Právě je 22 říj 2018, 23:07

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
JESSICA NA MYSPACE!!! 
Autor Zpráva
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: JESSICA NA MYSPACE!!!
Díky za vysvětlení.
Ten kdo s tím přišel musel být buď génius nebo absolutní cvok, ale nápad to je dobrý.
A to Ř by určitě vyhrálo. Chtěl bych vidět jak Amíci vyslovují třeba takovou řeřichu.

29 bře 2008, 14:30
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak, konečně jsem se kouknul na tu písničku. Rozhodně se moc dobře poslouchá :) , třeba ve srovnání s písničkou amerického kandidáta Obamy (..ve které Jess pronese pár silně pro-amerických vět, tfuj), které soukromně říkám vymývačka mozku.....ale to ne, to se nedá srovnávat.
Koukám, že pravdivost myspaceu je již všeobecně přijímána i zde. Není to tak dávno, co se Whill zastavoval nad tím, že je to všude tak nějak bráno za samozřejmost a teď jsme zde i my. Jistě, souhlasím, že je tu hodně důkazů, ale ještě chvíli potrvá, než tomu úplně uvěřím (Ale jsem přesvědčen už aspoň z 60 - 70%....asi). Klidně mi říkejte nevěřící Tomáš, ale radši budu opatrnější. Tak nějak hledám důvod, proč Jess do něčeho takového šla (pokud je to fakt ona). Možná, jestli je to opravdu nějak spjaté s Cashem, tak aby zvedla popularitu těch jeho stránek, nebo co, protože jinak se to vůbec nehodí k "politice", kterou zastávala v minulých letech.

Uvidíme. V posledních týdnech jsem měl hodně práce, takže jsem se tomu nemohl věnovat tak, jak bych chtěl, ale od teď zaměřím svou pozornost i na Myspace.

30 bře 2008, 20:56
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Ano, v tuto chvíli tě nazvu nevěřícím Tomášem :D Není to tak dávno co jsem se nad tím pozastavoval, protože zkrátka všichni víme, že bludů je kolem až až. Proto jsem ke všemu takovému také obezřetný, je to na místě a uvádět někoho v omyl snad nikdo nechce. Když se ale objeví důkazy, nemám problém dát si puzzle dohromady a ono je najednou skládat z čeho. Nevím nakolik jsi četl zde celou diskusi, ale objevilo se tady několik, pro mě vcelku jasných indicií, které předtím prostě nebyly - nebylo z čeho vycházet.

Jeden z nejdůležitějších faktů je pro mě ten, že 25.2. se Jessica (chceš-li "osoba") zmínila na MySpace o své přezdívce JAY_EH na IBeatYou. Teď si zkus zdůvodnit, jak je možné, že o měsíc později se objeví video, kde je tato přezdívka zobrazená právě když je na záběru Jessica. Tady podle mě není o čem... osoba vydávající se za Jessicu by musela být, jak jsem už psal, jasnovidec. Stejně jako ty si doteď kladu otázky jako "proč?", "jaký to pro ni má význam?" ...nicméně projdi si vody kolem MySpace a zjístíš, že není sama. Dokonce na svém profilu má hned na úvodní stránce vložené video přímo z produkce MySpace, jde o rozhovor s Dane Cookem mimo jiné i o jeho profilu.

Dále celý ten web IBeatYou... na videu vidíš několik lidí (přátel), které známe z fotek z blízkosti Jess. To, že web má co dočinění s Cashem je myslím docela zřejmé (i z jiných zdrojů se dá dočíst že působí v jakési té firmě s Baronem Davisem, kterého najdeš na IBY také - doporučuju si prokliknout na úvodní stránce 'MVPs'). Na webu je jinak dost postů od Cashe, mezi nimi pár videí:
http://www.ibeatyou.com/competition/57f ... he-fastest
http://www.ibeatyou.com/competition/ce5 ... arter-toss
http://www.ibeatyou.com/competition/0e0 ... 5/toy-boat
http://www.ibeatyou.com/competition/6aa ... re-than-me
http://www.ibeatyou.com/competition/581 ... n-1-minute
http://www.ibeatyou.com/competition/604 ... -out-of-10
...nezmiňuju osobní fotky, Cashe, Jessicy, Joshuy, přátel nebo třeba i Jessičiných psů :laugh:

"Osoba" pod přezdívkou JAY_EH tam také přispívá a podle videa a watermarku na něm, je jisté a definitivní, že jde o Jessicu.

Nechci někoho násilně zbavovat pochybností, sám si psal že důkazy znáš, jen jsem ještě jednou shrnul základní fakta a to co mi z toho při "mé matematice" vychází.

PS: Jakou "politiku" máš na mysli? Mi naopak Jessica připadá v jejím byznysu jako jedna z nejotevřenějších. Za vytvořením toho profilu by mohla sice být i tak prozaická věc jako reklama pro IBY, ale jak už tady psal Mick, ten projekt má potenciál, čili nezapadne ani bez reklamy. (...a když to vezmu kolem a kolem, pro nějakou firmu nebude problém zafinancovat si komerční propagaci, řeba i s Jessicou v hlavní roli.)

PPS: No a když ses dostal k tomu "Obama, Obama, ..." :) musím říct, že jsem se na video kouknul bleskově až teď, věty tam vidím jen dvě, pravděpodobně myslíš tedy tu "I would like the rest of the world to think highly of our amazing country." ...tady se dostáváme jistě pro mnohé na tenký led, ale když to vezmu s ohledem na to dílko (a hlavně si uvědomím, že je americké), tak to tam i sedí a ani bych neřekl, že ta věta nějak 'pokulhává' také za tou první, kterou Jessica pronesla o "čistější planetě". Abych to příliš nerozváděl, prohlášení působí komicky třeba už jen v kontextu s posledním vozidlem, ve kterém vidím Jessicu jezdit. Jsem schopný akceptovat hybridy s jejich přínosem pro městský vzduch, i když výroba je řekněme energeticky náročnější (po vzoru aby se jedno očistilo, jiné se musí ušpinit). Ovšem bezmála třítunový GM Yukon Hybrid s šestilitrovým osmiválcem o výkonu 250kW a spotřebou i přes elektromotor okolo 12l nepovažuji za vozidlo pro ekologicky smýšlejícího člověka. Ale tohle je asi ekologie v podání Ameriky...

Co tím chci říct? Nesnažil bych se to video pochopit naší logikou, nepůjde nám to, i když můžeme mít v mnohém pravdu... Sranda je, že Amerika se ani s Obamou ani s Hurvajzem v čele od základů nezmění, vše je v lidech a Američani jsou prostě takoví jací jsou... :)

...tak jsem se trochu vylil... snad jste u toho nezabili moc času ;)

31 bře 2008, 21:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Neměl jsem dost času všechno pročíst a prozkoumat. Asi máš pravdu a je to Jess. Zkrátka mně to jen vyvedlo z míry. Tak trochu nečekaný vývoj událostí.

jen...

Tou politikou jsem myslel, že většina celebrit se vyhýbá popularitě v soukromí a vzhledem k faktu, že myspace určitě nebude akcí, které se Jessica účastní, třeba z komerčních důvodů, je to prostě....nevím.

A její vstřícnost ? Tou vstřícností, tak trochu nevím, co máš na mysli. Určitě to nebudou fotky. A ve všem ostatním si nejsem vědom nějakých rozdílů oproti dalším celebritám.

A ta přezdívka ? Jestli někdo řekne, že používá určitou přezdívku a o měsíc později se objeví tato přezdívka ve videu, to je fakt důkaz, vzhledem k faktu, že tyto věci se přidávají až po natočení videa (Možná jsem jen špatně pochopil sled věcí, ale zrovna tento důkaz je zpochybnitelný - abych to vysvětlil, neviděl jsem, že by Jess držela lístek, kde by bylo napsáno JAY-Eh)

Ale...nemusíš mně už dále přesvědčovat. Uznávám, že důkazů je opravdu dost na to, aby se dalo logicky vyvodit, že je to opravdu ona. Možná nejsem tak dobrý v matematice, ale toto si dám dohromady i já.

A mimochodem, měl bys dostat nějakou cenu za nejvíce vyčerpávající odpověď na fóru :-).

31 bře 2008, 23:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak už opravdu věřím, že to je Jessičin "blog". To video na IBY je dost dobrý. Teprve až na podruhé jsem si všimnul její přezdívky.
A to video, co má na MySpace s Danem Cookem musí už být pěkně starý. Tipoval bych to na podzim minulého roku, kdy asi Dane nějak Jess přesvědčil o tom, že mít někde svůj profil, kde může komunikovat s fandy by bylo dobrý.

A to IBY je fakt dost dobrý. Vzhledem k té propagaci už teď musí mít pěknou hromadu členů. Ale dost by mě zajímalo na čem vydělávají, protože jsem si tam žádné reklamy nevšiml. Ale vzhledem k tomu, že každý z nich je milionář, tak těch pár tisíc je určitě nevytrhne.

01 dub 2008, 13:33
Člen fanclubu
Člen fanclubu

To komunikování s fandy (oboustranné) je podle mého názoru, v tomto případě kravina. Protože, jak může s někým komunikovat, když tam má tisíce lidí přidaných jako "kamarádi". ;) Možná oboustraně komunikovat může jedině s někým, koho zná z osobního života, nebo tak něco. Kdyby se to zdálo jako blbost, tak se omlouvám. Nedokážu dostatečně popsat moje mozkové pochody. :shock:

01 dub 2008, 14:23
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Já myslel komunikovat ve smyslu, že píše prostě o sobě, své kariéře, co jí baví atd. Takhle a ne, že bude každému osobně odepisovat nebo něco psát ke každému komentáři. To by samozřejmě byla kravina. To je absolutně neproveditelné. Ale to co mám na mysly je jednostranná komunikace. Ona "mluví" a ostatní jí naslouchají. Doufám, že jsem to vysvětlil.

01 dub 2008, 16:26
Člen fanclubu
Člen fanclubu

OK. 8) Chápu.

01 dub 2008, 20:28
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Lukáš Rapouch píše:
Neměl jsem dost času všechno pročíst a prozkoumat. Asi máš pravdu a je to Jess. Zkrátka mně to jen vyvedlo z míry. Tak trochu nečekaný vývoj událostí.
...

Rozhodně tě přesvědčovat nechci, to jsem psal, jen jsem chtěl shrnout co si myslím. Zároveň se musím přiznat, žes mě trochu vyvedl z míry, protože jsem tak nějak nepředpokládal, že v tuto chvíli o tom bude ještě někdo pochybovat, to je celé. Prakticky všechno je zpochybnitelné, i ten lístek v ruce kdyby jej držela. Jen jsem vypíchnul jednu z těch důležitějších věcí, ale je třeba si v tom všem spíše najít souvislosti a o tom to je. Vždyť na tom videu je i Cash a další. Potom by byl asi falešný i ten Cash na IBY, což už je dost málo pravděpodobné. A když už je Cash reálný, asi těžko by si tam "chovali" osobu jenž se vydává za Jessicu. A nebo jo? Ale za jakým účelem?

Je to legrační, ale před měsícem bych nevěřil, že si tady sám přiznám, že je to realita <vtip>a tvoje trochu větší zatvrzelost možná plyne z tvého zájmu o konspiraci, jestli je teda pravda to co máš v profilu.</vtip> :)

Jinak ale na tu moji "matematiku" se moc neohlížej, ode mě ji ve škole nikdy nikdo neopisoval. Je to jen můj pohled na věc a jak jsem psal, každý si to musíme srovnat podle sebe, z čehož rovněž opět vyplývá, že tě nechci připravit ani o tvé pochybnosti. Nevím, třeba se opravdu ukáže, že si někdo dal tolik práce zahrát na nás tak propracované divadlo a budu muset stáhnout to, co jsem napsal na web.

A co myslím tou "vstřícností"? Nevím, můj pocit. Jess na mě působí tak nějak normálně a nemyslím, že je problém vypozorovat koho určité věci přerostly, i když konkrétního člověka neznáš osobně. O celebrity (to slovo mi nikdy nejde přes jazyk) se ale vlastně nezajímám, Jessica je tak trochu výjimka, a tak nemám moc srovnání a možná si jen idealizuji něco, co je součástí povinné image, kterou někdo hraje hůře a někdo lépe. Takže možná vážně jen pocit.

PS: Tak s cenami už jsme si kvit, jen mám pocit, že ani jeden ji nedostanem ;) Jinak počet písmen nebude všechno, zrovna ten včerejší post jsem stylisticky moc nezvlád a doufám, že je aspoň trochu k pochopení. Ale snad mě omluvá to, že jsem noc předtím vynechal spánek. Prodloužil mi to hlavně ten Obama s mojí potřebou taky vyjádřit jednou kritiku směrem k Jessice. Protože mít názory konzistentní s naším jednáním (zvlášť když je troubíme veřejně) je podle mě jedna ze základních věcí. Ještě tak na okraj, aby nedošlo k mýlce, nekritizuju někoho za to, že (přeneseně) lítá do práce vrtulníkem, ale blbé je lítat vrtulníkem a tvářit se u toho zeleně.

01 dub 2008, 21:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Whill píše:
...a tvoje trochu větší zatvrzelost možná plyne z tvého zájmu o konspiraci, jestli je teda pravda to co máš v profilu.</vtip> :)....

Inu, ano. To, co mám v profilu je pravda a to co píšeš, asi bude mít něco do sebe. Každopádně důvod, proč to celé zpochybňuji (nebo aspoň jsem zpochybňoval) je trochu jiný. Potřebuji, aby mi to někdo napsal černé na bílém. Nechci tím říct, že jsem až takový pako, ale svým názorům věřím zásadně z 50%. Zbylých padesát potřebuji slyšet od druhých. Ani nevím proč. Uznávám člověka jako tvora omylného, sebe tuplem, takže spíš od druhých očekávám potvrzení svých vlastních tušení. Pokud člověk prezentuje své pochybnosti a vyvrátí mu je někdo jiný, než on sám, je to reálnější (aspoň pro mně - taková hra na ďáblova advokáta). To, že se skutečně jedná o Jessicu jsem tak nějak tušil po mém příspěvku, kde se odkazuji na odkazování na ten myspace profil, co jsem postnul někdy v minulých měsících. Ale pokud tomu věříš ty a Mick, tak si myslím, že opravdu není co řešit. Dokud se nevyskytnou důkazy o opaku, je to Jess.

p.s.- Celebrity nepatří ani mezi mé zájmy. Jessica je rovněž vyjímka.

01 dub 2008, 21:32
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Teď to vemu extra stručně ;) , takže jo, jasan, resp. javor, jak říká jeden můj kamarád :)

01 dub 2008, 21:37
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Původně jsem taky nevěřil, když se ta zpráva tady objevila. Ale když se začali psát články v zahraničích "zpravodajích" (nevím jak nazvat ty jejich webové "noviny") o tom, že Jess je na MySpace, tak jsem začal věřit už z více než poloviny. A po tom videu z IBY a důkazech, které napsal Whill už na 99,9%.

Teď už myslím stačí jen počkat až se o tom Jess zmíní v nějakém tom pořadu typu J. Leno a spol. A určitě na to přijde nějaká otázka. A nebo v nějakém interview. To bude taková ta desetinka, která mě utvrdí na 100%.

02 dub 2008, 09:22
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jessica dnes zase přidala další příspěvek na MySpace a taky tu je nové video na IBY.
Tady je to super video z IBY, kde Jessica vyzívá ostatní k zírání. Ale musím říct, že je fakt dobrá. Já bych to vůbec bez mrknutí takovou dobu nevydržel.

09 kvě 2008, 11:30
Člen fanclubu
Člen fanclubu

No konečně autentické video! Je to perfekt... poslal si nejužitečnější post fóra :-D ...sic ji tam kde kdo drtí lepším časem, ale když je to Jess, tak kde jinde by byla než na prvním místě, že? :inlove: :roll: ;) Jinak u sebe nevím, dneska jsem nespal, tak mám problém nechat oči otevřené i delší dobu než krátkou a zrovna teď mám polední krizi, vyzkouším si zítra jak se vyspím 8-)

09 kvě 2008, 12:38
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Máme tady nové video s Jessicou na IBY ... Jessičin comment k němu pak najdete na MySpace ;)

Citace:
... I wanted to do something unique for my fans and I came up with a fun competition where one of you can win my personal tickets to the premiere of the movie on June 11th. ...

//EDIT: Jinak video vypadá, že je z koupelny :D ...hned se mi vybavila tahle fotka:
Obrázek

01 čer 2008, 17:29
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick píše:
Jessica dnes zase přidala další příspěvek na MySpace a taky tu je nové video na IBY.
Tady je to super video z IBY, kde Jessica vyzívá ostatní k zírání. Ale musím říct, že je fakt dobrá. Já bych to vůbec bez mrknutí takovou dobu nevydržel.

Sákra, predbehol si ma :D
BTW boli tam aj takí "very funny", na Youtube... napr. jeden, ktorý vydržal 10 minút bez mrknutia :scared:

Edit: The Stare: Bunny pwnz kevjumba, Baron Davis and Jessica Alba http://youtube.com/watch?v=VwGDOiDDU8s

05 čer 2008, 21:18
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Mick píše:

je take prijemne ked sa na vas Jessica pozera viac ako minutu :D
neviete niekto ako by sa dali stiahnut tie videa??

24 črc 2008, 20:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Do nejnovějšího příspěvku, který je jak na Myspace, tak i na IBY, Jessica přidala docela zajímavé video z doby pár dní před inaugurací a během inaugurace Baracka Obamy. Je to dost zajímavý 12ti minutový klip.
http://www.ibeatyou.com/jessicaalba

27 led 2009, 21:21
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Díky za info, to je perfektní, mám rád taková přirozená videa :) ... není to nějaké nahrané a připravené divadélko, je to prostě takové normální. Při aktualizaci na to hodím odkaz i z webu. Obsah nehodnotím, snad na tu svou novou ikonu nebudou za rok nadávat.

28 led 2009, 18:14
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Ouch. Prvně musím říct, že následující řádky se mi psaly s těžkým srdcem. Občas (i když většinou ne tady) jsem kritický ke spoustě věcí, ale hrozně nerad kritizuji Jessicu(takových existuje už dost).

No, ať je to za mnou. Přiznávám, že ačkoliv jsem rád, že v americe zvolili Obamu, začíná mi pomalu, ale jistě, lézt na nervy, jak je tím Jessica posedlá (A nejen ona) :scared:. To nejnovější dvanácti-minutové video, mi přišlo desetkrát tak dlouhé, skoro nekonečné!!! :question: :shock:
Ať už se jedná o politiku, nebo o Jessičiny finanční nároky na hraní v určitém filmu, v poslední době se mi zdá úplně jinou osobou. Těžko říct, jestli je to mnou nebo je něco opravdu jinak. No, budu pozorně vyhlížet změny. Jsem zvědav, co odhalí dny příští (popřípadě měsíce...roky...(ne století opravdu ne!)). Nechci, aby zde vznikl dojem, že se od Jess odvracím...jen mi její současné chování připadá....no, zvláštní, přinejmenším. Ať už bude Obama skvělým prezidentem nebo ne, američani zdá se žijí pohádkou a pomale ztrácejí smysl pro realitu (a tady by se mohl objevit někdo, kdo mi napíše, že jim realita uniká už dlouho...no, to je jedno). Nechci ale psát o politice, toto téma se mně dotýká jen povrchově, ale její vliv na Jessicu, ten už mi zdvihá obě obočí.
Jessico, vrať se na zem, prosím!

01 úno 2009, 23:02
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další