Právě je 22 lis 2018, 13:03

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Jessica v českých časopisech 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Příspěvek 
aha tak okey to dobre lebo jessica je fakt super ma super filmy ako su into the blue alebo honey to boli fakt super filmy

17 črc 2007, 08:49
Nováček
Nováček

Příspěvek 
Ahoj :) Jessi je na titulni strance v casopisu Bravo Girl...mam ji doma Jess je nejlepsi :D

24 črc 2007, 20:13
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Novinka
V časopise "Juicy" vydali článek o Jessice. Cena 69 Kč nebo 99 Sk.
Prvně jsem se obával, abych nevyhodil 70 korun za jeden obrázek, ale tentokrát se překonali. Článek plus obrázky jsou na stránkách (A4) 24 - 28 (jedna stránka je reklama, ale pořád se jedná o největší článek o Jess, který jsem v jakémkoliv českém časopise viděl!!), takže stojí za koupi. Jessica zdobí, jako tradičně, i obálku, takže by mělo být jednoduché jej najít. :)

29 srp 2007, 20:05
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Moc diky Lukasovi za info a tradicne tady jsou scany:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Naposledy upravil Whill dne 04 říj 2007, 00:55, celkově upraveno 1

30 srp 2007, 13:18
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek sice clanok zo slovenskeho casaku je to z markizy
Kraľuje sexi ženám

Jessica Alba sa neprezentuje škandálmi, odmieta plastiky, nahotu a diéty. Aj preto sa stala najsexi ženou sveta za rok 2007. Americká herečka Jessica Alba (25) žiari vo všetkých oblastiach. Môžete ju vidieť na plátnach v najnovšom pokračovaní filmu Fantastická štvorka a nedávno sa stala aj najsexi ženou sveta za rok 2007.

„Je talentovaná, úspešná a nádherná. Má sexepíl, ktorý mužov priťahuje,“ komentoval suverénne víťazstvo Jessicy editor pánskeho magazínu FHM Chris Bell. Práve tento prestížny pánsky magazín každoročne vyhlasuje súťaž o najsexi ženu sveta, v ktorej celebritám posielajú hlasy fanúšikovia. Napriek víťazstvu si Jessica nemyslí, že je sexi.

„Nechcem byť za každú cenu na titulných stranách časopisov. Mám vlastný štýl a hodnoty. Nevyzliekam sa, neukazujem nohavičky ani príliš odhalené nohy. Nepotrebujem mať trendy výzor. Nechápem, prečo si ľudia myslia, že som sexi,“ vyhlásila herečka. A svoje slová myslí vážne. Dokonca aj v zmluvách, ktoré podpisuje s filmovými spoločnosťami, má podmienku, že sa na plátne nevyzlečie. Podľa vlastných slov za vzhľad vďačí rodičom. Otec je pôvodom z Mexika, matka je polovičná Dánka a polovičná Francúzka. Jessica sa vo forme udržiava golfom, miluje varenie a v rebríčku najsexi žien sveta sa ocitla už niekoľkokrát. Nikdy však neobsadila prvú priečku, až teraz.

Na mužov má smolu
Ani jej sexi vzhľad však neznamená, že má šťastie u mužov. Po nedávnom rozchode s hercom Cashom Warrenom sa zaplietla s bejzbalovou hviezdou Derekom Jeterom. Hoci ich románik netrval dlho, Jessica naň bude ešte dlho spomínať. Od športovca totiž chytila genitálny herpes. „Jessica nemá šťastie v láske. S Cashom boli spolu takmer tri roky, no rozišla sa s ním, pretože nechcel svadbu a ona sa chce usadiť. Ani s Derekom to nevyšlo a je z toho nešťastná,“ prezradila priateľka.
Obrázek

31 srp 2007, 15:12
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: sice clanok zo slovenskeho casaku je to z markizy
mathush1 píše:
Po nedávnom rozchode s hercom Cashom Warrenom sa zaplietla s bejzbalovou hviezdou Derekom Jeterom. Hoci ich románik netrval dlho, Jessica naň bude ešte dlho spomínať. Od športovca totiž chytila genitálny herpes. „Jessica nemá šťastie v láske. S Cashom boli spolu takmer tri roky, no rozišla sa s ním, pretože nechcel svadbu a ona sa chce usadiť. Ani s Derekom to nevyšlo a je z toho nešťastná,“ prezradila priateľka.

Nevím co si mám myslet, ale ten autor, který to pro tu markízu psal musel být asi opravdu úplně mimo. Derek Jeter a Jessica, to je už pěkná řádka let zpátky, tak jak by s ním asi mohla začít chodit po Cashovi.

Tak aspoň už vím, jak vznikla ta kachna o tom, že se Jess a Cash se rozešli.

31 srp 2007, 17:46
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
no jo mas pravdu je to uplne todveci ale co narobis

31 srp 2007, 18:05
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tak to, ze slovenskemu autorovi bezi roky pozpatku, jeste neni tak strasne :lol: ...to nedavno jsme tady rozebirali clanek z ceskeho Maximu, kde autor poslal Jessicu na virtualni navstevu Prahy, kde pry pojidala skvarky :lol:

Mick píše:
Tak aspoň už vím, jak vznikla ta kachna o tom, že se Jess a Cash se rozešli.

Tak uz je to teda definitivne kachna? :) ...ja myslim, ze je jeste stihnout aspon 4x zasnoubit a rozejit :twisted:

31 srp 2007, 23:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Tady je další článek o Jess. Je to z webu Blesk.cz a jak se zdá, tak má ty správné míry. A já nemůžu než souhlasit.

02 zář 2007, 13:50
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Jessica v Cosmopolitanu
Časopis Cosmopolitan, cena 60Kč. Dvou-stránkový článek, celkem zajímavý.Jess je opět i na obálce.

25 zář 2007, 18:07
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek 
Takze opet diky Lukasovi za info a konecne jsem se k tomu taky dostal, takze tady to je:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

(Jeste popis obalky: Fotograf je Cliff Watts, Jessica ma na sobe saty od Emanuela Ungara, nausnice Vicente Agor a prsten Helen Ficalora)

01 říj 2007, 12:42
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Časopis JOY
Časopis JOY
Cena 39Kč nebo 57Sk.
Článek je na stránce 34 až 37.
Jessica je i na obálce časopisu.

27 pro 2007, 11:39
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Příspěvek Re: Jessica v českých časopisech
Takže tady jsou scany z JOY:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

...zatím jsem nečetl

04 led 2008, 21:41
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Jednostránkový článek v časopise TV magazín.
Strana: 6
Cena: 8 Kč

Po dlouhé době článek, který nekopíruje pouze předešlé publikace. Každopadně v něm není nic až tak zásadního. Ale za 8 korun, proč to nekoupit, že. Magazín by měl být koupitelný do neděle 24.2.

20 úno 2008, 09:02
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Teďkom jsem četl článek o jess v jednom časopise o Tv tedkom nvm jak se jmenuje a samozřejmě tam psali hrozný hlody bulvární takže radím nemá cenu číst :)

22 úno 2008, 19:51
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Tak tady je ten Tv Magazín:
Obrázek

Některé pasáže jsou solidně přitažené za vlasy, ale trocha bulváru při víkendu snad nezaškodí :laugh:
Ale třeba to s tím duchem v závěru zas není tak úplně od věci :D ..alespoň podle tohoto článku:

Citace:
Jessica Alba 'attacked by ghost'

Jessica Alba has claimed that she was attacked in bed by a ghost when she was a teenager.

The actress said her parents were forced to call in expert help after a "presence" ripped the covers off her bed and lay on top of her. She revealed that the incident has given her nightmares ever since, saying: "I had no idea what it was. I felt this pressure and I couldn't get up, I couldn't scream, I couldn't talk, I couldn't do anything. Something definitely took the covers off me and I definitely couldn't get off the bed, and then, once I did, I screamed, ran to my parents' room and I don't think I spent many nights in that house ever again."

The 26-year-old added: "There's something in my parents' old house, I don't know what it was. I can't really explain it... They got it blessed and they burned sage and stuff since then." Alba, who is expecting a baby with fiancé Cash Warren, recently admitted that she hopes her child grows up to be a "nerd".

(digitalspy.co.uk)

23 úno 2008, 14:14
Nováček
Nováček

[color=#FF0000]ahojte:) vcera jsem si koupia novou JOY (cislo: srpen 2008, cena: 39 Kc/57 Sk) a v rubrice V.I.P. Album je Jessica A. Bohuzel nemam tu moznost, abych to naskenovala, tak pohod nekdo muzete... pls:) jsou tam pekne fotecky, a priznam se, nektere (asi 2) vubec neznam... tak se mejte a uzivejte slunicka:D[/color]

19 črc 2008, 11:11
Nováček
Nováček

ahojte v aktualnim Cosmopalitanu je clanek o Jess, cena: 59,90.
muzu poprosit o vlozeni clanku, bohuzel nemam scanner:( tak zatim a mejte se:)

23 črc 2008, 15:25
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Nemáš doma nějaký foťák? Stačil by i ten u mobilu. Nemohla bys to prosím tě vyfotit? Scanner je v současnosti už na tyto věci zbytečný. Foťák je mnohem lepší.

23 črc 2008, 16:47
Člen fanclubu
Člen fanclubu

Dneska jsem si šel koupit ty dva časopisy.
U Cosmopolitanu jsem nenašel ani ň, buď je článek tak malý, že jsem jej přehlédl, nebo jsem to už projel a mám následující číslo.
U Joy je jedna stránka s několika malýma obrázkama a třema nebo čtyřma větama. V pondělí to naskenuju a dám to sem. Nic nového se ale nedovíte.

Každopádně děkuji Jitce, že nás na to upozornila. Sám nemám čas to pořád hlídat a jediný způsob, abych nějaký časopis s Jess našel je pokud je na titulní stránce nebo mně na to upozornil nějaký můj kamarád.

24 črc 2008, 17:13
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další