Právě je 22 lis 2018, 13:01

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Awake 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Awake
Tady jsou informace k filmu Awake.
http://www.jessica-alba.name/film/awake.php

22 črc 2006, 15:12
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak na to se těšim, nevite někdo, kdy přesně má ten film vyjít???

02 říj 2006, 20:30
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Už brzo, v listopadu. Info o premiérách je na webu pod Menu. Jsou tam data všech filmů, co mají jít do kin.

02 říj 2006, 20:57
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak to vyjde trošku později, až v únoru. Jak se zdá, tak Jessičiny filmy se neustále jenom přesouvají a nebo vůbec do kin nechodí. Ale tenhle snad půjde.

30 říj 2006, 10:54
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Zase špatná zpráva, kolik toho ještě bude? Když už se na něco těšim, tak se to musí nějak pokazit. Doufám, že to bude alespoň v tuhle dobu, jak říkáš a zase to nepřesunou.. :?

04 lis 2006, 23:35
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ona je ještě jedna možnost, že to možná asi vůbec do kin nepůjde. Včera jsem se koukal na seznam premiér pro příští rok a jsou tam jen F4 2 a Sin City 2, ale Awake vůbec. Tak se asi necháme překvapit, ale já bych to už tipoval na naprosto stejný osud jako Into the Blue. Na to jsem se taky těšil minulý rok, protože mělo jít do kin taky asi toho 20. listopadu a pak to akorát někdy v březnu vyšlo na DVD.

05 lis 2006, 10:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Vi nekdo jak to s timhle filmem ted je? Mi se o Awake nepovedlo nic aktualniho najit.

19 úno 2007, 01:06
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Par stripku k tomuto (zatim) polomrtvemu filmu...

Oficialni web: http://www.greenestreetfilms.com/f_awake.html

Podle IMDb ma tentokrat mit premieru 30. listopadu 2007 (v USA) ...tak to jsem teda fakt zvedavy, jestli tomu tak bude ...s trailerem se zatim neobtezovali.

Nejake fotky:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

PS: Trochu me zaujal vice nez rok stary popis na Moviezone "Malý filmeček z nezávislé produkce má uvedení do českých kin jisté, v Americe však prozatím tápou. Snad to nemá souvislost s kvalitou..." - proc by mel mit Awake uvedeni v ceskych kinech jiste? Obrázek

15 říj 2007, 01:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek První Trailer !!!!!!!!!
Hurááá. Něco, u čeho jsem si už myslel, že to nikdy neuvidím, spatřilo světlo světa dnes.
Stahujte a vychutnejte si první pohled na tento film. :-)

http://www.moviezone.cz/movies/awakemov ... e/trailers

27 říj 2007, 10:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Obsazeni filmu na Moviezone samozrejme hned museli okomentovat v jejich duchu, stejne "bravurne" zhodnotili podle traileru i cely snimek... Nejvice mne ale dojala ta veta jak to bude mit film tezke u lidi nad 30 let :roll: ..to uz snad ani neni slusne. Mozna se ale autor dnes probudil z komatu a nestihl zaregistrovat, ze uz se zmenil rezim a lide se do skatulek neradi... pak bych mu takove reci mozna odpustil.

Jinak pridavam HD screeny z toho traileru:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

27 říj 2007, 17:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Kinopremiéra
Zdá se, že Awake bude mít premiéru v americe už 30.11, to jest už za pár týdnů. Jestlipak se dočkáme filmu i my tady, je zatím ve hvězdách, ale budu doufat.

07 lis 2007, 22:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Kinopremiéra
Jo, tohle datum už visí nějaký ten pátek na webu v premiérách, zmiňoval jsem to myslím i o pár příspěvků výše. Nicméně podle Moviezone "Malý filmeček z nezávislé produkce má uvedení do českých kin jisté" :lol: ..kde na to přišli to fakt nevím ..jinak doufáme asi všichni, v tom jsme za jedno :lol:

07 lis 2007, 22:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak to jsem nějak prošvihl. Každopádně, snad to nic nepokazí a po dvou letech ten film konečně uvidíme.

08 lis 2007, 00:08
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Poster:
Obrázek

Fotky z oficiálního webu (awakethemovie.com):
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

14 lis 2007, 23:01
Nováček
Nováček

Příspěvek 
Awake má $6,011,000 za první víkend

02 pro 2007, 22:01
Nováček
Nováček

Příspěvek 
To je neuvěřitený co dokážou na MovieZone napsat...přesvěčte se sami: http://www.moviezone.cz/clanek/12246-ma ... a-haydena/

02 pro 2007, 22:05
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
dallik píše:
To je neuvěřitený co dokážou na MovieZone napsat...přesvěčte se sami: http://www.moviezone.cz/clanek/12246-ma ... a-haydena/

:D Páni, no, musím říct, že mně to ani nepřekvapuje. Čekal jsem, že první na Moviezone, kdo napíše něco o Jess bude právě Cival. A právě jako reakci na diskuzi kolem The Eye. Cival hold nezklame. Asi je zbytečné psát cokoliv do jejich diskuze, pravděpodobnost úspěchu je tak 1 ku extrémně vysokému číslu.
Jediné, co k tomu mohu dodat je to, že lidé, kteří nečtou recenze tohoto typu, jsem ještě neslyšel mluvit o tom, že by Jess byla špatná herečka. Naopak tento názor zastávají ti, pro které je přečtený názor více, než jejich vlastní. Ale pokud si pan Cival chce myslet, že to, co píše je profesionální, už mu to nehodlám vymlouvat. Jen aby jednou netrpěl iluzí že umí létet a nevypadl z okna :-).
Awake je škoda. Ale pokud by se ukázalo, že film bude slabší (což je možné, ruku na srdce), není nutně pravda, že za vše může Jess (Ale Moviezone o tom stejně ví své).

P.S.-Ještě mně tak napadlo, pokud je pravda, že film pustili do malého množství kin a k tomu všemu vydělal 6 milionů, tak bych to neoznačoval za neúspěch.

02 pro 2007, 22:19
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Lukáši, tvuj příspěvek odráží realitu velice dobře, ale dovoluji si tvrdit, že však nemá ty správné "eMZet-grády", takže já se to pokusím zakomponováním jistých prvků "MZ stylu" napravit...

Jojo, potrefená husa (já vím, je to ohrané, ale MZ už má také cosi "odtočeno")... v tomto případě bude asi ještě dlouho kejhat. Je vskutku k pobavení, jak Cival ve svém článku až tak úpěnlivě upozorňuje na zahraniční copy/paste recenze, aby dodal svému autorskému výplodu na tolik potřebné důvěryhodnosti... snad i on převzal, jistě neochvějné, zahraniční rozumy ve všech ohledech. Civale, ty šibale, co to tu na nás hraješ? :lol: Já jsem si udělal obrázek v minulé diskusi a již se znovu odmítám o čemkoliv snažit referovat s lidmi, kteří ani nedrží téma a kydají na oponenta své smyšlené hlody. Jsem ale rád, že Civalův podvyživený autorský článek i tentokrát zabodoval a spostu srdcí v diskusi opět zaplesalo. Rovněž také oceňuji autorovu urputnou osobní snahu distancovat se v každém svém článku od své zamrazené pozdní puberty, jen škoda, Civale, že to tak zle maskuješ :lol:

Nejvíce zábavné je ale asi to, z čeho se Civalovi (potažmo MZ) v hlavě vzňala ta jiskřička, jejímž výsledkem je toto autorské dílko. Myslím totiž, že všichni víme, odkud pošel jeho nadpis a čím byl ovlivněn jeho obsah - přece pověstným nadhledem komunity kolem MovieZone, která se naplno projevila právě u minulé "diskuse" k traileru Oka. No a co náš Cival? Cival si potřeboval prostě ještě jednou bouchnout do stolu, aby se následným otřesem srovnali všichni pochybovační čtenáři MZ, kteří se minule odvážili vykouknout, opět do latě... takže pevně věřím, že plán byl splněn. Rovněž se nedivím, že se mi také potvrdil můj předpoklad, že minulá diskuse bude zatažena do seriózního článku, čekal jsem to se stoprocentní jistotou, takže jak si po dnešku načtu MZ, tak vidím i elektroniku ve svém LCD - až tak je tato kompilace nadsázky a bonmotu průsvitná. Tak snad MZ v příštím článku najde svůj ztracený nadhled, který nyní na celé čáře projelo, přejme mu to.

P.S. Awake je nezávislé produkce, nebudu tedy při hodnocení jeho současné komerční pozice v "žebříčku" používat pravou ruku natolik intenzivně jako Cival (šetřím ji na JA).

- Při psaní tohoto subjektivního názoru nebylo použito nepatřičných neprofesionálních výrazů a nebylo ubližováno žádné ovci z MovieZone. Omlouvám se všem, kterých se tento článek dotknul, vězte, že to nebylo záměrem. Rovněž se omlouvám všem nezainteresovaným osobám, kterým mé autorské dílo mohlo způsobit zdravotní újmu, zejména pak zažívací obtíže :wink:

//EDIT:

Lukáš Rapouch píše:
P.S.-Ještě mně tak napadlo, pokud je pravda, že film pustili do malého množství kin a k tomu všemu vydělal 6 milionů, tak bych to neoznačoval za neúspěch.

Lukáš: Jo, ještě takhle... ono by šlo za neúspěch považovat už to, že Awake bylo distribuováno do malého počtu kin (tak to bylo podle mne myšleno i v tom článku - malý počet shlédnutí byl už jen ten důsledek) - ale jak jsem psal, je to nezáv. produkce takže proč se nutně divit(?)

03 pro 2007, 23:43
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Ke stažení
Zde jsou linky ke stažení. Kvalita je mizerná, stopáž filmu je snad nejkratčí, co jsem zatím u Jessičiných filmů viděl. Pouhá hodina a 18 minut. Stahovat doporučuji pouze lidem, kteří si nechtěji počkat na kvalitnější rip.
http://rapidshare.com/files/75279276/Awake.part1.rar
http://rapidshare.com/files/75378478/Awake.part2.rar
http://rapidshare.com/files/75382916/Awake.part3.rar
http://rapidshare.com/files/75387118/Awake.part4.rar
http://rapidshare.com/files/75391906/Awake.part5.rar
http://rapidshare.com/files/75392389/Awake.part6.rar

heslo: ryan20021982

Ačkoliv se na ten film hodně těším, počkám si na nějakou kvalitnější verzi.

11 pro 2007, 21:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Jo, taky čekám na něco koukatelnějšího.. zatím to jsou všechno asi kamerové verze z kina.

Jinak tady je nějaká ta 'lepší kvalita' :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

12 pro 2007, 02:01
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další