Právě je 26 zář 2018, 11:10

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Fantastická čtyřka 2 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
cafte cesi ja ten film uz mam sice z titulkamy ale predsa musim uznat ze je to pecka ale len kvoli JESS inak by to bol prepadak ale je to fakt odbre soji to zato :P :P
Obrázek
[/img]

01 srp 2007, 21:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Paradoxně přiznávám, že ve filmu se mi nejvíc líbila postava Stříbrného Serfaře. Takže by se mi film líbil i bez Jess. A zápletka taky nebyla špatná, vycházela z komiksové minisérie a několika dalších dějově přidružených FF komiksů. Jednička by bez Jessicy byla, no, ne špatná, ale slabá, dvojka je ale naprosto skvělá. 8)

02 srp 2007, 23:09
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
no to teda byla koninka :D

ale prezil jsem to bez ujmy a jess..no co dodat..furt koczka :P !!

09 zář 2007, 23:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Nebyla to "koninka". Musím tento film bránit. Kromě délky, která již jako tradičně byla nic moc, jsem z filmu víc nadšený už ani být nemohl. Nicméně já jsem fanoušek komiksů, ty asi ne. Takže jsem se na ten film díval z jiného důvodu než je Jess. Jess byla samosebou super, ale jak jsem psal výše, hlavním lákadlem pro mně byl Stříbrný Serfař, což je herald mega postavy Marvelovského světa Galactuse, což je bytost starší než vesmír sám, oplívající silami, které nemají hranic :-).

10 zář 2007, 18:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak urcite je to o uhlu pohledu. Ja to videl ted pred par dny a pro mne je to taky vicemene "koninka" (btw hezke slovo :lol: ). Kazdopadne oproti prvnimu dilu to pro mne bylo prijemne prekvapeni, hlavne pokud jde o zabavu - bavil jsem se urcite vic a v tom to pro mne bylo pozitivni. Urcite jde v komixech hledat i neco vice nez jen popcornovou zabavu, ale ja to tam jen tak lehce nenajdu, mozna uz proto, ze zrovna treba veta "...což je herald mega postavy Marvelovského světa Galactuse..." mi zni jak z jine dimenze, ktera me asi nezasahla :wink: a Stribrny Serfar tak pro mne nepredstavuje nic jineho nez nalestenou vyrenderovanou potvoru prohanejici se po obloze :lol: ...takze podstata toho filmu mi mozna zustala utajena, coz mi ale nebranilo abych se alespon nepobavil a zasmal se jednoduchym lidskym vtipum, z nichz jeden z nej byl: "HEMI?" -- "Of course." :lol:

to Lukas: Myslis, ze kdyz se FF2 podle tebe posunula oproti jednicce k lepsimu (jak jsem vycetl z nekolika tvych minulych prispevku), ze se tak docka i lepsi odezvy? Ono uz urcite reference existuji, ale jsem linej to hledat :wink:

Naposledy upravil Whill dne 14 zář 2007, 00:02, celkově upraveno 1

10 zář 2007, 22:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
No, moc bych tomu nevěřil. To, že měla jednička dosti nepříznivé recenze, se promítlo na dvojku a proto, i když je lepší, což je asi tak většinový názor, všeobecně je brána ještě hůř než jednička. Je to škoda, já se na ten film těšil celé dva roky a zklamaný jsem nebyl ani trochu(Teda, že se opakuji, akorát tou délkou).
Například spousta lidí nemohla překousnout právě Serfaře, který je pro ně, no, řekněme velmi nerealistický( a tím nemyslím vizuální efekty), jedná se ale o postavu, která vznikla v 60 letech, kde sice nebyla o nic reálnější, ale lidé byly tehdy jinde (Nevím co jiní, ale Superman je ještě nerealističtější, ale to už nikomu nevadí, to není fér :( ).
Co se komiksů týče, čtu je právě proto, že jsou lehké a příběhově jednobarevné. Člověk si v životě užije dost a je docela osvěžující proniknout na chvíli do světa, který je v porovnání s reálným světem jednoduchý a předem jasný.

No, co říci závěrem. Nikdo se nikdy nezavděčí všem, a ať už si o Storym, zbytku štábu či hercích říká kdo chce co chce, mě se film líbíl jako celek, ne jen Jessica, nebo vtípky či Serfař. Doufám, že série bude pokračovat a že se najdou i tací, co budou schopni ocenit přínos tohoto filmu, i když je možná zaměřen na úzkou skupinu lidí.

11 zář 2007, 12:17
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Fantastic Four ROTSS
FF 2 výjde na DVD v české republice 1.11 Cena 474 Kč.
Disk obsahuje:
Interaktivní menu; Přímou volbu scén; Komentáře: režisér Tim Story, producent Avi Arad, autor Don Payne a střihači Peter S. Elliot a William Hoy; Prodloužené a Vynechané scény; Fantasticar: Technický zázrak; Čtyři elementy; Trailery
Audio Dolby Digital 5.1: česky, anglicky
Audio Dts: anglicky
Titulky: české, anglické, arabské, řecké, hebrejské, islandské, portugalské

29 zář 2007, 23:19
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4