelal chybu :oops: a navic je tam pruh nejakej skaredej pres (v prave casti) To musim zpravit..se omlouvam sem si to asi spatne ulozil :? :oops: :roll: :lol:

co ze to tam je presne za barva ? #ccccff ???

16 srp 2006, 17:20
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
U tý barvy to je rgb(187,202,243), používám ty barvy, co nabízí PSPad, takže to ani nepřevádím do hexa, ale nechávám to takhle. Ale tahle byla včera upravená kvůli tomu logu, ta původní byla jiná. Ale asi je upravím, jen nevím kdy. Taky upravím ten zbytek, aby to ladilo. Mě ty barvy nějak nesedí, nehodí se tam. Logo je dobrý, takže tomu přizpůsobím ten zbytek.

16 srp 2006, 18:03
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
jj oki..ale stejne by to mohlo jit jeste vice ten spodek do ztracena :-/ krucifix :D to je ale zajimavy, pze sem to tam cely prejel stetcem a tou barvou tak mi to trosku hlava nebere jak to ze to neni uplne good ? :-/ Nevim no....napis co a jak a dalsi logo :)

20 srp 2006, 00:40
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další