Právě je 17 pro 2018, 14:32

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Dark Angel DVD 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Dark Angel DVD
Konečně po dlouhé době nějaké novinky kolem DA DVD. Zcela nově vydali první řadu v širokoúhlém formátu a POZOR v regionu 2. Tzn. spustíte to i na vašich DVD přehrávačích. Čeština tam sice není, ale zase je to mnohem levnější, než původní verze. Pouhých 1218 korun !!!
Více informací zde: http://www.musickatalog.cz/store/GoodsD ... 0002486470

28 úno 2007, 11:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Jo, to je super zprava, dik za info .. ale proc je to levnejsi naz 4:3 :?: ..neni tam moc blizsiho infa, tak mne nic nenapada

01 bře 2007, 10:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Předpokládám, že je to levnější právě proto, že je to region 2. Narozdíl, od původní verze, kterou pravděpodobně dováželi až z Ameriky, tento je hádám z Britanie, nebo Německa. Tento předpoklad odpovídá i kratší době dodání.

01 bře 2007, 12:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
..asi to tak bude, ted jeste aby nabidli i 2. sezonu

01 bře 2007, 21:03
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Velké slevy na Musickatalog !!!
Pozor lidi, kdo kdy uvažoval o koupi DVDéček s Dark Angel, teď je ta pravá doba. Původní DVD verze (nějakých 1800Kč) jsou slevněny na pouhých 1361 a co je důležité, ta nová verze DA 1 řady, ta širokoúhlá stojí pouhých 974 Kč !!!! :shock: Ale vzhledem k tomu, že se ceny zde neustále mění, doporučuji jednat dříve, než to zruší. (Kdybych tohle věděl před měsícem, tak bych s objednávkou počkal)

pro nováčky opakuji adresu:
http://www.musickatalog.cz/default.asp? ... dsTypeID=6

02 dub 2007, 21:12
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Jen je skoda, ze stale neni v nabidce ta druha sezona sirokouhle verze, ale nez cekat, tak za tu cenu jdu do te klasiky ..diky za info

03 dub 2007, 20:47
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek DA DVD region 2
Tak po dlouhých 50 dnech čekání mi konečně dorazily i ta nová DVDéčka.
Tady je něco k jejich obsahu:
formát obrazu: 1.78:1, 16:9 (fakt nádhera :) )
audio: angličtina 2.0, němčina 2.0, italština 2.0
titulky: anglické, německé, italské, nizozemské (asi...nejsem si jist)
region 2

...ale jak už to občas bývá, i zde jsou určité nevýhody.
1, každý díl je o minutu a kousek kratší než v americké verzi (což odpovídá verzi vysílané v televizi, ale na druhou stranu, ačkoliv se zdá, že minuta a něco je ve 42 minutách docela dost, nepřišel jsem na to, co tam chybí a to jsem to viděl už snad tisíckrát (Je to stejné jako u druhé řady DA vysílané u nás, ta byla taky o takovou dobu kratší než na původních DVD))
2, tato edice neobsahuje žádný komentář
3, množství bonusů je méně než třetinové (obsahuje spíše vystřihy z původních bonusových materiálů)

Každopádně výhody obrazu více než vynahrazují zmíněné nedostatky, takže s chutí kupujte.

P.S.- obě verze za ty peníze stojí

Naposledy upravil Lukáš Rapouch dne 27 dub 2007, 10:42, celkově upraveno 1

25 dub 2007, 21:58
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: DA DVD region 2
Diky za info.. temi vyhodami obrazu myslis ciste to, ze je to sirokouhle nebo mas na mysli treba i kvalitu atd... :?:
To s tim kracenim o minutu to je zajimavy.. nejak mne nenapada smysl, je divne ze by tam melo neco chybet ... no jedine si pustit obe verze najednou :wink:

26 dub 2007, 22:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Obě verze maji kvalitní obraz, ale před měsícem jsem si koupil novou širokoúhlou televizi, takže si mohu vychutnat všechny výhody širokoúhlosti + jsou vidět věci, které byly v obrazu 4:3 za hranicí viditelnosti, čímž získává celkový dojem úplně novou perspektivu.

Pro ověření jsem se kouknul, co je v pilotním dílu (původním) přesně na jedné hodině a pak jsem to porovnal s novou verzí. Vysledek to jen potvrdil. V novém byl děj na jedné hodině dál (ne o moc, tak o minutu + - ). Uvažoval jsem nad tím už od doby, kdy jsem si toho všiml u druhé řady na Nově. Napadá mě jedině to, že nepatrně zkrátili různé scény, třeba jen o pár sekund (Třeba pohled nějaké postavy o sekundu či dvě). I když je to docela komplikované, ale pro to, aby jim to zapadlo do programu jsou asi schopni dělat všechno.

btw. Pilot je na těch nových DVD o 4 minuty kratší :cry: ale i tak to stojí za to :)

26 dub 2007, 22:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Musim rict, ze jsi mne poprve prinutil si uvedomit, ze pokud je obraz 4:3 delany ze 16:9, tak asi musi dojit k orezu sceny. Nikdy jsem nad tim neuvazoval.

To s tim nepatrnym kracenim scen je dost dobre mozne.. no jak jsem rikal, asi jedine pustit si nejaky dil z obou verzi najednou.

26 dub 2007, 22:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Dark Angel DVD
Hmmm, nechtěl bych být poslem špatných zpráv, ale zdá se, že musickatalog stáhl první a druhou řadu DA ze své nabídky. Ponechal pouze novou verzi první řady. Nevím, jestli je to tím, že momentálně nemají toto zboží v zahraničí a nebo jej stáhli jako staré zboží. Už v minulosti stáhli některé ze svých titulů. Pár z nich se později vrátilo a část ne. Takže těm, co kdy uvažovali o koupi, ale zaváhali, nezbývá, než doufat, že se DA zase vrátí.
Nová verze asi jen tak nezmizí, ale to je jen můj tip (osobně myslím, že se původní verze už nevrátí, je zbytečné, aby měli stejné zboží ve dvou provedeních).
Absence nové verze druhé řady není nic divného. Tu první vydali na konci roku 2006. Pro seriály je typické, že na DVD je vydávají postupně.

06 kvě 2007, 10:57
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Dark Angel DVD
Kdo by si chtěl koupit DVD Dark Angel, tak může využít eBay. Dnes jsem si tam také nakoupil. Zatím jen první řadu za 18 liber i s dopravou a také poslední díl knížky After the dark, která stále sice jen dolar, ale poštovné je rovnou dalších 9 dolarů. Dá se tak dost ušetřit a hlavně to mít docela rychle doma. Už se těším až to přijde.

12 črc 2008, 16:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jak už jsem psal, první řada se dá sehnat na ebay.co.uk od nějakých 550 Kč včetně dopravy (kurz se neustále mění jak koruna stále láme rekordy). Musím pochválit ty obchodníky, kteří to posílají ihned a doručení trvá asi 3 dny. V pondělí to bylo posláno a ve čtvrtek ráno to bylo doma. Jedná se samozřejmě o zcela nové, ještě zabalené zboží.

Jinak ta moje verze je trošku jiná. Je to asi britská. Ta výše popisovaná Lukášem je asi Německá. Ta britská má dva jazyky. Angličtinu a francouzštinu. A titulky jsou anglické, francouzské, dánské, finské, norské a švédské. Je samozřejmě širokoúhlá, což ocení každý, kdo má novou televizi.

Ale musím říct, že to je docela dobrý stimul k doučení se angliny. Sice rozumím, ale lepší je rozumět perfektně než jen trochu.

18 črc 2008, 00:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Dobrý stimul to opravdu je :)
Jsem rád, že si někdo další koupil DA dvd. Mám ale dvě otázky:
1) Koupils sis obě řady nebo jen první či druhou ?
a ta druhá, pro mně mnohem důležitější:
2) Jaká je bonusová výbava tvé verze ? (Komentáře, dokumenty z natáčení, nepovedené záběry, cokoliv...)
Totiž, jestli je tam něco, co na žádné z mých verzí nejni, tak hold budu muset znovu objednávat :D

Naposledy upravil Lukáš Rapouch dne 19 črc 2008, 17:47, celkově upraveno 1

19 črc 2008, 17:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Zatím jsem koupil jen tu první. Chtěl jsem vyzkoušet nakupování na eBay a musím říct, že se mi to celkem zalíbilo.
Ale co se výbavy týká, tak ta je stejná jako u tvé verze. Rozdíl je akorát ten, že tvá je pro kontinentální evropu a ta má je zase pro severské země. Jsou tam akorát interview a nějaký trailer na hru.

Druhou zatím chci koupit, ale stále nevím jak to je přesně s obrazem. Je ta tvá verze širokoúhlá? Na netu nacházím všechno možné, jen ne přesnou odpověď. Americké verze jsou jen 4:3 s velkou hromadou bonusů a evroské širokoúhlé "bez" bonusů. Ale jednoznačné info bylo jen u první. U druhé se to různí.

Navíc jsem zjistil, že je několik verzí. Podle obrázků to vypadá, že ty první verze byly v nějakém papírovém boxu. Ta má je ale v plastovém boxu s geniálně vyřešenými nosníky DVD uvnitř. Je minimálně z roku 2006, protože tam jsou copyrighty z toho roku.

Ale už brzo si tu druhou objednám. Zatím si stejně nejdříve čtu první díl knížky, abych potom mohl pokračovat v příběhu na DVD a pak to završit posledními dvěma díly knížky.

19 črc 2008, 19:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No, mám obě řady v americké verzi (ty s tím množstvím bonusů), které jsou 4:3 a první řadu mám navíc i v evropském vydaní, též z roku 2006, s minimem bonusů, ale v obrazovém formátu 16:9. Chci si ještě koupit aspoň tu druhou řadu v širokoúhlé verzi, byť bez bonusů. Nedávno jsem psal dotaz na Musickatalog, kde jsem všechny serie koupil, ale odpověděli mi, že neví, jestli nebo kdy půjde širokoúhlá druhá řada do prodeje, takže také tápu ve tmě.

Ale stejně, nejdůležitější je první řada :) a tu máme. Je zajímavé, že když jsem si objednal první řadu Heroesů, též evropské vydání, tak je nejen širokoúhlá, ale hlavně plná bonusů, zato DA je u nás bez.

Já to stejně asi risknu a objednám si to znova z E-baye, včetně dalších nespecifikovaných DA věciček, co jsem tam našel.
Ale.....
Protože už máš zkušenosti s nákupem z E-bay, uvítam radu jak na to...??

19 črc 2008, 20:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Já začal nakupovat až když jsem si přečetl tento článek na Mobilmania.cz, kde je všechno důležité. Jediné co potřebuješ, tak to je platební karta a to je vše. Doporučuju mBank, kdyby tvá banka nepodporovala platby kartou přes net.

A myslím, že ty bonusy z první řady máš na těch amerických verzích, protože tam jsou interview, který jsem už viděl a který jsou na webu.

A tady jsem udělal pár fotek. Bohužel ale foťák je starý, hodně starý, a navíc nějak to nevyšlo, tak jsou dost rozmazaný, ale většina věcí se tam dá vyčíst. Taky jsem tam dal fotky z TV, aby bylo vidět, co tam přesně je.

19 črc 2008, 20:06
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak jsem si před chvílí objednal druhou řadu. Raději jsem zaplatil pár liber navíc kvůli jistotě, že to bude ta širokoúhlá. Cena druhé je trošku vyšší. Vyjde na zhruba 24 liber (asi 720 Kč), ale pořád to je levnější než tady v Česku.

Ve čtvrtek by snad měla přijít pokud bude zítra poslána, tak potom napíšu, co všechno tam přesně je nebo není.

20 črc 2008, 13:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak už mám druhou řadu a je opravdu širokoúhlá.
Specifikace je asi taková: Jazyk: pouze angličtina. Titulky anglické, dánské, finské, norské a švédské.

A tady jsem udělal pár fotek. Bohužel některé jsou rozostřené (něco jako optická stabilizace v té době, kdy jsem ten foťák kupoval, neexistavalo). A přímo na této fotce si můžete prohlédnout specifikace obou řad.

24 črc 2008, 13:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Při zhlédnutí prvního DVD s prvními třemi díly jsem zjistil, že titulky se občas trošku liší nebo chybí. Občas, třeba věta či dvě. Nebo tam jsou synonyma. Ten, kdo je psal, asi dostal nějaký původní dialog, který byl při natáčení trošku upravený.

Jinak můžu tyto kolekce DVD jedině doporučit. Jsou skvělé za vynikající cenu.

28 črc 2008, 14:19
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další