Právě je 22 říj 2018, 23:06

Jessica zakazuje Honor cukr 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Jessica zakazuje Honor cukr
Tady v tom článku je opravdu krásně vidět, jak někteří lidé (zvláště herci) jsou úplně úchylní, když dojde na jídlo. http://entertainment.oneindia.in/hollyw ... 31209.html
Zakazovat někomu cukr a cpát mu svou filozofii myšlení je úchylný. To už je jako ten debilní stát a vypatlaní politici, který si myslí, že ví jak se mají lidi chovat a tak jim říká co mají nebo nemají dělat.

Sice je Honor ještě malá a nemá moc přehled o ničem, ale to neznamená, že jí musí týrat a pomalu jí ničit zdravý těmi svinstvy. Zvlášť jenom zelenina, která jí pomalu zabije. Někteří lidi by možná ani děti mít neměli, protože to co na nich páchají, to je zvěrstvo.

Jen doufám, že tu časem nebude něco jako ta společnost vypatlanců v San Angeles ve filmu Demolition Man, kde zakázali i obyčejnou sůl, protože není zdravá.

03 pro 2009, 16:11
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Jessica zakazuje Honor cukr
Nic ve zlým, myslím to v dobrém ... ale teď jsem se fakt zasmál tomu prvnímu odstavci, protože to je tvůj typický příspěvek :-D

Jinak mám s těmi články takový problém, že ne vždy vím čemu věřit a čemu ne. Každopádně takové slazené nápoje jsou zvlášť pro děcka prý opravdu škodlivé, stéjně jako bublinkové (to jsem zas četl někde jinde) ... http://www.novinky.cz/zena/zdravi/17623 ... kohol.html ... a že se tím dnešní děcka prolejvaj často po litrech není třeba zmiňovat ...

Jinak jsem ještě chtěl takovou věc, jak to dáváš na ten Twitter tak možná není od věci použít nějakou tu službu na zkracování adresy vždycky a ne jenom někdy, ať tam nejsou na webu ty kilometrové odkazy.

03 pro 2009, 18:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

O těch odkazech vím. Ono se to někdy samo změní na ten krátký odkaz a občas to tam zůstane v tohle formátu. Zatím jsem žádnou službu na tohle na webu nepoužíval (jen na iPhonu). Ale asi se budu muset někam podívat, kde by bylo něco lepšího. Ale problém je, že si ani nepamatuju heslo, takže raději přistupuju přímo na Twitter.com.

Jinak já netvrdím, že sladké nápoje jako Cola (fakt nechápu proč jí v anglicky mluvících zemích nazývají Soda) jsou pro děti dobré, ale upírat dítěti úplně cukr? To jako když pije čas, tak pije tu hořkou břečku? Nebo si nemůže dát ani cokoli co je sladkého, třeba sušenku (bombóny se mi zatím nezdají moc bezpečné, takže bych je dítěti nedával, ale nevím jak to je).
Je to prostě divný. Navíc to je geneticky daný, jestli někdo bude tlustý nebo ne. A upírat si celý život kus toho žvance jen pro udržení si určité váhy, to je blbost.

03 pro 2009, 18:53
Člen fanclubu
Člen fanclubu

S tím Twitterem jsem ještě nedělal tak ani nevím, že to zkracuje někdy samo, já myslel žes to dělal ty. Jinak jde teda použít tu službu co používá Twitter nebo ještě Tinyurl znám tak po paměti ... Pokud jde o pamatování si hesla, tak to by možná mohl řešit nějaký plugin do Firefoxu. Sice jsem na Twitter ještě nic nikdy nepřidal, ale do Opery jsem si už nainstaloval takový perfekní widget a ten mne vždy když jej spustím automaticky přihlásí.

Cole se říká soda? .. to ani netuším. V zahraničí používám normálně "Cola" a vždycky jsem dostal Colu. Soda říkaj normálně takový tý vodě co si s tím akorát obvykle vyplachuješ. Ale možná je to zase deformace turismem (přizpůsobení) ... jak by na to reagoval "originál" angličan to nevím.

Citace:
To jako když pije čas, tak pije tu hořkou břečku?

:-D ... teď jsi mě fakt dostal, protože já tu "hořkou břečku" třeba piju. Ale je fakt, že kamarádka mi naposled řekla, že by se z toho poblila, když jsem nechtěl ať mi do toho čaje něco dává.

Tak ale jinak máme med třeba, že ... ten jí taky zakazují? ... no já ale hlavně nevím nakolik je ten článek autentický a nakolik je "dodělaný" nějakým investigativním novinářem, jak už jsem psal.

03 pro 2009, 23:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Díky za to Tinyurl, příště už to budu používat. Jsem totiž dříve vždycky myslel, že se to samo převede na ten formát, ale zdá se, že to funguje podle nějakého "klíče", který ale nějak nechápu. Asi záleží na tom čím ta adresa končí nebo fakt nevím.
Jinak na tom Twitteru jsem nonstop zalogovaný, takže si nic pamatovat nemusím. Ale kdyby se to náhodou odhlásilo, tak bych se musel podívat do mailu co jsem tobě a Lukášovi posílal, abych to tam našel, protože si to fakt nepamatuju.

To že Soda znamená Cola jsem zjistil někdy minulý rok, když jsem se díval na "Hrátky s časem" na Discovery. Házeli tam do Coly mentosy a pak to všechno stříkalo jak blázen. A nevím, jestli to byla chyba překladu nebo jestli to na Slovensku taky používají. Ale asi dotyčný překladatel nevěděl, že to je Cola. Ale možná že to nebude jen Cola jako taková, ale všechny ty sladký sračky s bublinkama, který pění jak blázen. Takže i Sprite, Fanta a tak. Ale úplně jistý si tím nejsem. Vím jen, že když v USA řekneš, že chceš "soda", tak ti přinesou Colu. Navíc jsem to viděl a slyšel i v několika seriálech.

Navíc soda je taková ta obyčejná voda s bublinkama ne? Nepiju to, takže ani nevím, jak to vypadá, ale nějak matně si na to vzpomínám. A cukr to určitě neobsahuje, takže i podle kontextu: Actress Jessica Alba has cut sugary drinks like sodas and juices from daughter Honor's diet.

Jako možná taky bych ten čaj vypil i bez toho cukru, ale asi by mi z toho potom bylo celý den blbě. Ale třeba kafe dokážu vypít i bez cukru, ale postupem času se mi hnusí, takže to taky nemusím. Navíc nechápu, jak někdo může vypít několik hrnků kafe denně. Je to hnus, který akorát vyvolává žízeň. Mě stačí jeden denně a i tak se mi postupem času hnusí asi jako pivo. První chutná dobře a za týden už se to nedá pít.

S tím medem bych byl opatrný. Honor už je naštěstí dost velká, takže jí to neublíží, ale asi tak do osmi měsíců děti med nesmí, protože by je mohl i zabít. A to fakt beze srandy. V medu se tvoří hrozně prudký jed, který tam je ale v malé koncentraci, takže od asi toho osmého měsíce už si s tím tělo poradí, ale do té doby to je vražda. Ani kočkám se nesmí dávat, protože by je to zabilo. A možná ani jiným malým zvířatům.
Tohle si pamatuju z jednoho cvičení z vejšky, protože to bylo fakt zajímavý. Je to ten klobásovej jed, si teď nevzpomenu na jméno, ale vzniká díky tomu, že tam je uzavřené prostředí bez vzduchu a další faktory. Přeci jen to jsou už víc než tři roky co jsem to naposledy slyšel. Botulotoxin, to je ono. A tady jsou kdyžtak články: http://cs.wikipedia.org/wiki/Botulotoxin http://www.vceli-produkty.eu/caste-dota ... alych-deti

04 pro 2009, 00:10
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To video kde do toho ládovali mentosky jsem myslím viděl taky nebo nějaký podobný ... na YouTube jsou s tím dělaný dobrý šílenosti. Jinak jo, soda je prostě bublinkatá voda a cukr neobsahuje, jak jsem psal tak na vypláchnutí dobrý. Jsem si až teď uvědomil, jaks to tady vložil, že to o té sodě je psaný přímo v tom článku, takže z toho je jasný, že se myslí nějaký sladký svinstvo.

Kafe piju bez cukru docela často i když poslední dobou jsem jej začal sladit, ale ne dvě, tři lžičky jak někteří ale tak max. jednu. Jinak dám v průměru tak jednu kávu denně, někdy vypiju i dvě ale naproti tomu mám klidně i celý týden kdy si na kávu ani nevzpomenu.

O tom medu jsem neměl ani páru, ale jak jsem si přečetl na wikině ten botox, tak to mi něco říká, to je to co do sebe vpichujou ženský :-) No ještě, že se o žádný děcko nestarám a vůbec nic živého nechovám. Tady na okně mám jen pár kaktusů (to je tak jediné co jakž takž přežije můj laxní přístup) a i ty postupně zdechaj.

04 pro 2009, 00:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak tady je krásný úkaz lidské blbosti a lží: http://www.usmagazine.com/celebritynews ... aw-2009312

Ono totiž existuje těchto článků troško více a o Cashe se asi nejednalo. Byl to někdo jiný.

Jinak bez zvířat bych si život asi představit nedokázal. Zvlášť náš kocour, to je zvíře. Ani myši chytat neumí. Ale za to umí neustále spát a jídlo mu musíš dát přímo do huby protože milostpán se přece nebude shýbat nebo dokonce vstávat. Ten je taky línej jako já. Navíc neustále spí na kleci s korelama, protože má rád jiná zvířata, ale nikdy by jim neublížil. Spíš se jich bojí. Prostě přesný opak normálních koček.

EDIT: Teď jsem si všiml zajímavého úkazu. Google je nějaký nový. Když se dostaneš na hlavní stránku a není tam kurzor, tak je tam jen pole pro vyhledávání. A když se tam najede kurzorem, tak se objeví zbytek. Fakt divná, ale docela zajímavá vychytávka.

04 pro 2009, 01:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mno však investigativní novinařina ne? .. a pak něčemu věř.

Jo, korely ... ty měl děda .. a plno ... ale děda už dlouho není tak nejsou ani korely. ... kočku jsme vedli kdysi ... stejně jako psa, vlčáka, ale to už nepamatuju byl jsem totiž tak akorát v kočárku.

Na ten Google jsem dneska večer taky už čuměl v polospánku jak debil ... a je tam nějaká taková ajaxová sranda ... ale hlavně jsem si všiml, že tam přidali to, co je už dlouho v anglické verzi, a sice ty možnosti nad výsledky jak si dáš něco vyhledat (v eng je to more options)

04 pro 2009, 01:40
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No jo, taky jsem si teď toho všimnul. To je skvělý, že Google konečně nabízí tyhle možnosti, protože na té testovací anglické verzi to bylo fakt dobrý. A naštěstí to jde schovat a není to tak hnusně modrý jako v tom testovacím režimu. Google teď poslední dobou fakt jede. Jen škoda, že nějak blbne YouTube a chce to refresh, protože to pořád hází, že nastala chyba při přepnutí na HD.

Mimochodem, v noci jsem trošku přemýšlel proč se ta adresa na Twitteru občas zkracovala a občas ne a mám teorii, která vše vysvětluje. Pokud už tam ta adresa byla použitá a zkrácená, tak při tom odeslání se ta dlouhá zaměnila za krátkou. Je to tak jednoduchý a logický, že to musí být pravda.

EDIT: V takové Británii by už Jessica za určitých okolností i mohla o Honor přijít. http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... inami.html

04 pro 2009, 13:34
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Možná by bylo ještě lepší místo toho tinyurl.com používat přímo to bit.ly protože je to ještě kratší.

"odmítli příkazy lékařů, aby ho krmili různými tučnými a sladkými potravinami" - divný příkaz od lékaře, ne? Já myslím, ře všeho s mírou a bůhví kdo zas to psal a kdo to přeložil. Já se tý matce ani nedivím, kalorie jde do těla dostat přece i jinak než cpaním takovými sajrajty a cíleně přibírat pojídáním čokolády, to snad ne. Ale jak říkám, bůhví jak to bylo. Jinak Honor teda nevypadá hubená.

Ono Británie je taky v určitých ohledech zajímavá země. Zrovna nedávno jsem nad něčím kroutil hlavou ale ani za nic si teď nevybavím co to bylo.

05 pro 2009, 17:05