Právě je 26 zář 2018, 11:10

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
An Invisible Sign Of My Own 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: An Invisible Sign Of My Own
No jo no ... stejně mám pocit, že Jessica nám bude "na zlost" točit samé komedie nebo jak říká Mick, filmy kde bude vcelku nevýrazná :thumbdown: :neutral: ... zvlášť teď s Honor, protože přecejen akční a jim podobné filmy, asi vyžadují trochu větší fyzické úsilí ...

16 zář 2008, 20:47
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Fyzičku, tu ona má. Ta snad posiluje celý den, že tolik zhubla. Ale bohužel jí nedochází, že ona je akční a ne obyčejná tuctová herečka. Ale kdo ví, třeba se to časem změní. A ona půjde do něčeho, co jí opravdu padne. Zatím to je obyčejný průměr.

16 zář 2008, 20:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak to je mi jasné, ale však víš jak jsem to myslel... dítě = starosti = únava ... to s tím jestli chodí do posilovny nemá až tolik společného (to je pro ni asi osobní nutnost), otázkou je, jestli se jí chce "mordovat" ještě "bokem" :)

16 zář 2008, 21:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Vím jak jsi to myslel. Ale ono jde taky o to jaký by to byl akční film.
Ale stejně, nejdříve by s tím začala tak koncem příštího roku, možná až v roce 2010 a to je spousta času. Teď má před sebou ty tři filmy a další se uvidí. A ty starosti kolem malé už budou celkem pryč. To už pomalu bude umět chodit a i trošku mluvit. A opravdu by mě zajímalo, jestli jí Jess nechá hrát nebo ne. Třeba v té FF3 by se mohla ukázat. Tam už má mít dítě, aspoň tak to před lety Jess nastínila.

16 zář 2008, 21:08
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak v tom akčním filmu určitě záleží na hodně okolnostech, jak je celkově koncipován apod., to je pravda. Akorát se mi zdá, že jsi zapomněl, že Jessica chce velkou rodinu ;) ...no uvidíme jak to nakonec dopadne, asi se stejně nedá dělat nic jiného než se nechat překvapit.

16 zář 2008, 21:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No jo, na to jsem zapomněl. To je jedno dítě na 1,5 roku. Tak další očekávejme tedy začátkem roku 2010.

Nechme se překvapit. Třeba bude mít nějaké zajímavé role.
Zase je ale pozitivní, že dva za tří jejích filmů co má v plánu aspoň jsou očekávané trháky, na které se miliony lidí už těší. Třetí bohužel asi nebude to nejlepší, ale co se dá dělat. Ale zase všechny filmy, které natočí budou lepší než Paranoia, to byl děs.

16 zář 2008, 21:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No jo, ale já se na ně nějak netěším :D Lukáš se těší aspoň na FF3, ty se těšíš nevím na co no a já bych místo těch dvou trháků možná i nejspíš strávil tu Paranoiu (ach bože) :D .. so I'm still waiting...

16 zář 2008, 21:35
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Já se těším na Sin City 2 a FF3. Oba velmi dobré filmy. Ale každý má jiný vkus.
Filmy podle komiksů jsou asi to nejlepší, co v současnoti vůbec je. Obyčejné filmy jsou ze života, takže jsou nudné. Proč se dívat na něco, co prožíváš každý den. Ale komiksy jsou fakt dokonalé.

A další věc na kterou se moc těším jsou Star Wars na BD. To je jedna z nejlepších věcí 20.století.

16 zář 2008, 21:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Filmy ze života nepovažuju za nudné, jen je třeba umět je natočit. Bavili jsme se ale o akčních filmech a já jsem za ...ať už z "reálného" prostředí nebo sci-fi. Ale komixy... s těmi komiksy to mám prostě holt těžké - kouknu, ale u vytržení teda nejsem ... no a o SW jsem už tady psal - to jsem po půlhodině přepnul, asi ve chvíli kdy míra nudy u mě přesáhla únosnou mez. Že je to o vkusu je jasné, takže já stále čekám... snad se dočkám :)

16 zář 2008, 21:54
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Určitě se dočkáš, jen je otázka, jestli to bude v tomto životě. :)

Ale třeba u těch Star Wars je třeba zajímavé to, že díky nim je v civilizovaném světě úroveň kina úplně někde jinde. Pokud si to dobře pamatuju, tak se to v té době vysílalo jen v kinech, které dokázali splnit přísné nároky George Lucase na kvalitní prostorový zvuk.
Třeba tady v Duchcově jsou ještě v době před SW. Máš tam dvě bedny a poslouchej si co chceš. A protože se jedná už o starší zařízení, tak se to v půlce filmu vypne a zhruba půlhodiny je přestávka, aby se to ochladilo a pak se zase začíná promítat. A v Teplicích to není o moc lepší. O pár bedýnek víc, ale kvalita tak 50 let dozadu. Kdo neviděl a hlavně neslyšel, neuvěří.
SW zapříčinili revoluci, která se ale bohužel do zapadlejších koutů světa (Česko) asi nikdy nedostala.

16 zář 2008, 22:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

nooo..ta revolucia sa do ceska niekedy dostane.ale co teke slovensko,??to bude este horsie :(

17 zář 2008, 14:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick píše:
... Ale třeba u těch Star Wars je třeba zajímavé to, že díky nim je v civilizovaném světě úroveň kina úplně někde jinde. Pokud si to dobře pamatuju, tak se to v té době vysílalo jen v kinech, které dokázali splnit přísné nároky George Lucase na kvalitní prostorový zvuk.
Třeba tady v Duchcově jsou ještě v době před SW. Máš tam dvě bedny a poslouchej si co chceš. A protože se jedná už o starší zařízení, tak se to v půlce filmu vypne a zhruba půlhodiny je přestávka, aby se to ochladilo a pak se zase začíná promítat. A v Teplicích to není o moc lepší. O pár bedýnek víc, ale kvalita tak 50 let dozadu. Kdo neviděl a hlavně neslyšel, neuvěří.
SW zapříčinili revoluci, která se ale bohužel do zapadlejších koutů světa (Česko) asi nikdy nedostala.

Tak z tohohle úhlu pohledu je to možné, nevím, dění kolem SW jsem nesledoval, takže ani netuším, že mají na svědomí nějaké urychlení modernizace v kinech co se audia týče. Kina na malých městech a vesnicích asi ani nemá smysl zmiňovat. Však to, co říkáš o té pauze kvůli chlazení, je dostatečně výmluvné. Pokud to nemá investora tak pro obecní pokladnu to asi nebude priorita. Tady v Ostravě jsem pak byl prakticky jen v Cinestaru (pokud nepočítám teď už bývalé kino Vesmír - nynější posluchárna VŠB, a pár malých kin, které se snad kinem ani nazvat nedají). Nevím v čem konkrétně měla ta revoluce spočívat - na co byly z hlediska zvuku kladeny nároky, ale mám pocit, že jen o počtu beden to asi nebude, jak říkáš. Jestliže tady v Cinestaru je v každém sálu nějakých 20 beden, tak o nějaké zvukové nirváně taky řeč být nemůže. Není to sice nic hrozného, ale celkový dojem ti prostě kazí "řinčení" repráků při určitých frekvencích v kombinaci s vysokou úrovní hlasitosti kde je vidět, že ty bedny na to nemají a je to prostě tak na hraně. Určitě tomu podle mě nepřidává i celkový koncept toho multiplexu, kdy je každý sál relativně úzký (o cosi širší než šířka plátna). Sice tak nikdo nesedí úplně mimo obraz, ale akustice to asi moc nepomáhá. Nevím jestli jsi někde v Cinestaru byl a jak to vidíš ... já už tam nebyl nějaký ten pátek, tak možná se i něco změnilo. Osobně totiž raději dávám přednost sednout si k filmu v klidu doma.

PS: Zrovna jsem si všiml, že v Cinestaru se od 18. vysílají nějaké SW: Klonové války, to je asi to nejnovější, ale koukám, že na CSFD tomu moc nedali. Asi už je to taky hodně převařené téma...

slavoK17 píše:
nooo..ta revolucia sa do ceska niekedy dostane.ale co teke slovensko,??to bude este horsie :(

Tak to je sice možné, ale myslím, že to máte tak trochu jak u nás, čili první je Praha a pak to ostatní (tedy možná a kdoví jestli)... takže hledej v Bratislavě ..ale jen hádám, jak to máte u vás s kiny to fakt nevím.

17 zář 2008, 15:37
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Buď rád, že u vás máte aspoň Cinestar. Co by za to lidi tady dali. Kdysi bylo kino v každém městě. Dokonce i tady. Teď už tu z 6 kin zbývají 3 a z toho jen jedno má jakžtakž normální návštěvnost. Třeba to duchcovský, tam chodí asi tak 5 lidí (a to si nedělám srandu. Musí tam být určitá kapacita, aby začali promítat. Naposledy to bylo plné, když dávali s půlročním zpožděním Titanic někdy v minulém století). Občas se ty lidi prý modlí, aby ještě někdo přišel, aby to mohli vidět.

Ale taky dávám přednost domácímu "promítání". Je to levnější, pohodlnější a hlavně kdykoli, kdy chceš.

Jinak zatím nejlepší kino kde jsem byl, tak to byl IMAX v Praze. Docela dobré to 3D. Když ne zvuk, tak aspoň obraz stál zato.

17 zář 2008, 16:50
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Natáčení tohoto filmu začne už asi brzy a Jessica se rozhodla, že malá Honor půjde s ní a bude tam celou dobu natáčení.
No, aspoň pochytí nějaké ty herecké návyky až se bude připravovat na svou vlastní kariéru.

15 říj 2008, 09:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Už tu jsou další informace o dalších dvou hercích, kteří tam budou hrát. Více v tomto článku.

A mám pocit, že to možná bude dobrý film. Uvidíme, co se z toho vyvine, ale zatím nevypadá to nějak špatně (aspoň ne tak jak jsem si dříve myslel).

27 říj 2008, 16:08
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak natáčení už začalo. Něco málo k tomu včetně fotek je tady.

01 lis 2008, 11:42
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Docela by mě zajímalo, zda je nezbytné aby matematik vypadal jako trotl :) ...no zatím to má vývoj přesně jak jsem si myslel, ale uvidíme, nechci předbíhat ...

07 lis 2008, 00:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Kdybys viděl ty, co učí na ČZU statistiku nebo matiku, tak bys tohle nikdy neřekl. Věř mi, že "učitelka" Jessica oproti nim vypadá velmi seriózně a decentně.

07 lis 2008, 02:05
Člen fanclubu
Člen fanclubu

:-D ... my měli na střední jednu fakt docela hezkou matikářku, na výšce už je to pravda horší - asi už hlubší stádium debility.

07 lis 2008, 02:10
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2