Právě je 22 říj 2018, 23:06

Paranoia 

Vase hodnoceni filmu(pokud jste ho tedy uz videli) ?
1* z 5ti 13%  13%  [ 1 ]
2* z 5ti 38%  38%  [ 3 ]
3* z 5ti 25%  25%  [ 2 ]
4* z 5ti 25%  25%  [ 2 ]
5* z 5ti 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 8

Paranoia 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Paranoia
PARANOIA

Obrázek

http://www.imdb.com/title/tt0197750/

Atraktívna americká modelka Chloe Keaneová, ktorá žije a pracuje v Londýne, sa cíti unavená prácu, prehnanými vlastníckymi nárokmi svojho priateľa Tobyho, úlohou hviezdy ustavične sledovanej verejnosťou i médiami, ale aj nemravnými telefonátmi neznámeho muža, ktoré ju prenasledujú na každom kroku. Preto sa spontánne a nečakane rozhodne prijať ponuku svojho známeho, fotografa Neda, aby s ním odišla na víkend do Devonu. Dúfa, že si tu oddýchne od stresu a načerpá nové sily. Namiesto toho sa ocitne v smrteľnom nebezpečenstve. V dome sa zoznámi nielen so Stanom, bývalou rockovou hviezdou, ale aj s jeho nesympatickou manželkou Rachel, ich hluchonemou dcérou Theresou a podliezavým Gordonom. Chloe netuší, že Ned dodáva Stanovi dievčatá pre splnenie jeho zvrhlých sadomasochistických chúťok. Po Nedovom odchode, zostáva sama so Stanom a jeho rodinou. Po niekoľkých nepríjemných nočných zážitkoch, keď vytuší, že ju omámili a nájde videokazetu so zábermi z akéhosi drogového večierka, chce ujsť. Stan s Gordonom ju však chytia a spútajú v pivnici domu. Keď sa nedočká pochopenia a pomoci ani od Rachel, ani od voyeuristického Gordona, jej jedinou nádejou je hluchonemá Theresa. Presvedčí ju, aby upozornila políciu skôr, ako sa Stan rozhodne, že Chloe vie priveľa o jeho perverzných sklonoch a zabije ju. Chloe sa však napokon musí spoľahnúť len sama na seba, hoci je už na pokraji síl. Na poslednú chvíľu dorazí sused voyeur Clive i polícia. Zdá sa, že už je všetkému koniec a Chloe je zachránená. Neskôr sa však ukáže, že oným neznámym telefonistom je práve jej priateľ Toby. Utrpenie krásnej ženy sa teda ešte neskončilo... (oficiální text distributora)

-------------------------------------------------------------------------------------

Tak na tohle jsem uprimne zvedavy, schanim tenhle film uz delsi dobu. Ted ho pry budou davat v televizi (Dne 14.1.2007 v neděli bude televizní stanice Nova vysílat v čase 22.30 - 0.10) a to si to nemuzu nechat ujit. Diky za tuhle informaci, kterou jsem nasel tady na webu - velke diky Lukášovi.

06 led 2007, 14:01
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Včera to dávali a mě by docela zajímalo vaše hodnocení toho filmu.

Co se mě týká, tak to byl absolutně nejhorší film v Jessičině kariéře. Takový nemastný, neslaný, prostě divný. Ale není se čemu divit, když rozpočet byl jen pouhopouhé 4 miliony dolarů a je to jen Britský film (Britové nemají smysl pro humor, aspoň ne ve filmech).

15 led 2007, 15:51
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Mas recht...takovy ten normalni britsky film aka nuda...i ty 2* jsou moc :D...nejak to nemelo "stavu" dej takovy divny...jednoduchy...i kdyz docela drsny takhle bejt nekde zavrenej..slusna psycharna. Ale i tak nuda az na pudu.
Kdyby tam nehrala JA, tak ani nedokoukam do konce. Snad jeden z nejhorsich filmu, ktery jsem kdy videl. Po shlednuti jsem byl hodne zklamany :/

16 led 2007, 21:59
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
No já jsem dal jeden bod za Jess a ten druhý za to jak na konci filmu honil ten chlápek autem toho pošuka :lol:. Jinak jako film na nedělní půlnoc to ušlo - ale dávat to třeba v 8 hodin tak to by asi neprošlo. 8)

16 led 2007, 23:57
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak jsem to konecne zkouknul a za sebe musim rict, ze bych to az zas tak zle nevidel. Jestli mel ten film rozpocet 4 mil. dolaru, tak na zahranicni snimek je to skutecne malo, ale je treba rict, ze i unas cas od casu (ale fakt jen cas od casu) vznikne take neco kvalitniho a to je rozpocet jeste mnohem mensi, takze jen podle rozpoctu bych to nesoudil. Proti britskym filmum v zasade nic nemam, alergicky jsem jen na "skopcaky" - kdyz vidim v programu podtitulek "nemecky film", neobtezuju se televizi ani poustet. Pokud bych mel tenhle pocin hodnotit, tak bych jej ale pres vsechny jeho zapory (malo napadu, obcas podivne dialogy - mozna prekladem, atd..) na konec tech filmu, kde Jessica hrala hlavni nebo jednu s hlavnich roli nedal. Scenarem u mne totiz propadlo Into the Blue (pribeh aka 100x omlete klise). Jirky Paranoid dobre shrnul vetou "film na nedělní půlnoc". Celkove 2* z 5ti, protoze to zadna vyhra nebyla.
mimoch.: hodnotil jsem film, ne Jess :wink:

03 úno 2007, 23:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek oO?
Že by nový fiml s Jess?
# 4. Paranoia [5.6%] (11.01.2007 21:44)
... V hlavní roli Chloe se představí Jessica Alba ("!Nepolíben!", Temný anděl).

http://www.nova.cz/search/?q=Jessica+Alba

:D

17 kvě 2007, 23:10