Právě je 23 říj 2018, 03:36

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Alternativní verze pilotního dílů ? ? ? 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Alternativní verze pilotního dílů ? ? ?
Před několika dny jsem během bezcílného bloudění po netu (No, ne úplně bezcílném...) zabrousil na jedny ze zahraničních stránek o DA, konkrétně na jejich fórum, kde jsem se dočetl, že (možná) existuje alternativní verze pilotního dílu, nebo přinejmenším alternativní konec ( A to jsem si myslel, že mně už nic kolem DA nepřekvapí !!).
Je pravda, že doba tohoto seriálu v zahraničí je pryč, ale pokud to opravdu existuje, nemůže se to jen tak ztratit. Na první pohled se zdá, že je to nesehnatelné, ale z minulosti vím, že se občas zadaří. Takže vyzývám všechny, které to také zajímá, aby mi v hledání pomohli.
info jsem získal zde: http://sorrow.hyperboards.com/index.php ... opic_id=20

05 úno 2007, 23:18
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Nejsem si jistý (nechce se mi načíst ten odkaz, takže nevím, co tam je napsáno), ale řekl bych, že tím alternativním koncem asi mysleli film. Film totiž končí trošku jinak než seriál. Film byl celovečerní, takže ho museli nějak ukončit, ale seriál pokračoval, takže ten film rozdělili a část použili a zbytek ne. Už jsem to dlouho neviděl a ani si pořádně nejsem jistej, jestli jsem vůbec někdy viděl ty první dva díly, mám pocit, že jsem se vždycky jen díval na film a pak až na 3. díl seriálu.

06 úno 2007, 00:19
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Nejsem si úplně jist, že to bude tento případ. Píšou tam, že je tahle verze jiná, než ta co byla odvysílaná. Plus píšou tam, že tahle verze je i víc emocionální a temná. Ať se jedná o cokoliv, myslím, že můžeme vyloučit, že by se jednalo o předělaný pilot.

06 úno 2007, 00:27
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Sice taky dost pochybuju ... spise si myslim, ze po tak dlouhe dobe co se kolem serialu nic nedeje tak proste vznikaji nejake famy ...ale mohl bys prosimte napsat nazev toho threadu kde je to info nebo tak neco.. protoze az se mi ten link konecne nacte (je to strasne zdechle), napise to, ze pro zhlednuti musim byt lognuty. Ale nevim, protoze cist posty mi tam normalne jde takze se te hlasce divim. Diky

07 úno 2007, 00:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Kdyby to byla nová informace, taky bych byl skeptický, ale není. To fórum je aktivní od dob DA a ta diskuze je stará aspoň několik let. Navíc, když jsem se zaměřil na toto téma, tak jsem našel na google další lidi, kteří tvrdili, že jej mají nebo že jej viděli. Nezávisle na sobě. Vše je bohužel roky staré. Myslím, že ta verze skutečně existuje, ovšem otázkou zůstává, jestli po těch letech se ještě dá sehnat. V tom už tolik optimistický nejsem. Co se toho fóra týče, zapomněl jsem, že je potřeba se tam lognout. Jestli se to dá obejít, to nevím, ale registrace je bezplatná.
A jestli to je opravdu fáma...no, řekněme, že by to byla škoda.

07 úno 2007, 10:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Já nevím, ale mě stále připadá, že se jedná jen o ty dva díly a jejich filmovou verzi. Sám píšeš, že se jedná o alternativní konec. Já jsem si sice ničeho nevšimnul, ale kamarádka mi před pár lety řekla, když mi to poslala, že ten film je jinej než ty první dva pilotní díly. To je asi to o čem všichni mluví. Kdybych nebyl línej, tak bych se podíval na film i na seriál, abych si to ověřil, ale jak říkám, jsem línej.

07 úno 2007, 15:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak na tom foru se zminuji jak o odlisnych koncich, tak i o odlisnem deji jako takovem. Tezko rict, kazdopadne ja teda na netu nenasel (moc jsem ale nehledal) ani ten uvodni film. Mam jen tu verzi, na kterou navazovaly dalsi dily serialu. Kdyz uz na to prisla rec, vi nekdo kde sehnat ten film na netu (nebo snad nekde koupit)?

Jinak pro ty co se jim to forum moc nehybe nebo se jim nechce registrovat, tady jsou ty posty:

AngelByEve
Has anyone heard anything about the DA alternate pilot that was made?[
---
VietAngel80
I've never heard any mention of it...but if it exists, I'd certainly be interested in seeing it.
---
AngelByEve
Ya, there was another pilot. It was mentioned that it was a different take on things or it was more of a dramatic and different version of the one that aired. I think it also contained a more emotional rxn of Max to Logan in the chair, rather than the rxn seen in the aired pilot. I've actually found a place that has the entire alt pilot, you can order it offline. If you want the addy, then pm me.
---
Sorrow Reminisce
I'm sure I remember reading something about the alternative pilot and how it was changed because they felt it too dark and angsty or something like that. Not sure if they actually filmed it or not, the memory's kinda hazy...

Anyhoo, you did remind me that I have the original writer's draft sitting up at thebrokenworld.org, but had forgotten to actually link it up at the site. If you'd like to read the script and compare differences with the original, it's available here:

http://www.thebrokenworld.org/episode/d ... _draft.txt
---
AngelByEve
I'm thinking about ordering the footage from online and see what its all about...like how its different and such. And thanks for the script link. I'll be sure to check it out.
---
AngelByEve
WOW! It's been forever and a day since I have posted up on here...Ya know? I emailed the people w/ the pilot but they never answered me! I wonder if they're legite...
---
SK
I have seen the alternate ending, and I have it on a zip disk for which I have no drive for anymore. It's very poor quality... the download that was available at datv back in the day. In the alternate ending, Max starts crying that Logan is in the chair. I like the used ending better personally, but maybe that's just me. I never knew that there was any other alternate footage.
---
AngelByEve
Well, my friend says she might have the whole alt pilot on her other computer *which she's supposed to check* and she said she would send it to me so that I could watch it. Maybe then I can finally see what I've been looking for ever since I found out that there was an alt pilot. You don't know how much it has been driving me absolutely bonkers!
---
AngelByEve
There actually was def an alternate pilot and I've got the whole thing! Very neat indeed.
---
SK
Oh... I am totally jealous. Do you know of anywhere that it would be available? Even if it is something I must pay for, I am totally interested.
I... must check You Tube now. Even though that's not something one can own. hehe.
---
AngelByEve
Well, I got mine through someone on the net that you could mail them a dvd and like $3 or something and he would copy it to the disc and send it back to you. Let me know if you want the webaddress and I'll see if I can locate it on my comp again.

07 úno 2007, 23:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Kamarád si koupil originálku videokazetu Temný Anděl, kterou vydali u nás, takže mohu říct, že se nijak neliší od té verze na DVD. Ani od DivXu. Pokud ale sháníš ten seriál, tak v tom ti klidně pomůžu.

07 úno 2007, 23:35
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ted nevim jestli jsem te pochopil, ale ta kazeta byla s tim filmem? Serial jako takovy mam stazeny, protoze jsou jeste nejake funkcni torrenty (byvaji tam obe sezony hezky pohromade.. cosi pres 15 GB). Rad bych si jej jeste koupil v originale z MusicKatalogu.cz, ale ma to pro mne dost neprijatelnou cenovku (za obe sezony skoro 3.5litru) :roll: , takze porad premyslim. Me ted slo ale o ten film, protoze film ma prece odlisny konec od pilotu, ktery je v serialu. Jestli se pletu, tak jsem nic nepochopil :lol:

08 úno 2007, 00:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ten film je pouze a jen na VHS (je to celovečerní film, co pravděpodobně byl i v kinech). Možná v zahraničí by mo mohli mít na DVD, ale vzhledem k tomu, že to vyšlo v roce 2000, tak těžko říct. Je to jediný, co vyšlo v češtině. Možná to budou dávat i v TV, ale zase by to bylo blbý, když by dali jen film a lidi by pak po nich chtěli ještě seriál.

Jediný čeho jsem si všimnul u toho filmu je ten konec. Ten je totiž začátkem 3. dílu seriálu, takže fakt netuším čím se to může lišit (seriálový díly jsem neviděl, nebo si na ně nevzpomínám).

A není třeba možný, že nemluvili o pilotních dílech seriálu s Jess, ale třeba o polotních dílech kreslenýho seriálu, co na to téma natočili, kde Jessica dabuje tu postavu? http://www.imdb.com/title/tt0349330/
Mě se prostě nechce věřit, že by točili 2x ten samej film. To je blbost. Buď si to někdo vymyslel a je to perfektní desiluze nebo to fakt existuje, ale pokud by to existovalo, tak by to FOX odvysílal jako trhák roku a to se nestalo. A když to nikdo neodvysílal, tak to přece nikdo ani nemůže mít. Jak by se k tomu někdo mohl dostat? Co vy na to? Podle mě to je lež.

08 úno 2007, 02:59
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Já jsem viděl i ten film na kazetě i divx i DVD, takže vám opakuji, že žádný rozdíl mezi nimi není.
Kreslený seriál neexistuje, kdyby ano, byla by o něm aspoň zmínka na imdb.com. Ten odkaz, který si sem dal je VG jako videogame. Tu původní verzi filmu , pokud tedy opravdu existuje, by asi neodvysílali, protože opakuji POKUD existuje, tak ji z nějakého důvodu zavrhli. A předělávky úvodních dílů není nic nového. Když v sedmdesátých letech točili seriál Star Trek, tak původní úvodní díl taky zamítli. Vydali ho až po 30 letech.
Whill: Ta kazeta je skutečně s filmem. Kamarád si ji koupil a ukázoval mi ji. To byl můj první kontakt s Jessicou a DA. Sehnal ji před dvěma roky v nějakým zapadlým obchodě v Brně. Takže tohle fáma určitě není, tedy pokud nežiju už dva roky v nějaké halucinaci :D .
A co se těch DVDéček týče, na musickatalogu neustále snižují cenu. Vzpomínám si, že když jsem o tom četl poprvé, Mick psal že jedna řada stojí 2200. Já si je kupoval za 1850 a teďka už je cena kolem 1700. Ale pokud opravdu uvažuješ o jejich koupi, rozhodně to za ty peníze stojí.

08 úno 2007, 12:06
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
To je neuvěřitelný. Ještě v noci jsem nad tím taky přemýšlel a pak mě napadlo to samý s těma Star Wars (spíše postavy, který tam měli být, ale nebyli).
Je docela možný, že udělali původní verzi a pak je napadlo udělat seriál a tak, aby to šlo k tomu seriálu, tak z něho udělali i film a původní verzi filmu neodvysílali. Ale stejně jak by to mohl někdo získat. I kdyby to bylo, tak by to bylo schovaný někde ve filmovém studiu hluboko mezi dalšími filmy.
Ale pak mě napadla ještě jedna varianta. Amíci mají ve zvyku vždycky vydávat DVD verze těhle věcí. A pak za určitou dobu je vydávají i s rozšířenou verzí. A zdá se, že asi vydali nějakou limitovanou edici, kde byl původní film i ten seriálový. Jde o to, že v tom původním by musel být úplně jiný příběh i mírně jiné postavy.

08 úno 2007, 16:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Lukáš: Tak pokud by puvodni pilot zamitli, jak je pak mozne, ze se nekteri zminuji, ze to videli. Jak psal Mick... jak by se k tomu dostali? (//EDIT: no Mick uz jednu moznost ted napsal, ale nejak to poslal driv nez jsem dopsal tohle, tak jsem to nestih precist) Ten neodvysilanej StarTrek taky tezko do te doby nez ho vysilali nekdo videl ... nebo se pletu?

Pokud jde o ten film, tak kdyz jsi jej videl na divx, urcite musi byt nekde k sehnani i na netu.. zalezi ted pod jakym nazvem to hledat.

Co se tech DVD z Musickatalogu tyce, tak mohl bys trochu rozvest to "velké množství bonusů", co zminujes v komentarich.. at vim co si pod tim predstavit, diky.

08 úno 2007, 17:24
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
No, na internetu se občas vyskytují věci, nevím. Ti lidé, co tvrdí, že jej viděli, psali, že se jedná o nízkou kvalitu. Což by potvrzovalo možnost, že se nejedná o oficiální verzi. Raději jsem se ale duševně smířil s tím, že to neexistuje, nebo že se to nedá sehnat. Ale i tak nehodlám přestat hledat.
To množství bonusů...no...možná toho není až tak moc, ale první řada má téměř hodinu bonusových materiálů. Druhá tak půlku, možná o trochu méně. Ale i tak, ten pocit to mít stojí za to!! Obsah bonusů jsem napsal fóru v sekci černý anděl II na nově. Pokud by sis ale nechtěl ty DVD kupovat...a přesto bys je chtěl vidět, tak mi napiš na mail. Komentáře ?? No, ty jsou super. Rozvést co v nich říkají. Hlavně věci týkající se seriálu jako takového, jeho natáčení, perličky při natáčení a tak dále.
Co se toho dílu Star Treku týče...nevím kolik lidí ho tenkrát vidělo, ale obsah toho dílu koloval na netu dávno před tím, než ho vydali. Ale kdo ví. Nechci se s nikým hádat, ale pokud existuje, bylo by to super. Raději než diskuze o tom, jestli to existuje mi zkuste pomoct to najít. A pokud najdete důkaz že to neexistuje, no, aspoň nebudeme muset takto ztrácet čas.
Možná je to jen moje zbožné přání, aby to existovalo, ale jsem nejen fanda Jessicy, ale taky DA.

09 úno 2007, 01:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak pokud by existovala nejaka alternativa k pilotu, urcite bych se tomu nebranil :) ...takze pokud neco je a nekdo to vystoura...

Co se tech DVD tyce ...diky za nabidku, ale mi ani tak neslo o to, mit to v DVD kvalite, ale proste mit to doma v originale ..a v tom pripade bych si to koupil a nejspis to i udelam... zas tak casto tyhle veci nekupuju, zvlast ne tak drahy, tak projednou :lol: ..a diky za popis.

09 úno 2007, 01:08
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Když nad tím tak uvažuju, tak myslím, že by to existovat mohlo. Ale chtělo by to ověřit u někoho, kdo se v tom seriálu skutečně vyzná. Ono je pár fór, ale už neznám adresy, kde se takovýma věcma zabývají. To, že jsou fóra, kde vymýšlí další díly asi víte, že? Kdyby někdo měl zájem, tak si tam může přečíst desítky "nových" dílů DA.

Asi se po tom taky podívám. Je to docela zajímavý. A taky dobrá výzva k hledání.

09 úno 2007, 21:09
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Jo, o té virtuální třetí řadě vím. Četl jsem sice jen pár dílů, ale vypadá to dobře. Tedy pokud je to to co si myslel.
http://www.virtualdarkangel.com/ - toto je stránka, kde se to dá stáhnout. Je to jedna z mála užitečných stránek o DA, které ještě fungují.

Ale nejlepší jsou http://www.darkangel2019.net nachází se zde velká databáze obrázků z DA a ještě stále updatují.

09 úno 2007, 23:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
"... A taky dobrá výzva k hledání."

ad http://www.virtualdarkangel.com ...tak kdo se pusti do prekladu? :lol: ..taky docela vyzva co rikate ... :twisted:

09 úno 2007, 23:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
To by bylo jako překládat sérii knih. Do toho se mi nechce...

09 úno 2007, 23:30
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
no vsak on to byl spise takovy "skorovtip" :lol: ...ja tak 'mozna' nekdy "in a future, not far from now" (nemohl jsem si pomoct, najednou se mi to vybavilo :lol: ) .. i kdyz tim za carkou si nejsem jisty :wink:

09 úno 2007, 23:41
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další