Právě je 22 říj 2018, 21:06

Halloween 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Halloween
Jessičin převlek na Halloweenskou párty, kterou pořádala Heidi Klum, je docela zajímavý. Tady si můžete projít fotky. Nejlepší je ale Cash jako starý dobrý dědeček Fidél. Opravdu mu to sluší a ty vousy jsou fakt skvělý.

Jinak za co tipujete, že Jessica šla. Mě přijde, že šla za nějakou slavnou děvku. Asi Paris Hilton.

01 lis 2008, 23:43
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Halloween
:-D Zajímavý odhad...
No, za koho jde netuším, ale jako halloweenský kostým je to takový nijaký. Třeba nejde za nic.
Když tak podporuje Obamu, mohla si vzít masku prezidentskýho kandidáta, ty teď v americe letí :) To by aspoň byl převlek. Nebo si mohla nechat tu masku Hannibala, že ?

02 lis 2008, 14:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Podle mě to, že to je takové nijaké, je právě to zajímavé. Je to na každého představivosti. Já v ní vidím Paris (blond a oblečení tomu nasvědčuje). Ale někdo jiný by v ní třeba mohl zase vidět Housevu Zabijáckou Mrchu, etc.

Ale ty další lidi, ty měli fakt originální masky. Bohužel to je ale na jiných fotách. Ale pokud má někdo zájem o další kostými (které jsou fakt úžasné a meze se tam žádné nekladou, tak si je můžete vyhledat přes články na Google).

02 lis 2008, 15:37
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mých, do značné míry zromantizovaných, představ o halloweenu si nemusíte všímat. Jeden by měl být spokojen s tím co dostane, že?
Jessice to samozřejmně sluší, ale je těžší identifikovat za koho jde, pokud to vůbec je převlek, když se to nevyznačuje ničím neobvyklým.
Co se halloweenu týče, ze všech existujících svátků představuje jediný, se kterým se mohu trochu identifikovat, protože se odkazuje na mystično, ke kterému mám blízko. To byl důvod, proč jsem se na něj vůbec těšil. Totiž, že spousta lidí, aspoň v zahraničí, dělá něco s čím bych se mohl ztotožnit.

02 lis 2008, 20:16
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nějaké fotky i z toho halloweenu už jsou i na webu, protože jsem se konečně odhodlal k aktualizaci, ale souhlasím s Mickem, že Jess tam vypadá docela jako lehká děva :laugh: ... oblečení je v pohodě :) .... to mi připomíná, že docela rád bych sem tam na Jessice viděl i nějakou tu sukni ;) , ale ona se jim jaksi vyhýbá - tady na těch fotkách cosi takového i je, i když jen na nějakých punčocháčích :)

07 lis 2008, 02:18
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Máš pravdu. Až teď mi došlo, že Jessicu jsem snad v sukni (myslím nějaké mini) snad ani nikdy neviděl. Snad jen v Sin City (teda jestli si dobře vzpomínám). Ale v realitě? Možná párkrát měla nějakou tu delší sukni. To je fakt škoda. Má pěkný nohy, tak by je mohla ukazovat.

07 lis 2008, 02:30
Člen fanclubu
Člen fanclubu

jo :) ...mini a čistě na holé nohy tady ... ale to už je slušně stará fotka (březen 2003) ...Jessičin styl oblékání se mi líbí, ale nějaké ty mini by to taky fakt chtělo, protože když už nějakou sukni má, tak minimálně po kolena ...ehm, no je vidět, že jsme prostě jenom chlapi :laugh:

Obrázek

07 lis 2008, 03:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To mi připomíná, že jsme už dlouho neviděli její mopsíky a toho Bon Joviho nebo jak se jmenuje. Ti už musí být pořádně starý. Mám pocit, že Cid a Nancy pokud už nejsou v psím nebi, tak se tam asi brzo budou chystat. Tak dlouho nepřežije žádný pes.

A Jessičin styl se mi taky moc líbí. Trošku jsem nad tou mini včera (vlastně dnes, ten čas je hrozný) přemýšlel a došlo mi, že se to k ní tak trošku nehodí. Neumím si jí v tom teď představit.

07 lis 2008, 12:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mám takový pocit, že to není Bon Jovi ane Bowie :laugh: ..ale obojí je na 'B' to je fakt :laugh: ...co s němi je, to nevím ... můžou je mít její rodiče třeba, těžko říct (myslím, že na tomhle videu právě v domě jejích rodičů jsem tehda nějakého viděl, ale kdoví co to byl zač) .... jinak představovat v mini si ji nemusíš, nahoře jsem dal přece fotku ;) ...já myslím, že by jí slušely jako všechno ostatní, nikdo neříká, že je má nosit pořád, ale sem tam by to šlo :)

p.s. jo, čas je hrozný, já jsem před třemi hodinami vstal ... spal jsem od 13 hod teď do 23 a včerejší noc a dopoledne jsem byl vzhůru ... sám už nevím podle jakého času jedu ... asi každý den podle jiného

08 lis 2008, 02:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Já věděl, že to je od B.
Tu fotku jsem předtím neviděl. Šel jsem spát dříve než jsi to poslal.
Ta mini by jí slušela, ale vůbec se jí nedivím, že to nechce nosit. Vem si kolik blbců jí denně fotí a natáčí. Už vidím, jak by se jí nějaký vůl snažil dostat rovnou pod sukni třeba když vychází z auta.
Ona je naštěstí normální a ne jako Paris Hilton nebo její kámoška Lindsay Lohan, které chodí všude naostro a kvůli popularitě mají všude sukňovou "nehodu".

08 lis 2008, 13:19