Právě je 22 lis 2018, 13:22

Machete a Valentine's Day 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Machete a Valentine's Day
Nevím, jestli mi něco uniklo, ale spekulovalo a spekuluje se tu hned o několika filmech, ale tyhle dva nás nějak minuly, ne? A navíc oba se dokonce už natáčejí, což se o některých jiných moc říct nedá. Něco jsem sepsal na webu když už se to teda točí (viz. poslední novinka), u Machete víceméně přeložené z IMDB a u Valentine's pak z jednoho článku k traileru, který Mick odkazoval na Twitteru.

Věděl o nich někdo už delší dobu? ... ještě mne napadá jak velká role to tak v obou filmech asi bude ...

04 říj 2009, 00:10
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Machete a Valentine's Day
Obávám se, že jsem o nich věděl, ale pokaždé, když jsem chtěl něco napsat,...zkrátka jsem na to systematicky zapomínal.
Co se Valentine's day týče, na moviezone si můžete stáhnout trailer. Před asi dvěma týdny jsem si ho stáhnul, ale popravdě, ještě jsem se nekoukal.

04 říj 2009, 08:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jsem na tom stejně jako Lukáš. Věděl jsem, ale zapomínal. Jinak Valentines's Day už je snad natočený. Jessica tam hraje s Ashtonem Kutcherem, kterého dříve po tom vtípku z PUNK'D zrovna moc nemusela. Ale v tom filmu asi měli nějakou milostnou roli, teda aspoň podle fotek. Jinak ještě bych k tomu dodal, že o tom VD mi chvilku trvalo než mi došlo, že to je film. Já pořád myslel, že to je nějaký článek o Jess a Cashovi, ale nikdy jsem si to nepřečetl. Až před pár měsíci mi to došlo, když jsem viděl fotky.
A Machete, o tom jsem se zmiňoval ihned jak o tom vyšli informace. Vždyť takový falešný trailer už byl v těch filmech, které nazývají "Grindhouse". Robert Rodriguez je opravdu třída, protože to co s těmi filmy dělá, to je neuvěřitelné.
Jinak tady je trailer: http://www.youtube.com/watch?v=W8cCzltPD6Y Je to samozřejmě to samé co bude ve filmu, jen tam jsou jiní herci (je to spoustu let staré), protože to původně bylo myšleno jako vtip Roberta Rodrigueze. Ten člověk je buď génius a nebo blázen. Takže nejspíš obojí, protože jen genialita a bláznovstvím dokáže vytvořit takové dílo.

Jinak další film, ve kterém tak na 99% bude hrát je Little Fockers, tedy s Benem Stilerem, který hraje Gaylorda Yeballa. Asi všichni znáte Fotr to je lotr a pokřačování, kdyby někdo nevěděl o co jde.
Možná je i Barbarella a také First Wedding, Then Marriage. Ale to snad ještě není 100% potvrzeno. Ale Jebalové jsou jistí.

04 říj 2009, 12:51
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jebalové ?! Jejda, tos mi udělal radost, oba předchozí filmy se mi líbily. To, že se točí trojka, jsem slyšel, ale to, že tam snad bude hrát Jessica, to slyším poprvé.

04 říj 2009, 13:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Možná jsem to nenapsal úplně přesně .. myslím to tak, že jestli o tom víte od srpna, tak to mi příjde právě pozdě. O ostatních filmech se vědělo/spekulovalo přece mnohem dříve.

Jinak ohledně Little Fockers se psalo .. aspoň v tom co jsem četl, něco ve smyslu že to je teprve v jednání ne? (The actress is in negotiations to join...) ... takže to už je taky definitivní?

04 říj 2009, 18:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Je fakt, že Machete se najednou oznámilo a už se točilo, tam nic dříve fakt nebylo. A o Valentine's Day se mluvilo dlouho, snad od Valentýna, ale pořád jsem si myslel, že to je něco jiného, protože jsem to nikdy nečetl.

A asi tak půlka webů už o tom píše tak, že to je jisté. A druhá půlka, že se jedná. Ale podle mě jsou Jebalové tak exkluzivní věc, že by byla blázen, kdyby do toho nešla. Zahodit takovou šanci, to by nikdy neudělala. Ber to jako jistotu. Klidně to už můžeš přidat mezi filmy, protože v tom určitě hrát bude a už i víme co bude hrát. Stejně to nikdo nepotvrdí dřív než se začne natáčet.

04 říj 2009, 18:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak nový Jebalové už jsou jistí. Jessica už přiletěla i na natáčení, takže se zdá, se to začne brzo. Víc informací je tady v tom článku: http://leisureblogs.chicagotribune.com/ ... ckers.html

Zdá se mi to nebo se ty filmy fakt najednou objeví a během pár týdnů už se točí? To je až neuvěřitelné jak to teď letí. Škoda, že to tak není i se Sin City.

05 říj 2009, 22:16