Právě je 22 říj 2018, 23:06

Image Jessicy 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Příspěvek Image Jessicy
Tak zrovna jsem nemocná a projížděla jsem všechny galerky s Jessicou-úplně :D A nezdá se vám,že nějak pustne? :( Ty její široké děravé zahnuté jeany a k tomu baleríny s mašlí, vytahaný svetr-jsem fakt docela sklamaná :bored: Nejvíce se mi líbila právě roky 2004/2005 - fakt jí to tam seklo- upravená,sexy....celkově ten styling-po tom je mi celkem smutno :closedeyes:

20 kvě 2009, 16:05
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Když není o čem psát.....
:laugh: Teď je už holt mamina. Životní styl se z času na čas mění...Teď se drží hodně při zemi, ale jsem si jist, že o ni znovu uslyšíme. Aspoň v to doufám.

20 kvě 2009, 17:55
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Image Jessicy
Lor píše:
Tak zrovna jsem nemocná a projížděla jsem všechny galerky s Jessicou-úplně :D A nezdá se vám,že nějak pustne? :( Ty její široké děravé zahnuté jeany a k tomu baleríny s mašlí, vytahaný svetr-jsem fakt docela sklamaná :bored: Nejvíce se mi líbila právě roky 2004/2005 - fakt jí to tam seklo- upravená,sexy....celkově ten styling-po tom je mi celkem smutno :closedeyes:

Jsem rád, že na ty fotky aspoň někdo kouká :) ... jinak pustne ... jako z hlediska schopnosti se dobře obléct? .... už jsme to tu před časem řešili a je to asi fakt. Podle mě fotky do doby než čekala Honor (čili ještě rok 2007) jsou OK, pak se to s tím oblékáním nějak zvrtlo. Na ty krátké široké děravé jeansy jsem už taky alergický, má je nějak často. Pokud jde o Jess samotnou ... tak každý člověk se s roky mění, to je jasné a je fakt, že v letech 04/05 byla asi nejvíc sexy, teď se mi zdá, že je spíše hubenější, v obličeji to jde také dobře poznat a nějaké to kilo navíc by jí určitě neuškodilo.

Jo a brzké uzdravení přeji ;)

PS: jen mi prozraď, proč si ten příspěvek vložila 3x pokaždé jinde do fóra ;) ... upravil jsem to a nechal jej tady protože sem patří asi nejvíc ... no aspoň jsem si vyzkoušel nějaké ty funkce systému, ale příště stačí vkládat jednou :)

20 kvě 2009, 22:40
Nováček
Nováček

Příspěvek Re: Image Jessicy
Jo jasně,omlouvám se. Já ty první nějak nenašla tak jsem to dala znova a najednou to tam bylo vše :D
A hubenější je možná taky,ale to by mi až tak neva jako to oblečení :bored: Jinak krásnou postavu fakt měla v "Into the blue" - tam byla kapku "oplácanější" :) a seklo jí to. No a ktomu stylu - jedna naše módní expertka řekla, že:"Původně poněkud laciný styling dostal nebývalou noblesu"!!! :cry: :-x Nechápu :question:

21 kvě 2009, 10:22