Právě je 22 čer 2018, 17:15

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Meet Bill 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Meet Bill
Film jde v pohodě, ale titulky mi na to nejdou? :shock: Nevíte čem by mohl být problém?

15 čer 2008, 09:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nevím co myslíš tím, že "nejdou"... nesedí časování? Tak to by bylo divné, protože mi to jede v pohodě a Tarrick tady taky psal, že sedí ... ty titulky jsou odsud: http://titulky.com/Bill-104013.htm ... jsou tam i nějaké aktualizované verze, tak zkus.

15 čer 2008, 16:27
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak se omlouvám :? chyba je v mým počítači. Ale už jsem přišel na způsob jak to spustit.

15 čer 2008, 20:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

tu to mate na upito.sk, kto by chcel
Kód:
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=04273f15fd357fa3697cd8332f342786
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=bb768e8f64b6673e9b2cdcd58d3b84b4
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=d13b5cb3aa619a9e5f7751ea81b78b28
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=6f1aab7f307ee09df0eeec9d4fb51cc3
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=c1edc653c8e67d82ef62731cdb0e2238
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=c07097749481a5af211afef3abc68867
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=f1e56a6d4fc6839058b802f388455077
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=c2340d3664fdd8a422394b8aeee754f2

Obrázek

28 čer 2008, 11:50
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nemůžu to vydržet :) Tak si říkám, že tady něco napíšu aspoň z mobilu, když už jsem teď v tahu... Před pár dny jsem večer koukal na tenhle film a musím říct, že se mi to jako komedie líbilo. Nebyl to ten typ filmu u kterého bych měl nějaké výbuchy smíchu, ale celou dobu jsem měl nasazený takový ten úsměv na tváři a po filmu taky dobrou náladu a to oceňuju :)

Jinak jsem si v závěrečných titulkách všiml, že film je opět z produkce Greenestreet Films a tak zkusím nadhodit téma ...vzpomínáte taky jak se Jessica někde zmínila, že se chce věnovat více nezávislému filmu? Jen by se hodila konečně už nějaká lepší role - myslím to teď jako role kde by mohla taky ukázat co v ní je, tak jak si to přeje ...toto byla prostě zase "jen vcelku obyčejná komedie", když to tak řeknu. Já to cítím tak, že u nezávislého filmu by mohla někdy přijít nějaká ta zajímavá příležitost. Přecejen možná v téhle oblasti panují trochu jiné poměry... myšleno teď ve všech směrech - obsazování herců, zkoušení nových věcí a přístupů, zajímavá témata, jiný náhled na "nutnost výdělku" ap.. Jak to vidíte s tímhle vy?

15 črc 2008, 21:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Hmm. No, myslím že mi všichni tady souhlasíme s názorem, že peníze nejsou vše (brrrr, nemůžu uvěřit, že jsem napsal takové klišé) a že by si Jess měla vybírat lepší role. Bohužel, jak se má prosadit, když jí jiné role nikdo nenabízí. Možná by měla vyhodit svého agenta a najmout si někoho lepšího. :) Doufám, že se vše k lepšímu obrátí, ačkoliv tomu moc nevěřím.

Co se týče Love Guru, mám stažený dvd rip, nicméně, stejně jako Meet Bill, mě ten film moc neláká. Určitě se na něj kouknu, ale asi až výhledově.

15 črc 2008, 22:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

S těma rolema máš pravdu. Chtělo by to něco, co by jí zase vyšvihlo nahoru. Ale teď se stejně asi bude hlavně věnovat Honor. Na začátku roku by měla točit Sin City ne (doufám, už to odložili mnohokrát)? A potom zase FF3, tak snad se dočkáme aspoň těchto komerčních filmů.

Do nezávislých filmů by možná jednou šla, ale zase kdo ví. Problém u všech filmů jsou peníze. A navíc spousta jich ani nevznikne. Stačí si vzpomenout na Sonic, který měla sama poprvé produkovat za tři miliony dolarů a dokonce v něm hrát hlavní roli. Mnoho se toho napsalo, ale postupem času se na film zapomnělo a nikdy nevznikl. A to se Jessica na svůj debut jako producentka moc těšila.

Jinak třeba Good Luck Chuck byla její nejlepší komedie (zatím druhá pokud dobře počítám). Sice kritiky byly hrozné, ale intelektuálové nikdy nepoznají dobré dílo. Filmy kde se musí myslet nemám rád. Snižuje to pak zážitek z filmu a je to nudné.

16 črc 2008, 12:03
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick píše:
...Jinak třeba Good Luck Chuck byla její nejlepší komedie (zatím druhá pokud dobře počítám). Sice kritiky byly hrozné, ale intelektuálové nikdy nepoznají dobré dílo. Filmy kde se musí myslet nemám rád. Snižuje to pak zážitek z filmu a je to nudné.

No, Good Luck Chuck je podle mně zrovna případ těch rolí, co by neměla brát. Jestli chce Jessica hrát v komediích, je to jedině dobře, ale chtělo by to opravdu dobré scénáře. G.L.CH postrádá šťávu. Neříkám, že je to špatný film, jen zdaleka nenaplnil mé očekávání. Fajn, je pěkný, ale potrvá to pěkně dlouho, než budu mít chuť se na něj znovu podívat.

Já bych uvítal filmy typu Se slovníkem v posteli. Podle mně je to Jessičin nejpodařenější film. Skvělý scénář, pěkné lokace, výborná hudba. Ani Awake nebyl špatný, ačkoliv mám Jessicu radši jako kladnou postavu. A ačkoliv jsou obecně považované za neúspěch, oslovily mne i obě FF (Možná jen proto, že čtu komiksy, ale co??). Také film Do hlubiny mám docela rád.
A zlatý hřeb ? No zcela jistě Dark Angel. Jakékoliv pokračování DA s Jessicou bych byl ochoten vyvážit vlastní vahou ve zlatě.
Nezmínil jsem Sin City. Je v tom jistý úmysl. Jsem asi jediný fanoušek Jessicy, který tento film zrovna nemiluje. Uznávám skvělé techniky použité při výrobě filmu, nicméně film stavěný pouze a jedině na násilí nemá potenciál k tomu, aby pro mně znamenal něco extra. Navíc, Sin City má dost svých vlastních fanoušku, že ? :)

(není potřeba mi odepisovat na "že", jedná se pouze o konstatování)

16 črc 2008, 13:20
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Každému se líbí něco jiného. To je normální. U Good Luck Chuck se mě právě líbí ten scénář. Je to něco, co tu ještě nebylo, něco nového. Jinde je pořád jeden a ten samý příběh na sto způsobů.

Ale Se slovníkem v posteli je něco jiného. Tyhle typy filmů se líbí, ale v poslední době se nějak vůbec netočí. Nebo aspoň nejsou vidět. Ten svět těch filmů pomalu směřuje už úplně někam jinam. A vymyslet něco nového je asi pro ty scénáristy stále složitější. Je to škoda. Ale třeba časem Jessica dostane nějakou dobrou roli v něčem, co se stane zase hitem.

Škoda, že netočí akční filmy. Třeba Do hlubiny je trošilinku akční, ale prostě na DA to nemá. Já bych uvítal kdyby hrála v něčem akčním, s prvky sci-fi nebo něco kolem komiksové předlohy. Ale prostě akční a hodně efektů. FF je taky trošku akční, ale není to přesně to, co bych si představoval.

16 črc 2008, 15:17
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Lukáš Rapouch píše:
Hmm. No, myslím že mi všichni tady souhlasíme s názorem, že peníze nejsou vše (brrrr, nemůžu uvěřit, že jsem napsal takové klišé) a že by si Jess měla vybírat lepší role. Bohužel, jak se má prosadit, když jí jiné role nikdo nenabízí. Možná by měla vyhodit svého agenta a najmout si někoho lepšího. :) Doufám, že se vše k lepšímu obrátí, ačkoliv tomu moc nevěřím.

Co se týče Love Guru, mám stažený dvd rip, nicméně, stejně jako Meet Bill, mě ten film moc neláká. Určitě se na něj kouknu, ale asi až výhledově.

nemohol by si sem hodit linky na ten dvdrip Love Guru?

17 črc 2008, 22:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Dřív jsem se k tomu nedostal a možná už jdu s křížkem po funuse, ale tento film vyšel 12.11 v novinových DVD za 49Kč.
Název: Bill
Blue Sky Film

Koupil mi to kamoš a ještě mi to nepředal, takže nemohu ověřit na 100% že to je tento film, ale podle všeho to vypadá, že ano.

16 lis 2009, 20:49
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2