Právě je 22 říj 2018, 23:40

Se slovníkem v posteli 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Se slovníkem v posteli
Spousta lidí si myslí, že Jessica ve filmu Se slovníkem v posteli ukazuje svá prsa, ale bohužel tomu tak není. Je to jenom doublerka.

22 črc 2006, 11:01
Nováček
Nováček

Příspěvek Re: Se slovníkem v posteli
Mick píše:
... ale bohužel tomu tak není...

bohužel ??? tomu jak si nerozumiem. Ja by som povedal, že našťastie.

Pozeral som diskusie k filmom s Jess... a väčšina bola typu:

Film som pozeral len koli tomu že tam je Jess v bikinách.

alebo plusi a mínusy:

+ jess v plavkách

- všetko ostatné

Ja viem trocha som odbočil, tak sa ospravedlňujem. Dúfam, že som sa Micka nedotkol.
Som tu nový ešte neviem ako to tu chodí, ale toto ma dosť štve.
Dúfam, že v tomto fanclube nejde len o TO. :?

btw: moc pekný web aj forum :wink:

21 říj 2006, 11:07
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Mě ses nijak nedotknul. A jsem rád za tvůj názor.
Nejde tu jen o její tělo nebo tak podobně. To bylo jen kvůli tomu, abych zbytečně předešel diskuzím o tom, že Jessica tam ukazovala prsa atd. Spousta lidí si to stále myslí, stáhli si z netu video, na kterým to tak vypadá, ale není to tak. To je jediný, co jsem tím myslel.

21 říj 2006, 11:24
Nováček
Nováček

Příspěvek 
to som rád :D

keď som videl fotky na internete, tak som bol prekvapený.
Potom som našiel toto tu, kde píšeš, že to neni ona, tak som sa potešil,že neklesla tak nízko aby bola vo filme nahá 8)

21 říj 2006, 12:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Sleeping Dictionary na Markýze
Všichni, kdo neviděli tento film a přijímají signál televize Markýza se na něj dnes (to jest neděle 8.4.2007) v 22.55 mohou podívat.

Souhlásím s názory, že je to jeden z nejpovedenějších Jessičiných filmů, takže velmi doporučuji.

08 dub 2007, 09:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nějaká dobrá duše tento film zpracovala v češtině do digitální podoby, takže...

Kód:
http://rapidshare.com/files/79528692/se ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/79526695/se ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/79524749/se ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/79522894/se ... .part4.rar
http://rapidshare.com/files/79520844/se ... .part5.rar
http://rapidshare.com/files/79518910/se ... .part6.rar
http://rapidshare.com/files/79516774/se ... .part7.rar

heslo: Moodik
nebo:

Kód:
http://www.hellshare.com/39083/seslovpos-moodik.avi/

Ještě jsem nestahoval, mám toho teďka hodně, takže nemůžu říct víc ke kvalitě atd.

Mimochodem, už delší dobu se snažím najít tento film na DVD ke koupi, i kdyby to měla být edice bez titulků, zdá se ale, že žádný velký obchod to už nemá a nejde to sehnat ani přes většinu mnou používaných obchodů se zahraničním zbožím. Kdyby někdo našel způsob, jak jej koupit, buďte tak hodní a napište mi. Děkuji

Naposledy upravil Lukáš Rapouch dne 30 srp 2008, 20:28, celkově upraveno 1

01 led 2008, 21:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To je až neuvěřitelný, že to už v obchodech není. Já myslel, že se to stále prodává. Ale řekl bych, že by to asi mohlo ještě někdy vyjít. A pokud to nevyjde přímo od distrubutora, tak se to určitě někdy objeví na příbalu třeba k novinám. Otázka je jen kdy a u koho.

Ale abych řekl pravdu, tak s tím českým dabingem se mi ten film na Primě moc nelíbil. V originále to zní mnohem lépe.

01 led 2008, 22:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No, já bych radši, aby to dali normálně do oběhu v obchodech, i když za dražší. Přesto, že jsem si koupil pár těch DVDéček z časopisů, tak nějak nemůžu uvěřit těm cenám. Pořád si říkám, aby to nakonec nebyly nějaký krámy, co za nějakou dobu samy odejdou. Ale souhlasím, že v originále je film lepší.
Co se další distribuce tohoto filmu týče, nejsem optimista. Napsal jsem i dotaz na filmcity, kde mi odpověděli, že film se už déle než rok neprodává. To samé Honey. :( A stejně jsem pochodil i na Musickatalogu odkud mám DA.

01 led 2008, 23:35
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Podobný problém s tím DVD tu byl už někdy kolem roku 2005, když jsem si ho kupoval. V tý době to bylo všechno vyprodaný už delší dobu, ale po pár měsících to znovu vydali. Vůbec bych se nedivil, že by to mohli vydat až půjdou do kin nějaký další filmy s Jess. Ale zase je fakt, že většina lidí to DVD už má, tak uvidíme jaká bude jejich strategie.

A co se těch DVD z novin týká, tak já jsem už takový sběratel. Mám jich už kolem stovky a nejsou to šmejdy. Jsou to stejný DVD jako ty za 500 Kč akorát stojí méně a vydávají se v nákladu kolem 300 tisíc kusů, který se bez problémů vždycky prodá. Ale záleží na tom kdo to vydává. Třeba u Blesku to většinou vychází úplně nacpaný bonusy.
A třeba taková Honey, tak ta se prodávala už taky za asi 99 Kč za DVD minulý rok. Bohužel třeba to Se slovníkem v posteli ale je stále na ceně kolem 300 Kč. To je právě ten problém, že se na to úplně zapomene a pak se to prodává předražený. Ale pokud budou chtít přežít, tak budou muset jít s cenou dolů. Já bych za nový film víc jak dvě stovky nedal. Dneska tu už jsou Blu-Ray, který stojí o trošku víc než dřívější DVD, takže se budou muset hodně snažit, aby to vůbec ještě prodali za ty jejich gigantický ceny.
Tak mě napadá, že je docela možný, že by to mohlo vyjít i na nějakém tom buď Blu-Ray nebo HD-DVD. Novější filmy s Jess se na nich už dávno prodávají. Je sice fakt, že byly natočený v HD narozdíl od tamtoho, ale i tak to je dost možný.

02 led 2008, 00:19
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak jsem si to stáhnul, kvalita obrazu není žádná sláva, ale tak vcelku se to dá. Jinak ten film mám ripnutý z Primy přes digitální TV kartu, stejně tak nedávnou Paranoiu z Novy nebo i tu Nemocnici, kde je Jessica ale tak v jednom šotu. Kvalita obrazu je tam určitě lepší, ale jsou tam reklamy, takže až si najdu čas a chuť, tak to musím nejprve vyházet a pak se snad dostanu i k tomu někde to uploadnout.

Jinak je to zajímavý, ale mi ten dabing nejhorší nepřišel. Jasně, že nemá cenu spekulovat nad tím, že původní znění je lepší, ale tento dabing jsem vcelku zkousnul (neviděl jsem to teda celý, jen jsem to tak prolítnul z toho ripu, v TV jsem na to nekoukal).

PS: O tu kvalitu DVD z časopisů bych se nebál - podle mě dneska placka jako placka. To, že v obchodech se prodávají filmy za mnohonásobně vyšší ceny není důsledkem toho, že by ta média byla nezničitelná, ale IMHO důsledkem rejžování zákazníků. A jak už psal Mick, v tom obrovském nákladu to pro ta vydavatelství nic není.

02 led 2008, 02:55
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Ještě taková docela důležitá věc. To DVD nemá vůbec žádný bonusy. Je to škoda, protože to je jeden ze dvou nejlepších filmů za její kariéru. Ale kdyby to vyšlo u novin i s bonusy, tak bych do toho hned šel. Třeba taková Honey, ta je narvaná bonusy až k prasknutí.

02 led 2008, 16:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Předevčírem jsem si objednával Alien Quadrilogy na jedné slovenské stránce (Protože u nás to sehnat je horor), tak jsem si řekl, když už tam mají jednu nesehnatelnou věc zkusím se tam kouknout i po tomto filmu.....světe div se, zázrak. Takže kdo by měl zájem, tady je adresa:
http://www.dvdbest.sk/
Cena je i s dovozem asi 440Sk. Jedná se o nachlup stejné vydání, jako vyšlo kdysi u nás. Kdo nemá a chce, tady je snad poslední možnost, jak ten film získat.

24 led 2008, 16:49
Člen fanclubu
Člen fanclubu

nema to niekto na free serveri?? npr. upnito.sk pls

28 čer 2008, 13:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Když vydržíš, můžu ti to tam dotlačit ;)

29 čer 2008, 01:49
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Snad se nebude Whill zlobit, ale na War-Foru jsem našel tento link.

Kód:
http://www.hellshare.com/39083/seslovpos-moodik.avi/

Umožňuje to free download, ačkoliv jsem to sám zatím nezkoušel. Je to v češtině, snad to nebude vadit. Bez hesla.

29 čer 2008, 08:36
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Proč bych se měl zlobit? ;) ... mi stejně ten upload na to upnito.sk zase nějak zkolaboval :D ...jinak pokud by byl ještě zájem, můžu se o to pokusit znovu ... mám 2CD verzi v angličtině, jinou jsem nikdy snad ani nenašel :)

29 čer 2008, 13:58
Člen fanclubu
Člen fanclubu

dik, uz nemusis, mam tu verziu z tv Prima

29 čer 2008, 21:13