Právě je 19 pro 2018, 03:41

Jessicalendář :) 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Jessicalendář :)
Ok, tady to máte:
Kód:
http://www.gorila.sk/product/189837

Cena 277 Sk (Do českých si to převeďte sami)

10 lis 2008, 16:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Jessicalendář :)
Tady jsou další dva + ten samý z Česka.
sexy kalendář - 199 Kč
filmový kalendář - 199 Kč
nový filmový kalendář - 199 Kč

Ty dva první jsou už 8 měsíců staré. Sice platí až od září, ale vydané byly u únoru. Ten třetí je celkem nový ze září.

11 lis 2008, 11:43
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak já to tu hodlám zrovna napsat a ty mě takhle předběhneš :) ... si našel to samé co já na základě toho Lukášova infa. Včera jsem jim napsal, jestli zvládnem i osobní odběr (na webu ta možnost není), protože jsou z Ostravy a tak naco zbytečně riskovat, co příjde za "skvost" jak to projde rukama naší skvělé pošty nebo PPL. Zatím se neráčili odpovědět, tak asi spíš zavolám ..no jsem zvědavý jak to bude vůbec s dostupností.

11 lis 2008, 14:26
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak doprava by nebyla problém. Kdysi dávno jsem u nich nakupoval (asi tak v minulém tisíciletí) a všechno šlo dobře. Ale proč platit, když si to můžeš osobně vyzvednout, že jo?

Tak mě teď napadlo kouknout na ebay a jsou tu hromady dalších kalendářů včetně těchto. A cenově i s dopravou to vychází velmi slušně. Zhruba stejně. Při srovnání s českou dopravou je to levnější ze zahraničí.

A nebo se dají ještě levně koupit na Superstarshop.cz za 160 Kč.
http://superstarshop.cz/?id=156782
http://superstarshop.cz/?id=156825

11 lis 2008, 16:07
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Na ebyai je nějaký ten kalendář s Jessicou každou chvíli - však jestli občas koukneš na to bývalé jmazone, tak tam dávají odkazy, ale tady to co odkazuje Lukáš by měl být český kalendář, ne? (jako myslím jména ap.)

K té dopravě... to ještě závisí jak to ten dotyčný z toho ebaye či odjinud zabalí. Pokud to někdo nedá do tubusu tak to je ztracené. Vím jak mi někdy příjde časopis co mi chodí ze Slovenska... naštěstí je to jen dvouměsíčník tak ten salátový šok nemám moc často - i když z 80% případů to dorazí pošťačka, která ti to přeloží přes hřbet (!) do schránky, kde se ta A4 přitom velkoryse vejde, prostě demence. Když si necháváš posílat nějaká DVD tak to je přece jen trochu jiná situace než s 'papírem' (plastové DVD se pošťačce hůř skládá, i když jsou i takové případy...). Tak před dvěma lety jsem si nechával zaslat z US nějaké věci co měly velký formát - asi A0, a dali to do tubusu tak to bylo v pohodě ... ale už vidím jak mi tady nebo na ebayi někdo bude ty kalendáře nějak extra balit aby to přežilo bez újmy i pazoury pošty .. krásné oči asi. Dají to do nějakého kartonu a budeš tam mít takové ty "nenápadné sklady", naraženiny z boku apod... no mám s tím bohaté zkušenosti, bohužel. Ale abych jim zas nekřivdil, tak ocelovou kouli si poštou klidně nechám poslat :laugh:

11 lis 2008, 19:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Podle mě to je standardní kalednář bez jmen a hlavně je mezinárodní. Jsou tam jen dny. Nevím jak ty, ale já to CZ co tam bylo uvedeno chápu tak, že to koupili v Česku od Curepink. Podívej se sám na ty české stránky. Země původu: GB a Itálie.

Jinak já bych se toho zase nebál. Určitě s tím mají zkušenosti jak to zabalit pořádně (myslím na eBay, u Čechů věřím, že by to zkur*ili). Když někdo vyřídí 17 tisíc objednávek a bez jediného špatného feedbacku, tak na tom něco bude. Spousta lidí si stěžuju už když to přijde o dva dny později. Kdyby to bylo zničené nebo pomačkané, tak by ty feedbacky určitě nebyly pozitivní.

Navíc mě to moc neláká. To si rovnou můžeš ty fotky nechat vytisknout. V tom kalendáři je všechno to, co je na webu. Není to žádné speciální focení pro kalendář nebo tak. Jsou to jen vybrané fotky. Můžeš se na ty náhledy podívat u každého kalendáře na eBay.co.uk nebo na Amazon.co.uk

A vsadím se, že v roce 2001/2/3 určitě musel vyjít kalendář i s DA. To bych bral. A nebo kdyby vyšel nějaký, pro který by Jess pózovala.

11 lis 2008, 21:31
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jo, kalendář s DA vyšel. Někde mám i skeny, ale asi bych je musel pracně hledat.

Já jsem si ten kalendář také zatím neobjednal. Nevím, jaké jsou tam obrázky, ale i kdyby tam byly nějaké extra dobré, tak je mnohem snazší si je nechat kvalitně vytisknout. To jen, že jsem na to narazil a řekl jsem si, že by to mohl někdo chtít.

Mick: Nemohlo uniknout mé pozornosti, jak jsi v poslední době zahořknul proti....jak to nazvat....češství :) Teda, už dříve z tebe nevyzařovalo nějaké štěstí být čech, ale v posledních měsících se to výrazně zhoršilo. Co se stalo tak strašného?? Jestli tě pořád trápí ta politika, trochu se divím. Máme jednu z nejhorších politických scén, ano, ale tato situace není nijak nová. Vlastně si nepamatuji, že by tomu snad bylo někdy jinak. Mohu doporučit jedinou věc. Ignoruj to, šanci to změnit nemáš, akorát by tě z toho bolela hlava.

Whill: Mně se stalo za celou dobu objednávání z různých e-shopů jen jednou, že se zboží lehce poškodilo. Bylo to dvd, které vypadlo ze svého obalu a trochu se poškrábalo o vnitřek. Takže, ať už si to objednáš odkudkoliv, nemělo by se nic zlého stát. V nejhorším případě to můžeš zkusit reklamovat.

12 lis 2008, 19:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Právě to tzv. češství mě štve. Tady nejde jen o politiku, ale o lidskou blbost jako takovou. Prostě očekávám od lidí, že aspoň budou vědět jak zapnout mobil. A nebo že nebudou otravovat s každou kravinou (dokonce mě jednou moje milá debilní kráva teta obvinila, že jsem jim vzal ovladače - CD - od zvukové karty, která je integrovaná a nikdy žádné CD s nimi neexistovalo - bylo to tak před 5 lety, ale prostě si to člověk pamatuje) atd. Sice v hlouby duše vím, že jinde na světě jsou stejní debilové, ale pořád lepší být americký debil než český.
Dále mě štvou české ceny. Jedny z nejhorších na světě. V porovnání i s Evropou jsme drahý jako blázni. A oproti USA? Téměř všechno stojí 2x tolik. A to fakt. Jediné co je levné, tak to je zdravotnictví. Hurá, máme levnou péči. Jenže já do nemocnice rozhodně jít nikdy nehodlám, takže mi to je k ničemu. Dokud člověk není mrtví, tak to nepotřebuje. A když je, tak mu to je stejně jedno.
Navíc mi vadí, že stát jako takový si myslí, že může lidma manipulovat a ovládat je. Mě je stát u prdele. Nikdo mi nebude říkat co mám nebo nemám dělat. Tohle k smrti nesnáším.

A jsou tu další věci. Třeba právě ta doprava. Co tady v Česku zaplatím za dopravu, tak za to už můžu mít z jiných částí světa nějakou věc i s tou dopravou.
A potom ty zákony. Danit vzduch a život? To už je moc. A chtít po lidech, aby dodržovali nesmyslné zákony? To jsme bůhví kde. Každý by si měl dělat co uzná za vhodné (v rámci slušnosti) a ne dodržovat nesmysly. Třeba dneska chtěli schvalovat zákon podle kterého by se lidi oženili na dosmrti. Navždy bez možnosti rozvodu. No je tohle normální? Češi jsou magoři. Jinak to nejde říct.
Papírově a původem sice jsem Čech, ale rozhodně bych se tím nechlubil. Když se řekne Čech, tak si vybavím zloděje, tuneláře, podvodníky, ale ne slušné nebo normální lidi.
Prostě mám na Česko alergii. Teď je otázka, jestli se ta alergie někdy vyléčí nebo ne. A aby se vyléčila, tak by Češi měli začít používat mozek a ne dělat pořád jen ostudu a blbosti co dělají (hlavně těch 281 skopových hlav). Jestli to co je v Parlamentu je reprezentativní vzorek Čechů, tak potěž pánbůh.
Navíc když dojde na volby, tak ti lidi jsou stádo tupých kreténů, kteří pořád volí ty samé. To jsou fakt tak blbí? Mají na výběr z desítek stran a oni volí jen komouše v červené, oranžové nebo modré. Toho snad není schopen ani ožralý orangutan. I zvíře se poučí, jen Češi jsou nepoučitelní.

EDIT: Teď mi ještě došlo co mě taky hodně štve. To jak lidem za války ukradli jejich majetek. Třeba ten z Argentiny Franc nebo jak se to jmenuje jak mu patří asi půlka Česka. Je slušnost lidem vrátit co je jejich. A ne to krást.
Co je na tom, že se postavil na stranu Němců. Já být na jeho místě, tak to taky udělám. Být na straně podělaných ubožáků co se vzdají ještě před bitvou by nechtěl být asi nikdo. Navíc krást lidem majetek jen proto, že údajně zradili svou vlast. Jakou vlast. Žádné Česko nikdy neexistovalo. Vždy to patřilo nějakému státu. Rakousko atd.

A taky mě překvapuje jak co lidi nadělají s tím svým Českem. 10 milionů lidí. Takových měst jsou desítky co mají víc lidí než tahle země. Je blbost mít zem s pár lidma. Češi se měli už dávno přetransformovat v něco lepšího a za rodný jazyk si zvolit třeba anglinu a připojit se k někomu. Ale tohle je jen můj názor. Někdo jiný zase může být "vlastenec". Ale já jím rozhodně nikdy nebudu.

12 lis 2008, 21:49
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak by mě docela zajímalo, jestli se dá někde sehnat i Campari Kalendář. Fotky jsou fakt zajímavý.
http://www.thecelebritytruth.com/jessic ... der/005177
http://egotastic.com/entertainment/cele ... oze-004210

03 pro 2008, 00:16
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jo, tak tenhle by stál za koupení. Pěkné fotky, ale hlavně, zatím jsem je nikde neviděl.

03 pro 2008, 09:44
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Před pár dny se spekulovalo, jestli vůbec ten kalendář bude. A včera se najednou ty fotky objevily. Otázka je, kde bude k sehnání a od kdy se začne prodávat. Snad to bude mít někdo i na ebay.
Mám taky takový pocit, že se to muselo fotit před pár dny. Myslím, že Jess byla v Londýně, moc jsem tomu nevěnoval pozornost (předpokládám, že to mohlo vzniknout tam, ale kdo ví). Ale hlavní je, že konečně je tu kalendář, který je skutečný a ne jen obyčejné fotky někde posbírané z mnoha akcí.

Až na to narazím, kde by se to dalo koupit, tak to sem napíšu.

03 pro 2008, 12:45
Člen fanclubu
Člen fanclubu

A tady jsem našel všechny fotky z toho kalendáře ve vysokém rozlišení.
http://rapidshare.com/files/169773964/J ... __UHQ_.zip

03 pro 2008, 14:24
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Je docela škoda, že ty fotky z Campari kalendáře jsou upravené. Tady je článek: http://www.inquisitr.com/11177/jessica- ... photoshop/

Ne že by na těch upravených Jessica vypadala špatně, ale skutečná je pořád mnohem hezčí.

09 pro 2008, 21:43
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jak už určitě víte, kalendář Campari 2009 se fotil teď začátkem prosince v Milánu. Jestli jste ještě nepostřehli v novinkách, tak na web jsem už umístil fotky (kalendář, zakulisí, launch)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fotky ze zákulisí jsou zde ke stažení také ve vysokém rozlišení (odkazuju na to z webu sem, protože nevím kam jinam to teď dát...) - průměr na soubor je tak 7 MB (!):

část1: http://www.megaupload.com/?d=LFQHRUY6 (32 fotek - 197 MB)
část2: http://www.megaupload.com/?d=NYXR557W (28 fotek - 184 MB)
část3: http://www.megaupload.com/?d=57U1F9OC (31 fotek - 196 MB)
část4: http://www.megaupload.com/?d=P3JF0ZBP (14 fotek - 120 MB)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Určitě koukněte taky na videa zde (vč. HD)

Mick: Samozřejmě, že tohle je mnohem zajímavější, než nějaké posbírané fotky z netu ... co se týče domalování, tak já nevím, tys čekal, že to upravované není? Myslím, že je to tak trochu folklór tohoto typu fotek (někdy i horko těžko poznat původní vyfocenou osobu :) ). Mě stejně nejvíce zaujaly ty fotky ze zákulisí (tam se snad malůvky v PS nepodepsaly) ... některé jsou opravdu *cute* ... a taky ta videa jsou hodně dobrá. Tohle je mnohem lepší než celý kalendář.

PS: Jak to vypadá s místem na webu? Dostal jsem v souvislosti tady s tou spoustou věcí k tomu kalendáři takový nápad ... ale nevím ještě jestli se dá realizovat...

All: Klame mě paměť když řeknu, že v celkem nedávné REKLAMĚ na Campari byla Salma Hayek? Myslíte, že se dočkáme i reklamy? :)

14 pro 2008, 07:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Úpravy fotek se sice dělají, ale takové razantní? Viděl jsi to zeštíhlení pasu? To bylo pěkných pár cm na každé straně.

Místa je podle aktuálních informací pro každý web 10GB.

Reklamu na Campari jsem zatím neviděl. Nebo si jí nepamatuju. Ale neřekl bych, že by se Jess objevila i v reklamě, ale kdo ví. Všechno je možné.

14 pro 2008, 13:38
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To zeštíhlení pasu jsem viděl, ale myslím si, že takovéhle fotky jsou upravované dost a to kterékoliv proporce (když zůstaneme u Jessicy viz poprsí na jistém plakátu ITB a navíc to ani nepůsobí dvakrát přirozeně). Někdy to malůvkáři v PS při honbě za "dokonalostí" přehánějí a pak mi příjde, že je z toho něco co snad ani vzniknout němělo. Ale u tohohle typu promo akcí to asi bude pořád ať už s lepším či horším výsledkem, jde přece o to aby si každý pupek co na to koukne řekl "všichni tihle krásní a dokonalí lidé chlastají Campari" :) ... i když na mě celková atmosféra a prostředí krom té jedné jisté osoby nijak nepůsobí, protože jsem po letošní dovolené na ty taliánský xichty @ šampónový "rádoby elegány" ještě pořád alergickej - byl jich plný hotel.

PS: Docela vtipná fotka, kdy Jessica při snaze o co nejvíce uhrančivý pohled vypadá spíše, že to přehnala s tím Campari :laugh: ...jinak je to samo moc pěkný a hlavně to HD video je příjemně koukatelné :)

Ještě k tomu webu .. a kolik je volného teď? .. nebo kde to najdu, protože nevím, ve statistikách jsem si toho nevšiml.

//EDIT: ad Salma ... mám to, přesně tahle reklama u nás běžela: http://www.youtube.com/watch?v=hjg763Fb804 ... a co víc, asi byl taky i kalendář :)

14 pro 2008, 17:19
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Abych řekl pravdu, tak vůbec netuším kolik toho na tom webu je. Možná kolem 5GB plus minus něco. Fakt netuším. Ono jde spíše o jiné věci proč to tam nechci dávat.

To vylepšení u toho ITB je samo o sobě dost divné. Zvláště ty scény ve filmu, kde jsou dvě verze upravených plavek pod vodou. Některé věci co dělají úplně postrádají logiku. Když vím, že něco v určité zemi nejde vysílat, tak jí nebudu dávat tanga, ale dám jí obyčejné plavky.

14 pro 2008, 18:12
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick píše:
Abych řekl pravdu, tak vůbec netuším kolik toho na tom webu je. Možná kolem 5GB plus minus něco. Fakt netuším. Ono jde spíše o jiné věci proč to tam nechci dávat.

To nikde není v administraci nebo tak, kolik je zabráno místa? To má i kdejaký freehosting. Nevím jaké "jiné věci" máš teď na mysli ... jako že by tam toho bylo i víc, ale něco tam nechceš dávat? Vždyť fotek je tam drtivá většina a jinak nevím co jiného /autorského/ bys tam *mohl* dávat ... videa jsme tak nějak zavrhli kvůli objemu. Abych vysvětlil co jsem měl předtím na mysli, šlo mi o vytvoření nějakého "speciálu" vždycky k něčemu kolem čeho bude více zajímavých mteriálů ... mám představu, ale asi není vhodné banán pokoušet umisťováním 200 MB souborů ke stažení na web apod. ... i když půjde jen o výjimečné případy jak jsem psal.

14 pro 2008, 19:20
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak velké soubory opravdu není zrovna moc rozumné dávat sem. Stačí aby se odkazy dostali na zahraniční weby a tento web bude tak přetížený, že lidi budou rádi, že vůbec přijdou a ne aby si ještě něco stáhli.

Navíc ono to není nijak extra důležité kolik toho na tom webu je. Není to nějak limitované typu 10GB a už ani bit navíc. Je to jen taková hranice, které ale skoro nikdo nikdy nedosahuje a když se překročí (třeba 11GB), tak ti dají vědět.

14 pro 2008, 19:35
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jak to vypadá, tak kalendář Campari je docela rarita. Vyjde ho jen 9999 kusů, takže obyčejní lidé si o něm můžou nechat jen zdát.

31 pro 2008, 13:42