Právě je 22 čer 2018, 17:16

Kolekce Fantastická čtyřka - Prodloužená FF1 a obyčejná FF2 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Kolekce Fantastická čtyřka - Prodloužená FF1 a obyčejná FF2
Dnes mi přišla kolekce Fantastické 4, která je v současnosti ke koupi za cenu asi 360 Kč ve všech českých obchodech.
Ale lidi pozor. Ten papírový obal je špatně označený. Nutí vás myslet si, že je uvnitř jen obyčejná jednička a prodloužená dvojka. Jenže skutečnost je úplně jiná. Disky uvnitř mají úplně obyčejný obal standardních vydání.

Silver Surfer je v obyčejné verzi dlouhé 89 minut. Ale FF1, ačkoli má naprosto identický obal s klasickou verzí, je prodloužená. To znamená, že nemá dabing, který je všude uváděný, ale jsou tam jen titulky.

Takže pokud uvažujete o koupi, tak si dejte pozor, co budete kupovat, protože to je celé špatně označené a nejspíše si toho nevšiml ani distributor.

Disk z FF1 má na sobě přímo napsáno jen Extended Edition. Co se zvuku týká, tak tam sice je i čeština, ale je pouze z původní 101 minutové verze, takže ihned poznáte, že něco není v pořádku jak to začne v prodloužených scénách mluvit anglicky. Takže je lepší si k tomu pustit titulky.
Co jsem tak počítal, tak mi vyšlo, že to trvá asi 121 minut včetně titulků.

A ještě jedna věc. Tahle prodloužená verze je opravdu hrozně vtipná. Je tu spousta scén, které i vysvětlují určité věci, které byly trošku zamlžené v krátké verzi. Ale hlavně tu jsou spousty vtipných scének, které rozšiřují původní scény z krátké verze a vy se jen musíte smát. Škoda, že to do té původní verze nedali. Bylo by to o hodně vtipnější.

04 srp 2008, 14:57