Právě je 16 pro 2018, 08:13

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Jessica v českých časopisech 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Jessica v českých časopisech
Tak jsem si řekl, že je na čase, aby tady vznikla nějaká kolonka, pro případ, že by se Jessica objevila v nějakém časopise. Pokud by kdokoliv našel nějaký časopis, nebo noviny či cokoliv jiného, prosím ho, aby sem napsal.

Zrovna dnes jsem si všiml, že časopis Lucky Star vydal článek o Jess
info:
cena: 29,90 Kč
str: 28, 29, 30

članek je zveřejněny i na Mickových stránkách, ale při nejlepší vůli vám neřeknu, který že to vlastně je.

18 pro 2006, 15:58
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Díky, to se docela hodí mít seznam článků, kde co s Jessicou je.

Škoda jen, že když přichází ty zápočtový testy a pomalu i zkoušový, tak mě vždycky přestane bavit pracovat ne webu, tak snad zase až někdy v únoru vyjde nějaká větši aktualizace.

18 pro 2006, 17:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek TV Max
V časopise TV Max vydali na straně 4 a 5 článek o Jess. Tentokráte se tam našlo i něco nového ( I když moc toho není). Cena: 9 Kč

08 led 2007, 11:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak nejak jsem si vzpomnel, ze kdysi byla Jessica k videni v ceskem Maximu. Ten clanek jsem primo tady na webu nakonec nasel... Na webu Maximu je ale jeste jeden, ktery jsem tady nevidel: http://maxim.cz/divkymaxima/celebrity/1 ... _alba.html

Jak jsem tak oba ty clanky procetl, docela by mne zajimalo, co skutecne vyslo z ust Jessicy a co je "dokrasleno" autorem clanku, protoze vsichni vime na co mezi ctenari utoci Maxim, a nektere uvedene vety jsou pomalu jak pres kopirak z jinych "interview".

Co mne ale na tom clanku zaujalo byta tahle cast:
Na cestách po světě navštívila i Prahu: „Čeští muži mě baví. Líbí se mi, jak celý den pracují, a pak celou noc chlastají, stejně jako jejich poznámky typu ’drž krok, nebo maž domů‘. A chutnají mi kousky tuku, takové ty vaše kostičky škvarků, co si dáváte k pivu. Ve Státech nic takového nemáme."

Jak Jessica vi o cem se bavi cesti hospodsti povaleci snad ani nestoji za uvahu :lol: (viz co jsem zminil vyse)...ale zaujalo mne to, ze byla v Praze. To by snad na te vete pravda byt mohla... vi o tom nekdo neco?

07 úno 2007, 22:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak nevím, ale pokud k tomu jsou i ty fotky a to co se tam píše, tak ten článek musí být z roku asi tak 2001. Ale vzhledem k dalším věcem, co tam je napsáno, bych to tipnul buď na naprosto sfetovanýho autora článku nebo nějaký výplod choré mysli autora. Už jenom ten první odstavec je totální nesmysl a to s tou Prahou taky. Kdyby byla v Praze, tak už tu jsou fotky a taky články v různých časopisech. Je to prostě absolutní nesmysl.
A navíc, Jessica by nějaký škvarky do pusy ani nestrčila. Nesnáší takový jídla a pokud to není jogurt nebo ryba, tak by to u ní asi nemělo šanci. To co má ráda k jídlu tu je taky v jednom článku.

Tak si říkám, jestli tady v ČR vůbec ti autoři používají mozek, ale jak se zdá, tak čtenářům to naprosto vyhovuje. Bulvár, kam se hrabe Blesk.

Díky za poslání toho odkazu, aspoň jsem si udělal názor na to, co může a taky nemusí být pravda, když člověk náhodou něco někde čte.

08 úno 2007, 02:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak ono i v tom clanku co jsi uverejnil tady na webu jsou dobre perly:

"Hrát v bikinách bylo docela vzrušující, ale spoluhráči se bohužel netrefili do své jamky"
"chlapi začnou chovat jak agresivní samci"
"Bylo to hodně vyčerpávající, ale naštěstí mi to hodně připomínalo sex"
..atd

..tohle je typicky styl tohohle casopisu. Nejspise to ma u zachlazenych pubertaku vzbudit hormony nebo tak neco. Jeden clanek je jak druhy. Vsak sam autor te slataniny se priznal uz na zacatku "Maxim totiž dobře ví, co se vám líbí..." - pohadky z rise fantasy :lol: . Jen mne stve, ze se pak v tomhle musi clovek prehrabovat a zjistovat co je a neni pravda. Proste co nekde nerekne Jessica primo na nejakem videu, ktere muzu zhlednout, tak na to predem pohlizim jako na "moznou lez".

08 úno 2007, 18:00
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ty moje perličky jsou sice zajímavý, ale stále se jedná jen o čistý překlad z dost renomovaných časopisů. Jess to nejspíše řekla, ale kdo ví. Ale vzhledem k tomu, že většina z toho byly interview, tak bych řekl, že to bylo řečeno.
Ale v tom Maximu to interview asi být nemohlo. Už jenom proto, že to je naprosto vytržený z kontextu. Stačí se podívat na skutečné interview od Maximu a pak na tohle. Já nevím, co si o tom myslet. Mě to připadá jako by to byla nějaká slátanina od nějakýho člověka doma, který nemá s psaním vůbec zkušenosti. Třeba to byla nějaká soutěž a někdo vyhrál a jeho článek byl otisknut. Je to fakt divný.
A když jsme u těhle věcí, tak tu je zase super.cz (chodí mi články na mail a ani si napamatuju, že bych se registroval, ale já už se ničemu nedivím. To už je u mě asi tak automatický, že to ani nevnímám).
http://www.super.cz/co-se-kde-sustne/12 ... davat.html

09 úno 2007, 20:59
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
No, tak zrovna to co jsem citoval je z Maximu - z ceskeho Maximu. A preklad to asi nebyl, protoze to je zde: http://maxim.cz/divkymaxima/divkazobalk ... _alba.html ..pochopitelne, muze to byt prevzate z "materske" verze toho magazinu, coz ale podle mne nic nemeni na tom, ze i v tomto clanku jsou jiste veci "prikrasleny" pro cilovou skupinu ctenaru (viz. jak jsem psal vyse).

//EDIT: jo, diky za ten odkaz ..pro zachovani prijatelneho dusevniho rozpolozeni, si odpustim nahlednuti do tamni diskuse :wink:

09 úno 2007, 23:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Taky bych řekl, že občas to je přikrášlený. Ten článek je určitě z původní americký verze. Myslím, že originál bych tu možná měl, ale jistej si už nejsem ničím, protože si ty časopisy pletu s Cosmopolitanem, kde je taky spousta článků o Jess.

Jinak co se týká tý diskuze, tak mi přijde, že je už docela slabá proti tomu, co tam bylo asi před půl rokem. Absolutně nejnechutněšjí byla, když se tam objevil ten článek o Jess a delfínech.

10 úno 2007, 00:26
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Ja o tom pribarvovani, a to i u interview, vubec nepochybuju ...u nas je to bezna praxe techto casopisu, tak bych se divil, kdyby to bylo ve svete jinak. Ten clanek bude prevzaty, to asi jo, protoze tezko delala Jess interview s ceskym Maximem. Bohuzel o jakes-takes pravdivosti clanku jde asi uvazovat jen u casopisu, ktere nejsou vylozenym bulvarem, nebo u tech, ktere se nezameruji jen na "to jedno".

K te diskusi... praveze jsem tu s tim delfinem tehdy taky cetl ... uz proto si jakoukoliv dalsi rad odpustim.

10 úno 2007, 00:49
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
U těch amerických verzí bych řekl, že by měli být pravdivý. Nejsem si jistý, ale myslím, že v USA se dá právně napadnout cokoli, takže by to bylo dost nebezpečný tam někomu pozměňovat při interview slova.
Ale zase je fakt, že když dělala rozhovor pro brítský Cosmo, tak z ní udělali děvku, která každou noc spí s někým jiným.

10 úno 2007, 11:54
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak ja si myslim, ze i kdyby tady u nas nekdo nekomu vkladal do ust neco co nerekl, tak se zalobou by uspel take... otazkou je, nakolik nad tim uz dotycny proste mavne rukou, protoze by asi nedelal nic jineho nez vyhodnocoval co o nem kdo napsal. Nevim, taky si to moc nedovedu vysvetlit, protoze kdyby ten magazin chtel zase spolupracovat nekdy v budoucnu.. nemusel by byt zajem. ...jen jsem chtel proste rict, ze nekdy mam pocit, ze urcite veci by Jessica nerekla.

...tak jak jsem to ted tak psal... nasel jsem si na Maxim.com original toho clanku: http://www.maximonline.com/articles/ind ... ?a_id=5499
..pri zbeznem pohledu (ted nemam moc casu to zkoumat) v tom ceskem vydani toho dost chybi... a taky jsem postrehnul, ze pan prekladatel v ceskem Maximu ma misty hodne bujnou fantazii nebo sverazny pristup ke sve prekladatelske profesi.

11 úno 2007, 00:11
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek TV Star
Po delší době bez čehokoliv o Jess se konečně objevila a to v časopise TV Star. Tentokrát žádný mikročlánek, ale dvě A4 !
Tady jsou další údaje:
vydání: 6. - 19.4.2007
cena: 16Kč

Opět je i na obalu.

04 dub 2007, 16:04
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Diky za informaci, akorat skoda, ze pokud je cely clanek vduchu teto ukazky: http://www.astrosat.cz/tvstar/novecislo.php ...tak to zase bude snuska 100x omletych bulvarnich blabolu.

04 dub 2007, 17:27
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Zas tak hrozne jak jsem ocekaval to neni, v podstate jsou tam celkem solidne zminena i fakta, takovy prurez, pro line jsem to hodil na skener:

Obrázek Obrázek Obrázek

Naposledy upravil Whill dne 27 kvě 2007, 01:32, celkově upraveno 1

05 dub 2007, 11:58
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Jessica v časopise Yellow
Desáté číslo, cena 29 kč. Celkem nic moc, i když pár nových věcí se tam možná dočtete. Jessica je i na obálce.

25 kvě 2007, 20:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Diky za info, naskenoval jsem to:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

26 kvě 2007, 17:01
Nováček
Nováček

Příspěvek Jessica Marie Alba
toto je najkrajsie zena ta tomto svete neviem preco ty blbci ju dali ako piatu najkrajsiu zenu holywoodu mala byt prva je proste super
Obrázek

15 črc 2007, 10:12
Nováček
Nováček

Příspěvek 
hej lidi jak se muzu stat clenem fabclubu jessicy alba a ked som clenom fanclubu tak co by som mal ako robit ked som clenom

15 črc 2007, 10:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Pokud se o Jess opravdu zajímáš, tak bude stačit, když o ní budeš třeba jen kecat tady na foru. A ta taková "nálepka" "člen fanklubu" ti tam naskočí asi po pěti příspěvcích. Ale hlavní je, že tě Jess zajímá.

15 črc 2007, 23:44
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další