Právě je 22 říj 2018, 23:06

Barbarella? 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Barbarella?
Čistě náhodou jsem narazil na tuhle zprávu, která je už někde ze začátku července a píše se tam, že Jessica by měla nahradit Rose McGowan v remaku Barbarelly od Rodrigueze:

Citace:
Jessica Alba to star in remake of Barbarella
sundaymirror.co.uk 6/07/2008

Jessica Alba is to play Barbarella in a remake of the classic sci-fi movie.

The Sin City and Fantastic Four star will take on the erotic role made famous by Jane Fonda in 1968.

Jessica, 27, landed the part after director Robert Rodriguez split from his actress girlfriend, Rose McGowan.

He had been planning to remake the film with Rose in the leading role, but studio bosses refused to finance the £50million scheme because Rose wasn't a big enough name.

An insider said: "Now Rose is out of the picture, Jessica is perfect - she's gorgeous and can be a badass on screen."

Zdroj + Jiný článek + něco v češtině + jako obvykle tisíc dalších kopií všude na netu, když pohledáte

Copak to je za kachnu ... mi se to nějak nezdá ... všimli jste si téhle informace vůbec někdo? :)

18 zář 2008, 02:48
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Barbarella?
Před pár měsíci jsem to viděl, ale nikde to nebylo nijak potvrzené. Podle mě to jedna z dalších zpráv, které si někdo vymyslel a nebo se o tom jen uvažovalo.

Určitě by to bylo zajímavé ji v něčem takovém vidět, ale opravdu tomu moc nevěřím. Kdyby to vzala, tak by už všude byly stovky článků a ne jen ty dva.

18 zář 2008, 11:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Taky na to tak koukám, už kvůli obsahu filmu. Jinak článků je zhruba tolik kolik u jiných zpráv, že by jich bylo zrovna nějak málo se mi nezdá. Píšu to i v úvodním příspěvku a je jasné, že je to většinou podobný text - vždyť u všech ostatních zpráv je to stejně. Ale jak říkám, taky to mám za kachnu.

18 zář 2008, 13:43
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Článků je hodně, ale se stejným obsahem. Ale když v něčem opravdu má hrát, tak jich je více. A taky to je v těch "filmových" webech, kde jsou zaručené informace. Tohle je jen něco z té letní okurkové sezóny.

Ale jak říkám, uvidíme. Ale opravdu se mi to nezdá. Ještě ani nezačali se Sin City a už by měli točit jiný film? Robert Rodriguez je sice skvělý, ale tolik práce najednou, to je až příliš. A navíc by to už Jessica sama potvrdila. Kdo ví. Ale aspoň by to bylo něco z toho sci-fi, které jí jde. Byla by to dobrá zpráva, ale stejně se mi tomu nechce věřit.

18 zář 2008, 13:50
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak kdy se bude točit druhé SinCity to se ani netroufám odhadnout (bez ohledu na akt. info), vzhledem k tomu kolikrát to posunuli. Jinak já fakt nevím co jsou pro tebe filmové weby, protože já v těch odkazech vidím i filmové weby, ale nevím jestli jsou dostatečně filmové :D O tom, že je to stejné jsem psal, jako ale u všech článků. ..ideální by bylo kdyby se objevila po čase zase další nová zpráva, ale zatím to tak nevypadá... Ale stejně je to okurka, to máš nejspíš pravdu, taky tomu nevěřím.

18 zář 2008, 14:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Já myslel něco typu Variety atd. Ty tzv. filmové weby jsou většinou jen takové obyčejné zpravodajské, které se chtějí přiživit na zprávě, která nemá ani žádné kořeny.

A Sin City 2. To je otázka. Spekuluje se o roce 2009. Na IMDB je 2010, takže kdo ví.
To mi připomíná, že kdyby v tom měla hrát, tak by se to už za ty měsíc objevilo třeba na tom IMDB. Zatím jediné co je 100% potvrzené je Sin City 2. U toho Invisible ... to taky není ještě snad na 100% jisté. A FF3 ještě oficiálně taky není potvrzené.

EDIT:// Tak se opravuji. U toho Invisible by to už mělo být docela jisté.

18 zář 2008, 14:07
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick píše:
... jen takové obyčejné zpravodajské, které se chtějí přiživit na zprávě, která nemá ani žádné kořeny. ...

Nemůžu si odpustit... čili myslíš <joke> něco jako Moviezone </joke> ... i když tam je to lehce jiný příběh, víc český :-D

Jinak souhlas a kdy se rozhoupou se Sin City uvidíme (počkáme a snad dočkáme ;) )

18 zář 2008, 14:26
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Přesně tak. Ten Moviezone :scared: :thumbdown: je výstižný.
Variety dříve bylo placenou službou. Teď to už asi neplatí jak vidím. Ale vždy mělo zaručené informace, které se zakládali na pravdě a skutečných zprávách.

18 zář 2008, 15:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Také jsem to před pár měsíci četl, ale jedná se o natolik neověřenou zprávu, že to ani za mák nepovažuju za pravdu. Pokud by to nešťastnou náhodou pravda byla, tak se může Jess rovnou rozloučit s tím, že jí někdy budou brát za seriózní herečku (Vzhledem k povaze filmu).

Mick, Whill: Co mi to sakryš děláte, člověk jeden den nemá čas na fórům a vy postnete tolik příspěvků, že nemám čas sledovat. :) :) :)

19 zář 2008, 22:19