Právě je 19 pro 2018, 01:41

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Anketa na webu 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Anketa na webu
No, drama sice není horor, ale v zásadě to je to samé. Třeba Česko. Ten život v něm je drama. Jinak řečeno horor.

Ale do těch závorek jsem to myslel tak, že by to bylo jako jedna kategorie. Někdo by si vybral Akční a někdo Sci-fi. Otázka je, co by si vybrali puntičkářští milovníci sci-fi komedie, která by byla romantická.

12 lis 2008, 22:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jak jedna kategorie? Jako je možné, že jsem už dneska hodně natvrdlej, ale nějak si nedovedu představit to řešení na stávající anketě. Ty to myslíš tak, že si prostě vyberou mezi sci-fi a akční a pak si vyberou mezi romantickým a komedií .. atd.. jo? ... tak to by bylo jakoby více anket v jedné... chápu-li to dobře. No ale nerad bych to zas moc kombinoval, v jednoduchosti je síla .. někdy.

//EDIT: jo a ještě ten život v ČR ... tak když je to teda drama, tak to může být jinak řečeno i komedie či tragédie, že? :laugh:

12 lis 2008, 22:55
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tentokrát jsi překombinoval. Myslel jsem to úplně jinak. Asi špatně napsáno. Ještě pořád jsem naštvaný na to, co jsem psal v té jiné části fóra.

Myslel jsem, že by bylo Sci-fi (akční). A pokud by ten člověk byl fanda aspoň jednoho, tak by zvolil tuhle možnost. Protože akční sci-fi je zajímavější než jen Sci-fi. Ale někdo chce jen akci.
A tamto byl příklad puntičkáře, který by trval na svém, že nechce u sci-fi akci, ale romantiku. A to by prostě nešlo.

Přesně tak. Drama = cokoli co je jiné než normál. Já jsem měl snad jít na češtináře a dělat učitele a pak spáchat sebevraždu (jako učitel s jejich platem by to bylo jediné východisko).

EDIT: A ty fotky přidám já. Už na tom pracuju. Jen odstraním ty "vodoznaky". Já to podělal. Tak to taky napravím.

12 lis 2008, 22:58
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Aha, no říkám, že si sedím na vedení ... před pár hodinami jsem počítal daně, tak se mi nediv ... no šlo by to .. ale na druhou stranu třeba to "komedie (romantické)" jak si psal .. tak jako ten kdo má rád komedii může klidně přímo nesnášet romantické filmy ... u toho sci-fi (akční) by to ještě šlo .. dál nevím

//EDIT: zbytek cos teď dopsal ok :)

12 lis 2008, 23:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Heh.
To by bylo asi k úvodu.
Teď k tématu. Téma k anketě parádní. Jen když teďka řešíte ty detaily, mně se nejvíc líbí Whillova první možnost. Zbytečně bych to nepletl. Totiž i když je něco sci-fi komedie, nebo třeba hororová komedie či sci-fi drama, vždy převažuje jeden prvek, pokud byste chtěli tvořit kombinace, nedovedu si ani představit konečný počet odpovědí (obvzlášť uvážím-li třeba hororovou sci-fi komedii s prvky drama :D a tak).
Do závorky za žánr bych nedával příklady už třeba jen z toho důvodu, že by pak lidé mohli hodnotit právě dílo jako takové a ne to, v čem by Jessicu nejvíce ocenili. Navíc, všechna díla byla provedena s různým stupněm úspěšnosti, což by mělo (nebo aspoň mohlo mít) také zásadní vliv na rozhodování.
K těm žánrům by se mohla přidat i adaptace komiksu, protože když se na komiksové adaptace kouknete okem nezávislého pozorovatele, nedají se zařadit do konkrétního žánru. Měli jsme tu komedii, horror, sci-fi, akční film, noir a kdo ví co ještě.
Proto:
Sci-Fi
Horor
Akční film
Pohádka ( :D :D :D )
Drama (nebo jak byste to nazvali...)
Komiks
Komedie
Romantika
...
...možná jsou ještě další žanry, ale v této chvíli mně žádný nenapadá (a za chvíli se budu mlátit do palice, jak jsem na to mohl zapomenout).

edit:
Mick: Soráč, jestli jsem tě rozhodil tou otázkou v "jiné části fóra". Nebylo to myšleno zle, jen, že dříve jsem byl ten nejnegativnější já.

12 lis 2008, 23:07
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Souhlasím s Lukášem. Jen netuším co je to noir. Už jsem to párkrát slyšel, ale moje paměť maže vše, co je divné, takže si to nepamatuju.

A musím ocenit chytrost tohoto fóra. Jak jsem psal svůj příspěvek a chtěl jsem ho odeslat, tak mi naskočil ten Lukášův s nápisem - Odeslat hodnocení a nějaké to info. To jsem zvědav, co ještě tohle fórum umí.

12 lis 2008, 23:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

"Heh" je na místě, protože jsme to tu docela smotali, to jo .. s těmi filmy v závorkách to byl bylbý nápad, to jsem pak taky napsal ... jinak ten komix jsem tam chtěl taky ještě přihodt a celkově souhlasím (to s těmi převažujícími prvky při kombinacích .. taky jsem to tak myslel, takže každý ví, jestli se mu u akčního scifi líbily více prvky akce nebo scifi a podle toho zvolí). Myslím, žes to rozseknul i když mi trochu vrtá v hlavě pořád to drama, nevím proč.

Mick: jo, mi teď fórum napsalo, že "Během doby, kdy jste psal příspěvek do tématu, přibyl další. Chcete odeslat příspěvek tak jak je nyní?." a ukázalo tady ten tvůj poslední příspěvek, to je taky dobrá věc :)

12 lis 2008, 23:15
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Noir by měl být podle mých informací žánr typu Sin City. Takže asi černobílá, násilnická detektivka ??? Hm, to už musí posoudit každý sám.

12 lis 2008, 23:16
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Díky za vysvětlení toho Noir.
A vím, že jsi tamten příspěvek nemyslel zle. Jen jsem musel ze sebe dostat ty hnusné pocity. Zadržovat (teď si nevzpomenu na to slovo - aha, vzpomenu si na aglický ekvivalent) hněv v sobě je trošku nebezpečné, co jsem slyšel. Tak lepší je to pustit ven. Prostě mě štvou ty křivdy na lidech a to všechno. Je to všude, ale když to má člověk přímo před hubou, tak ho to štve mnohem víc než když to je někde 10 tisíc km daleko.
To mi připomíná ten přeřek toho moderátora dnes v TN. Prý se na školní lavici zřítilo 70 kilometrů suti.

12 lis 2008, 23:18
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Lukáš Rapouch píše:
černobílá, násilnická detektivka
:laugh: ... nutno dodat, že místy ještě s příměsí červených a žlutých tekutin

Mick: a já si říkal, jestli jsem s těmi kilometry fakt slyšel dobře ....

12 lis 2008, 23:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To mi připomíná, že kdysi dávno jsem měl Sin City stažené od kamaráda a tam byly ještě nějaké psané titulky před každou scénou. Na normálním DVD jsem to ale nikdy neviděl. To mě docela překvapilo.

12 lis 2008, 23:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Whill píše:
:laugh: ... nutno dodat, že místy ještě s příměsí červených a žlutých tekutin

Ech...jo, no na ty ostatní barvy jsem nějak zapomněl. Nevím, jestli patří specificky do Noir, ale to bude asi jen detail.

Sakryš, vím jakej je můj názor na Sin City, ale asi se na to budu muset podívat (od minulého sledování už uplynulo...počítám...jeden...dva...tři???...roky?), měl jsem chuť se na to podívat asi před měsícem, či dvěma, ale sotva jsem to dal do přehrávače, chuť mně velice rychle opustila.

OK, tak jsem zvědav, jak to vyřešíte s tou anketou. Je pravda, že jsme tu dlouho neměli nic nového a téma této ankety mně velice láká.

12 lis 2008, 23:26
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak ty upirátěné verze mají vždycky nějaký bonus :laugh: ... jinak o tom nic nevím....

Ještě se vrátím k anketě... pohádka byl vtip nebo ji tam mám fakt dát? :) .... mám zachovat poslední volbu "jiný" (resp kdyby si někdo nevybral) .. nebo je to zbytečnost?

12 lis 2008, 23:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nevím, já to nepsal.....no jo, napsal. Počkej zeptám se sám sebe, jak jsem to myslel........mlčím.......asi to budeš muset rozhodnout ty.

Na druhou stranu (už si začínám lézt na nervy tím, jak pořád píšu "na druhou stranu") pokud to tam dáte, je docela možné, že tuto volbu kvůli její kontroverznosti využijí ti, jenž s námi ne zcela sdílejí náklonost k Jessice, takže, asi bych ji tam raději nedal.

Edit: Ale na třetí stranu, žánr to je.

Naposledy upravil Lukáš Rapouch dne 12 lis 2008, 23:34, celkově upraveno 1

12 lis 2008, 23:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

no dobry, já pro tu pohádku taky moc nejsem ... a tu volbu "jiný" zachovat nebo ne?

12 lis 2008, 23:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

"jiný" je pro pohádky. Amíci ale moc pohádky neumí. To uměli jen soudruzi.

K tomu Sin City. Pamatuju si, že tam bylo několik scén a každá měla svůj název. Třeba Velká tučná zabíjačka nebo tak nějak. To jediné si pamatuju. Bylo to tím stylem který je třeba v Kill Bill, ale graficky s různými "nechutnostmi". Možná je víc verzí a nebo tamto bylo jen na té americké.

EDIT: Tak jsem se musel 2x proklikat něž jsem to odeslal (2 nové příspěvky). Sice to je chytrá funkce, ale občas leze na nervy.

12 lis 2008, 23:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

ok, anketa teda snad dořešena :)

... mi osobně na Sin City přišlo zajímavé hlavně technické zpracování, na film jako takový mám názor jako Lukáš .. ty commenty jak říkáš, tam mohl i někdo "ze srandy" dodělat, těžko říct.

12 lis 2008, 23:36
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jiný rozhodně nechat. Nemusí to vyjadřovat pouze pohádku, ale třeba i žánr, na který jsme všichni zapomněli. Víte jaký..? No, kdyby to tu kdokoliv věděl, tak už to napsal, že, ale to nevylučuje, že jsme něco vynechali.

A možná by tam mohla být i nějaká volba pro ty, co neví, co by chtěli, třeba co já vím, nevím....

12 lis 2008, 23:36
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Když se někdo neumí rozhodnout, tak to má v životě holt těžký ... chudák se ani ankety nezůčastní :laugh:

12 lis 2008, 23:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Whill píše:
Když se někdo neumí rozhodnout, tak to má v životě holt těžký ... chudák se ani ankety nezůčastní :laugh:

Uvážím-li určité typy lidí, nebyl bych si tak jist :D , ale jo, to nevím je tam zbytečné.

12 lis 2008, 23:41
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další