Právě je 19 pro 2018, 03:42

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Twitter 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Twitter
Naprosto s tebou souhlasím. Všude je to v zásadě stejný a hovada jako tady jsou všude. Bohužel někde ještě horší. Ale u mě je to prostě tak nějak jiný. Nedokáže tu popsat. Je tu prostě spousta věcí co mě hrozně štve. Prostě se to nesčítá, ale doslova násobí. Takže tu máme komouše (za pár týdnů už bohužel asi na minimálně další čtyři roky budou u vlády), komoušké prostředí, blbý lidi (hlavně těch 282 vypatlanců, ten poslední bohužel sedí na hradě). Prostě jsem alergický na to, když někdo řekne, že chce něco dělat pro lidi. Kdy naposledy něco udělali pro lidi? Kdy s něčím pomohli? Co třeba se takhle zbavit většiny zákonů namísto vytváření nových nesmyslů? Jako v porovnání s USA je to tady fakt v pohodě i po stránce internetu. Tam se musí platit nějaké nesmyslné daně i za přenos dat. Takže když si něco koupíš a stáhneš, tak za to ještě zaplatíš. Ale mám pocit, že to jde městu a ne státu. V New Yorku a bůhví kde ještě to tak funguje. Takže ve srovnání se zbytkem světa je Česko celkem ráj. Ale pro mě je ten ráj díky spoustě věcí kolem hrozně otravný. Ono by možná stačilo, kdyby Češi získali trošku rozumu a aspoň už přestali volit kretény. To toho chci tak moc? Já prostě nechápu jak někdo může věřit třeba komoušské ČSSD nebo Modrým ptákům nebo třešňovým komančům. Prostě už tohle mě fakt hrozně štve. Že ty lidi ani nejsou dostatečně inteligentní, aby poznali, že to je všechno jenom lež a že jediné o co jde jsou ty řekněme "provize" za to co tam pro někoho odvedou až budou zvolení. Nic jiného v tom není a rozhodně ne nějaká pomoc lidem třeba v zákoně, který by vyřadil většinu toho svinstva, které zatím uzákonili.

Mimochodem, když se řekne jakákoli země na východ od Česka, tak si představím něco jako dobu kamenou, kde nic nemají (což sice není pravda, ale je to první co mě vždy napadne). Cokoli na západ je zase normální civilizovaný svět. A na sever, tam je zase zima, takže to mě nezajímá ani kdyby tam měli i to nejmodernější a nejlepší na světě.

A ještě něco. Ono to je o té hrdosti a státní příslušnosti. A opravdu na to že jsem Čech nejsem hrdý. Prostě se za to stydím. Třeba včera se objevila zpráva, že Lichtenštejnsko uznalo samostatné Česko. Trvalo to 16 let, protože Češi je prostě okradli. Jak někdo může být hrdý na to, že tu před asi 70 lety okradli spusty lidí o půlku republiky? Oni přece nemůžou za to, že byli šlechta a patřilo jim všechno. Ne že bych to schvaloval takovou hromadu zbytečného majetku, ale prostě jsem dost slušnej na to, abych věděl, že se prostě nekrade. Nebo před pár dny tu byla další zpráva, kde se ti dřívejší sedláci stále soudí proto, že je debilní Češi vyhnali z jejich statků a všechno jim zabrali ve jménu komoušů. To je to o co jde. V tomhle případě komouši využili české závisti a dostali se tak velmi rychle k moci. Jak někdo může být hrdý na to, že žije v zemi plné závistivých lidi, kteří udělají cokoli když jim někdo něco nakuká? Prostě Češi jsou jako malé děti, které nemají vůbec žádný rozum a nedokáží se sami ani svobodně rozhodnout a nepoznají co je špatné ani když jim za to urazíš palici. Nikomu z nich ani trošku nepřijde, že to co udělali je prostě jenom obyčejná zlodějna. Prostě dělají jako že nic.

Tím nechci říct, že jinde na světě by byli slušný a nekradli, to by byla asi hodně naivní představa. Ale v Česku je to prostě něco co se ani nesnaží nějak maskovat. Tady se to dělá za velkého jásotu všech lidí, kteří se na to doslova klepou až je okradou. Abych řekl pravdu, tak mi už Česko pomalu začíná připomínat současnou Venezuelu. Tam jsou právě teď zhruba na té úrovni před 60 lety v Česku. Prostě další národ kreténů, kteří závidí a tak jim vůbec nevadí, že díky tomu magorovi přichází o svobody a že se vše znárodňuje. Já nevím jestli se mi to nezdá, ale historie se neustále opakuje.

No, je fakt, že takových řekněme 40% Čechů už jsou normální lidi, ale ten zbytek jsou zvířata, která udělají za každý hozený drobek cokoli.

Ale teď k jinému tématu. Vím, že jsem tu napsal, že snad napíšu nějaké nové články na web, ale mám pocit, že asi ne. Prostě jsem doslova "vyhořelí". Teď se soustředím na poslední "výstřel" v podnikání, abych se dostal zase zpátky (přece jen už to je rok co jsem naposledy pracoval a co se chystám znovu začít něco dělat, ale lenost je hrozná) a pak už chci odpočívat asi tak rok a sbírat novou energii.

A je tu ještě jedna věc. Včera jsem objevil v podmínkách Banánu takové nové nesmysly, které se mi ani trošku nelíbí. Zdá se, že Česká blbost znovu zaútočila. Kde jsou doby, kdy ty podmínky měli jen dvě stránky. A proto jsem se rozhodl, že tohle je konečná na tomhle hostingu (alespoň pod mým vlastnictvím). A proto se chci zeptat, jestli ten web nechceš převzít. Komplet se vším. Přihodím k tomu i "sponzora", takže vše by se časem samo zaplatilo.
Já tady v Česku už fakt nechci nic vlastnit, protože tady je lepší se snad klepat před lidskou závistí a blbostí než cokoli dělat. Mám tady dost domén a už teď můžu říct, že všechno tady v Česku pohřbím. Nejlepší je tady v Česku asi fakt mít vlastní server, protože ty hostingy jsou už nechutně sprostý. Ale ten zatím neplánuju a ani nevím jak se o to starat (zatím).

Pokud máš zájem to převzít tak bych byl moc vděčný. Jinak by se musel hledat nový majitel. Já už tady fakt nic nechci. Asi tak moc už teď mám Česko rád. Tady je všechno takový divný. Osobní aktivity už jsem přesunul do zahraničí, kde to je při maximálním využití až 998x levnější než tady a to už je pořádná pálka. Ale tenhle projekt už je mi spíš na obtíž. Mám pocit, že se o to musím starat a já na to fakt už nemám náladu a když chci, tak to už stejně nedokážu, protože mám v sobě něco "blok", který mi to prostě nedovolí. A tak se toho už chci zbavit a kdyžtak občas sám a dobrovolně přispět nějakým článkem, ale už ne jako vlastník. To je další věc, která je u mě jiná než u ostatních. Když něco musím dělat, tak to neudělám. Ale když můžu, ale také nemusím, tak to klidně udělám, protože to už není povinost.

A taky mám nápad jak web vylepšit. A to pomocí videí z YouTube. Těch tam jsou tuny a tak by se mohla zbudovat nová sekce "Video", kde by se přidávali různé rozhovory, trailery a tak.

Dneska jsem se fakt hodně rozepsal. Ale musel jsem, abych vše vysvětlil a objasnil proč nemám tolik rád Česko, které mi jinak fakt vůbec nevadí. Kriminalita je tu v zásadě minimální, žít se tu dá celkem v pohodě. V zásadě tu je všechno (i to moderní nebo nejmodernější). Ale jsou tu ty "ale", které nedokážu překousnout.

09 zář 2009, 11:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

V naší vládě máš komouše všude když to člověk vezme důsledně a jen tak bohužel nevymřou, ale to je úděl každé post země jako je Česko. Problém je v tom, že hlavou zeď neprorazíš a když dnes volíš malou stranu, tak zahazuješ svůj hlas. Je to dost blbé, ale zatím to tak bohužel je.

Jak je to s internetem v USA moc nevím, já naopak slyšel, že tam je to ve všech směrech lepší, ale to jsou takové ty instituce JPP (jedna paní povídala), o těch datech a tak jsem nikdy neslyšel.

Souhlasím, jak říkáš, že si člověk myslí, že na východ od Česka už snad nemají ani teplou vodu .. to je takový obecný postoj, já si o Ukrajině také nic extra nepředstavuju a že nějaké Lichnštejnsko něco uznalo je mi taky celkem jedno, ani si hned stejně nevybavím kde leží. Takto koukají na nás zase Němci, Rakušáci a i taková směska jako Francouzi, kde frantíka pomalu abys už pohledal. Já neříkám, že jsem hrdý na to, že jsem Čech, ale jsem prostě Čech, jsem rád, že nejsem třeba z Angoly a tak to beru. Ono hrdí amíci na sebe taky nemají být moc proč hrdí, dnes je to také dobrá směska všemožných naplavenin a prakticky genocidu původních obyvatel si také za rámeček dát nemohou. Historie je u spousty národů hodně krkolomná a myslím, že bychom se měli dívat dopředu a ne pořád vytahovat nějaké staré křivdy. Když uvidím Němce, taky na něj neřvu, že je nacistická svině. Na Česku jako takovém mě štve hlavně jedna věc a tou je tzv. pozitivní diskriminace, která se stále více rozmáhá a doufám, že to jednou nebude na nutnou emigraci, ale to tady nebudu rozepisovat aby mě náhodou nezavřeli za svobodu slova.

V souvislosti s tím, jak říkáš, že si Češi nechají vše líbit, tak se mi vybavila ta reportáž někdy z prázdnin, myslím na Nově ve zprávách, že Češi jsou snad třetí největší stěžovatelé na světě. Ono ale asi Češi akorát řvou a nic nedotáhnou do konce, takže nakonec jim stejně každej asi nasere na hlavu.

Muj děda přišel za komárů o hodinářství, taťka mi ještě vyprávěl jak jednou prostě přišli a všechno mu sebrali. Znárodňování a likvidace zdravého podnikání je svinstvo, ovšem stejně mě štve dnešní privatizace úplně čehokoliv. Mě by zajímalo, co budou prodávat až všechno dojde ... ještě nějaké ty hrady a zámky nám zůstaly, třeba z toho pak v Českém prostředí plném podnikavců (jak říkáš, tady se totiž dnes normálně nepodniká) někdo udělá lunapark nebo mekáč. ... a ano, historie se opakuje, vzpoměl jsem si na Battlestar Galacticu, kterou jsem konečně viděl přes léto: všechno tohle se již stalo a stane se to znovu ... až teď mi došlo jak je to trefné prakticky na cokoli, jak se totiž říká, "člověk je chytrý, ale lidé jsou hloupí" a tohle je neskutečně pravdivé rčení.

Na web si měl přece nedávno zase náladu jak jsi sem vložil ten Twitter ne? ... máš teda celkem výkyvy ti řeknu, ale to já taky, také občas nevím čí jsem a často mě nic nebaví. To YouTube mě už také dříve napadlo, ale spíše jsem myslel, že když někdo něco najde může se to hodit jako odkaz na ten Twitter .. já jen ať se zas neudělá spousta sekcí a pak to bude mrtvé, sám to všechno neobsloužím, dělám i jiný věci ... ale tak uvidíme jak se to vymyslí ... Stejně, ohledně webu jako takového ti teda napíšu do mailu, tady to asi nebudeme řešit.

09 zář 2009, 16:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Přesně jak říkáš, měli bysme se dívat dopředu. Ale ono to jde občas fakt těžko. Mám občas takový hodně blbý pocit, že dnes už je pomalu včera a zítra už bude pomalu předevčírem. Aspoň tak se to tady a taky na některých jiných místech pomalu vyvíjí. Ale v USA je poslední dobou hodně myslitelů. Škoda, že ti blázni co střílí nevinné lidi občas nenamíří svou mušku na některé z nich. Třeba jak u Yahoo mysleli až vymysleli, že budeme za každý odeslaný e-mail platit. Ještě štěstí, že takové nesmysly jsou nerealizovatelné.

S internetem v USA bych řekl že to je ale trošku hůř než tady. Ono taky záleží jaká studie se zrovna objeví a kde to měří, ale rychlosti tam jsou prý nižší než tady a pak ta daň za přenos dat nebo jak se to jmenuje. Je to něco jako za znečišťování nebo tak nějak. Už si to nepamatuju. Je to rok co jsem to četl v jednom článku na věrohodném webu. Tam taky pro každý stát platí jiná pravidla. Třeba v Californii mají zajímavý zákon. Nesmí se tam bránit dětem skákat přes kaluže jinak hrosí asi pěkně mastná pokuta. A na Floridě myslím (nebo tam někde) je zase zákon, že v neděli nesmí skákat padákem neprovdané ženy. Prostě takovéhle nesmysly si můžou uzákonit jenom Amíci a logiku nebo jak to vzniklo, to by asi nikdo normální obyčejnou cestou nezjistil.

Citace:
Když uvidím Němce, taky na něj neřvu, že je nacistická svině.
Tak tohle mě fakt hrozně pobavilo. To je jedna z mála věcí, které asi ať se mi vybaví kdykoli, tak se asi budu pořád smát. To mi připomíná tu novou Superstar a toho pedofila co tam zpíval o Lízátku. To jsou prostě momenty, které už asi navždy zůstanou takovou spouští k rozesmání. Ale je fakt, že ten Lieskovec taky nezklamal. Jak někdo kdo je totálně blbej může pokaždé přilézt, to nepochopím. Ale jako vtip je to dobrý, to mu neberu.

Mám takový pocit, že ono už snad tady v Česku ani není co prodávat. Co už nebylo za slušnou "provizi" prodáno nebo ukradeno, o to už teď nikdo jiný nemá zájem. Ono je občas zajímavý se i podívat na ty úžasný obchody, kdy se prodá nebo vymění něco co stojí stovky milionů za něco co má hodnotu v řádu milionů. Jo, to se to pak kupují byty na Floridě, to se to pak vydělává na "kakaových bobech", to se to potom ztrácejí občanky.

Můj hlas rozhodně mají Piráti. Jsou nezasažení politikou, takže jsou zatím normální. Ale volit někoho jenom proto, že umí kecat a manipulovat lidma tak, aby si toho nevšimli a skočili jim na to, to ani omylem. Buď ti lidi otevřou oči a nebo zase budou myslet a volit tím čím serou.

Nálada na tvorbu webu byla, ale postupem času vyprchala. A když jsem se včera konečně dostal k jednomu mailu, který mi zablokovali, protože jsem ho nepoužil přes 3 měsíce, tak jsem zjistil, že Banán má zase nový způsob jak strašit lidi. Expirovala mi jedna z mnoha domén a to svinstvo co se píše v té smlouvě je protimluv a taky proti samotným jejich podmínkám, které doznali dost velkou změnu od doby, kdy jsem je viděl naposledy. To se to potom blbě něco tvoří, když ti zkazí chuť těmi svými nápady jak "vylepšit" smlouvu na jejich stranu, aby oni mohli vše a ty nic. Ale až se zbavím toho břemene, tak mile rád něco napíšu a tak. To není problém. Ale dokud to citím jako povinnost, tak opravdu nic dělat nechci. Ještě navíc s tím blbým pocitem z té smlouvy. Když něco ale dělám dobrovolně, tak to mi fakt nevadí. Dokud se ale cítím být povinnen něco dělat, tak mě to fakt odrazuje.
Ale zase to už je přes 6 let co tady ten web je. To už je dlouhá doba. Strávil jsem na něm za tu dobu rozhodně víc jak 1000 hodin, protože mě to bavilo. Teď už to ale posledních pár let cítím jako tu povinnost a to je fakt děs něco tam dělat. Dokonce tu snad ještě mám rozpsaný díl DA z první řady, který je ve 3/4. Bohužel to bylo naposledy v říjnu 2005 a od té doby jsem to nedokončil.

09 zář 2009, 18:05
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2