Právě je 16 pro 2018, 15:09

Killer Inside Me 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Killer Inside Me
Nový film, ve kterém by Jessica měla hrát se jmenuje "Killer Inside Me" a měla by tam prý být prostitutka. Hlavní roli si zahraje Casey Affleck.

Tady jsou zprávy, které vám řeknou více.
http://www.slashfilm.com/2008/11/07/cas ... inside-me/
http://www.aceshowbiz.com/news/view/00019717.html

08 lis 2008, 12:59
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Killer Inside Me
Na moviezone je ke shlédnutí trailer. Ještě jsem neměl šanci jej vidět, ale má stopáž kolem 5 minut.

06 lis 2009, 15:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Ten už je tady na webu od včera. Whill myslí na všechno, takže co je jinde je i tady.
Ale zatím mám takový pocit, že co se toho filmu týká, tak to s Jessicou bude asi jen takový, že tam na chvíli ukáže zadek a pak jí zabijou. Další malá bezvýznamná role.

06 lis 2009, 16:19
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No popravdě jsi mě k tomu navedl vlastně ty tou promo fotkou z Machete, kdy jsem začal hledat něco kolem filmů a kdesi jsem narazil na trailer, ani už nevím kde, a všiml jsem si, že je to dokonce čerstvá novinka. Jinak jsem chtěl jen nahodit fotky .. teda spíše jsem o tom jen uvažoval, ale ten trailer a představa, že budu po dlouhé době aktuální mě k tomu pak přinutily. Ještě jsem včera postřehnul, že to video co jsem na web včera večer nalinkoval z YouTube má jakousi vadu kdy se to cca po minutě zastavilo a bylo třeba to na časové ose trochu popostrčit. Teď jsem přijel ze školy a hodil jsem tam jiný zdroj, včera nic jiného na YT nebylo.

Ad film .. no jako a ještě ten zadek nebude její ... včera jsem k tomu četl takový komentář "Jessica loves her body doubles don't she?" .... no a je to jistý, že jestli tam bude více takových záběrů ... jinak nevím jak velká ta role bude ... co víš .. třeba po tom jak ji tam zřídil ještě vstane ... haha ... ale připadá mi, že v těch záběrech co tam vidím je to po delší době víceméně vysmátých slaďáren (já tvrdím, že tlemit se umí každý) zase dobrý herecký výkon, alespoň po této stránce mě to zaujalo .... jinak mě ten film moc netěší, no ale je to její věc, že jo.

Pokud se někomu zdají předchozí věty nějak divně zkonstruované, tak je to tím, že mám teď vymytý mozek ze školy, radím všem obloukem se těmto institucím vyhněte :-D

06 lis 2009, 17:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Včera jsem uvažoval, jestli poslat na Twitter ještě rozbor toho Jessičina zadku, ale pak jsem si všiml, žes tam dal ty fotky a trailer, tak jsem se na to vykašlal. Proč to dávat 2x. Ale její asi fakt nebude. Dost pochybuju, že by se takhle nechala točit, ale kdo ví?

Jinak to video mi jelo bez problémů, takže to asi bude tím, že YouTube prostě občas nestačí a sekne se to. Občas se objevují takové případy, že se to natahuje hlemýždím tempem, takže se to musí aspoň 5x reloadnout, aby to zase šlo normálně. Ale všiml jsem si spíš toho "ořezu" videa, kdy to bylo takový po stranách divný.

Jinak jak zmiňuješ tu školu, tak se zdá, že nějaké podržpéro z hradu asi taky muselo podstoupit takové duševní trauma, protože prohlašovalo, že Češko chce vystoupit z EU. http://www.novinky.cz/domaci/183618-cr- ... yroku.html

06 lis 2009, 18:11