Právě je 19 pro 2018, 03:40

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
An Invisible Sign Of My Own 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek An Invisible Sign Of My Own
Vypadá to, že Jessica si zahraje v dalším filmu, který má název "An Invisible Sign Of My Own". Měla by být matematický génius.
Trošku více info je tady.

09 zář 2008, 10:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: An Invisible Sign Of My Own
Jsem zvědav, co se z toho vyklube. Popravdě, čekal jsem, že si dá několik let pohov od filmů a bude se věnovat rodině.

09 zář 2008, 13:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Že by další křečovitá snaha Jessicy nebýt obsazována do rolí jen kvůli 'fasádě'? No, jestli jo, tak potěš pánbůh (a to jsem nevěřící), tohle nikam nevede. Vždyť přece může hrát ve filmu, kde bude zároveň krásná a inteligentní, pro zvýraznění 'vyšších hodnot' snad není nutné nasadit si brýle a vzít si do ruky sešit... Role by měla být přirozená a nikoli násilná. Jsem taky velice zvědav co se z toho nakonec vyvine, ale dávám tomu velice nízké naděje - variací na génie všech typů už tady bylo až až a kritika to opět rozmetá na cucky.

PS: Dalo by se logicky předpokládat, že si Jess dá pohov od filmu (i proto, že tvrdila že rodina je pro ni hlavní), ale vzhledem k tomu, že touží po dalších dětech... pár let teď, pár dalších později... to by pak netočila asi vůbec :) Myslím si tedy, že její vyjádření o tom, že rodina je nad kariérou nebylo myšleno zrovna ve smyslu, že by zcela přestala na čas točit.

09 zář 2008, 21:34
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Docela doufám, že to bude komedie a ne obyčejný film. Jestli to bude komedie, tak to nemusí být špatné. Jako inteligentka by mohla být zábavná. Ale už ten samotný název spíše říká, že to bude nudné. No, necháme se překvapit. Ale kdyby to bylo jako GLC, tak by to bylo dobré. Mě se ten film prostě hrozně líbil (i když většině ne).

Jinak Jessica stejně ještě bude muset točit pokračování Sin City, které se už roky odkládá a taky FF3, takže dát si větší pauzu si ani nemohla. Sama říkala minulý rok, že to je jen na osm měsíců (no, byl to skoro rok) a ihned jak to řekla, tak jsem si pomyslel, že je těhotná, i když to nejdříve popírala. Je ale docela škoda, že svou dceru chce držet dál od hraní.

09 zář 2008, 23:59
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jessica by si 'to' (kapku uznání) už fakt zasloužila, ale to by si musela zvolit vůči sobě trochu střízlivější roli. Ani nevíš jak bych si přál aby z tohoto filmu vzešlo pro Jessicu něco pozitivního, ale tady jsem si skoro jistý, že tomu tak nebude. Být to komedie, mohla by to zachránit, ale já už nechci vidět další "záchrany" ... 'matematický génius' ... já už teď padám ze židle a kritici z toho budou mít srandu ještě větší. Velice lehce jí tady přišijou ty oblíbené fráze o nevěrohodném výkonu a zase bude vymalováno. Sice jsem si nekoupil křišťálovku, ale vidím to hodně živě. Musí to být něco co jí bude pasovat, něco jako byl svého času Dark Angel, ten pasoval, dokonale. Jsem pro jakoukoli roli z jakéhokoli žánru, která bude mít slibné vyhlídky, ale néé tohle další plácnutí do vody... Nemůžu skrývat, že mě už trochu štve, že Jessica plýtvá svůj talent na tyto pseudopokusy o 'cosi'.

S tím držením Honor dál od hraní... bůh ví jak to nakonec bude (už podruhé za krátký čas vyvolávám boha 8-) ) ...lidé něco říkají a za chvíli je tomu jinak. Příčiny to mívá různé, z těch častějších je to omamná vůně peněz, vidina příležitosti. Kdo a proč by potom studoval, těch osvícených je mezi námi málo ;)

11 zář 2008, 01:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To studium je k ničemu, to můžu sám potvrdit. Ale lidi, kteří rádi tráví čas mezi jinými lidmi a potřebují něco dělat si rádi zastudují a bude je to i bavit. Taky ale nevěřím, že Honor zůstane od hraní úplně odtržená. Navíc nesmíme zapomínat, že je už 21. století a technologie jdou velmi rychle kupředu, takže bych se nedivil, kdyby v té době až Honor bude dospělá ještě vůbec něco jako herectví existovalo. Stačilo by jen mít pořádný počítač a postava je od živé k nerozeznání. Proč platit hercům miliony za něco, co zvládne počítač "zdarma" a přesně podle představ režiséra.

Co se ale těch kritiků týká, tak nechápu, že jim lidi ještě věnují pozornost. To jsou lidi bez smyslu pro humor, kteří nepoznají dobrou věc ani kdyby je nakopla do prdele. Stačí se podívat na seznam filmů, které dostávají nějaká ocenění a oscary a takové nesmysly. Vždy to je něco dlouhého, s hlubokou myšlenkou a hlavně nudné. Raději Jessicu uvidím s tou Zlatou Malinou v dobré vtipné komedii než jako držitelku třeba oscara za nudné veledílo, které se líbí kritikům (asi jediným lidem na této planetě).

11 zář 2008, 10:55
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No, zřejmně tu budu jediný, který by ocenil nějaký vážnější počin než komedii (Ještě pořád sním o tom, že natočí nějaký dobrý sci-fíčko :) ).

Nicméně, řešit to, jestli dostane lepší roli je zřejmě bezpředmětné. Chytráci, co píšou ty natolik nelichotivé recenze, si z toho udělali hobby a jejich jediným záměrem je se co nejvíce přiblížit senzačním příspěvků velikánů jako je Blesk, proto, ať bude mít Jess jakoukoliv roli, stejně ji rozcupujou na kousky.

P.S.- Omlouvám se reportérům a čtenářům Blesku, že jsem použil jejich časopis jako příklad určité skupiny lidí. Každý má na světě své místo i pravdomluvné zpravodaje jako výše zmíněný deník.

P.P.S.- Aby nedošlo k omylům. Mé přirovnání se týká zveličování a překrucování skutečnosti a snaze za pomocí jadrné mluvy upoutat větší masy lidí (Nevím jak je na tom Blesk s mluvou ve svých článcích, asi jsou slušnější, nevím, nečtu)

11 zář 2008, 21:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Lukáši nejsi ani omylem jediný, kdo by rád viděl něco jiného než komedii. V nejhorším jsme totiž dva. Jiný žánr než komedie neznamená nutně nudu, ostatně i Mick psal kdesi vedle, že by rád viděl třeba akční film a já se s tím ztotožňuji a s rozšířením záběru na sci-fi nemám taky absolutně žádný problém, tedy spíše, to by bylo přímo a doslova ideální. Filmy z poslední doby, které mě alespoň trochu zaujaly jiným způsobem než smíchem a při kterých jsem neměl jen přiblblý výraz v ksichtu - Awake (jednoznačně no.1), Oko (ale jen lokacemi a celkovým prostředím, tady mám velké výhrady k lekačkám, potenciál to mělo větší) + klidně si k tomu přidej své oblíbené FF ;) Popravdě už mám vychechtané Jessicy v průměrných snímcích tak trochu dost. ...a pokud jde o tenhle film a komedii, jen jsem reagoval na to, že jak Mick zmínil tu komedii v souvislosti s tímhle filmem, tak že by to ten profláknutý 'námětový hotentot' (ala matematický génius) mohlo aspoň trochu zachránit.

//EDIT: p.s. - Jinak mluvíš o tom, "...jestli dostane lepší roli je zřejmě bezpředmětné..." apod. .. osobně si ale nemyslím, že tohle je role, kterou "dostala" ... já Jess podezřívám, že je to role, kterou si "vyčíhla", a tuším, že vím proč - viz první věta v mém prvním postu tady. Ovšem podle mě je to špatný přístup. ( --vše bez záruky, křišťálovka je odvčera mimo provoz)

12 zář 2008, 02:19
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Kdyby hrála ve sci-fi, tak to by byla asi nejlepší zpráva roku. Bohužel jediné, co má se sci-fi společného je FF, ale to je aspoň zajímavé a dobře se na to kouká a hlavně to je vtipné - zvláště ta prodloužená verze.
Ale říkám si, že kdyby opravdu měla hrát něco s touhle tématikou, tak by určitě sklidila lepší kritiky. Přeci jenom sci-fi má vždycky dobrý ohlas. Nejhroší jsou jen ty filmy, kde hrajou různí hromotluci bez mozku. Viz třeba ten film, co bude v sobotu na Nově s Lundgrenem nebo jak se to píše.

Bohužel ale u tohle filmu mám pocit, že to bude totální propadák. Někde jsem jen tak vyčetl, že to je thriller nebo něco takového, takže moc srandy a vtipu tam asi nebude. A taky mám pocit, že tu roli nedostala jen tak. Docela bych souhlasil s Whillem a jeho křišťálovkou. Je to docela škoda.

Ale v posledních dnech jsem si říkal, že by bylo docela dobrý, kdyby si zahrála třeba v nějakém sitcomu. Tam by sice měla mizerné kritiky jako vždy, ale zase by aspoň lidi pobavila. Ale to se asi nikdy nestane. Stejně jako hraní v seriálech. Bohužel z ní je už jen "obyčejná" filmová herečka, která má už víc peněz než pánbůh, takže si může vybírat. A bohužel její výběry jsou dost špatné.

Nejvíce bych jí asi přál, aby se dostala do nějakého toho filmu, co vzniká jen jednou za pár let a patří mezi nejúspěšnější. Něco jako třeba Piráti z Karibiku nebo Pán prstenů či Harry Potter. Tím by se dostala zase nahoru mezi úplně nejslavnější hvězdy. Tak snad zase někdo něco tak geniálního vymyslí, co přitáhne celý svět do kin. Ale mám pocit, že už to bude zase trvat pár let. Přeci jenom v posledních letech se už to štěstí na kvalitu vyčerpalo.

A nebo aby dostala roli v normálním filmu ze života, kde by se mohla chovat úplně normálně. Jako v Honey nebo Se slovníkem v posteli, což jsou asi nejlepší filmy její kariéry. Prostě tam je přirozená, žádné předstírání.

12 zář 2008, 11:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

PROBOHA !!!!!!! Jenom ne v Harry Potterovi ! Už ze zásady se na takové filmy nekoukám a poslední co bych chtěl by bylo vidět jí v něčem takovém. Přesněji, nic proti Potterovi nemám, ale ze všech filmů, co mně nejvíce nelákají je na prvním místě právě on.
Ježkovy voči, teda to byl otřes.

Hele, je mi jasné, že tato série má mnoho fanoušků a někteří jsou i na tomto fóru. Promiňte, jediné co říkám je to, že to není můj šálek čaje.

12 zář 2008, 13:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nevím na jakým stupni je dneska bio zátěž, tak bacha na to Lukáši :-D Já jako nevím co by tam hrála.. co mě neminuly ty ukázky v televizi tak tam jsou samé čarodejnice a jakési poletuchy či co :laugh: (....to Mick: no sorry, ale jak vidíš, s náma dvěma si to zrovna s tím Harrym teda nevychytal ;) )

A tak na okraj, když už teda padla zmínka o tom Fotrovi, tak já ho neviděl, nečetl, nic :) ...opravdu. Pána prstenů jsem taky nečetl ani neviděl a necítím se být nějak ochuzen :) ..a to je co říct, tohle totiž přinejmenším viděl snad každý. Mám tady jen trilogii knih od Larryho Nivena - Prstenec, Stavitelé Prstence a Pánové Prstence, ale to je hádám něco jiného :laugh:

...na mě se ale nikdo nekoukejte, já jsem asi divnej bo jsem neviděl ani třeba takové Hvězdné války :scared: (teda jo, půl hodiny, pak jsem to přepnul) ...Když už prostě pozoruju takové to určitým způsobem specifické, nezaměnitelné, nenormální "halo" kolem nějakého filmu, už tak nějak vím, že bych se od něj měl držet dále.

Tak jsem se vypsal, hlavně si to neberte nikdo osobně, každý máme jiný vkus.

Mick: s tou přirozeností v Honey apod. 100% souhlasím, jak už jsem napsal nahoře, ta role jí musí sednout, nej byl hlavně ten Dark Angel .. ach jo - - - - hluboké povzdechnutí ... a druhé hluboké povzdechnutí ještě za další věc co říkáš, a sice že v seriálu už Jessicu těžko kdy uvidíme...

12 zář 2008, 16:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Já nemyslel Harry Pottera nebo jiný z těch filmů. Ale film jako takový, který zná každý, který prostě něco znamená. Když se to tak vezme, tak ty tři série filmů jsou nejúspěšnější filmy 21. století. Nejznámější a nejoblíbenější u většiny populace na Zemi. Tak jsem to myslel. Aby se prostě zapsala do dějin něčím, co zná opravdu, ale opravdu každý.

12 zář 2008, 16:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

jo tak tys to myslel z hlediska popularity, tak to potom rozumim :)

12 zář 2008, 17:35
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No, já to taky nepochopil, ale přesto se držím svého původního příspěvku. Harry Potter není můj šálek čaje (já vím, opakuji se), ale je mi jasné, že spousta lidí to má ráda. Proti gustu....Stejně je to s Pánem prstenů.
Ale stejně, ať už si o tom filmu myslím co chci, z hlediska popularity, Sin City je příkladem takového úspěšného filmu. Škoda jen, že je tam Jess tak poskromnu (Ale mezi námi, Sin City se mi líbí jen o trochu víc než výše zmíněný Pán Prstenů(Promiňte, ale film, který začíná a končí na největší škále bezdůvodného násilí filmové historie, také není můj šále....ale vždyť víte, co chci říct, že? :) )).
Také jsem zjistil, že čím větší humbuk vznikne kolem nějakého filmu, tím více nemám chuť se na něj podívat, zvláštní že?.
Krom sci-fíček jsou dneska na vrcholu komiksovky. Já bych rád viděl Jess třeba v takových X-Menech. Pro mně jsou nejlepší komiksové adaptace (A tím nemyslím jejich věrnost původní předloze) právě X-Meni. Ve filmovém průmyslu mají největší potenciál. Vidět Jess v X-Menech, skákal bych radostí ke stropu :thumbup:

12 zář 2008, 18:38
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No, jsem docela zvyklej na to, že mi lidi nerozumí, když něco říkám. To je takový dar i prokletí jak říká Monk.

Ti X-meni by pro ni byly jako vyšití, to je pravda. Já osobně bych jí tam dal třeba místo Storm, asi by víc vynikla.

Ale pokud budou někdy točit něco extra, co se každému vybaví ihned jak se řekne najaké klíčové slovo, tak doufám, že v tom dostane roli. Když jsem se nad tím ale zamyslel, tak to jsou vlastně "pohádky pro dospělé". Obyčejné filmy jsou nudné a nikdy nezískají takovou popularitu. Takže aspoň ty komiksové filmy jí pořádně sedí. Doufám, že dostane víc rolí s takovou tématikou, protože "obyčejné" filmy jí nesedí.

A pokud jde o ty Pány prstenů, tak podle mě jsou na tom hlavní právě ty bojové scény. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem asi po hodině odešel z kina. Ale když jsem viděl druhý díl doma na počítači, tak se mi to docela zalíbilo.

12 zář 2008, 18:59
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Začínám si myslet, že i když najdeme něco, na čem se všichni (tři) schodneme, vždy to musí něco pokazit. :-D :-D (Třeba opět já)
Postava Storm je natolik přemrštěná, že ze všech X-Menů mi nejvíc vadí. Storminy schopnosti ji posouvají na žebříčku nereálnosti od 1 do 10, kde 10 je nejnereálnější, na 15. Teda, já X-Meny nepovažuji za něco naprosto reálného, ale ve všem se snažím najít nějaké to pojítko, kde si můžu říct "Jo, to by mohlo být možné" (Možná proto tolik žeru DA :) ), ale u Storm se mi to ještě nepodařilo.
Verdikt, v X-Menech = určitě ano, jako Storm = doufám ne !
Jako herecká role je to určitě výzva, a tak to asi Mick myslel, ale kvůli mé naprosté antipatii k této postavě doufám, že Jess ji hrát nebude. V marvelversu je tolik dalších mutantů....chce to jen hledat.

12 zář 2008, 19:09
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mne by sa pacila keby hrala v serialy ako je napriklad Heroes...podla mna by tam padla ako uliata :roll:

15 zář 2008, 20:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mně by se líbilo, kdyby se třeba jen mihla v seriálu Supernatural. Po Dark Angel je to můj druhý nejoblíbenější seriál.
Heroesy mně bavily asi tři týdny a pak tak rychle jak přišli i odešli. Bohužel za sebou zanechali prázdné místo v peněžence a 7 dvdéček, které nemám kam položit. Ani nevím proč. Zápletka se týká věcí, co mám rád. Herci jsou dobří. Scénáře perfektní. Ale všechno dohromady mně už nějak neláká. Třeba se to nástupem třetí řady zpraví, ale osobně tomu moc nevěřím.

p.s.- k těm heroesům, mohla by hrát takovou....třeba Jessicu, že ? :)

15 zář 2008, 21:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

O seriálech si můžeme jen nechat zdát. Tam už se nikdy nevrátí. Moc práce za málo peněz, kdo by to dělal?

Stejně úplně nejlepší by pro ni byly akční filmy. To je jediné, co jí jde a kde opravdu vyniká. Snad si to taky někdy uvědomí a zaměří se spíše na takové věci a sci-fi a ne na hraní obyčejných rolí jako nějaká malá postava, která v tom houfu úplně zaniká. Třeba něco typu Resident Evil, to by se mi moc líbilo. Ani ne moc násilí a krve, prostě normální akčně-sci-fi laděný film.

15 zář 2008, 21:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick píše:
Stejně úplně nejlepší by pro ni byly akční filmy. To je jediné, co jí jde a kde opravdu vyniká. Snad si to taky někdy uvědomí a zaměří se spíše na takové věci a sci-fi a ne na hraní obyčejných rolí jako nějaká malá postava, která v tom houfu úplně zaniká. Třeba něco typu Resident Evil, to by se mi moc líbilo. Ani ne moc násilí a krve, prostě normální akčně-sci-fi laděný film.

Pod toto se podepíši bez zbytečného komentáře.........ehm.....podepisuji: Lukáš

15 zář 2008, 21:34
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další