Právě je 19 pro 2018, 01:43

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Anketa na webu 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Anketa na webu
Hoďte tipa na novou anketu ;)

Mě aktuálně napadá otázka typu, jestli se nám pár odhodlá ke svatbě, ev. kdy či nějaká takové variace na toto téma... Jestli někoho napadá znění otázky a možnosti, pište :)

02 kvě 2008, 19:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Anketa na webu
Možná jestli se vezmou do konce roku. :D

02 kvě 2008, 20:18
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Teda tu je nával... abych ten nápor návrhů ustál 8-)

04 kvě 2008, 23:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jak to vypadá, tak fakt nikoho nic nenapadá.

Já bych prozatím zkusil anketu na to jméno. Jestli se líbí nebo ne a jestli si někdo myslí, že ho opravdu tomu dítěti dají.

05 kvě 2008, 12:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Když to tak zvažuju, to s tou svatbou je teda asi docela zbytečná anketa.. ta nejspíš bude ...pokud jde o to jméno, jsem po momentálním návalu práce trochu intelektuálně vyčerpán :), takže mám aktuálně problém formulovat větu, nicméně napadlo mě to podat takto:

Mimčo má údajně dostat jméno Honore, líbí se vám?
líbí
nelíbí
dostane jiné

...pokud nebudou připomínky, asi zítra to tam pověsím i s aktualizací, dneska jsem mimo, jdu se uklidnit :)

05 kvě 2008, 17:41
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Podle mě to je docela dobrý.

05 kvě 2008, 21:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Strašně nerad kritizuju, obvzláště když jsem sám nic nenavrhnul, ale myslím, že tak, jak je ta otázka položena, vyzní celkově nějak divně. Otázka jako taková je v pořádku, jen bych možná změnil tu formulaci.
Třeba:
Kód:
S blížícím se narozením dítěte Jessicy a Cashe pronikla na veřejnost zpráva o údajném jménu Honor. Pokud se ukáže tato zpráva pravdivou, co si o tomto jménu myslíte.

Nebo klidně ještě jinak, já jen, že pokud si anketu přečte někdo, kdo není v obraze, co vlastně pochopí ze současné otázky ??

07 kvě 2008, 15:34
Člen fanclubu
Člen fanclubu

V pohodě, ale já ti nevím, možná jsem z Marsu, ale z otázky "Mimčo údajně dostane jméno Honor, co na to říkáte?" a následných možností líbí se mi / nelíbí se mi / myslím, že dostane jiné chápu, že: děcko se bude jmenovat asi Honor a tak zahlasuju, jestli se mi to líbí nebo ne, či případně, že si myslím, že stejně dostane jiné (viz "údajně")

To co jsi uvedl je imho jako anketní otázka moc dlouhé, je to už krátký článek plynoucí z toho, že chceš zdůraznit své pochyby o celé té věci se jménem a tak (že jsem tě odhalil?) ;) Myslím, že pochybnost je jasně označena tím slovem údajně, prodlužovat rozmazáním omáčky otázku o tři řádky, no nevím :)

//EDIT: Jestli je to ale k nepochopení z jiného důvodu, napiš ;)

07 kvě 2008, 19:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Ne, pochybnosti vyjadřovat nemusím. Věřím totiž, že Jessica skutečně bude mít holku a že ji skutečně chce pojmenovat Honore. Slovo údajně je v mém podání pouze alibicionismus. Jsem ale zastánce jiného stylu psaní, ta věta mi jen nesedla, možná jsem z Marsu já (Nebo ještě víc z daleka :D ).
Hele, dneska jsem trochu offline, takže mně neber nijak vážně. Nevěděl jsem, že délka textu v otázce je omezena.

P.S.- To rozmazávání omáčky ???....jen chci sdělit v jedné větě, co nejvíce informací. Důvod ? Jednoznačnost věty.

07 kvě 2008, 20:15
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak teda sorry, popravdě věříš více než já, není-li to ironie. Jinak délka textu určitě není omezena. Tu anketu jako takovou jsem psal a žádné omezení jsem tam nenastavil :) Problém v délce vidím jen z praktického hlediska. Kdybych tam napsal to, co zmiňuješ ty, tak to nemá dva řádky ale 4 nebo 5. No není zbytečné mít v anketě takový proslov? Není to matoucí?

Kdybych měl rozebrat tu tvou větu, tak "S blížícím se narozením dítěte Jessicy a Cashe" je samo o sobě na půl kilometru a je to zbytečné. Snad každý kdo se zajímá, to už dávno ví a kdo se nezajímá, není ani důvod proč by měl zájem hlasovat. "Pokud se ukáže tato zpráva pravdivou" - proč to píšeš znova? Vždyť už tam máš "pronikla na veřejnost zpráva o údajném jménu".

Přímo porovnám se současným...
- S blížícím se narozením dítěte Jessicy a Cashe = ?
- pronikla na veřejnost zpráva o údajném jménu Honor. Pokud se ukáže tato zpráva pravdivou = Mimčo údajně dostane jméno Honor
- co si o tomto jménu myslíte = co na to říkáte

K rozmazávání omáčky... tím jsem myslel právě to, že rozepisuješ (jinými slovy "okecáváš") něco, co už tam je. Celkově mi tvoje varianta připadá na anketní otázku prostě moc dlouze okomentovaná, pokud vymyslíš něco lepšího zhruba v délce toho, co je tam nyní, klidně to tam dám, ale psát tam, že Jessica vůbec čeká děcko a dávat tam dlouhé obraty typu "pronikla na veřejnost zpráva" ...to je fakt okec.

No, mám to delší než jsem chtěl, tak napiš co konkrétně změnit, co si myslíš, že by "náhodný kolemjdoucí" nepochopil atd... mám třeba podtrhnout slovo "údajně"? Nebo se ti na něm něco nezdá a myslíš, že nezastupuje to, co jsi napsal ty? Jak potom chápeš "údajně" (?) ...sám si jej použil a z kontextu vytušuji, že jej chápeš stejně jako já...

07 kvě 2008, 23:07
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mě se ta otázka celkem líbí. Kdyby to bylo dlouhé, tak lidi jako já by to asi přeskočili. A hlasují stejně jenom ti, kteří se o to zajímají a těch je bohužel jen pár desítek.

Ale nevím jak vy, ale mě připadá, že Jessica bude mít aspoň trojčata nebo největší dítě na světě, které se zapíše do knihy rekordů. Fakt na to vypadá. Ale sluší jí to.

08 kvě 2008, 01:30
Člen fanclubu
Člen fanclubu

OK

08 kvě 2008, 08:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

K anketě: podle mě v pohodě.
K bříšku: já bych řekl, že vypadá takový velký, protože je Jessica drobná. :D

08 kvě 2008, 10:24
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick: tak já doufám, že těch hlasů přibude, minule jich bylo skoro 900 ...i když možná bude záležet právě od tématu, ale podle mě se to stejně nasbírá...

Lukáš: aspoň bylo o čem kecat ;) ...(akorát jsem u toho neviděl skoro jednu třetinu SVK:FIN) :D ...ale jak jsem psal, kdybys měl návrh přiměřené délky, není problém :)

David: jo, to je zajímavý postřeh, ani mě to nenapadlo :)

08 kvě 2008, 14:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

David píše:
K bříšku: já bych řekl, že vypadá takový velký, protože je Jessica drobná. :D

Dobre Ty !!! :thumbup: :D :D

01 zář 2008, 20:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Moje formulace nové anketní otázky (která vychází tady z dřívější diskuse na tohle téma) co se chystám umístit na web... jestli to někdo chce nějak doplnit nebo přeformulovat popř. má úplně jiný názor nechť se projeví :)

Jaký filmový žánr se k Jessice nejvíce hodí?

akční
sci-fi
romantický
komedie
horor
jiný

díky

12 lis 2008, 22:09
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mě se to líbí. I když budu mít problém si vybrat.

12 lis 2008, 22:12
Člen fanclubu
Člen fanclubu

jo, jasně, ale jde o to, co je prostě v tvých očích to nej ... pak se totiž dostanem třeba k tomu, že tady jsou ještě takové ty dílčí problémy, že sci-fi může být akční, komedie romantická apod .. ale to by tam těch položek zas bylo 20 ... jde o to, k jakému z těj jednotlivých žánrů tak nejvíc prostě u Jessicy inklinujete - čili v případě romantické komedie, jestli se více líbí ta romantická nebo komediální složka ;)

p.s. přirazil jsem tam ještě drama

//EDIT: ale sám mám v těch žánrech bordel, tak když to někdo usměrní ať tam nejsou kraviny .... :)

12 lis 2008, 22:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Na to akční sci-fi jsem právě myslel. Ale i tak budu mít problém. Jsou tu přece ty romantické komedie. Něco potom zvolím. Otázka je co.

Ale nějak to usměrnit? To nevím jak. Leda to poskládat dohromady. Jako
Sci-fi (akční)
Komedie (romantické)
Horor/drama - ono to je v zásadě to samé.

12 lis 2008, 22:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Problém je, že když to takhle složíš, tak ti pak budou třeba chybět akční filmy, které nejsou sci-fi.

Usměrněním jsem myslel hlavně to, ať tam nemám třeba něco dvakrát, jen s jiným názvem, popřípadě ať tam nemám nějaký podžánr nějakého žánru. ... btw drama a horor je to samé? ... no já nevím... když už tak drama/thriller ..ale záleží zas jaké drama a co si pod tím zrovna představuješ .. ale ještě spíše jsem narazil na problém, že drama je nadřazené komedii, že :) .. vzpomínáte ze školy? ... drama - tragédie / komedie .. a to je jen základní členění.

Napadlo mě ale ještě tam dát jen ty žánry, kde zatím Jessica hrála a do závorky uvést film, tzn něco jako:

akční sci-fi (DA)
romantický (Sleeping Dictionary)
komedie (GLC)
horor (The Eye)
..atd...

... ale nechci to moc dramatizovat :laugh: .. necháme vyjádřit ještě Lukáše (nepředpokládám, že se ozve ještě někdo jiný, i když by to bylo dobré :) )

//EDIT: to drama jsem z toho seznamu zatím zas vyhodil

//EDIT2: Tak se mi to ještě přeleželo v hlavě, takže to s těmi filmy v závorkách je blbý nápad, protože to zas někdo pochopí jako anketu o filmech .. a to nechci .. jde o to, v jakém žánru chcete Jessicu vidět bez ohledu na už natočené filmy.

12 lis 2008, 22:41
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další