Právě je 22 říj 2018, 20:57

Jessica a Cash na pláži v Miami - vyzablost 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Jessica a Cash na pláži v Miami - vyzablost
zdravim,
co rikate na fotky Jessicy z plaze, ktere jsou ted nove tady na webu? Nezda se vam ponekud vyzabla? Treba konkretne tady ..ta ruka vypada "zajimave". Jessica udajne chodi prakticky denne do posilovny, ale aby mela za chvili co posilovat :shock:

Vysel i clanek, konkretne k temhle plazovym fotkam v magazinu In Touch (obalka: 1, 2), a treba jeste tady je o tom nejake info.. ale nenasel jsem vetsi obrazek toho clanku z casopisu, takze pokud nekdo ma, hodte link.

//EDIT: clanek uz jsem nasel, viz prispevek nize

Naposledy upravil Whill dne 03 úno 2007, 20:33, celkově upraveno 3

28 led 2007, 00:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Také jsem si toho všiml a obávám se nejhoršího. Můžeme jen doufat, že se vzpamatuje dřív, než si způsobí nějaké vážné zdravotní potíže. :(

28 led 2007, 00:12
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
jj, ale musim rict, ze se dost divim, protoze neni zadnym tajemstvim, ze v mladi ji zdravi zrovna nepralo ..mozna je nekde info i v clancich tady na webu, ale tohle je citace z Wikipedie:

"Alba's early life was marked by a multitude of physical maladies; she suffered collapsed lungs twice, had pneumonia 4-5 times a year, a burst appendix, a cyst on her tonsils and asthma. This served to isolate her from other children at school because, as she claims, she was in the hospital so often that no one knew her well enough to befriend her."

..takze jakoby toho nezazila dost :(

28 led 2007, 00:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Zdá se, že ty spekulace, že má zase anorexii jsou pravdivý. Je dost hubená, ale zase se musí brát v úvahu, že ty fotky docela zkreslujou. Když bychom jí mohli vidět v realitě, tak bysme možná měli jiný názor. Ale je fakt, že je hodně hubená.

29 led 2007, 20:34
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Já jen doufám, že se ta věc dá nějak do pořádku. Docela mě mrzí, co se s ní děje :(

29 led 2007, 22:08
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Hmmm, kdepak, to mi nepřipadá jako zkreslení. Ta její paže je doslova kost a kůže. Doufám, že se holka vzpamatuje. Na sobě nemusí nic vylepšovat. Ale pokud bude pokračovat, může si leda pohoršit.

29 led 2007, 23:10
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
tak jsem něco zkusil a musím říct, že to co tam je vidět je jen určitý stav těla. Pokud někdo z vás nění zrovna svalovec, tak zkuste napnout ruku a stáhnout svaly (něco jako je na tý fotce) a uvidíte co vám z toho vyleze. Je to velmi podobný tomu, co je na tý fotce. Samozřejmě na tý fotce to je z jinýho úhlu a tak tam není vidět všechno.

29 led 2007, 23:51
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Mick: Musim rict, ze jsem nad timhle taky premyslel, v podstate to bylo prvni co me napadlo, kdyz jsem tu fotku uvidel, jen jsem cekal jestli nad tim takhle zauvazuje i nekdo jiny... kdyz si to zkusim, tak mi z toho sice nevyleze to co na ty fotce a to teda svalovec nejsem, spise naopak... ale k te fotce s Jessicou je treba asi pripocist, ze je to jaksi "v pohybu" a ne zrovna v male rychlosti a asi taky se solidnim usilim. Tezko rict, kazdopadne hubena je ale dost, to je videt i na zebrech.

30 led 2007, 00:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Takze mam ten clanek ve vetsi podobe (original tady nebo primy link na scan s textem).

Tady je muj zbezny preklad (se zaverem jsem mel trochu potiz):

Jessica vypadá hrozivě hubená!
Poté co bojovala s anorexií v pubertě, Jessica Alba znovu ztrácí váhu.

Je známá pro své nevíce záviděníhodné tělo v Hollywoodu. Ale když se Jessica cákala ve vodě poblíž pláže v Miami na Nový rok, přihlížející byli šokováni, když viděli že její tělo je kost a kůže. Zdá se, že Jessičiny sexy křivky mizí!

Hosté na párty kolekce Jonathana Chebana, Kritik, 30. prosince také upozorňovali jak je bledá a slábne. Její přítel, Cash Warren, se staral. "Cash jí řekl že potřebuje nabrat váhu," prozradil přítel pro In Touch. "On si nemyslí, že je to atraktivní."

Zachází příliš daleko?
Jessica, 25, která připustila, že hledala jako teenager léčbu kvůli anorexii, by mohla riskovat opakování (problému). "Já vím, měla jsem vážný problém, když moje váha klesla pod 100 liber a začala jsem se nekontrolovatelně třást," prozradila Jessica. Nyní odhadem 115 liber vážící, 5'6" vysoká herečka ztratila 17 liber za minulý rok a mohla by zajít příliš daleko.

Vypadá to, že Jessica zápasí se svým tělem. "Mám křivky, ale ve skutečnosti je nemám ráda," řekla v minulém roce. "Přeji si abych byla vyšší a hubenější." A vypadá extrémně dlouho vyzáblá. "Jessica jí, ale je posedlá prací," řekl její kolega. "Dvě hodiny denně dělá cardio(?) a spálí tak celé jídlo. Dělá crunches(?), sit-up(sedy-lehy?)... je to nezastavitelné." připustil Jessicin rep(manazer, obch. partner?). "Je hubenější" Ale dodává, "She's in great shape(nic vhodneho mne nenapadlo). Její zdravotí režim se změnil kvůli Fantastic Four 2. Dělala denní (circuit-nevim jak zakomponovat) tréning pro vyrovnání váhy a cardio(?).

....tak co je na tom pravdy tezko rict, precejen je to bulvar. Co myslite?

03 úno 2007, 20:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak jeste jeden clanek ze Star Magazine (scan je tady).

A ted zas preklad (na originale ten sloupecek vpravo):

Chřadnoucí superhrdinka?
Chystá se na opakování své role Invisible Women v pokračování ujeté akce Fantastic Four, ale vypadá to, že 5'6" vysoká Jessica Alba, 25, to bere příliš vážně! Jess překvapila Miamské pobřeží na Nový rok, svou tenkou postavičkou (thin frame) podnítila pozornost zajímat se zda Alba, která trpěla poruchou stravování jako teenager je znovu v nebezpečí.

"Je tak hubená, její svůdnost je pryč." říká fitness expert Dr. Edward Jackowski. "Potřebuje jen cvičit tři dny v týdnu nejdéle po hodině pro udržení váhy - neztrácet ji." Alba říkala, že dělá nějaký mix of cardio(?), zahrnující každodenní běhání!

Trenér v Reebok Sports Club/N.Y., John Jay Wooldridge říká, že Jessica potřebuje posílit své svalstvo zatímco bulking(neco jako aplikuje?) svou dietu: "Měla by cvičit s větší váhou s méně opakováními, ale zároveň, musí zvýšit příjem zdravých tuků, jako olivový olej."

//EDIT: To mi pripomina, ze jsem vcera pojed cosi smazene ryby na olivovem oleji... no mel jsem pocit, ze jim roztaveny plast (po cichu) a v kuchyni je to citit jeste dneska :lol:

03 úno 2007, 22:54