Právě je 21 říj 2018, 23:52

DA DivX v češtině 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek DA DivX v češtině
Na internetu jsem našel 1.řadu Dark Angel v širokoúhlém DivX formátu v češtině. Včera jsem sosnul jeden díl, abych si ověřil, že to není falešná zpráva a světe div se, není. Jde to sice pomalu (Je to z CZShareu), ale myslím, že pokud se na to chtěl někdo podívat, ale vadilo mu, že je to v angličtině, teď má šanci.
Pokud se najde někdo, kdo by měl zájem, vysvětlím co dál.

19 srp 2007, 09:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ahoj, Mick me v mailu obeznamil s temi linky (diky) a trochu se podivoval nad tim, kde se tam vzala ta cestina. Pokud to taky nekomu vrta hlavou, jen bych chtel k tomu napsat svuj osobni dojem z 01x05, ktery jsem stahnul. V Cesku to nikde snad na DVD nevyslo, takze lze predpokladat jedine TV rip z Novy, ktera ale vysilala 4:3 + bylo by tam logo, coz neni. Na zacatku vsak zaslechnete "Nova uvadi". Take jsem si vsimnul posunuteho zvuku vuci obrazu, coz lze dobre odpozorovat treba prave v dilu 01x05 v case 06:30, kdy Sketchy klepe na dvere. Predpokladam tak, ze je to normalni anglicky rip, do ktereho nekdo pridal ceskou zvukovou stopu z Novy.

//EDIT: to Lukas ..ze zajimavosti kde/jak jsi ty linky vyhrabal :?: ..mi se to nepodarilo, kdyz jsem to nezavisle zkousel 8)

29 srp 2007, 19:08
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Potvrzuji, že se jedná o dabing stažený z Novy, důkazem může sloužit už pilotní díl, kde se říká "Nova uvádí..". Ale i tak, je zajímavé, že si někdo vůbec dal tu práci se s tím drbat.
Sehnal jsem to při svém putování na war-forum.net, kde si občas sháním filmy či seriály.

29 srp 2007, 20:08
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Diky za info... je akorat skoda, ze je to na CZShare, protoze vcera mi sel stahnout jen ten jeden dil (jinde to psalo cosi o prekroceni kvoty pro free download), dnes mi CZShare ani nefungoval a ted to prozmenu pise "Vyskytla se chyba při přípravě souboru." ...snad to casem dostane rozum

29 srp 2007, 20:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek CZ Share
No, ono je lepší si zaplatit ten premium download pomocí SMSky. 18 Gb stojí 99 korun a máš plnou rychlost stahování. Info o cenách je přímo na CZ Shaareu. Ale kdyby to mělo problémy s překročením limitu, tak prvních 6 dílů jsem si stáhl přes tento odkaz:
http://www.guardian.hostuju.cz/index.ph ... bypass.php
Sem hodíš ten link a jedeš. Akorát to má tu nevýhodu, že stahuješ pomalu. Aby se mi to vyplatilo, stahoval jsem několik dílu současně.
Ale nejlepší je si zaplatit ten premium link.

30 srp 2007, 07:47
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Takže mé podezření se potvrdilo. Myslel jsem si, že to bude asi přetažený z toho vysílání na Nově, ale nechtělo se mi věřit, že by to někdo už celé 4 roky měl. První řada se vysílala pouze jednou a to v době založení tohoto webu, tedy od nějakého května až do srpna 2003.

No, už se taky těším až to uvidím. Ještě dva dny čekání a dočkám se.

30 srp 2007, 10:12
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: CZ Share
Lukáš Rapouch píše:
No, ono je lepší si zaplatit ten premium download pomocí SMSky. 18 Gb stojí 99 korun a máš plnou rychlost stahování. Info o cenách je přímo na CZ Shaareu. Ale kdyby to mělo problémy s překročením limitu, tak prvních 6 dílů jsem si stáhl přes tento odkaz:
http://www.guardian.hostuju.cz/index.ph ... bypass.php
Sem hodíš ten link a jedeš. Akorát to má tu nevýhodu, že stahuješ pomalu. Aby se mi to vyplatilo, stahoval jsem několik dílu současně.
Ale nejlepší je si zaplatit ten premium link.

Tak pokud si jde timhle zpusobem zaplatit jednorazove, tak to je dobry. Ani jsem po nejakych podminkach premium uctu nepatral, protoze co tak vim obycejne se plati pausal. Tohle me prekvapilo. No uvidim jak to pujde, aspon ze clovek muze stahovat vice dilu najednou. Diky za info

30 srp 2007, 10:34
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Premium Link
Jedná se o SMSku, takže je to jednorázové. SMSka v ceně 99 korun tě oprávňuje na stažení 18 Gb. Je to vyzkoušený. Žádnej paušál, žádný poplatky kolem. Nejdřív se tam zaregistruj a pak si pomocí telefonu dobiješ kredit. Toť vše.

30 srp 2007, 10:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: DA DivX v češtině
skoda ze v slovenyskych televiziach teto serial nevysielaju,
aky je vas nazor na tento serial??? oplati sami to stahovat

29 čer 2008, 21:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Záleží, jestli máš rád sci-fi ... v tomhle případě tak nějak post-katastroficky laděné. Ale i kdyby ne, kouknout bys na to měl, bude se ti to určitě líbit ;)

V češtině bohužel není ke stažení ten seriál celý ... jen většina první řady ... stejně bez dabingu v originále je to vždycky lepší a titulky jsou k oběma řadám.

//EDIT: možná tě na to navnadí lépe Lukáš, jestli se ozve ;)

//EDIT2: jo a málem bych zapomněl... pokud si ještě na webu nenarazil na odkaz... Mick před časem zprovoznil ve spolupráci s Lukášem o seriálu web http://dark-angel.jessica-alba.name .. takže tam se taky něco dozvíš ;)

29 čer 2008, 22:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

uz som si stiahol tu uvodnu cast, pilot, idem stahvat dalsie :D

30 čer 2008, 10:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Díky Whille 8) Jestli je něco, o čem mohu psát pořád, je to právě Dark Angel.

No, co k tomu seriálu vlastně říct.
Jak už bylo napsáno dříve, je to sci-fi seriál, nicméně se snaží, a úspěšně, držet se co nejvíce reality, proto jen velmi málo věcí (ok, aspoň v první řadě) nějak výrazně vybočuje do fantazie. Ustřední hrdinka, Max, jako dítě s 11 sourozenci utekla z vojenského zařízení Manticore, kde ji a ostatní jejího druhu geneticky navrhli a trénovali jako budoucí armádu supervojáků. Jak už to ale bývá, málo komu se líbí, když ho systematicky trápí, proto ten útěk. To by byl úvod. Samotný děj se odehrává 10 let po útěku. Za zmíněných deset let se samozřejmně udála spousta významných událostí. Bezesporu nejdůležitější je teroristický útok na Spojené Státy, který zanechá půl hrdého amerického národa v troskách. Mezitím Max dospěla a nyní pracuje jako cyklokurýr v Seattleu bez sociálních jistot. Zde potkává Logana, undergroundového cyber-jurnalisty, který se snaží (Podle mně naprosto marně) úvest běh věcí do původních kolejí a vyhnat korupci a zkaženost z rodné země (Otázku, zda-li taková amerika kdy byla, zde řešit nebudeme). On ji slíbí, že pokud mu pomůže v jeho snaze o nápravu světa, pomůže zase on jí s hledáním ostatních uprchlých dětí, se kterými se ve snaze zůstat na svobodě musela neochotně rozdělit. Max má samozřejmně i mnohem větší problémy. Plukovník Lydecker, velitel Manticore, totiž po ní a ostatních dětech nikdy nepřestal pátrat. To by byl v kostce obsah první řady.
Druhá řada již zachází do světa sci-fi delšími kroky. Zatímco jediný okem viditelný rozdíl mezi těmito super-lidmi a obyčejnými lidmi byl v první řadě čárový kód na zátylku, zde máme již i "Monstra". I hlavní děj se pozměnil. Kde v první řadě představoval největší hrozbu pro Maxin klidný život Manticore v čele s plukovníkem Lydeckerem, v druhé řadě nastupuje agent White a jeho tajemná sekta, která se pohybuje světem už nějaký ten pátek (žertuju, ale nechce se mi přepočítavat množství pátku za deset tisíc let).
Obě řady jsou dobré, ale málokterý člověk, který by je viděl nezávisle na sobě, by je tipoval za stejný seriál. První řada nabízí surealistický svět, plný křivd a zničených lidských osudů a druhá řada se nese v duchu získání a udržení svobody těchto nadlidí.
Počítám se mezi nejoddanější fanoušky tohoto seriálu a proto můj názor, že seriál je skvělý, se nedá brát v potaz natolik, kolik bych si přál, nicméně seriál vychází z produkce Jamese Camerona, člena mého osobního božstva, jehož úžasná tvořivost a genialita stvořila už mnoho světů natolik zajímavých, že zaujmuly mnoho lidí.

Proto na otázku, jestli seriál stojí za zkouknutí, odpovídám ano.

30 čer 2008, 12:57
Člen fanclubu
Člen fanclubu

videl som uz aj druhu cast prvej serie,zatial sa mi ten serial paci, je v pohode, aj ked som ocakaval viac akcnosti a napinavych situacii. uvidim ako v dalsich castiach :)

30 čer 2008, 19:33