Právě je 23 říj 2018, 03:18

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Dark Angel DVD 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Dark Angel DVD
Ano, též jsem si toho všimnul, ale jen v tom evropském vydání. První řada v americké verzi má titulky téměř bezchybné, snad jen jednou nebo dvakrát za celou řadu jsem si všimnul nějaké odchylky.

28 črc 2008, 14:27
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Trochu se vložím do téhle diskuze... je šance, že to někdy bude také na Blu-ray, co myslíte?

08 srp 2008, 19:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nevím nevím. Kdyby to byl film, tak bych nepochyboval, ale je to seriál. Je pravda, že některé seriály už vydali na Blu, ale jenom pár. A co vím, vždy se jednalo o víc viditelné seriály. A vzhledem k tomu, kolik seriálů je, si myslím, že můžeme být rádi, že to vyšlo aspoň na DVD. Pokud mám tedy dát jednoznačnou odpověď, myslím, že se nedočkáme Blu-ray Dark Angel. Nicméně, pokud by to vydali, na 100% bych do toho šel.

08 srp 2008, 19:42
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No tak podle mě to na 100% vyjde buď na BD nebo na něčem jiném, jestli se něco v budoucnu objeví (mluví se o vylepšení stávajících DVD a dále v Asii jsou další formáty, které by se možná mohli někdy rozšířit i do Evropy).
Zatím vychází jen málo věcí na BD. Stačí se podívat na filmy. Ani ty většinou na BD nevychází, jen pár. Je to formát, který není zatím moc rozšířený. Ale až bude cena na normální úrovni (stačí si vzpomenou na první DVD a jejich cenu a ceny přehrávačů), tak všechno, co je dnes na starodávných DVD vyjde na BD.

A co se seriálů týká, tak bych řekl, že téměř vše, co známe už vyšlo nebo vyjde na DVD. Stačí si vzpomenout na jakýkoli americký seriál a s velkou pravděpodobností už se dávno prodává nebo začne prodávat.

08 srp 2008, 21:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak uvidíme, mi se zase zdá, že na Blu toho vychází dost, zatím jsem totiž skoro vždy narazil na Blu verzi filmu, který jsem hledal (a to i starší věci), ale možná je to jen náhoda a pravda taky je, že nějaký filmový maniak zrovna nejsem. Třeba teď Oko mám jako Blu rip. U nás oficiálně vychází prd, to je jasný, jinak to ale vidím celkem slibně a jestli ne teď, do budoucna určitě... možná jak říkáš, hlavně až opadnou ceny.

09 srp 2008, 18:55
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Já bych to viděl tak na rok 2010 - 2012. Nejdříve se ale opravdu musí přejít z DVD na BD a DVD bude muset zaniknout jako VHS. A navíc TV s větší uhlopříčkou zatím nejsou standard. Ten je zatím někde do 42" a tam moc velký rozdíl vidět není. Až bude někde na 52" a větších, tak potom už určitě bude na BD vycházet všechno. Je to normální evoluce.
Kdo by si před lety myslel, že dnes se bude film na DVD prodávat v trafikách za cenu kolem 40 Kč.
Až cena BD bude tak na těch 500 Kč, tak bych řekl, že už si lidi raději budou kupovat to namísto DVD za 350.

EDIT: Co jsem se teď díval na ceny nových filmů na BD, tak už začínají mít normální ceny. Doporučené jsou už jen $30 a prodejni kolem $20. Ještě před pár měsíci to byl dvojnásobek. Takže až klesne cena BD přehrávačů, tak se snad dočkáme všeho na BD. Samozřejmě, že v USA. Ale to je jedno. Kdo by to taky kupoval v Česku za české ceny, že jo?

Tak mám pocit, že asi budu muset koupit taky BD přehrávač. Ty filmy na BD jsou levnější než tady v Česku na DVD. Cena 200-300 Kč za film (a u některých jsou i české titulky). Už je asi na čase úplně skončit s DVD.

09 srp 2008, 19:36
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick píše:
Já bych to viděl tak na rok 2010 - 2012.....Až cena BD bude tak na těch 500 Kč, tak bych řekl, že už si lidi raději budou kupovat to namísto DVD za 350.

2010 - 2012 ??? Tak to máme blbý. Páč v roce 2009 čeká ameriku pulz a pak už asi těžko něco vydají, že :laugh: ?

Je pravda, že na DVD dneska vychází už skoro všechno, ale seriálů je spousta, co se neobjevilo. Třeba Flipper z 1996. Ale Dark Angel není zas tak neznámý seriál, myslím, že šance, že jej nakonec vydají na Blučkách, není až tak malá, jak jsem spekuloval minule. Já bych do toho šel okamžitě, nečekal bych na slevu.
Pokud se tak ale stane, tak bych očekával ještě pozdější datum než ty. Ale nic přesnějšího na mysli nemám.
Jo a jestli někdy klesne cena Blu na +/- 500, tak v té době bude DVD prakticky zadarmo, něco na způsob novinových DVD. Asi...

Whill: Dneska jsem se koukal na HD club a můžu říct, že ačkoliv není problém sehnat HD rip jakkoliv starého filmu, se seriálama to není až tak světlé. Je tam na deset seriálů a některé tam ještě nejsou ani kompletní. Také až na jednu nebo dvě vyjímky, se jedná o soudobé seriály, natáčené již s předpokladem, že výjdou na Blu nebo jiném budoucím HD formátu.

09 srp 2008, 20:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jak jsem napsal výše, už asi definitivně přejdu na BD. Ceny jsou do 300 Kč a to bych byl blbej to kupovat v Česku na DVD za stejnou nebo vyšší cenu.
A řekl bych, že Flipper taky časem vyjde. Vždyť teprve vychází třeba Dallas. A navíc těch seriálů je tolik, že než se dostane na všechny, tak to už bude rovnou na BD.

09 srp 2008, 20:06
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Ty tedy myslíš, že seriály (Nebo aspoň některé), které dodnes nevyšly na DVD vydají rovnou na Blu ? Já ti nevím. Bylo mi řečeno, že výroba Blu je mnohem složitější a hlavně nákladnější než DVD. Navíc DVD přehrávač má větší část populace než Blu ray přehrávače. A to citelně víc. V americe tento problém asi napraví během několika let, ale ostatní země ???
Řekl bych, že odpovědí na naše spekulace bude spíš vývoj trhu a hlavně zlevnění výroby Blu. Pokud nevznikne nová, lacinější metoda výroby modrých disků, těžko by mohla škála produktů byť jen dosáhnout výše DVD.

Edit.: Ještě mně tak napadlo, že pokud bude Blu ekonomicky nevýhodné, třeba jej v brzké době nahradí nějaké jiné médium, že. Pak se vše rozjede od začátku a ti, co si dnes koupili Blu přehrávače a Blu disky budou nahraní. Něco na způsob HD DVD. Nová HDčka se už nevyrábí a takže všichni, kdo si s nadšením kupovali drahé HD přehrávače nebo XBox 360 (Ten myslím přehrává HD, nevím jistě) tak mužou jedině oplakat zbytečně utracené peníze.

09 srp 2008, 20:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Pokud si dobře pamatuju, tak jsou i levnější a jednodušší řešení. Ale bohužel nejsou rozšířené. Přeci jenom konkurovat Sony je sebevražda. A tak jsou určená jen pro Asii, kde se stejně krade nejvíc, tak proč jim levně nenabídnout to, co mají dnes lidé na BD.

Ale stejně se bude muset přejít na nějaký formát, který definitivně nahradí DVD. Dnes už těch 9GB kapacity nestačí. Původně by bylo jen na malé CRT televize. Ale ty už dnes skoro neexistují.

Ale ty ceny v USA jsou už na stejné úrovni jako DVD.
Jen tak co jsem si všimnul, tak průměrná doporučená cena nejnovějších filmů na DVD je 17-20 dolarů (necelých 300 Kč) a prodejní někde na 10-13 dolarech (max 200 Kč - o tom si Češi mohou jen nechat zdát). A průměrná doporučená cena BD je do 30 dolarů a prodejní 14 -25 dolarů. Tak nevím, ale žít v USA, tak už jen kupuju BD. Cena je skoro stejná s DVD. Ještě nedávno ty ceny byly kolem 45 dolarů a po pár měsích jsou o 50% dole. Řekl bych, že v USA už pomalu tato revoluce nastává.

Američani samozřejmě během pár let přejdou na normální uhlopříčky 52" a více. Vždyť 2000 dolarů za takovou TV, to je zdarma. Zbytek světa na tom bude hůře. Ale hlavní je americký trh. Zbytek světa nikoho z těch firem nezajímá. A taky většina studií už taky definitivně vydává vše na DVD a také na BD, takže BD už zůstane. A při současných cenách bude už za pár měsíců podle mě tohle hlavní tahák pro nákup přehrávačů a totální výměnu DVD kolekcí za BD kolekce (já osobně už končím s nákupem DVD, přeci jen chci větší TV - aspoň 57" - a DVD je pak k ničemu).
Problém jsou lidé, kteří mají starou CRT TV. Vše jde ruku v ruce. Když někdo chce BD, tak si musí pořídit novou TV, nový přehrávač. A jak známo, lidé jsou líní a hloupí a stačí jim co mají.
Ale pevně věřím, že do roku 2010 se už pomalu vše bude vydávat jen na BD a na DVD už skoro nic nebo jen opravdu něco málo. Prostě přesný opak toho, co dnes.

A ještě k té výrobní ceně BD. Když se to vyrábí v tak malém měřítku jako dosud, tak to je drahé. Ale až začne masový nákup BD (a za 15-20 dolarů bude), tak výrobní náklady už klesnou a začne se konečně prosazovat nový formát. Už se těším až se to stane.

Takový pěkný příklad je třeba OKO. DVD stojí $18,5 a BD stojí $21,5. Tady asi není nad čím přemýšlet a je jasné, co koupit. Navíc u těchto opravdu nových věcí už jsou i digitální kopie pro počítač, aby lidé nemuseli ty věci "krást". Prostě pokrok jde dál. A to před pár měsíci bylo jen napsáno je nyní realita.

A nákup na Amazon.com nebo na eBay.com je opravdu hrozně levný. A navíc tam jsou současné ceny. Jediný problém jsou tituly vydávané před pár měsíci a starší, které mají původní ceny dvojnásobné od současných titulů, které jsou opravdu už hodně levné.

Otázkou zůstává, jestli bude to zemětřesení, které zničí LA příští rok. A taky jestli bude něco jako Impulz.

09 srp 2008, 22:25
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2