Právě je 12 pro 2018, 21:08

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
dotaz - proč se nenatočila 3. série? 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek dotaz - proč se nenatočila 3. série?
zdravim lidi, tak nějak sem se o tom nikde nedočetl a tak sem se chtěl zeptat, jestli někdo neví, proč se nenatočila 3. série? Díky za odpověď.

//EDIT: upravil jsem titulek, bylo "dotaz...", Whill

27 zář 2007, 19:36
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Asi nejkratší (A nejpravdivější) odpověď by byla, že Foxové jsou blbci. Tohle ale asi není to, co bys chtěl vědět. No, oficiálních důvodů bylo myslím víc. Z toho co vím:
1, Fox chtěl rozjet jiný seriál "Firefly" a nemohl (Cha chaaa, to určitě) si dovolit financovat dva projekty. Jenomže Firefly měl jen velmi malý úspěch, takže to utli po 13 dílu, tuším. Čímž zabili hned dva seriály( zatleskejme jejich geniální strategii).
2, Druhá řada měla menší sledovanost, trochu se na tom podepsalo jiné téma, ale hlavní důvod toho byl ten, že změnili vysílací čas a DA přesunuli do nějaké nevýhodné doby. Ale už nevím ze kdy na kdy. Asi něco, jako když u nás vysílala Nova DA kolem půlnoci :? (Ale nutno dodat, že si pořád udržel kvalitní sledovanost, jen Foxům se to zdálo málo)
3, Ten nešťastný teroristický útok z 11 září. Poslední, co by si tenkrát mohli dovolit bylo, aby ukazovali ameriku sraženou na kolena nějakým teroristem. Tento fakt se projevil už v polovině první řady, kdy museli značně upustit od apokaliptického ladění a přesunuli se jinam. A proto možná v druhé řadě natolik změnili hlavní děj, kdo ví.

Možná (a pravděpodobně 8) ) zasáhly důvody (nebo síly), o kterých pořád nic nevíme, no co. Je to obrovská škoda, protože na DA mám rád první a poslední stéblo trávy. Tohle Foxům nikdy neodpustím !!!

P.S.- no, možná bych jim to odpustil, kdyby natočili film (o 3tí řadě ani nemluvě), ale má naděje klesá každým rokem.

29 zář 2007, 09:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Pro mne jsou vsechny ty informace novinka, nikdy jsem po tom nepatral, ale to v tom tretim bodu je teda zajimavy... vlastne spise pritazeny za vlasy, protoze nevim kdo by si spojoval serial s realitou. Ale v pripade Americanu se asi neni cemu divit.

At uz to bylo jak to bylo, jak rikas je to neskutecna skoda ale v natoceni dalsi rady uz radeji vubec nedoufam, teda nedoufam hlavne v to, ze by tam hrala Jessica, to je podle mne pase. Ja bych to teda hrozne chtel, protoze kdyz do hodnoceni vsech filmu kde hrala Jess zahrnu i tenhle serial, tak dejove i z hlediska Jessicinych hereckych vykonu to u mne DA vyhrava na cele care. Jessica do toho serialu proste patrila a tezko bych si zvykl, kdyby Max hral nekdo jiny - jedine ze by vymysleli uplne jinou postavu. Podle mne je ale mala pravdepodobnost, ze by se kdy Jessica jeste vubec pustila do serialu, protoze je to vzdycky dlouhodobejsi zalezitost (v radu let), nataceni byva dost intenzivni a v neposledni rade (vzhledem k vynalozenemu usili) to neni tak dobre placene jako film. Dalsi aspekt je mozna ten, ze Jessica & M. Weatherly by uz na platne nemuselo klapat, bez ohledu na to, jestli se rozesli jako pratele nebo ne - vzdycky uz to bude jine. Muj tip je teda maximalne film a to jeste s nejvetsi pravdepodobnosti s alespon castecne jinym hereckym obsazenim.

30 zář 2007, 15:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
:D pardon, asi jsem se špatně vyjádřil, měl jsem na mysli jen to, že asi nevíme vše, co mohlo rozhodnout. Ty síly jsem tam napsal jen že se mi to líbilo.
I pro mně je DA Jessičino maximum, jsem zarytej fanoušek tohoto seriálu už přes tři roky. Je to škoda škoda škoda....

30 zář 2007, 16:27
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Podle me, ze ses vyjadril OK :wink: , ja jsem to tak pochopil, ze je to spekulace. Jen jsem napsal co si myslim o tom tretim bodu, a ze mne to zaujalo, protoze sameho by me treba zrovna souvislost s 11.zarim asi nikdy nenapadla.

30 zář 2007, 16:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
O tomto faktu mluvili v komentáři k jednomu z dílu DA na DVD, ale už nevím ve kterém.

30 zář 2007, 17:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek RE
Moc díky za odpověď. Tohle bych si vážneě nemyslel, že by to bylo kvůli těmto věcem. Je to škoda mno... A ještě jsem se chtěl zeptat, jestli někdo náhodou nevíte, zda-li bude Temný Anděl: Po Setmění v českém překladu? předem dík...

30 zář 2007, 20:38
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Nebude :(

01 říj 2007, 12:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek ?
Jakto? :( :( :(

01 říj 2007, 13:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ja teda nevim, jestli mam spravne informace, ale Motto se myslim vymlouvalo na to, ze se jim to nevyplati (ze se to neproda). Je to tak trochu podraz prelozit dva dily a na treti se vykaslat. Nevim, na kolik je jejich rozhodnuti to neprelozit definitivni, ale tak ja stale doufam, ze se toho casem nekdo chyti, kdyz ne Motto, tak nekdo jiny - vsak jedny a ty same knihy nekdy vychazeji v ruznych nakladatelstvich (treba po par letech).

01 říj 2007, 14:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
To sice možná ano, ale na to je DA (bohužel) malá ryba. Navíc je to kniha úzce zaměřená na lidi, kteří znají seriál, který je u nás díky Nově docela neznámý. Sečteno a potrženo, šance na to, že ji jakékoliv české nakladatelství vydá, je opravdu mizivá. S Mottem jsem komunikoval a jejich odpověď nebyla nijak nadějná. Plus fakt, že tato komunikace proběhla už víc jak před rokem.....třeba, kdyby mě podpořili i jiní, což jsem tu kdysi psal a neučinil tak asi nikdo, možná by změnili názor, ale zase, věřím tomu asi stejně, jako 3 řadě DA. Opravdu nejlepší asi je objednat si ji ze zahraničí. Pokud by tak chtěl někdo učinit, doporučuji pražského dovozce Megabooks International (http://www.megabooks.cz). Cena knihy byla, nevím to přesně, jsou to už skoro 2 roky, ale tuším kolem 500Kč i s poštovným. Ale nebudu vám lhat, hovorová angličtina jó to je mrcha, takže nečekejte že to půjde samo.
Další kniha je ten Eyes Only Crew Dossier, což je taková kniha faktů o světě DA. Ta je větší a dražší, stalá všeho všudy se vším asi 700Kč (P.S. obsahuje i historická fakta od impulzu po 2021, to jsem si hodně užil :-)).

Naposledy upravil Lukáš Rapouch dne 01 říj 2007, 15:55, celkově upraveno 1

01 říj 2007, 15:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek RE
No já teda taky doufám, už sem si objednal první dva díly a chtěl bych se dočíst konce, když už není třetí série seriálu. :(

01 říj 2007, 15:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
A myslíte, že by to změnilo jejich názor na překlad třetího dílu, kdyby se našli nějácí lidi a poslal by se tam e-mail?

01 říj 2007, 15:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
No, z toho nemusíš mít takovej strach. Ta druhá kniha ukončuje tak zhruba to nejdůležitější. Ve třetí knize končí ta linie s Familiary, což jsou ti hnusáci, co otravují Max v druhé řadě. Recenci knihy najdeš tady na webu.
K tomu mailu, jdi na jejich web a určitě nic nepokazíš, když jim DA připomeneš. http://www.motto.cz

01 říj 2007, 15:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
jj, to jsem našel, ale tak přeci jen bych si to radši přečetl...

01 říj 2007, 15:58
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Dark Angel prostě asi nemá štěstí... Nejdřív se nedotočí třetí série a pak se nepřeloží třetí díl knížky... :( To je fak pešek!

01 říj 2007, 16:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Jo to jo. Ale kniha existuje, budiž aspoň to.

01 říj 2007, 16:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Existuje no, ale tak dobrou angličtinu zas asi nemám... Aj tak, se mi to moc nechce louskat v té angličtině. Číst knížku se slovníkem není moc ono... Sice Dark Angela seriál sem celý viděl v angličtině s anglickými titulky a dalo se to v pohodě, i když někdy když se dostali do laboratoře, tak mi to s jejich přehnaně odbornými výrazy dalo zabrat, ale dalo se...

01 říj 2007, 16:06
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Takhle jsem četl svou první anglickou knihu téměř před 8 roky, fakt je to pakárna, souhlasím :D :D

01 říj 2007, 16:10
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak může se to zkusit, ale zas je to cenově docela nevýhodné ze zahraničí no... A kdybych to po týdnu zahodil, že to fakt nepřečtu, tak sem zbytečně o 5 kil nebo kolik to stojí lehčí...

01 říj 2007, 16:14
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další