Právě je 19 pro 2018, 01:47

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Nové forum 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Nové forum
To přidání odkazu můžu udělat (zítra to tam dám - způsob úpravy této nové verze si ještě pamatuju, doufám). Času mám spoustu ačkoli se "musím" věnovat spoustě věcí, ale lenost je hrozná věc.

29 čer 2008, 02:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

OK, to by bylo fajn, ještě by bylo fajn přeložit na web zpětně pár článků ke svatbě a k mimču ať tam něco je :) ..ale nechci tě úkolovat ;) ... měl jsem to v plánu ale já se bohužel právě stíhám sotva sem tam vyspat... a než se teď na čas vytratím mi možná vyjde ještě nějaká aktualizace fotek (zatím jsou ale jen nové z časopisu, jinak prostě nic - okurková sezóna) ...ale přeložit už nejspíš nic nestihnu...

slavoK17: Vidíš, co jsi způsobil? :D ...dokonce už 4. nový příspěvek v tomhle threadu :-D

29 čer 2008, 02:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

slavoK17 píše:
je tu vsak jeden probleem, odkedy som sa registroval ,nikto na tomto fore nebol
som tu sam??? :question:

Jo, no Mick to řekl velmi dobře. Ani mně není příjemné, že je tady v poslední době tak mrtvo, jenže raději než psat o ničem nepíšu vůbec. Snad se brzo objeví něco nového, aby jsme mohli zase plkat :-)

29 čer 2008, 08:24
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak jsem ten odkaz vyřešil pomocí banneru, který mi přijde mnohem lepší než obyčejný textový odkaz. A je taky nepřéhlednutelný.

A co se těch článků týká, tak snad se trošku překonám a něco tam hodím. Porozhlédnu se po něčem zajímavém.

29 čer 2008, 11:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mno, já ti nevím :) ...možná to nejde přehlédnout ale je to dost mimo po designové stránce :) ...já bych tam normálně vrazil nalevo od těch odkazů (jak je FAQ, Hledat, ap...) text Jessica-Alba.name, který by mohl být třeba tučně a červeně ... jako já nevím, ale teď to fakt vypadá docela podivně.

29 čer 2008, 13:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Něco jako je tohle? Původně mě to taky napadlo, ale banner mi přišel více vypovídající. Ale mě je to jedno. Oboje splňuje svou funkci a špatně to taky nevypadá.

29 čer 2008, 15:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jo, super, to je přesně ono ;) ...já bych to sice dal možná spíše nalevo ale nevím ...to už je docela jedno, nech to raději teď tak bo nevím jak to bude vypadat :) ... pokud jde o ten banner, tak ten by musel sedět do vzhledu fóra - vůbec to neladilo. ..navíc to zabírá zbytečně místa. Myslel jsem to přesně tak jak je to teď - prostě aby jen byla nějaká provázanost, zjednoduší to i pohyb tady... nemusí to hned praštit do očí. Takže fajn :)

29 čer 2008, 17:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Whille teraz si ma naozaj potesil, na toto forum som narazil uplnou nahodou, ked som hladal nejake linky na stiahnutie filmu Meet Bill a vobec som netusil ze existuje okrem fora aj web,tak dik
vidim ze v nedelu na tomto fore je asi najzivsie,tak budem chodit castejsie v nedelu :cool:

29 čer 2008, 21:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak buď si jistý, že neděle s návštěvností nemá společného vůbec nic, naozaj :D ...prostě sem choď a když budeš mít co.. napiš, někdy se i někdo chytne ;)

Tak s tím, že nevíš o webu jsem teda tušil správně ...no aspoň už tady Mick dal ten odkaz, takže je to hned jasnější :) ...na webu jsou hodně často aktualizované hlavně fotky (s narozením Jessičina dítěte jich ale teď za červen moc není a + teď bude aktualizační výpadek přes léto, ptž nebudu u netu ...ale pak to zase napravím ;) ), dále jsou na webu články a další věci no a tady nějaká ta videa a jak vidíš, když se zadaří tak se tu i diskutuje 8-)

29 čer 2008, 21:55
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2