Právě je 22 říj 2018, 23:04

Extreme Makeover 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Extreme Makeover
Ty fotky z blogu k tomu také patří, ale to není důvod proč to sem píšu.
Hlavní důvod je taková malá nesrovnalost, které jsem si v tom článku všiml. Je to jenom takový malý nesmysl, kterého si asi nikdo nevšimne, ale raději to sem napíšu. Jde mi o tuhle větu:
Původní dům rodiny Beach byl zničen hurikánem Ike a ta tak žila s veškerým majetkem v karavanech, dokud populární reality-show minulý týden nepřišla s nápadem postavit dům, který by vyhovoval potřebám jejich velké rodiny.
Já bych asi ten "minulý týden" dal úplně pryč, protože to v tom kontextu vyznívá jako že za týden postavili skoro celý dům což je nemožné.

28 led 2010, 12:26
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Extreme Makeover
Tak to můžeš opravit i ty já ti to nezakazuju :-D ... náhodou jsem dneska vstal brzy ... jinak ten originál je tady http://www.ecorazzi.com/2010/01/15/jess ... er-family/ a ono je to tam vlastně jak na to koukám myšleno tak, že minulý týden to prostě odhalili, ne zě na tom baráku začli před týdnem dělat :-D ... ale už se mi tahle myšlenka nějak vyzmizla z toho českého textu :-D ... na to se dobře hodí obrat "ztraceno v překladu" .. to je jak to děláš v noci když spíš, už jsem to opravil smazáním "minulý týden" protože je to jednodušší než se tam do toho zamotávat a přidal jsem link na ten blog, netušil jsem, že to souvisí ale těch děcek na fotkách je tam více než 13 :-D

28 led 2010, 13:05
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Opravit bych to sice mohl, ale nechci, aby to vypadalo tak, že si dělám co mě napadne za zády někoho jiného bez toho aniž bych věděl jak to přesně má být. Jen jsem na to upozornil pro případ, že bys to chtěl změnit, když sis toho předtím nevšiml.

Mimochodem, už zase hacknuli banán. Tam asi musí fakt pracovat ty největší mozky z Česka, protože 3x za sebou, to už je k smíchu. I blbý zvíře se poučí už při prvním "přehmatu", ale jak je vidět, tak lidi jsou nepoučitelní blbci.

Dneska mě docela dostal Mironet. V pondělí jsem si tam objednal ten notebook, o kterém jsem ti psal přesně za tu samou cenu co jsem uvedl (jsem tušil, že to tak dopadne) a jako dopravu jsem si vybral PPL, kterou tam mají. Ale dneska zjišťuju, že PPL už asi nepoužívají, i když to je jediný jejich dopravce na těch stránkách a používají DPD, které nesnáším. To asi bude tím, že ten řidič pro tuhle oblast je takový namachrovaný kretén, který si dělá co chce. Jednou dokonce jednu mojí zásilku vrátil s odůvodněním, že jsem jí odmítnul. Ani tady ten debil nebyl. A není to poprvé co se mi něco takového s DPD stalo. Teď už naštěstí za to mají nějaké "pokuty" pokud to nedoručí, ale i tak se vždy bojím. Zlaté PPL. Vždy přesné a rychlé.

A taky se mi tady dnes přihodilo něco co jsem už dlouho nezažil. Při načítání fóra mi to vyhodilo chybovou hlášku z databáze. Zdá se, že "ucpání" pokračuje a zvětšuje se.

28 led 2010, 15:20
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jo jasně, chápu .... jinak Banán... ono nejde ani tak o to, že se nepoučí, oni by se i rádi poučili ale nemohou protože nemaj páru co dělaj a jsou rádi, že to aspoň běží :-D (teď už to teda moc neplatí) ...já tak trochu vím co za exoti tam působí, vždyť jsou tady z Ostravy, jednoho "technika" tam znám a ještě jednoho částečně taky no a Kaluža je snad jasný všem. Takže si dovedu živě představit jak to tam "funguje". Stejně nejlepší na celém Banánu je ten jejich Volkswagen Transporter co kdysi mívali hippísáci (myslím něco takového) co stojí ve značně rozpadlém stavu na velkém parkovišti naproti ostravského kulturáku, po stranách červené logo Banán a propíchané všechny gumy. Se divím, že jim to už dávno někdo neodtáhnul, stojí to tam snad 100 let, přitom je to vlastně na hlavní třídě.

K notebooku napíšu do mailu, tady jsme mimo a stejně jsem chtěl napsat.

Databáze je tragická, na Flywebu už snad nikdo není, já myslím, že oni tam pomřeli na mor nebo minimálně na prasečí chřipku. Budu to nějak řešit v průběhu února, už totiž bude trochu času, teď si potřebuju ještě urovnat několik věcí .. už ta dnešní aktualizace na webu byla skoro mimo moje časové možnosti.

28 led 2010, 15:57