Právě je 12 pro 2018, 21:47

Naděje umírá poslední 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Naděje umírá poslední
Není toho mnoho, ale zdá se, že přinejmenším Dark Angel ještě nebyl zapomenut. Třeba, opakuji třeba, se mi splní sen. I když je to nepravděpodobné :cry: ale naděje umírá.....no, však to znáte.

CS/SHH!: What can you tell us about your character in "Sin City 2"?
Jessica Alba: I haven't read a script. I don't know anything about it. Robert (Rodriguez) and Frank (Miller) haven't talked to me about it at all.

CS/SHH!: How long until we get "Fantastic Four 3"?
Alba: I have no idea. I know the writers strike and the impending actors strike has kind of put a wrench in everything production wise. That film takes a lot of prep, a good six months of prep and about six months to shoot. With the strike, I think, maybe it's put on hold.

CS/SHH!: Any thought into making "Dark Angel" into a film?
Alba: We've talked about it, I want to work with Jim so I would pretty much do anything he wants to do.

CS/SHH!: In the "Fantastic Four" comics your character becomes a mother. Would you like to see that in the film?
Alba: Little Franklin? Yeah, I think that would be hilarious. He's so powerful, I think that would be a really interesting dynamic a mother-child dynamic. She's still a superhero but she's super protective and he's wild, he can do anything and has no sense of what's appropriate, that would be really fun.

24 led 2008, 23:27
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Naděje umírá poslední
Že by někoho osvítilo? Proč by to nebylo pravděpodobné, když už se o to Jessica takto otřela v rozhovoru. Film je klidně možný - v seriál v podstatě vůbec nevěřím (a už vůbec ne s Jessicou v obsazení). Ale ten film... aspoň by příběhu udělali snad důstojný filmový konec a ne to jak to utli v seriálu.

Jinak jen doplním zdroj, ten článek je tady

24 led 2008, 23:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Určitě víš sám, že takových zpráv byly, zejména po skončení seriálu, mraky. Což je typické, protože v té době mělo DA v povědomí spousta diváků. Postupem času tyto zprávy vymizeli, ale pravdou je, že nikdy nebyly uskutečněny a velmi silně pochybuji, že je vůbec plánovali uskutečnit(Účelem těchto zpráv nejspíš bylo uklidnit skalní fandy a doufat, že na ukončení seriálu časem zapomenou). Za normálních okolností, bych sem tu zprávu ani nedal, snažím se vyhýbat kachnám, ale fakt, že se taková zpráva objeví 6 let po skončení seriálu je přinejmenším povzbudivá.
Nechápej mně zle, nic, opakuji nic, by mi neudělalo větší radost, než kdyby natočili závěrečný film k mému nejoblíbenějšímu seriálu. Jen nechci zbytečně doufat a pak být zklamán. Pravdou je, že naděje na natočení pokračování, v jakékoliv podobě, není největší, řečeno mírně.

P.S.- I kdybych se spletl (bože moc prosím....) a fakt dali něco dohromady, o původních hercích pravděpodobně nepadne ani slovo.

25 led 2008, 09:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Chápu moc dobře, vím jak to myslíš. Jinak k tomu co vím či nevím... popravdě ani nemůžu vědět co kdy byly/nebyly za zvěsti kolem pokračování seriálu v době, kdy to tehdy ukončili. Dark Angel jsem viděl poprvé prakticky krátce předtím, než jsem se objevil tady na fóru. Jo, jednou jsem zahlédl před časem jednu epizodu tehdy vysílané první řady na Nově - vím, že to bylo někdy v noci, byl jsem na chatě a viděl jsem tak 10min. na černobílé televizi :) . Tehdy jsem si říkal, že si to musím sehnat, poznačil jsem si název a tam to nějak skončilo (člověk to zakecá, zapomene, zaplácne něčím jiným). Navíc internet v té době jsem měl max. tak dial-up a o Jessice jsem díky "excelentnímu" internetu také mnoho nevěděl. Mám rád seriály, které tě vtáhnou do děje a to uměl i DA ...jen je škoda že kvůli tak málo dílům to nebylo pro mne tak výrazné jako třeba u SG-1. K tomu jsem se také dostal tak trochu jako slepej k houslím, podstrčil mi to kamarád a vím, jak jsem sjel tehdy za 1.5 měsíce prvních 7 řad, co jsem od něj měl (tehdy jsem měl více času a chuti než dnes :) ). Atlantis už je pro mě tak trochu odvar, který zbytečně "z-akčněl" a čerpá jen z úspěchu předchůdce, ale koukám na něj také rád. Stargate je ale jiná epizoda... Dark Angel má velice atraktivní prostředí a ve mě (třeba i oproti Stargate) evokuje něco, jak by to tady jednou mohlo vypadat (bez nadsázky - prostředí podobné cyberpunku je hodně lidmi považováno za možný obrázek budoucí společnosti).

Za film jsem všemi deseti - a s Jessicou :) ...téma seriálu možná jednou někdo po deseti letech vzkřísí, jako to zažívá dnes Battlestar Galactica... v to, že by se nyní natočilo něco jako pokračování, jak jsem už psal, taky nevěřím. ...v ten film zkusíme doufat.

25 led 2008, 22:30
Člen fanclubu
Člen fanclubu

:) Víš, když si tak uvedl ty další seriály, tak jsem vlastně rád, že DA skončil po dvou řadách. Totiž, jako fanda všeho sci-fi, jsem samosebou prošel i SG-1, Atlantis a Galacticou(I když jen tou novou) a spoustou dalších podobných seriálů a když vidím, jak to jejich tvůrci zbabrali....SG upadlo po osmé řadě s odchodem ONeilla, Atlantis mně začala nudit ve třetí a Galactica ? Ta je na tom nejhůř, protože první dvě řady byly vysoce nadprůměrné, ale třetí....no, nevím co tím scénáristi mysleli, ale po prvních pěti minutách děje, jsem se koukal na hodiny a doufal v rychlý konec. Stejně jako Dark Angel, i tyto díla jsou (pro mně byly) velikány a upadly takovou rychlostí, že jsem se nestačil divit. A ruku na srdce, už druhá řada DA jevila známky úpadku (Pozor, pro mne jako skalního fandy nikoliv, ale být nezaujatým divákem asi bych to viděl jinak).
Pokud by se rozhodli natočit nějaké další pokračování, ať už jsou vyhlídky na něj jakékoliv, nesu v sobě naději, že oživí vážnost DA a přinesou nové myšlenky a směry, kudy se vydat (Jen doufám, že to bude nahony vzdálené knihám, páč nechci vidět detektivku DA, to bych se asi válel na zemi v posmrtných křečích). Na druhou stranu, pokud se bude americký filmový průmysl vyvíjet stejně jako v posledních letech, tak si případné pokračování nese velkou šanci na to, že jej kritici odsoudí dávno před uvedením. I v takovém případě radši zůstanu jen u naděje.
Já mám svého Dark Angela na DVD a to mi nikdo nevezme a nikdo nezoškliví. Co se bude dít dál (Asi nic) je věc ryze nejistá.

A protože jsem svou myšlenku trochu zamotal, tak pointa je, že chci pokračování, ale chci, aby se povedlo (Tzn. musí M U S Í musí jej režírovat Cameron, nikomu jinému nevěřím, že by zachoval myšlenku DA). A pokud bych se měl dočkat nějaké slátaniny, která jen hodí horší světlo na seriál, tak ať se radši děje to, co doposud. Velké nic.

P.S.- Omlouvám se všem fanouškům seriálů, o kterých jsem se nelichotivě vyjádřil. Ve spojitosti s nimi ve mně totiž pramení zloba. Zloba na lidi zodpovědné za tyto seriály, že se jim podařilo mi je zošklivit.

25 led 2008, 23:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Neřekl bych, že mám jiný názor na obě Hvězdné brány. Samozřejmě jsem také pocítil kdy SG-1 upadlo, to jsou věci, kterých si snad člověk co to sleduje nemůže nevšimnout. Ovšem těch osm řad to dokázali dělat pořád poutavě a to pro mne není málo ...ano, i tady byly nuance, ale to už to pitváme na prvočinitele. Galacticu nevím, tu jsem ani neviděl :) ...pouze vím, že ji někdo po letech vyhrabal. Nechtěl jsem ani jít u žádného ze seriálů co jsem zmínil do nějakého rozboru. Je jasné, že když se z toho tvůrci snaží vytřískat co to jde ještě v úpadku (po vzoru 'kuj železo, dokud je horké'), je to obyčejně na škodu původní myšlence. Je to ale byznys jako každý jiný a tak na to také nahlížím a osobně si nehodlám rvát vlasy za to, že dobré dílo někdo ve jménu zisku v závěru tak nějak "pokřivil". Pokud jde o DA, tak druhá řada byla pro mě slabší (skalní fanda/neskalní fanda, vem to čert) - o tom už tady jednou určitě padla řeč. Ty jsi tehdy myslím napsal, že jako fanda máš rád obě řady stejně... když to vemu kolem a kolem, mám je rád také obě stejně, ale jedině tehdy, pokud se na každou budu dívat jako na jiný seriál. S tvou pointou bezezbytku souhlasím. Jestli by mělo být pokračování DA paskvil, raději ať nic není, v tom jsem za. A ten postřeh s Cameronem je dobrý... když už něco (cokoliv), tak jedině pod jeho vedením a alespoň zčásti tak předejdeme omylu.

PS: Jak jsi zmínil ten filmový průmysl, tak souhlasím, že s tím je to čím dál horší, stejně jako s čímkoliv co se zábavním průmyslem souvisí. Někdy mám pocit, že lidi snad nějak zhloupli, když jim stačí k radosti kolikrát i tak málo...

//EDIT: Teď se koukám, že jsi na fórum napsal v pořadí tisící příspěvek :D

26 led 2008, 00:19
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Pokud nic jiného, doufám že Cameron by oživil myšlenku původního konce, která byla částečně použitá v druhé a třetí knize a zmíněná v komentáři posledního dílu.
Máš pravdu i já beru každou řadu víceméně za samostatný celek, vyjímkou je první díl druhé řady, který je tak trochu od obou (takže scénaristicky to mají navázané plynule, ale hlavní děj poskočil).

P.S.- 1000 příspěvek, jo ? Hm, co jsem vyhrál :D

26 led 2008, 11:43