Právě je 19 pro 2018, 03:39

Nové auto a řízení na jehlách 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Nové auto a řízení na jehlách
Zdá se, že Jessica má nové auto. Ten Lexus byl rozhodně lepší a hezčí. Teď má GMC Yukon Hybrid. Ne že by se mi auta od GMC nelíbily, ale tohle je hnus. To je jako 10 kroků zpět od nádherného Lexusu.

Ale co chci napsat. Tady je zajímavá fotka, kde je vidět v čem Jessica řídí. Ty boty mají snad 15cm vysoké podpadky. Opravdu netuším, jak zvládá šlapat na pedály, ale určitě to musí být umění. Podle mě je to ale sebevražda. No, ještě že místo auta má doslova tank.

09 led 2009, 13:34
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Nové auto a řízení na jehlách
Toho auta sis teda všiml brzo, už ho má možná víc jak půl roku :laugh: ...vždyť je na každých druhých fotkách a už jsme tady o něm i mluvili ;)
Vzhledem k tomu, že je to automat, tak to jezdí samo, to může řídit i beznohý :)

(.... teď jsem se tady zas dlouho neukázal, musím spáchat aktualizaci protože nové fotky jsou fakt fajn, nějak poslední dobou nevím co bych měl dělat dřív a zároveň mám plno času .. takový divný pocit...)

11 led 2009, 00:52
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To auto má fakt tak dlouho? Já si ho poprvé všimnul na tom videu, kdy se Cash málem porval.
Ale ono to asi bude proto, že jsem ty fotky, které jsou na webu viděl asi před rokem. Když se podívám na aktualizace, tak maximálně na jednu náhodně vybranou fotku, takže mi většina uteče. A pokud nejsou zajímavé, tak se dál nedívám.

Mimochodem, nejsi jediný, kdo neví co udělat dříve. Času bych měl hodně, ale hodně ho spotřebuju na své koníčky a na zbytek (důležité věci) mi vůbec nezbývá. Ale zase na druhou stranu, některé věci by se neměli uspěchat. Až přijde jejich čas, tak se sami ozvou.

Navíc procházím asi takovým malým velkým posttraumatickým stresem. Můj milovaný počítač asi bohužel odešel do věčných lovišť křemíkového nebe (mám podezření, co by mohlo být vadné, ale rozhodně to měnit nebudu). Ale naštěstí za měsíc už budou nové čtyřjádrové Phenomy II pro AM3, tak po dvou letech aspoň budu mít zase nový komp minimálně 2x tak výkonný jako tento. Ještě štěstí, že mám ještě notebook, jinak bych musel vytáhnout stále živý jednojádrový přežitek z roku 2003.
No, budiž mu křemíkové nebe lehké. Co v životě splnit měl, to splnil. Bohužel se nedožil léta, kdy jsem chtěl uskutečnit přechod na nový komp. Amen.

11 led 2009, 12:20
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To auto se objevuje už na fotkách ze začátku března, co jsem se díval, takže je to dokonce ještě déle (dej si do hledání "yukon" a najdeš dva příspěvky, tady ten tvůj a pak můj z března). RX 400h jsem neviděl už hooodně dlouho (ten už asi není) a ten Prius co měla potom se taky teď nějak s příchodem toho Yukonu kamsi postupně vytratil. Ještě jsem jí poslední dobou viděl na fotkách v pětkovém BMW (i teď v lednu cosi je), ale to mám pocit, že může být možná převážně Cashe či někoho z rodiny nebo tak něco. Víš jak, když řekla jednou že už ten hybrid, tak hybrid no ;) ..co na tom, že zrovna třeba ta 5er žere možná i míň trávy kolem cesty jak ten "zelený" Yukon :laugh: ...móda je holt někdy strašná věc.

K tomu dalšímu v mailu, protože o víkendu ti už fakt napíšu, křemíku je ale škoda...

... a už jsem konečně dopravil na web aktualizaci ... aspoň za prosinec, je toho jak na*ráno, s prominutím, takže leden pozdějc.

15 led 2009, 23:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Měl bych takovou malou připomínku k tomu focení toho kalendáře Campari. To focení probíhalo v Malibu a ne v Evropě, jak jsme se všichni domnívali. Je to na spoustě webů.

Jinak ten Yukon sám o sobě je pěkné auto až na ten vzhled. Ten se mi bohužel moc nelíbí. Stejně nechápu proč vyměnila nádherný Lexus za tohle. Život je změna a Jessica se tím řídí asi hodně.

Mimochodem, všimli jste si, že Jessica v poslední době nějak blbne? To její oblečení, to kritizují všude. Třeba to "pyžamo" na té premiéře. A nebo ty fialové kalhoty a sebevražedné boty. To auto je sice automat, ale stejně tam někdo musí šlapat na ten plyn a brzdu. Já mít něco takovýho na sobě, tak asi nedokáže ani ten pedál sešlápnout. Vždyť se to musí doslova zaseknout o tu půlmetrovou věc, co má na patě. Navíc chudák Honor, Jessica já málem upustila kvůli blbé cestě a samozřejmě trošku sebevražedným botám. To by se mělo přestat prodávat takové boty.

Jinak dnes jsem zjistil, že AMD má menší problém s DDR3 u AM3. No, asi budu muset o chvilku pozdržet nákupy. Je to velká škoda, že všechno nové má kvůli té krizi takové zpoždění. Nové grafiky nebudou, procesory Core i5 budou zpožděné a další a další věci. Ach jo.
Budu muset zkusit ještě poslední pokus o oživení kompu. Budu doufat, že není zničená základní deska. Všechno nové má vyjít až někdy v červnu, červenci. To byl původní plán.

16 led 2009, 00:16
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No koukám, že dle hodně webů je to fakt Malibu, tak to je můj omyl, ale kdy se to pak fotilo? Muselo to být ještě před její cestou do Evropy a neříkám, že ne, protože 30.11. přistála na letišti v Londýně a 1.12. by se to teda muselo fotit, jelikož 2.12. už byl "launch" v Milánu což by byl dost pres - za den nevím jestli by to teda nafotili, asi těžko. Já o té Itálii myslím i někde četl, už si nepamatuju, ale asi je to teda nesmysl ... spíš byla v Evropě (potažmo v Milánu) právě jen kvůli toho uvedení, jelikož Campari je italský chlast a i kvůli toho mi to ani nějak nepřišlo. V příští aktualizaci to na webu "demystifikuju".

Jinak zdá se ti, že se obléká hůř? ... já si nestěžuju, namátkou z poslední doby 1 2 3 4 5 atd ... (moje top fotka je ale asi tahle - leden 07, se mi líbí asi tak nějak povšechně, v pozadí ten tvůj Lexus 8-) ) a co se kritiky týče, tak nějaký "pytel" na sebe oblíkla sem tam vždy, tak co ;) ... já su ráno rád, když najdu dvě stejné ponožky ... a zásadně už ráno ve spěchu nežehlím, seru na to ... od té doby co jsem si "přivařil" mikinu ke koberci (na vytažení prkna nebyl čas a tak to dopadlo).

Umíš pobavit "ten Yukon sám o sobě je pěkné auto až na ten vzhled", geniální věta :D , asi něco jako "vypadáš dobře až na to, že ti to nesluší". Design - Yukon je hlavně hybrid, o to tu běží, to že je to opuchlá krabice a šlo vybrat hezčí de asi stranou. A pedály mačká třeba těma jehlama :) .. v automatu jsem zatím jel jednou a to v X5ce, a vím, že mi nevadily ani ty traktory co jsem měl na nohách a normálně to nemám rád, prostě ten pedál bys mohl ovládat i tyčkou od smetáku, takový pocit jsem z toho měl. Vím, že se ti zdá, že ten podpatek musí vadit, ale když to tam složí nějak na bok... já myslím, že se to poddá. .. a co ty víš, někdo jezdí i naboso, tak třeba to v autě zouvá :) .. a proč měnila auto? (btw ona neměnila RX za Yukon ale spíš Prius za Yukon) Myslím, že to teda nebylo ani o změně, ale první co mi vyvstane na mysl je, že měla pocit, že pro Honor to bude bezpečnější přemisťovadlo (ne ani tak oproti RX, co už nejspíš neměla, ale oproti Priusu) - přecejen takové to obecné uvažování lidí "velké auto = bezpečné auto" (na kolik to ne vždy musí být pravda) se tady nabízí. V USA těch různých velkých SUV a trucků jezdí navíc hodně, takže jezdit mezi nima v tomhle a v Priusu je už pocitově zřejmě něco jiného. Ono i to RX se rozměrově s americnými full-size SUV moc nemůže rovnat.

Co z křemíku odešlo musíš vědět ne? ..... k tomu ale o víkendu v mailu, tu se mi nechce teď moc vypisovat, mám za sebou 2 zkoušky (success) a celkově dlouhý den, čili se jdu natáhnout. Jak je to teď s HW co se chystá nechystá se nějak nezajímám, protože mi pořád stačí ta moje zdechlina - jednojádrový přežitek, jak tomu říkáš.

16 led 2009, 22:26
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Ten kalendář se musel fotit ještě hodně dlouho před tou cestou do Evropy. Už dlouho předtím mám pocit, že tu byla informace, že asi bude fotit ten kalendář a pak najednou o pár dní později tu byly ty upravené fotky, na kterých jí ubrali pár kilo. Jinak já bych to taky nevěděl. Vycházel jsem z toho, že to bylo focený taky v Evropě. Už jen z té logiky toho pití. Ale před pár týdny jsem zase náhodou v jednom článku narazil na to Malibu.
Teď mě ještě napadlo, že to Malibu je logická volba. Přeci jen takové fotky by v Evropě nafotit nešly. Je tu zima, zatímco tam je teplo celý rok.

Právě, že jsem neměl vůbec ponětí o nějakém jiném autě, tak jsem ani netušil, že měla nějaký Prius. Což mě dost překvapuje, že si vůbec koupila něco takového. I když teď jsem se díval na fotky a chápu jí. Je to pěkný auto. Má zajímavé rysy a to je to co se mi na tom líbí. Hlavně z boku vypadá hezky. Ze předu už tak ne. U toho Yukonu se mi akorát líbí, že to je právě ten tank, ale nelíbí se mi ten design. A taky ta šíleně šílená spotřeba. Lexus je právě takový kompromis mezi tím vším s nádherným designem. Ale už chápu proč jsem si nevšiml, že měla jiná auta. Každé z nich totiž bylo černé (moje oblíbená barva, i když u toho Priusu, tam se moc nehodí). A navíc byly zabírány většinou jen dveře jak vystupuje. Takže mě ani nenapadlo, že by to mohlo být něco jiného než RX.

A u toho oblečení jsem nemyslel to z minulého roku. To bylo normální. Ale to co začala nosit v lednu. Přeci jen je to takové úplně jiné než to co kdy nosila. Je to její věc, ale souhlasím s tím, co se píše. Nic moc. Ale já té šílené módě nerozumím, takže to raději nebudu hodnotit. Jen se mi to prostě nelíbí.

U toho počítače uvidím. Zatím jsem líný cokoli zkoušet. Ale stejně, malý upgrade na nejnovější technologie by vyšel tak na 8 tisíc, což je úplně směšná částka proti tomu, co mě to stálo předtím. Nové technologie prostě miluju. A už se nemůžu dočkat až tu bude rok třeba 2030. To už snad bude všechno technologicky vyspělé, takže věci, o kterých se zatím píše snad už budou standardem. Třeba totálně digitální domácnost s LED a připojením kdekoli a chytrými počítači a další věci. V Česku to ale asi nebude nikdy. To bych musel být blázen, abych tomu věřil. Ale ve zbytku světa jo. To by mě zajímalo, jak v té době budou vypadat mobily, tedy pokud vůbec ještě něco takového bude existovat (teď je to jen 9 let od doby, co se začali normálně používat a už teď jsou od původních někde úplně jinde a člověka by ani nenapadlo, že původně byl mobil taková velká krabice, která se nosila na zádech a uměla jen vytočit číslo).
Navíc u počítače už mám několik let takovou strategii, že každé dva roky by se měl vyměnit za nový a výkonnější. Další upgrade by ale po tomto mohl být až tak někdy v roce 2012, do té doby nic novějšího stejně nebude.

EDIT:// Když jsem nakousl ty technologie a takové věci, tak se mi také moc líbil ten trojrozměrný hologram, který předvedli na CNN v minulém roce, když byly volby na prezidenta. Bylo to jako ve Star Wars, jen lepší. Docela se těším, že se to časem chytne, protože by to bylo fakt něco. Jen ty tři desítky kamer kolem toho člověka asi bude pěkně drahá záležitost. Ale určitě to má dobrý poteciál do budoucna. Je to prostě nádhera a už se nemůžu dočkat až to bude za pár let standard. Třeba takhle jednou bude vypadat i telefonování až to někdo trošku domyslí do konce.

17 led 2009, 14:11