Právě je 22 lis 2018, 13:01

Role ve filmu Goa 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Role ve filmu Goa
Jessica si asi zahraje roli ve filmu Goa. Měla by tam hrát cizinku, která bude zabita za divných okolností.
Vypadá to, že to bude asi hodně malá role. Ale těžko říci.
http://keralaonline.com/entertainment/j ... 15609.html

Jinak Jessica má nový účes. Nechala si hodně zkrátit vlasy a vypadá opravdu dobře.

08 led 2009, 12:50
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Role ve filmu Goa
Tak se zdá, že v tomto filmu si Jessica určitě nezahraje. Objevili se dva různé důvody proč tomu tak nebude. Jeden z nich je, že musí hrát v jiném filmu, který by se měl začít natáčet už brzy a další důvod je ten, že chtěla 3 miliony dolarů, což je prý dvojnásobek rozpočtu na celý film.

29 led 2009, 13:36
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Se teda hlásím, mě by stačilo i půl milionu $ :laugh: ..a kde sakra je to, že Jessica chtěla více hrát v nezávislých filmech? (kde jsou log. nižší výdělky) ... už ji to asi přešlo co? 8-)

//OT: ... už koncem týdne jsem zas chtěl nahodit nové fotky a místo toho se už pár desítek hodin vrtám s BIOSem kvůli 1TB disku co jsem si v pátek pořídil, protože Silicon Image zvrzali jeden už starší firmware SATA řadiče co mám integrovaný na desce a nežere to tak velké disky (druhý 400GB přitom ještě jel). Nakonec jsem se dopátral nějakých návodů a bylo třeba svépomocí (protože výrobce té mojí muzeální desky - tykala si ještě s mumiema - na tohle už prdí) sesmolit modifikovanou verzi BIOSu kde se přeplácne nový firmware pro řadič. No, jsem rád, jednak že to dopadlo a nemusím v pondělí běžet se švábem v ruce do GM Electronics nebo tak někde a druhak, že zas mám chvíli na čem dělat bordel :laugh:

01 úno 2009, 03:55
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mám takový pocit, že to období s těmi nezávislými filmy pro Jessicu je už pryč. Teď už má dítě a potřebuje ho živit. A to z takových filmů nejde. Navíc mě docela překvapila jedna zpráva nedávno, kdy si Jessica s Cashem pronajali vlastní letadlo, aby letěli do Washingtonu na tu Inauguraci. Ekologie především, ale létat s jinými lidmi, to už asi ne. Navíc vzít pár set tisíc dolarů, když je zvyklá na sumy kolem 5 milionů, to je už asi nezvyk. Třeba ten dům, co teď má. Dříve na něj musela pracovat celé dva roky na DA. Dnes jí na to stačí jen jeden film.

Jinak 1TB disk je sice dobrá věc, ale když se posere, tak to je problém. Já jsem si svůj neužil ani den (už týdny čekám až ho dostanu zpátky, protože mi ho nechtěli vyměnit za nový kus a tak ho poslali na opravu - to chci vidět co tam chtějí opravovat). Aspoň jsem se poučil. "Křehké" věci kupovat osobně. Nikdy neobjednávat přes internet, protože Češi jsou kreténi, kteří nedokáží takovou věc ani zabalit. Kdo normální hodí HDD do velké krabice bez jakékoli ochrany proti zničení, jen samotný disk vůbec nijak zabalený v obrovské krabici, kde se cestou umlátí k smrti.

01 úno 2009, 12:13